چه زندان و لغو در واقع به نظر می رسد مانند


Criminal justice reform activists hold up signs that say "no new jails," "free them all," and "abolish prisons."
اعتراض در خارج از مقبره های شهر نیویورک زندان به طور رسمی به نام منهتن بازداشت پیچیده در ژوئن 20.
اندرو لیختن اشتاین/Corbis via Getty Images

مقاله زیر نوشته شده است اقتباس از یک قسمت از سلام فی ملتلوح پادکست فلسفه در داستان شکل.

برای Marilynn Winn, زندان, لغو است و این ماموریت را به زندگی افراد دیگر را در مسیر های مختلف نسبت به او انجام داد. Winn صرف 40 سال در داخل و خارج از نظام عدالت کیفری به دام افتاده در یک چرخه معیوب که در آن او می افتاد چرا که او نمی تواند یک کار با او سابقه کیفری—که زمین پشت او در زندان دوباره و دوباره. در حال حاضر 69 سال, وین است که از بنیانگذاران و مدیر اجرایی زنان در حال افزایش است, یک سازمان در گرجستان به رهبری که قبلا زندانی زنان از رنگ. او کار خود را به آتلانتا شهر بازداشتگاه یا ACDC یک زندان با منحرف تاریخچه.

وین توضیح می دهد: “هنگامی که [آتلانتا] اعطا شد این فرصت را به میزبان بازی های المپیک این شهر گفت: ما می خواهیم به زیباسازی شهر آتلانتا. بنابراین ما در حال رفتن به پاره کردن همه این پروژه ما قصد داریم برای ساخت آپارتمان خوب و پس از آن ما در حال رفتن به همه است.” اما این اتفاق نمی افتد با توجه به وین. وقتی آتلانتا مردم آواره از پروژه های مسکن برای ساخت, جدید بهتر است به دنبال آپارتمان آنها ممنوع است مردم با سوابق کیفری از درخواست خود را به زندگی می کنند وجود دارد—افرادی که در غیر این صورت در زندگی مقرون به صرفه یارانه مکان این آپارتمان به جای. آنها حتی ممنوع همسران و اعضای خانواده با سوابق کیفری از زندگی وجود دارد, در, درد, از اخراج تمام خانواده.

“کسانی که به مردم شد فورا خانمان” وین می گوید: “و این زمانی است که نرخ جرم و جنایت بالا رفت. پس آنها گفت: آنچه که ما می رویم به تمام این افراد بی خانمان? بنابراین آنها گفت: ما قصد داریم برای ساخت یک زندان بزرگتر زندان است. در زمان بازی های المپیک, ما قصد داریم به همه مردم را در خیابان قرار داده و آنها را در وجود دارد. و به طوری که آنها ساخته شده آتلانتا شهر بازداشتگاه.”

این زندان در مرکز شهر آتلانتا. آن را به خانه های افراد بازداشت شده برای نقض ترافیک شکست به پرداخت بلیط رفتار آشوبگرانه در اختیار داشتن ماری جوانا, کار جنسی ژاپنی, جنایت مانند آن. با توجه به وین, در زمان او می خواست برای لغو ACDC بودجه سالانه مبلغ 32.5 میلیون و این زندانی حدود 700 نفر در شب. وین شده است به ACDC خودش: “از آن جایی که من دیده ام اکثر سوء استفاده. دو یا سه افسر ضرب و شتم یک فرد در یک زمان. که به همین دلیل در قلب من, من می خواستم آن را بسته است.” مراحل او برای بستن زندان هستند یک درس در decarceration.

مرحله 1. جرم زدایی از آنچه که شما می توانید. “ما شروع به نگاه کردن به پایین آویزان میوه,” او می گوید. “ما شروع به دنبال در احکام است که مردم بودند که دستگیر و برای بسیاری از. بنابراین ما شروع به حمله به آن دسته از احکام.” در این مورد کسانی که جنایاتی که همین حالا در خدمت مفید و امنیت عمومی تابع جنایات که در شهرهای دیگر انجام خوبی در اجرای مانند jaywalking, تف کردن در پیاده رو ایستاده و در این راه از جلوی خانه—این نوع از جرایم است که رک و پوست مرغ گه. آنها این جنایات است که در خدمت به عنوان بهانه ای برای توقف و frisk و سپس زندانی کردن مردم در اتهامات دیگر. این در نهایت شامل در اختیار داشتن مقدار کمی از ماری جوانا که در آنها تغییر از یک arrestable جرم به $75 بلیط. وین می گوید که از 81 احکام 41 حذف شده از کتاب.

مرحله 2. ممنوعیت جعبه و یا آن را غیر قانونی در این شهرستان به نیاز متقاضیان کار به دولت خود سابقه کیفری برای استخدام. در نتیجه افزایش اشتغال و کاهش در اموال و جنایت برای افرادی که یک بار تبعیض.

