اگر شما می خواهید برای دریافت یک حس تفاوت بین سیاستمداران دموکرات تکنولوژی و میلیاردرهای رقابت برای این شانس را به اجرا در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد بهتر است به جای نگاه از هر نامزد آنلاین merch فروشگاه.

T-پیراهن برچسب koozies و عجیب و غریب تازگی محصولات فروخته شده توسط دموکراتیک امیدوار هنوز هم در سمت چپ در مسابقه بهترین درک به عنوان یک فرمت از مبارزات و نامزدهای خود را دارند. وزش Minnesotan بهداشت ، ctq به فروش می رساند یخ زداینده و T-پیراهن ارجاع او میانه ریشه; تاجر اندرو یانگ کمپین به طور خلاصه به فروش یک ماشین حساب است. John Delaney بود که در حال اجرا به عنوان یک میانه رو جایگزین به سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن و کاهش یافته از نژاد هفته گذشته تا به حال “حافظه پاک کن” (پس از رای دهندگان می تواند فراموش کرده ام “تمام درد و طعن را بدست آورد و نامنسجم ramblings ما 45 رئیس جمهور”) و یک عرشه از کارت های صدای شیپور به عنوان بذله گو برای فروش در مبارزات انتخاباتی خود سایت.

یک “گاو نر-شیف” تی شرت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فروشگاه آنلاین.
Donaldjtrump.com

لقب کنار هر یک از 2020 امیدوار است با استفاده از مبارزات انتخاباتی خود را swag برای انتقال همین پیام: “من مردم را هم می توانید. من تنها کسی که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن” — البته در راه های مختلف. برخی از داوطلبان با استفاده از محصولات آنها به فروش به تقویت خود سیستم عامل; دیگران استفاده merch برای انتقال است که آنها قادر به ساخت گسترده و متنوع ائتلاف. چند سال 2020 دموکرات’ محصولات مملو مبهم ضد مغلوب ساختن پیشی جستن شعارهایی مانند جو بایدن “ما حقیقت را انتخاب کنید و بیش نهفته است.” و تهمت? رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی کارکنان به نظر می رسد که برداشت خود را رئیس شلاق برای تمسخر مخالفان خود را. علاوه بر این در حال حاضر-همه جا MAGA دنده مغلوب ساختن پیشی جستن پرشورترین هواداران می تواند سرمایه خود را از انتخاب مجدد پیشنهاد خرید همه چیز از “گاو نر-شیف” T-پیراهن تمسخر استیضاح جلسات برای “snowflake” هدیه دادن.

همانطور که با همه چیز در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری merch در نظر گرفته شده است برای ارسال یک پیام: در مورد کسانی که نامزد مورد آنچه آنها باور دارند در مورد اعتماد به نفس خود و بودجه خود را و در مورد چه کسی و در برخی موارد که نمی — مناسب زیر چادر بزرگ. از خرده ریز های ارائه شده توسط هر یک کمپین را در هر دو طرف’ استراتژی های روشن است. هر چند آنها نمی توانند به توافق برسند که چگونه به آن را انجام دهید دموکرات می دانم که آنها نیاز به گسترش پایگاه خود را اگر آنها می خواهند به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. در ضمن تهمت فقط به شعله ور خود را.


کمپین’ merch عمل به عنوان یک مفید و مختصر برای یک سیاستمدار هویت است. تشکر. Tulsi Gabbard را “سلام”-گچ بری merch به یاد هواداران او از هاوایی است. سناتور. الیزابت وارن که میل برای برنامه های دقیق تبدیل به یک شوخی در حال اجرا به فروش می رساند یک برنامه ریز روز نوت بوک و سایر لوازم التحریر در مبارزات انتخاباتی سایت. Klobuchar با یخ زداینده است که “قلب” نامزد شده است. (یک سخنگوی Klobuchar کمپین گفت: کالاهایی که بسیاری از محصولات با الهام از “سناتور را به گردش در دنباله” و پس زمینه خود را.)

