چه ضد قفل معترضان را دریافت نمی در مورد مورد علاقه خود را دو واژه “آزادی” و “آزادی”


A discarded mask on the pavement.

ریکاردو Arduengo/خبرگزاری گتی ایماژ

پرونده های حقوقی که خواستار اقامت در خانه سفارشات شود واصل شده است این هفته در مریلند مینه سوتا و نوادا. در میشیگان, یک, خانواده, دلار, فروشگاه, گارد امنیتی به ضرب گلوله کشته شد و پس از گفتن یک مشتری به پوشیدن ماسک صورت که موظف است در سراسر کشور برای تمام فروشگاه های خرده فروشی. در اوکلاهما مک دونالد کارکنان به ضرب گلوله کشته شدند در صورت درخواست مشتریان به ترک منطقه ناهار خوری که بسته شد با توجه به کروناویروس محدودیت. کوچک اما رسانه-gobbling تجمعات مسلح معترضان همچنان به جمع آوری و خواستار آن است که دولت بماند-صفحه اصلی سفارشات بود لغو و با استفاده از سلاح های کشنده برای نشان دادن قدرت خود را به شماره نمیتوانم. اعضای دادگاه عالی ایالت در ویسکانسین شنیدن بحث در مورد به چالش کشیدن فرماندار امن تر-در-صفحه اصلی قوانین استناد زبان “استبداد” و ژاپنی توقیف به توصیف فعلی بهداشت عمومی تلاش برای مهار یک بیماری همه گیر. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است توییتی برای حمایت از شبه نظامیان مسلح (“این بسیار خوب است اما آنها عصبانی هستند. آنها می خواهند زندگی خود را دوباره با خیال راحت!”) و خواستار “آزادی” از ایالات متحده. مبارز عمومی روشنفکران در آغوش کلی اصل دموکراتیک که یک “مادر قاتل” است که قیمت های کوچک به پرداخت هزینه برای از سرگیری دندانپزشک بازدید و سفرهای خانوادگی به باغ وحش.

آن را قطعا چنین نیست که قانون اساسی فدرال محافظت می کند همه چیز شما احساس می کنید برای انجام هر زمان که شما احساس می کنید برای انجام آن است.

کلمات آزادی و آزادی شده اند استناد نفس نفس در هفته های اخیر برای تقویت این مورد برای “بازگشایی.” معترضان از دولت های عمومی اقدامات ایمنی به آسانی بیابید در منشور حقوق متنوع و همه فن حریف آزادی نمی تواند نقاب آزادی به ناخن پا خیس و buffed آزادی برای باز کردن حمل سلاح به دولت و کنگره آزادی به فرزندان خود را به خرس قطبی قفس آزادی برای عبادت حتی اگر آن imperils امنیت عمومی و بالاتر از همه آزادی به ساقه افرادی که در تلاش برای متوقف کردن شما را از ورزش چنین unenumerated اما حقوق اساسی. فراتر از یک سوء تفاهم عمیق از ارتباط گسترده دولت و نیروهای پلیس فدرال و حقوق اساسی در میان مرگبار گیر این تعریف از آزادی است گیج کننده عمدتا به دلیل آن به نظر می رسد به فرض نه به سادگی که دیگر مردم باید مرگ برای آزادی های فردی خود را, اما همچنین که شما باید یک مثبت حق آسیب و تهدید و حتی کشتن هر کسی که می ایستد در راه خود را به ورزش از آزادی شما تقاضا است. ما تمایل به فراموش کرد که حتی ما باارزش ترین آزادی های دارای محدودیت با توجه به سخنرانی مجمع یا سلاح. کسانی که محدودیت نیست و به طور کلی چیزی است که یک شاخه در یک راه از, حتی در یک بیماری همه گیر و به سادگی اصرار دارد که خود را حقوق پارامونت چون شما فوق العاده duper می خواهید آنها را نمی کند و معمولا آن را تا.

