آنچه جورج فلوید تظاهرات در حال حاضر تغییر


Demonstrators march and hold signs saying various slogans.

Kerem Yucel/گتی ایماژ

پس از دو هفته تا حد زیادی تظاهرات مسالمت آمیز در واکنش به قتل جورج فلوید آن است که تبدیل شدن به روشن تر است که زندگی ماده در حرکت است و پایان بخشیدن به راه از آمریکایی ها با مشاهده پلیس در این کشور است.

در دوشنبه سی ان ان منتشر شد یک نظرسنجی نشان می دهد که 84 درصد از پاسخ دهندگان از جمله 88 درصد از پاسخ دهندگان سفید—مشاهده تظاهرات مسالمت آمیز به عنوان توجیه می شود.* در مقابل 67 درصد از پاسخ دهندگان به طور کلی و 67 درصد از سفید پاسخ دهندگان در پاسخ به این سوال به طور مشابه در طول یک سال 2016 سیاه زندگی توجه کردند. همچنین در دوشنبه محافظه کار-با تکیه به رای گیری خروجی راسموسن منتشر اعداد نشان می دهد که “باور است که سیاه پوستان هستند ناعادلانه رفتار پلیس و پلیس تبعیض است یک مسئله بزرگتر از شهرستان درونی جرم شروع به پریدن کرد به بالا.” به عنوان سیاسی تیم آلبرتا اشاره کرد در روز یکشنبه شده است وجود دارد بسیار زیادی جهش در تعداد زیادی از پاسخ دهندگان به نظرسنجی—و به خصوص سفید نظرسنجی پاسخ دهندگان—که بر این باورند که مردم بیشتر به احتمال زیاد به قربانیان بیش از حد نیروی پلیس در این کشور از 33 درصد به طور کلی و 26 درصد در میان سفید پاسخ دهندگان در سال 2014 به 57 درصد کلی و 49 درصد در میان سفید آمریکایی در یک نظرسنجی صورت گرفته در هفته گذشته.

“من 35 سال از رای گیری من هرگز دیده می شود به نظر این تغییر سریع و یا عمیق” نوشت: محافظه کار ناظر انتخابات فرانک Luntz در پاسخ به این اعداد. “ما یک کشور متفاوت از امروز فقط 30 روز پیش.”

خشم در خیابان است و نه فقط منجر به تغییر نظرات عمومی. آن را نیز تولید نتایج ملموس است. در حالی که اهداف معترضان خواستار گسترده defunding از ادارات پلیس در سراسر کشور باید بدیهی است که شده است به طور کامل ملاقات آن را به بحث در مورد برخی از آنچه که تظاهرات در حال حاضر به دست آورد. در اینجا لیست مختصری از برخی از اصلاحات که منجر به طور مستقیم و یا در بخشی از تظاهرات.

منحل و پال خواستار قطع بودجه دولت

یکی از اصلی نبرد گریه می کند از معترضان خواسته است که شهرستانها “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” و یا در جای فعلی خود را نیروهای پلیس با بیشتر جامعه گرا خدمات اجتماعی مانند کارگران و آموزگاران و خشونت در برنامه های مداخله ای. پس از مینیاپولیس شهردار یعقوب فری مواجه سوزش کر بوس برای کاهش به آغوش لغو جنبش در شهر مینیاپولیس شورای شهر یکشنبه اعلام کرد که آن را به حال حق وتو-اثبات اکثریت در حمایت از از بین بردن اداره پلیس آن را به عنوان در حال حاضر وجود دارد. کمیسر اعضای ساخته شده روشن در روز دوشنبه که روند انحلال و جایگزینی گروه هنوز هم نیاز به درهم بین کمیسیون و جامعه در ماه های آینده. وعده خود را هر چند یک پیروزی فوق العاده ای برای معترضان در شهر جایی که آخرین تکرار از این حرکت آغاز شد و پس از سابق MPD افسر درک چوین ثبت شد دو زانو بر جورج فلوید گردن برای بیش از هشت دقیقه تا زمانی که او درگذشت.