اما مختلف tchotchkes فروخته شده توسط هر یک کمپین نیز منعکس ایدئولوژیک شکاف در حزب دموکرات و همچنین سه استراتژی های مختلف اولیه مدعی هستند با استفاده از به مغلوب ساختن پیشی جستن: سیاست و رویکرد رویکرد هویت و مدنیت/وحدت رویکرد تاکید بر درک نیاز برای میانه-of-the-road سیاست ها و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به حالت عادی.

سناتور. برنی ساندرز merch برای مثال تقریبا به طور انحصاری بر سیاست. ورمونت سناتور حامیان می توانید خرید تی شرت و لیوان و پوستر ابراز حمایت خود را برای مدیکر برای همه, شهریه دانشگاه آزاد و مشاغل فدرال تضمین می کنند — و این که در مورد آن. (این تی شرت همه $27 یک به احتمال زیاد اشاره به متوسط مقدار کمک مالی ساندرز دریافت شده در طول سال 2016 اولیه پیشنهاد شده است. ساندرز کمپین کارکنان پاسخ نمی دهند به کالا’ درخواست دهید.)

یک “مدیکر برای همه” لیوان از برنی ساندرز مبارزات انتخاباتی.
Berniesanders.com

سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ که در تلاش است تا موقعیت خود را به عنوان تغییرات آب و هوایی و کنترل اسلحه نامزد, فروش تی شرت مرجع هر دو مسائل. اعضای یانگ باند می تواند بیان حمایت خود را از “پول, ریاضی, و ماری جوانا” (و با گسترش برای یانگ که وعده داده است برای جرم زدایی از علف های هرز و به هر آمریکایی $1000 در ماه) با این تی شرت. Klobuchar انتخاباتی به فروش می رساند یک سپر دشنه با این مضمون که “من قصد ندارم برای رفتن برای همه چیز فقط به این دلیل که صدای خوب بر روی یک سپر دشنه” — واضح واکسن در هر دو ساندرز و وارن که مبارزات انتخاباتی به فروش می رساند “میلیاردر اشک” لیوان ارجاع او پیشنهاد مالیات بر ثروت.

وارن merch نیست, همه چیز در مورد عشق خود را از برنامه ها و نفرت او از میلیاردرهای; آن را نیز در مورد هویت او هواداران محبوب غرور در میان دموکرات ارائه شده است. در حالی که حزب جمهوری خواه است در بهترین نادیده گرفته و در بدترین حالت در آغوش افزایش جزر و مد از سفید ناسیونالیسم در ایالات متحده 2020 دموکراتیک مدعی هستند در تلاش برای تاکید بر چگونه بسیاری از افراد مختلف می تواند آنها را با هم — و بسیاری از merch به عنوان یک راه ساده برای انتقال آن پیام است.

وارن کمپین به فروش می رساند مجموعه ای از تی شرت با هدف قرار دادن یک گروه متنوع از رای دهندگان بالقوه از جمله آمریکایی های آفریقایی تبار, افراد معلول, سیاه, رای دهندگان زنان سفید پوست, دانش آموزان, Latinos قدیمی Latinx مردم جامعه رای دهندگان جانبازان و زنان آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام.

“مانند جنبش مردمی است که ما در حال ساخت ما کمپین فروشگاه بزرگ و متنوع” وارن سخنگوی گفت: کالا. هدف این است که مهم نیست که شما هستند شما می توانید هویت خود را شروع به پخش حمایت خود را از نامزد.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg نیز به فروش می رساند محصولات هدفمند در جوامع مختلف اگر چه تقریبا به عنوان بسیاری از. مبارزات انتخاباتی خود سایت ارائه می دهد و پیراهن و برچسب برای دانش آموزان و جانبازان و همچنین به عنوان یک “سرمایه گذاری در امریکا” و “Juntos با پیت” پیراهن. (“Juntos” به معنی “با هم” در اسپانیایی.)