تا مطمئن شوید که تعدادی از این “تظاهرات” و “صاحب نظران” نمایندگی حاشیه گروه تامین شده توسط جنبی دیگر گروه ها و تقویت شده توسط یک دکمه که آسین عاشق جنگ است. داده ها همچنان به نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها نه در hustings مبارزه برای حق به آلوده کردن دیگران به خاطر McNugget. آن را غیر منطقی در حداقل به ترس استبدادی دولت سرمایه گذاری در یک بیماری همه گیر آن اتفاق می افتد در سراسر جهان است. اما حتی برای کسانی که میلیون ها نفر از مردم واقعا رنج و سختی و اضطراب آن را به سادگی مورد نیست که تمام آزادی ها هستند. و آن را قطعا چنین نیست که قانون اساسی فدرال محافظت می کند همه چیز شما احساس می کنید برای انجام هر زمان که شما احساس می کنید مانند آن را انجام می دهند.

در یک مقاله فوق العاده با Ibram X. Kendi در اقیانوس اطلس در این هفته ما در حال یادآوری است که وجود دارد یک تفاوت بین هسته مفاهیم از آنچه که او خواستار آزادی و آزادی از. آزادی به ضرر او اشاره کرده و آن را اصل و نسب در slaveholder قانون اساسی مفهوم آزادی: “Slaveholders انکار یک دولت است که امن هر شکل جمعی آزادی—آزادی جامعه از برده داری از محرومیت از بهره برداری از فقر و از همه بد و خاموش کردن و کشتن.” Kendi در ادامه با اشاره به این که این دو مفهوم از آزادی به مدت طولانی مالیده همراه uneasily کنار اما کسانی که خواستار آن است که کشورهای “باز کردن” به طوری که آنها ممکن است در فروشگاه و یا بازدید از باغ وحش در حال پوست کندن تنش بین این دو:

از ابتدای آمریکا پروژه قدرتمند فردی شده است مبارزه برای قانون اساسی آزادی به آسیب و آسیب پذیر جامعه بوده و مبارزه برای آن در قانون اساسی آزادی از آسیب. هر دو آزادی حک شد به قانون اساسی ایالات متحده به آمریکا و روان. تاریخ ایالات متحده آمریکا, سابقه آمریکایی, است, تاریخ, آشتی دادن unreconcilable: آزادی فردی و جامعه آزادی است. وجود دارد هیچ راهی برای آشتی پایدار و روان از slaveholder با پایدار و روان از بردگی گرفته شده است.

این ایده که مهم نیست چه اتفاقی می افتد به جامعه بزرگتر تا زمانی که فرد نامحدود آزادی به انجام به عنوان او خشنود است و نه فقط یک ذره از slaveholder اخلاق. به عنوان چارلی buzzfeed quiz امتیاز این هفته است و هسته متحرک سازی تئوری پشت آمریکا تفنگ جنبش حقوق: کاهش بحث به طور مطلق در مورد مبارزه با آزادی که در نهایت narcotizes کل جمعیت را به باور که هزینه واقعی آزادی دهها هزار نفر از قابل اجتناب تفنگ مرگ و میر در هر سال. هر گونه تلاش برای تنظیم هر چیزی در فضای وسیع بین “حمله سلاح برای هر کس در تقاضا” و “معقول تفنگ ایمنی” است که بازیگران به عنوان یک مبرم گام به سوی استبداد. به عنوان buzzfeed quiz آن قرار می دهد این امر منجر به یکی دیگر از نسخه از آزادیدر این مورد آزادی یا انجام جرم آسیب و یا آزادی به اصرار دارند که هیچ چیز درباره آن انجام می شود:

این ایده از آزادی نیز بهانه ای برای خدمت خود قبل از دیگران و یک سپر برای پنهان کردن از مسئولیت است. در حقوق تفنگ مبارزه که آزادی آشکار در سلاح گرم در حال سقوط به ناپایدار دست. در طول یک بیماری همه گیر است که آزادی آشکار در رد از ماسک با وجود شواهد نشان می دهد آنها محافظت از هر دو استفاده کنندگان و مردم در اطراف آنها. آن را آشکار در رد بهداشت عمومی توسط کسانی که باور نمی کنم اقدامات خود را بر دیگران است. در این باریک بینی و آزادی است و قیمت در قالب یک “قابل قبول” تعداد انسان زندگی می کند از دست داد. این قیمت که محاسبه خواهد شد و پس از آن مجموعه توسط چند را انتخاب کنید. بقیه از ما صرفا آن پرداخت.