که خواستار کاهش بودجه پلیس باید به دو تا از بزرگترین شهرستانها در کشور است. هفته گذشته شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti متعهد به کاهش رو به بالا از 150 میلیارد دلار از پیشنهاد پلیس لس آنجلس بودجه پس از خشونت پلیس در سرکوب آخر هفته تظاهرات و خشم بیش از سخنان رئیس پلیس مایکل مور در مقایسه با مردم در خیابان ها به Floyd قاتل. اخیرا در جمعه, در ضمن, شهردار نیویورک, بیل د Blasio, پیشنهاد او بود و نه به نفع کاهش بودجه به NYPD. روز یکشنبه هر چند او اعلام کرد—بدون ارائه جزئیات—که او را به حمایت از برخی از کاهش به NYPD را 6 میلیارد دلار بودجه است.

گرفتن پلیس از مدارس

در روز فلوید مرگ مینیاپولیس مدارس هیئت مدیره به اتفاق آرا رای داده برای پایان دادن به 1 میلیون دلار قرارداد برای مدرسه امنیتی با MPD. مانند گسترده تر فشار برای کاهش police department بودجه به طور کلی حرکت برای پایان دادن به مدرسه عقد قرارداد با ادارات پلیس نیز رفته است در سراسر کشور. هفته گذشته دنور مدارس هیئت مدیره از مدیر آموزش و پرورش اعلام کرد که هیئت مدیره خود را تا به حال رای به حذف دنور افسران پلیس از امنیت و موقعیت خود را در مدارس شهرستان. به طور مشابه پرتلند مدارس دولتی سرپرست هفته گذشته اعلام کرد که شهر خود را در مدارس خواهد بود “قطع به طور منظم حضور در مدرسه منبع افسران.”

Disempowering پلیس اتحادیه

این تظاهرات نیز zeroed در قدرت سیاسی از پلیس اتحادیه های کارگری به عنوان یکی از دلایل پلیس هستند بنابراین به ندرت پاسخگو برای سوء. مقامات دولتی در حال حاضر تحت فشار بودن به نفی مبارزات انتخاباتی سهم از سازمان به نمایندگی از افسران پلیس به ویژه وکلای منطقه که ممکن است باید مسئولیت تعقیب افسران در نیروی بیش از حد موارد است. در نیویورک بیش از یک دوجین مقامات دولتی وعده داده شده برای اهدای کمک از اجرای قانون وابسته به گروه های سیاسی. در کالیفرنیا و منطقه خلیج وکلای منطقه به نام دولت به ممنوعیت سیاسی سهم از اجرای قانون سازمان و تعدادی از مقامات منتخب وعده داده شده برای کمک مالی به هر گذشته سهم از اجرای قانون است. (به ویژه لس آنجلس دادستان منطقه جکی لاکی که دریافت $2.2 میلیون سهم از اجرای قانون گفت که او مخالف هر گونه نوار وضعیت ممنوعیت چنین سهم.)