هیچ کمپین وسیعی از هویت متمرکز بر محصولات است که به عنوان گسترده به عنوان تام Steyer است. صندوق های تامینی میلیاردر وب سایت به فروش می رساند “تغییر آب و هوا نمی توانید صبر کنید” نشانه هایی در نه زبان از جمله عربی, کره ای, اسپانیایی, تاگالوگ و فارسی. Steyer انتخاباتی نیز به فروش می رساند نشانه برای نزدیک به هر جایگشت از اسپانیایی زبان رای دهندگان: Latinos قدیمی Latinxs, اسپانیایی, Hispanos, Hispanas, familias و mamás همه می تواند اعلام کند که آنها هم برای (باهم) تام فقط برای $1. (مبارزات برای Steyer Sanders, یانگ, Gabbard و مایکل بنت پاسخ نمی دهند به کالا’ درخواست دهید.)

یک “Latinx با وارن” تی شرت از الیزابت وارن مبارزات انتخاباتی.
elizabethwarren.com

البته هویت متمرکز merch قبل از سال 2020 است. وجود دارد در حال حاضر بدنام “زنان برای نیکسون” دکمه ها و کشت و اوباما merch جشن اولین رئیس جمهور سیاه اما سیاستمداران نمی فروش تی شرت و دکمه هایی برای کمک به جمع آوری پول برای مبارزات انتخاباتی خود را تا نسبتا به تازگی در واقع اوباما در مبارزات انتخاباتی سال 2008 عناوین ساخته شده برای فروش merch به جای دادن آن را دور.

در سال 2012 هر چند فروش کمپین کوله پشتی بود دیگر بحث برانگیز و هم اوباما و رقیبش میت رامنی مبارزات به حامیان محصولات در ازای کمک های مالی. شاید جای تعجب رامنی به فروش می رسد بیشتر هویت merch از اوباما را: مبارزات انتخاباتی خود به فروش می رسد یک “کاتولیک برای رامنی” را فشار دهید و یک “بچه درایو اقتصاد” تی شرت با هدف قرار دادن محافظه کار زنان است. اوباما در مبارزات انتخاباتی در ضمن با تمرکز بیشتر بر روی خود پیام امید و تغییر دهید.

در برخی موارد یک نامزد تنوع متمرکز merch است نشانه ای از حمایت واقعی از جوامع از رنگ. وارن دریافت تاییدیه از صدها نفر از برجسته سیاه Latinx و آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام فعالان و هنرمندان و مشاهیر.

اما این محصولات همچنین می توانید سیگنال تمایل به دادگاه رای دهندگان جدید از زمینه های متنوع. اواخر ژانویه نظرسنجی سی ان ان داشت که وارن شد رای گیری سوم در میان رای دهندگان از رنگ پشت ساندرز و بایدن. Steyer که عقب مانده در اکثر نظر سنجی, گزارش ریختن میلیون ها دلار به مبارزات انتخاباتی در ایالت کارولینای جنوبی،, اولیه, اولیه دولت که در آن سیاه و سفید دموکراتیک رای دهندگان به خصوص با نفوذ. Buttigieg عدم پشتیبانی در میان رای دهندگان سیاه و سایر رای دهندگان از رنگ است که به خوبی شناخته شده حتی اگر مبارزات انتخاباتی خود متعلقات نشان می دهد در غیر این صورت.

مثل دموکراتیک رقبای مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین فروش محصولات هدف مردم از رنگ از جمله “Latinos برای مغلوب ساختن پیشی جستن” و “Black voices برای مغلوب ساختن پیشی جستن” دومی که چندین سفید مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان شده اند عکس پوشیدن. با توجه به رئیس جمهور را پایین تصویب امتیاز در میان رای دهندگان از رنگ آن را ایمن می گویند این دنده تلاش در ایجاد توهم در حمایت از آن وجود ندارد به صحبت می کنند.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین — که مبادا ما را فراموش کرده ام او به ثبت مدارک برای بلافاصله بعد از گرفتن اتاق در سال 2017 — تسلط هنر از سوي رئيس جمهور در مجادلات بی پایان به پول نقد. مغلوب ساختن پیشی جستن طرفداران در حال حاضر می توانید انتخاب کنید از مجموعه ای از استیضاح-مضمون تی شرت; بچه onesies که می گویند “من گریه کمتر از یک دموکرات” و “کودک زندگی می کند, ماده;” مغلوب ساختن پیشی جستن-مارک نی های پلاستیکی “چون لیبرال کاغذ نی کار نمی کند” و بیشتر. این استراتژی به نظر می رسد کار: trump’s مبارزات انتخاباتی مطرح شده بیش از $823,000 از نی به تنهایی به گزارش نیویورک تایمز در سپتامبر.