ما در حال حاضر خودمان را پیدا کنید در پرتگاه از لحظه ای که در آن آمریکایی ها باید تصمیم بگیرد که آیا قیمت آنها حاضر به پرداخت برای “آزادی” از مسلح معترضین کسانی که مصمم به جلوگیری بیمارستان و صاحب نظران که می خواهید به بازدید از باغ وحش است که خود ایمنی و بهداشت. نظرسنجی ها نشان می دهد که اکثریت آمریکایی ها هنوز هم عمیقا اختصاص داده شده به این گزاره است که دولت می تواند به محافظت از آنها را از یک ویروس مرگبار که به آنها اعتماد خود را فرمانداران و دانشمندان و داده ها به مراتب بیشتر از آنها اعتماد ماموریت انجام شده مجتمع صنعتی است که باید آنها را ارزش نهادن رایگان-شناور ایده های در مورد آزادی بیش از سلامت و در واقع زندگی ضروری کارگران و افراد مسن و خود به خود خوب بودن با وجود این رییس جمهور اصرار که این چیزی است که همه ما به عنوان “رزمندگان” باید انجام دهد. به عنوان جمیل اسمیت اشاره می cultish از نظر “آزادی” به عنوان خواستار توده مرگ در مقابل “آزادی” را به عنوان “آزادی” یک مونتاژ خط AstroTurf نسخه از آزادی تحت فشار قرار دادند توسط کسانی که در حال حاضر بسیار رایگان. “خود هدف واقعی حکومت توانگران است و قطری در مقابل آزادی” اسمیت می نویسد. “این زندگی است زندگی می کردند به رغم دیگر زندگی می کند و اغلب امکان استفاده از آنها را.”

در هفته های آینده خواهیم دید برخی از نسبتا کوچکی از آمریکایی ها با بلندگوهای و به خوبی تامین مالی حامیان شروع به آشکارا حمله درست همان مراقبت های بهداشتی کارگران بودند که به عنوان جشن قهرمانان فقط چند هفته پیش. ما را ببینید حمله به مردم با پوشیدن ماسک و حمله به مردم قانونی درخواست دیگران به پوشیدن ماسک. برخی از رهبران دست و پنجه نرم خواهد تحت فشار برای لغو سفارشات با ادعا می کند که در انتخاب بین آزادی و مرگ آنها رفت و با آزادی. دیگران مانند میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer پاسخ خواهد داد با اصرار دارد که brandishing از اسلحه در داخل دولت و کنگره نیست, در واقع “آزادی” است و اگر آن آزادی است و عدالت آن است که به سختی آزادی و عدالت برای همه بلکه برای اقلیت کوچکی از مردم که به دنبال به تعریف آزادی به عنوان چیزی است که آنها را توقیف و تهدید و حتی برای کشتن. یک قاعده سرانگشتی مناسب برای COVID مبتنی بر بحث در مورد “باز کردن” است که اگر کسی خواستار آن در حالی که تهدید به صدمه زدن و یا کشتن شما, شما احتمالا نه به عنوان “آزاد” هستند که پروژه خود هیچ کاری نمی کند برای افزایش آزادی در امریکا و همه چیز را به ذخیره کردن یک پیچ خورده, ایده آزادی را برای خود.

وقتی شما می شنوید کسی خواستار inchoate تعمیم “آزادی” بپرسید که آیا او مراقبت در همه است که میلیون ها نفر از کارگران که تمیز کردن باغ وحش و چرم گاومیش ناخن و intubate این بچه رایگان نیست. این مردم گوشت دم توپ خود را برای آزادی. دیرینه تنش میان آزادی فردی و جمعی خوب پیچیده است و به عنوان Kendi سریع به نقطه تعادل اغلب متمایل تجارت آف در حال ساخته فدرال و دولت های ایالتی تغییر ناشیانه همراه با هم و با تعادل متمایل دوباره. هیچ کس منکر آن است که آزادی فردی ضروری است در یک دموکراسی اما در علاوه بر این به تجزیه این که آیا ما به عنوان جمعی انجام بهتر در ارائه “آزادی از” در حالی که همچنین ارائه برخی از “آزادی” آن را به ارزش پرسیدن که آیا کسانی که در ساخت zero-sum ادعا می کند در مورد آزادی در حال حاضر به فدا کردن چیزی برای آزادی یا فقط با خوشحالی به خطر انداختن شما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>