تعقیب پلیس

بعد از پلیس سرکوب معترضان در سراسر کشور چند منطقه وکلای آنها در واقع به دنبال محاکمه افسران پلیس گرفتار با استفاده از نیروی بیش از حد بر روی معترضان همچنین در حالی که امید بستن به اتهامات مطبوعاتی در برابر کسانی که معترضان به اتهام حکومت نظامی و غیر قانونی مجمع نقض. در لس آنجلس, Lacey گفت: او نمی خواهد پیگیر این موارد است. در نیویورک, دادستان منطقه منهتن سایرس ونس جونیور روز جمعه گفت که او نمی خواهد تحت تعقیب قرار دادن کسانی که در سطح پایین بازداشت. در سمت تلنگر, وکلای منطقه در چندین حوزه های قضایی باید متعهد به تعقیب ماموران پلیس گرفتار سوء استفاده از معترضان. در بوفالو, نیویورک, دو افسر متهم شدند با حمله درجه دوم پس از فشار دادن بیش از 75 سال, پیر مرد و ترک او را به خونریزی از گوش خود را در خیابان. در فیلادلفیا یک افسر متهم شده بود با تشدید حمله و پس از ضرب و شتم معترضان با باتوم در جریان اعتراض هفته گذشته است. در کانتی فیرفکس ویرجینیا یک افسر به اتهام سه فقره حمله و باتری پس از استفاده از یک تفنگ بی حس کردن در صلح آمیز سیاه معترض بود که گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” در اکو از فلوید آخرین کلمات. در آتلانتا شش افسران متهم شدند با تشدید حمله ساده باتری و آسیب به اموال پس از شکستن را به یک ماشین و خیره کننده دو سیاه دانشجویان در وسط یک اعتراض. وجود دارد صدها نفر از بیشتر موارد مشابه که نیاز به بررسی از هفته گذشته اما حداقل برخی از وکلای منطقه شروع به اقدام.

اتهامات جنایی برای فلوید را Killers

افسران پلیس که در زمان قتل فلوید روبرو هستند تحت تعقیب برای قتل درجه دوم و کمک و معاونت در جرم قتل. به روز رسانی را از اتهامات عنوان شده برای درک چوین و هزینه برای سه نفر دیگر از افسران مینه سوتا دادستان کل تنها اتفاق پس از روزها اعتراض در زیر فلوید مرگ و Hennepin County وکیل مایکل فریمن اولیه تمایل به تعقیب مردان و تصمیم به فایل کمتر اتهامات علیه چوین. تاخیر در برگزاری این افسران مسئول آنها اتهام اقدامات مجرمانه یکی از عمده گالوانیزه نیروهای فعلی جنبش است.

یک حساب در مطبوعات

در حالی که تظاهرات نه به صراحت آدرس این هدف آنها را مجبور متعدد برجسته, اخبار سازمان های تحت متعاقب عمومی محاسبات بیش از پوشش خشونت پلیس و سیاه زندگی مهم جنبش و همچنین به طور کلی درمان کارکنان از رنگ. مهمترین جیمز بنت هنگامی که به عنوان یک نامزد به بعد سردبیر نیویورک تایمز استعفا از سمت خود به عنوان زمان ” سرمقاله صفحه ویرایشگر پس از شکست به درستی دامپزشک سرمقاله های بهداشت ، تام پنبه که به نام روز ارتش ایالات متحده برای مقابله با خشونت مجامع عمومی در شهرستانها و شهرهای سراسر کشور است. به طور مشابه در دوشنبه Refinery29 از بنیانگذاران و سردبیر Christene Barberich پا را در پی انتقادات توسط کارمندان سابق از رنگ چه کسی گفت که آنها با تجربه تبعیض در کار است. این مشخصات بالا استعفا شد قبل از برکناری از سردبیر در Philadelphia Inquirer که استعفا پس از داد و بیداد بیش از یک صفحه اول, تیتر, در پاسخ به, Black Lives Matter تظاهرات که به عنوان خوانده شده “ساختمان ماده بیش از حد.” در حالی که مردم حساب بیش از رسانه درمان از جنبش اعتراضی و خشونت پلیس است و نه لزوما یکی از بزرگتر های عمومی اهداف این جنبش که فرضی است که هنوز هم یکی عمیقی در نتیجه این اعتراضات. حتی با تمام است که آن را انجام شده تا کنون روشن است که تلاش های این معترضان ابدا به پایان رسید.

اصلاح 8 ژوئن 2020: این قطعه در اصل misstated درصد از افرادی که در پاسخ به یک نظرسنجی سی ان ان گفت: اخیر تظاهرات مسالمت آمیز توجیه شده بودند. آن 84 درصد نه 88 درصد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی