چه سیاتل راست انجام داد و که در آن نیویورک رفت


An overhead view of streets and buildings in Seattle

یک نمای خیابان در مرکز شهر سیاتل دیده می شود در مارس 12.

جان مور/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

Coronavirus شیوع بیماری در سیاتل و نیویورک اتفاق افتاده است در حدود همان زمان, اما این ویروس آمار واشنگتن کلان شهر سخت از گرفتن بروید و تاسیس آن به عنوان کشور های اولیه کانون. با گذشت زمان و داستان در حال حاضر به نظر می رسد بسیار متفاوت است. نیویورک در حال حاضر کانون و سیاتل در راه خود را به مسطح منحنی. این یک تصادف—یکی از شهرستان انجام کارهای درست و به سرعت نقل مکان کرد در حالی که دیگر متوقف شده و رنج می برد. پس چه می تواند ما را از این شهرستانها عمده’ واگرا همه گیر مسیرهای?

در چهار قسمت از آنچه من صحبت کردن در مورد شیوع پاسخ با چارلز Duhigg که میزبان تخته سنگ پادکست چگونه! و گزارش در دو شهر برای نیویورکر. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

مریم هریس: سیاتل خود را شناسایی اولین مورد از coronavirus در اواخر ژانویه. بیمار صفر فقط در حال بازگشت از بازدید از خانواده در ووهان چین. اما به عنوان عفونت گسترش سیاتل مقامات بهداشت عمومی متوجه شدم که فکر COVID-19 به عنوان یک بیماری که وارد شد به ایالات متحده بود به آنها تونل چشم انداز.

چارلز Duhigg: در طول اولیه شیوع در سیاتل اولین نقطه داغ شد یک خانه سالمندان است. به عنوان یک نتیجه, آن را بسیار آسان برای تشخیص coronavirus چون شما انتظار نداریم که برای دیدن بسیاری از رمان های عفونی بیماری است که در تنظیم. به علاوه وجود این گروه به نام سیاتل آنفولانزا مطالعه که اساسا—در برابر CDC قوانین—آغاز تست این سواب که آنها تا به حال جمع آوری شده برای آنفولانزا برای coronavirus. و آن را در بر داشت یک دانش آموز دبیرستانی با یک مثبت رسید که تا به حال در تماس با هر کسی که تا آنجا که آنها می تواند به شما بگویم تا به حال شده است به چین است. بنابراین سیاتل می دانستم که آن را به حال جامعه گسترش یافته است.

جامعه گسترش تبدیل به تنها بخشی از مشکل است. مقامات بهداشت عمومی بلافاصله می دانست که آنها رفتن به یک پیام موضوع را برای مقابله با بیش از حد. بنابراین برای سیاتل این به معنای فکر کردن در مورد آنچه مسئولان می گویند به نخست عمومی برای مقدار بزرگتر تغییرات به زودی می آیند.

آن را واقعا سخت برای انسان به قرار دادن مغز ما در اطراف رشد نمایی. چه رشد نمایی به این معنی است که در آغاز یک بیماری همه گیر شما می توانید از تعداد بسیار کمی از موارد بسیار زیاد تعداد موارد تا به سرعت از آنجا که شما فقط از دو برابر هر روز.

یکی از مهم ترین چیزهایی است که در این شهرستان انجام شد ارسال این سیگنال را برای مردم روشن است که چیزی مهم اتفاق می افتد در اینجا. بنابراین وجود یک فشار بزرگ نزدیک به مدارس, چون نه تنها بسته شدن آنها به این معنی است که بچه ها نبودند گسترش بیماری و پدر و مادر خود را مجبور به اقامت در خانه, اما آن را نیز با ارسال سیگنال از اهمیت: شما مجبور به پرداخت توجه به این.

دیگر چیزی که اتفاق افتاده این است که داو کنستانتین که اجرایی مانند شهردار—پادشاه کانتی او به نام براد اسمیت رئیس مایکروسافت گفت:” من می دانم که شما هر حال نمی موارد COVID-19 در میان کارکنان خود را. اما آیا شما من را به نفع و بپرسید هر کس به کار از خانه ؟ و براد اسمیت به توافق رسیدند. سپس آمازون انجام دقیق همان چیزی. به عنوان یک نتیجه, شما یک روز صبح بیدار شد و مانند 100,000 کمتر اتومبیل در جاده ها است. یکی سیاتل ساکن صحبت کردم که گفت: من در رانندگی به کار می کنند و این جاده که فقط خالی است. این که چگونه من می دانستم که چیزی جدی نشده بود.

آن را مانند مقامات بهداشتی به نام مایکروسافت و گفت: “چرا شما بچه ها تعطیل است؟” آن بود که مایکروسافت ساخته شده است که تصمیم گیری. من فکر کردم که به خصوص جالب است زیرا به این معنی است که مردم مسئول نوع بازی شطرنج و جمع آوری این متحدان ساخت این نامرئی تقویت اطراف کار آنها تا به حال به انجام.

“یکی از مهم ترین چیزهایی است که در سیاتل انجام شد ارسال این سیگنال را برای مردم روشن است که چیزی مهم اتفاق می افتد در اینجا.” — چارلز Duhigg

یک بخش بهداشت و درمان نیست و باید قدرت را به زور مایکروسافت به تعطیل. بنابراین رهبران می خواهید آن را به نظر می رسد مانند مایکروسافت ساخته شده است این تصمیم به دنبال شواهد و مدارک. مردم من صحبت کرد به توصیف آن را به من نوعی به عنوان یک بازی مانند آنچه در افراطی ترین چیزی که می توان گفت امروز که مردم در واقع گوش دادن به که آنها برنده مسخره نیست ؟ چه افراطی ترین چیزی که ما می توانیم می گویند فردا به طوری که چهار روز از هم اکنون ما نمی پشیمانی نمی گفت چیزی ؟ شما در حال تلاش برای متقاعد کردن مردم به انجام کاری که به نظر می رسد آجیل که به نظر می رسد مانند آن را در منافع خود را هنگامی که وجود دارد هیچ شواهد روشنی که می توانید آنها را در اطراف آنها را ببینید که آنها در خطر است.

بسیاری از مقامات بهداشت فراخوانی عکس در سیاتل شده بود از طریق همان برنامه آموزشی تحت CDC این بیماری همه گیر سرویس اطلاعاتی که آماده کرده بود آنها را دقیقا به این لحظه. می تواند به من به شما بگویم کمی در مورد چه خدمات و چه می کند ؟

این یک برنامه بزرگ است که آغاز شده بود در سال 1951. آنچه در آن است را در بين 50 تا 100 نفر در هر سال — آن را بسیار انتخابی بیشتر از دانشگاه هاروارد—برای تبدیل شدن به EIS افسران و آموزش آنها را برای دو سال. و به عنوان بخشی از آموزش نه تنها شما یادگیری در مورد چگونه به مبارزه با یک بیماری همه گیر اما شما نیز تبدیل به خط مقدم برای هر زمان که شیوع رخ می دهد. CDC می فرستد EIS افسران را به میدان برای مبارزه با این بیماری و بفهمند که چه خبر است. بسیاری از فارغ التحصیلان اقامت با CDC اما کسانی که ترک حدود 91 درصد از آنها رفتن به کار برای بهداشت عمومی ادارات در شهرستانها ایالات و استان ها. به عنوان یک نتیجه بسیاری از عمده ادارات بهداشت در سراسر کشور در حال اجرا توسط EIS فارغ التحصیلان.

و هر دو شهر نیویورک و سیاتل مردم در سلامت بخش که آموزش داده شده اند توسط EIS. اما اتحاد با بازیگران سیاسی واقعا متفاوت هستند.

در سیاتل در ایالت واشنگتن بسیاری از EIS افسران فارغ التحصیلان در موقعیت برجسته. در نیویورک در آنها کمی کمتر موقعیت برجسته اگر چه نیویورک یکی از بهترین مکان ادارات بهداشت در جهان است. اما مهمتر از وجود این سابقه طولانی از تنش میان تالار شهر و شهردار, بیل د Blasio و خود وزارت بهداشت. هنگامی که تعدادی از EIS افسران و بهداشت عمومی اپیدیولوژی آمد به شهرستان سالن و گفت: نگاه شما نیاز به سرعت عمل, ما نیاز به شروع به گفتن چیزهایی که امروز به هر کس آماده به ماندن در خانه فردادفتر شهردار اساسا به آنها گفت: ما فکر می کنم شما از لحاظ سیاسی ساده لوحانه. ما به شما اعتماد ندارند. ما فکر می کنم شما تجاوز خود را در نشیب و در وحشت. این خیلی بد است که آن دو از مقامات بهداشتی در شهر نیویورک تهدید به استعفا در صورت de Blasio نمی شروع به حرکت سریع تر به بسته همه چیز را.

سیاتل رفت و به تعطیلی مدارس ، در نیویورک de Blasio برای هفته شد و گفت که نگه داشتن مدارس باز شد و یک ستون از coronavirus پاسخ. آن را به شما نشان می دهد چه de Blasio انجام شد: به دنبال روابط خود را با آموزش و پرورش اتحادیه ها و پرستاران اتحادیه های کارگری. هنگامی که شما به آن نگاه کنید از یک دیدگاه سیاسی شما ممکن است را انتخاب خواهد کرد که در واقع یکی از بهترین ها در یک بیماری همه گیر.

در د Blasio به نفع یکی از چیزهایی که او استدلال بود اگر ما تعطیل مدارس ما آن را به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار ما آسیب پذیر ترین ساکنان. که کاملا درست است. مدارس وجود داشته باشد را به رایگان ناهار و صبحانه برای دانش آموزانی که هیچ غذایی در خانه زندگی می کنند که در مکان های که در آن وجود دارد بیشتر فقر و غفلت است. مدارس اغلب یکی از با ثبات ترین چیزی که در محیط زیست خود را. ثروتمند پدر و مادر قادر به خانه از مدرسه کودکان خود را بهتر از پدر و مادر فقیر هستند. بنابراین زمانی که شما نزدیک کردن آن مدارس شما در اثر تنبیه فقیرترین و محروم ترین دانش آموزان در نیویورک است. من فکر می کنم او می گفت بسیار مشروع, اگر ما بستن این مدارس شاید آن را جلوگیری از گسترش coronavirus اما این رفتن برای صدمه زدن به بسیاری از مردم بیش از حد. و ضمنا در سیاتل, حتی اگر آن را تعطیل مدارس به سرعت آنچه را که اتفاق افتاده پس شده است کمی کمتر روشن پیروزی است. مردم نبودند انجام از راه دور آموزش از آنجا که آنها نمی تواند اطمینان حاصل شود که همه دانش آموزان می خواهم که دسترسی به قرص و یا کامپیوتر و یا دستگاه های فن آوری.

نزدیک به دو ماه بعد, هنگامی که شما مقایسه این شهرستانها شماره استارک. سیاتل رنج می برد حدود 500 coronavirus مرگ اما نیویورک شمارش بیش از 12000. ما در این لحظه در حال حاضر که در آن ما می توانیم بیشتر موارد دوباره. آیا شما به دنبال برای از مقامات دولتی برای نشان دادن آنها درس آموخته ام چه اتفاقی افتاده است ؟

قطعا وجود دارد برای رفتن به موج دوم — ما فقط می دانیم که طبیعت یک بیماری همه گیر. وجود دارد یک ریاضی یقین است که به عنوان مردم شروع به ترک خانه های خود را به عنوان آنها شروع به برقراری ارتباط با یکدیگر بیشتر آنها را ببینید چرا تولید نسل و رشد دوباره از coronavirus. و بنابراین آنچه که ما باید انجام دهید این است که نگاهی به تاریخچه: در طول سال 1918 شیوع آنفولانزای در سان فرانسیسکو بیشتر مردم کشته در موج دوم از عفونت از اول. به همین دلیل است که زمانی که آنفولانزا شروع به گسترش در انتخابات گفت: برو به خانه های خود و پوشیدن ماسک و مردم گوش. همه چیز رو بهتر آغاز شده و به تدریج بازگشایی. پس از آن موج دوم آغاز شد و مقامات بهداشت عمومی گفت: یک بار دیگر به خانه های خود ماسک می پوشند. و مردم گفت: آنها نمی خواهید به پوشیدن ماسک دیگر. در واقع, وجود دارد, ضد, ماسک, شورش در سان فرانسیسکو.

بنابراین فقط به این دلیل که ما در حال باز کردن چیزهایی که در حال حاضر معنا نیست که ما در حال رفتن به ماندن برای همیشه باز. و بعد هم مقامات می گویند که شما نیاز به رفتن به پناهگاه در خانه خود را دوباره به خاطر coronavirus است reemerging بیشتر ما به مردم توضیح دهد که چرا ما در حال گفت که بیشتر ما انطباق داشته باشد.

خطر در حال حاضر ما در حال آموزش به مردم است. یک بیماری همه گیر است که نه تنها در مورد یک بیماری در حال گسترش است. آن را در مورد یک جمعیت در حال تبدیل شدن پیچیده تر در درک آنچه که بیماری است. اگر آنها نمی تبدیل شدن به پیچیده تر آنها را متوقف گوش دادن در دسترس نباشد چرا که آنها فکر می کنم شما می گویید متناقض چیزهایی که شما گیج کننده است. آنها به شما اعتماد نمی کنه. در پاییز و Anthony Fauci است گفت: با این وجود در حال رفتن به یک مقدار زیادی مرگ و میر بیشتر. ما می رویم به دیدن موج دوم coronavirus به خصوص در آن مکان شده اند که ضربه سخت است. و در بخشی از آن خواهد بود چرا که مردم صرف یک ماه یا شش هفته در خانه های خود را و سپس آنها گفته شد: آن را OK به ترک در حال حاضر اما با احتیاط و آماده برای رفتن به عقب در داخل. و آنها در حال رفتن به می گویند من به شما اعتماد ندارند. مگر اینکه شما آماده هستید, مردم در حال رفتن به مریض و می میرند.

گوش دادن به کامل قسمت با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به چه بعدی در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>