مرحله 3. جای چیزی بین پلیس و زندان—قبل از دستگیری انحراف. Winn تماس آن با همکاری پلیس آتلانتا بخش: “اگر شما احساس می کنید مانند Marilynn خواهد بهره مندی از یک برنامه به جای در نظر گرفتن او را به زندان شما تماس بگیرید و کسی از قبل از دستگیری انحراف.” کارگران جنسی که هستند تا کسانی که دچار اعتیاد به کسانی که با اختلالات روانی و یا کسانی که بی خانمان هستند قرار می گیرد به سرپرستی جامعه-حمایت برنامه به خانه و درمان مردم است.

مهمتر از همه اینکه پلیس باید ورود به سیستم است که آنها را قرار داده ایم کسی به قبل از دستگیری انحراف به طوری که آنها اعتباری در کار برای چیزی غیر از موفقیت آمیز بازداشت. وین می گوید: “اولین چیزی که ما انجام می دهیم اگر آنها بی خانمان تبدیل شدن آنها قرار دارد که بعد. اگر آنها عود آنها در خارج از برنامه است. اگر آنها به زندان رفتن آنها در خارج از برنامه است. [پلیس] درخواست قاضی و یا تماس با کسی که از دفتر من و بگو ما رو یکی از مردمی خود را. شما نیاز به آمده و آنها را دریافت کنید.’ “این آسان نبود و وین می گوید که برخی از پلیس هنوز در هیئت مدیره: “آنها هنوز هم فکر می کنم مردم باید در زندان است. ما رفتن به عقب و جلو با آنها حتی در حال حاضر.”

مرحله 4. چنین درد در باسن به پلیس فرماندهان که آنها از خط خود افسران به انجام قبل از دستگیری انحراف زمانی که آنها می توانند. وین توضیح می دهد: “ما سوابق دستگیری و ما به دنبال در صورتی که این فرد حق در اینجا باید آمد به [قبل از دستگیری انحراف] این فرد باید نه در زندان. بنابراین ما شروع به فراخوانی [افسران پلیس’] فرماندهان: چرا این فرد در ادامه به قفل کردن مردم برای این جرم حق در اینجا ؟ آنها باید تماس با ما.”

در یک ماده از دو سال کار از وین به سازمان کاهش یافته و حبس رای در زندان از 700 نفر در روز به حدود 70. “آن را نمی کند هیچ حس برای شهر ما به صرف $32.5 میلیون دلار برای اجرای یک زندان برای 70 نفر” او می گوید. “زندان وحش. بنابراین ما ساخته شده آن را به یک نقطه که ما در حال رفتن به زندان است. ما میخوایم گرسنگی وحش.”

اصل اساسی وین زندان مخالفت با بردگی یک اصل است او خودش را از طریق زندگی می کردند: قفس کار نمی کند. آنها نیست و کاهش جرم و جنایت و آنها نمی کمک به افرادی که در آنها تبدیل شده و بهتر شهروندان زمانی که آنها خارج است. به جای پاسخ به تخلف با شفقت و کمک کند و در کاهش جرم و جنایت و خطر عمومی را به دنبال خواهد داشت.

گاهی اوقات مردم پاسخ با انکار حقایق است. آنها فکر می کنند که بر خلاف تمام مدارک و شواهد از 40 سال گذشته زندانها و دائمی وثیقه عواقب آنها تحمیل کند در واقع زندگی را بهبود می بخشد. اما یک بار آنها گذشته عمدی جهل معمولی پاسخ اخلاقی نه تجربی: مخالفان فکر می کنم که افرادی که در انجام کارهای بد سزاوار نوعی از درد به عنوان بازپرداخت. شاید نه درد بیش از حد, اما برخی از انواع درد. آنها فکر می کنند که این یک بی عدالتی به اجازه دهید مردم بد که انجام کارهای بد به رایگان. و آن را حتی بیشتر از یک بی عدالتی به آنها مزایای آنها کسب نیست مانند آموزش و پرورش رایگان و مسکن و درمان های پزشکی. این نوع از عدالت است که به نام retributive عدالت و آن را بر خلاف وین کل رویکرد است. “من فکر نمی کنم مردم سزاوار مجازات شود,” او می گوید. “ما مردم با همه نوع بیماری است. ما نمی دانیم که آنها چه هستند اما ما پزشکان و روانپزشکان و تمام کسانی که همه چیز—آنها می دانند که آنها چه هستند. … آن چیزی دیگری که به آنها نیاز دارید. این یک سرویس است.”

برای گوش دادن به تمام قسمت آزاد خواهد شد و دولت مجازات با کلیک بر روی بازیکن زیر و یا عضویت در هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>