در حالی که رئیس جمهور انتخاب مجدد تیم تمرکز بر چرخش رئیس جمهور مخالفان و جمعآوری نقدی دموکراتیک مدعی هستند با استفاده از محصولات خود را به استدلال می کنند که چرا آنها بهترین مجهز به مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 است.

تام Steyer را “مغلوب ساختن پیشی جستن یک تقلب و یک شکست” را فشار دهید.
tomsteyer.com

ساندرز کمپین به فروش می رساند “برنی ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن” برچسب. بایدن فروش پیراهن و برچسب اعلام کرد که “جو را به ضرب و شتم او را مانند یک درام” و همچنین مجموعه ای از پیراهن با نقل قول گرفته شده از بایدن اولین سخنرانی در آیوا پیش پا افتادگی-سنگین ملامت رئیس جمهور است. (این بایدن کمپین merch نشان دهنده “جو تعهد به خدمات عمومی و رسالت اصلی این کمپین: بازگرداندن روح از امریکا بازسازی فراگیر طبقه متوسط و وحدت کشور” جمال قهوه ای, کمپین ملی دبیر مطبوعاتی گفت: کالا.)

بلومبرگ فروش انواع ضد مغلوب ساختن پیشی جستن دنده از مصور “M-[هلو emoji]-[نعناع emoji]” تی شرت به یک کمی بیشتر ظریف که بار خوانده شده “چمن سبزتر است هنگامی که آن را در آتش است.” Steyer وب سایت نیز پر از ضد مغلوب ساختن پیشی جستن محصولات از جمله یک دکمه است که بار خوانده شده “تهمت تقلب و یک شکست است.”

مشابه به عنوان آنها به نظر می رسد نامزدهای’ anti-مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کوله پشتی برجسته خود را به روش های مختلف برای برنده شدن بیش از رای دهندگان و در نهایت مصرف در رئيس جمهور. ساندرز فکر می کند با تمرکز بر سیاست گذاری و بیشتر به طور خاص در برنده شدن بیش ناراضی, working-class رای دهندگان که به مراقبت بیشتر در مورد مراقبت های بهداشتی و هزینه دانشگاه از آنها در مورد آنچه اتفاق می افتد در واشنگتن — بهترین راه رو به جلو است.

بایدن بلومبرگ و Steyer اما به نظر می رسد با تمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن امادگی برای دروغ گفتن و به طور کلی فقدان مدنیت. دیگر 2020 امیدوار مانند وارن و Klobuchar هستند که موقعیت خود را به عنوان بهترین پادزهر برای Trumpism با صحبت کردن در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن در همه — حداقل زمانی که آن را می آید به خود را merch. وارن کوله پشتی برجسته او شایستگی و تنوع از پایه; Klobuchar را در مورد او عمل گرایی و پایین-صفحه اصلی شخصیت است. در حالی که نه نامزد اشاره تهمت روشن است که هر دو آنها با استفاده از merch به انتقال چگونه بر خلاف او هستند.

برای سال 2020 امیدوار, merch می تواند به عنوان یک ابزار تبلیغاتی یک استراتژی مالی و یا هر دو. و برای دموکرات ها به خصوص مبارزات انتخاباتی کوله پشتی است که به خوبی یک راه به عنوان هر یک از ایستاده جدا از بسته.

ثبت نام برای کالا’ عضویت در خبرنامه. در هفته دو بار ما برای شما ارسال محصولات بهترین داستان های کاوش در آنچه ما خرید چرا ما آن را خرید و به همین دلیل آن مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی