چه جهنم است طاووس? در اینجا یک راهنمای به “رایگان به عنوان یک پرنده” خدمات جریان

دیزنی+. تلویزیون اپل+. Quibi. HBO حداکثر. و در حال حاضر . . . طاووس?!

بله در جریان جریان جنگ یک رقیب جدید به نظر می رسد جولای 15 با پرهای رنگارنگ ترین از همه است. آیا این به آن مرغ پا تا در رقابت باقی مانده است دیده شود اما حداقل آن دارای یک نام است که در حال حاضر بخشی از زبان انگلیسی است.

تبلیغات:

هر کس می تواند دسترسی طاووس قضاوت آن با افتخار ادعا می کنند که “این برنامه رایگان به عنوان یک پرنده” اما وجود دارد هشدارهای البته. سالن است که در اینجا به شکستن هزینه که فیلم و تلویزیون را نشان می دهد بر روی آن هستند و از همه مهمتر, چگونه به سازمان دیده بان.

چقدر طاووس هزینه ؟

طاووس (پایه): رایگان. به صورت واقعی! ثبت نام در حال حاضر. اما این تنها برای پایه ردیف که به شما می شود تبلیغات و مورد 13,000 ساعت, برنامه نویسی, اما دریافت نمی کند شما بهترین ها. با Hulu داشتن دکمه سمت چپ رایگان-ردیف منطقه طاووس هوشمندانه به شرح زیر است که مدل و محل آن است.

تبلیغات:

طاووس حق بیمه: $4.99/ماه – این ردیف به شما می شود از 20 ، 000 ساعت از محتوا از جمله چیزهای خوب مانند اصل ، جزئیات بیشتر در “چه می توانم در طاووس?” بخش زیر کلیک کنید. ظاهرا شما هنوز هم تبلیغات.

حق بیمه رایگان
– برای برخی Xfinity مشترکین و یا Cox مشترکین اینترنت شما لازم نیست که به پرداخت. در واقع شما در حال حاضر آن را داشته باشد و حتی ممکن است بدست دسترسی به پرنده زود هنگام دسترسی ماه گذشته.
– برای اندروید و Android TV کاربران شما می توانید یک محاکمه آزاد تا مهر. 15
– رایگان برای هر کسی که با ثبت نام برای یک محاکمه آزاد 7 روز.

طاووس حق بیمه (Ad-Free): $9.99/ماه – اما آه شما هنوز هم برخی از تبلیغات با توجه به این سلب مسئولیت: با توجه به جریان حقوق یک مقدار کمی از برنامه نویسی هنوز هم تبلیغات (طاووس کانال رویدادها و چند نشان می دهد و فیلم)

تبلیغات:

از کجا می توانم تماشای آن ؟

طاووس برنامه های موجود در اپل و گوگل Chromecast و ایکس باکس دستگاه و همچنین Vizio و تلویزیون هوشمند ال جی. سونی پلی استیشن 4 کاربران قادر خواهد بود به تماشای همچنین اما نه تا این هفته از تاریخ 20 ژوئیه. در اواخر بهتر از هرگز!

Roku و آمازون آتش تلویزیون های کاربران: ببخشید شما از شانس هستید. درست مانند HBO Max وجود دارد را بدون قرارداد در محل طاووس برنامه (هنوز). امیدوارم که چشمه ابدی و یا شما می توانید سعی کنید به تماشای بر روی کامپیوتر خود و یا مصاحبه به تلویزیون/طراحی بر روی دیوار خود را.

تبلیغات:

چه می توانم در طاووس?

اگر شما به یاد بیاورید که ان بی سی آرم رنگین کمان-پر طاووس, شما می توانید الهام بخش برای خدمات جریان نام. این به این معنی است که در تلویزیون, سمت, شما قادر خواهید بود برای دسترسی به بسیاری از NBC سری همراه با کسانی که از این شبکه ها: آمریکا, Syfy, براوو, E!,CNBC, MSNBC, Telemundo, و بیشتر.

شما همچنین می خواهید Universal Studios تولید شده نشان می دهد که پخش شده در شبکه های دیگر همراه با سری در دسترس از طریق صدور مجوز معاملات با A&E شبکه و ViacomCBS. این معاملات که شامل نشان می دهد از تاریخچه کانال و بیشتر در واقع به خوبی پر لانه.

تبلیغات:

در این فیلم کنار شما همچنین می توانید جهانی فیلم و خواهر خود را studios مانند دریم و تمرکز فیلم, اما وجود دارد نیز عنوان از برترین, Lionsgate, Warner Bros. و Blumhouse.

چه نوع دسترسی را در هر ردیف در واقع شما ؟ به عنوان خوانده شده.

Parks and Recreation

تبلیغات:

رایگان لایه برنامه نویسی

زمان NBC تلویزیون را نشان می دهد: شما می توانید به تماشای یک هفته پس از پخش پخش, از جمله نشان می دهد مانند “این” ما “Zoey فوق العاده ای پخش” جهان “رقص” و بیشتر.

کتابخانه تلویزیون را نشان می دهد: “پارک ها و تفریح” “30 راک” “Will & Grace” “والدین” “جمعه شب چراغ” “مناسب” “Downton Abbey” “Battlestar Galactica” تمام ایالات متحده آمریکا-آبی آسمان را نشان می دهد “در زیر عرشه” “کوه در می رم از” “ذخیره سازی جنگ” اوجی “اسرار حل نشده,” “روزهای زندگی ما” “قتل او نوشت:” “ستوان کلمبو” “ذخیره شده توسط بل””جانی کارسون نشان می دهد” “ترک آن را به نگاه” “hell’s Kitchen” تعداد زیادی از اسپانیایی زبان را نشان می دهد مانند “بتی en NY” و خیلی بیشتر.

کتابخانه:فیلم “پارک ژوراسیک” فیلم “ماتریکس” حق رای “انجام کار درست” “Reservoir Dogs,” “American Psycho,” “روانی” “پرندگان” کلاسیک جهانی طرفداران وحشت, “بورن” فیلم “بیلی الیوت” “Gosford Park” “ترس و نفرت در لاس وگاس” “The Sting” “Fried Green Tomatoes” “جدول کلمات متقاطع” تعداد زیادی از طرفداران نیکلاس کیج ،

تبلیغات:

زندگی ورزشی: چهار منحصر به فرد لیگ برتر مسابقات در روز از راه اندازی پوشش ایالات متحده قهرمانی باز و زنان باز قهرمانی و یک NFL کارت های وحشی بازی حذفی. هر زمان که توکیو و پکن بازی های المپیک اتفاق می افتد وجود دارد خواهد بود را انتخاب کنید وقایع در دسترس است.

بر روی تقاضا ورزشی تکرار: تاج سه گانه اسب دوانی, روزانه, برجسته از NBC Sports و صدها ساعت از ورزش های سری, مستند و فیلم هایی مانند “تایگر وودز تعقیب تاریخ در” “1968” “من علی هستم”, “تیم رویایی”, “در حال Evel”, “Feherty”, “ویلی” و انواع طاووس اصل (پایین را ببینید).

اصل: برای همه شما Psych-سیستم عامل شما می توانید به تماشای فیلم جدید “Psych 2: Lassie Come Home.”

و برای کسانی که حسرت برای بازی های المپیک, شما می توانید به تماشای “با Ryan Lochte” و پس از آن وجود دارد غیر از سری بازی های المپیک “از دست Speedways” که در آن دیل Earnhardt جونیور به نظر می رسد در مسابقه بزرگ کلیسا از گذشته است.

تبلیغات:


نیز وجود دارد یک مات و متحیر کردن bouche از انواع. انتخاب حق بیمه ردیف اصل مانند “دنیای جدید شجاع” و “تصرف” در حال ارائه اولین قسمت از سری خود را به صورت رایگان.

کانال های دیگر: این نیاز به مرور بیشتری را اما فقط به شما یک ایده در, راه اندازی, شما می توانید به تماشای چهار زنده لیگ برتر, فوتبال بازی ها, NBC News در حال حاضر زندگی می کنند کانال های برجسته مانند “SNL طاق” و “منشی, کوتاه,” اواخر شب نشان می دهد بحث کانال های نوع کانال های مانند “80s Mixtape” و “جنایت واقعی” و “امروز همه روز” کانال اگر شما واقعا می خواهید که مرتب کردن بر اساس از پچ پچ در تمام طول روز طولانی است.

آگاه باشید که برخی از حق بیمه ردیف برنامه های طعنه در میان لیست فایل های رایگان, اما آنها نشان داد با بنفش پر در گوشه ای. و در حال حاضر به . . .

تبلیغات:

طاووس PREMIUM برنامه نویسی

همه چیز از رایگان ردیف plus:

زمان NBC تلویزیون را نشان می دهد: شما می توانید روز بعد از پخش پخش, یک بار قسمت جدید شروع به بالا اما پس از همه گیر تولید برنامه باعث تاخیر چه کسی می داند که خواهد شد. به طور مشابه هنگامی که در اواخر شب نشان می دهد شروع عکسبرداری در استودیو شما را قادر به تماشای پیش از آن در روز قبل از آنها هوا را در پخش.

کتابخانه تلویزیون را نشان می دهد: تمام این واقعا نشان می دهد محبوب مانند “Ray Donovan,” “Law & Order: SVU,” “خانه” “امر” “Everybody Loves Raymond,” “یلوستون” “American Ninja Warrior” و بیشتر. آینده بعد هستند “Chicago Fire” و “شیکاگو پزشکی” بیشتر از “زنان خانه دار واقعی” سری و دیگر براوو را نشان می دهد مانند “بالا آشپز” “مفتون “48,” “Roseanne,” “Bates Motel,” “Brooklyn Nine-Nine” و بیشتر.

کتابخانه: فیلم “شرک” “فرزندان مردان” “فراموش کردن سارا مارشال” “لگد زدن و جیغ” “جنگ چارلی ویلسون” حتی بیشتر هیچکاک کلاسیک “Ted” “Evan Almighty” و بیشتر. فیلم خواهد بود که به زودی شامل “عضو شورای نظارت مدت تور جهانی “E. T.” “The Purge” در “سریع و خشمگین” فیلم “Brokeback Mountain” “گمشده در ترجمه” “The Hurt Locker” “فارغ التحصیل” و بیشتر.

زنده و بر روی تقاضا های ورزشی: بیش از 175 منحصر به فرد لیگ برتر مسابقات 2020-2021 فصل; پوشش نخبگان حوادث دوچرخه سواری مانند تور دو فرانس ابتدا در اواخر ماه اوت و La Vuelta آغاز Oct. 20 و بیش از 100 ساعت از WWE محتوای آمدن در ماه اوت از جمله سریال “WWE بی حد و حصر” و “Steve Austin شکسته شده جمجمه جلسات” و تالیفات مانند “جان سینا بهترین رسلمنیا منطبق است.”

اصل موجود در راه اندازی:

“دنیای جدید شجاع” آخرین اقتباس از آلدوس هاکسلی را dystopian رمان دارای بسیاری از ستاره ها از جمله دمی مور Alden Ehrenreich (با نام مستعار پسر هان سولو), Jessica Brown Findlay (از “Downton Abbey” & “آینه سیاه” شهرت), هری لوید (“بازی تاج و تخت”), Sen Mitsuji و بیشتر.

سالن فرهنگ منتقد ملانی مکفارلاند آن را دوست داشت و به اندازه کافی زمانی که شما در خلق و خوی انتظارات خود را به Syfy سطح dystopian شیک. او در توصیف این زیبایی را به عنوان “یک صلیب بین سوختن مرد و یک جمعی, موج, مجموعه ای در یک فروشگاه اپل.”

“دستگیری” این یک هوشمند طاووس خرید به دلیل آن در واقع ممکن است یکی از بهترین و اصلی ارائه شده است. در این تریلر دی راشل کری (Holliday Grainger) بررسی مورد حمله و آدم ربایی است که قطاری از تصویر Lance Corporal شان امری (Callum ترنر) در عمل دوربین مدار بسته. اما شک در مجموعه به عنوان مجموعه ای spirals به جویدن ناخن, سفر به دنیای عمیق تقلبی, تشخیص چهره و دولت از نظارت است.

“هوش” دیوید شویمر نقش یک آمریکایی عامل که می لرزد کوچک cyber crimes unit در انگلستان در این کمدی نوشته شده توسط و شرکت های بازیگران نیک محمد به عنوان یک سطح پایین کارمند.

برای kiddos نیز وجود دارد “where’s Waldo?” “جورج کنجکاو” و “کلئوپاترا در فضا” که به شرح زیر teenage کلئوپاترا که به نوعی سفر 30000 سال به آینده است و برای نجات جهان.

اصل آمدن بعد:

در میان ری بوت آینده هستند “Battlestar Galactica” “Punky بروستر” (بیشتر از یک ادامه با رشد Soleil Moon Frye) و “ذخیره شده توسط بل” عاقبت سری.

Emmy Rossum همچنین دون داغ پینک به بازی زندگی واقعی لس آنجلس بیلبورد مشهور “anal toy,” و Seth Meyers کارمند کهربا Ruffin خواهد شد خود را نشان می دهد.

حکم

این سرویس رایگان است که به خوبی به ارزش تلاش برای قرار دادن نرم افزار بر روی تلویزیون خود را حتی با تبلیغات است. اگر شما یک Roku یا آمازون کاربر وجود دارد ممکن است کمتر انگیزه ای برای تست آن مگر اینکه شما خوب هستید با تماشای یک دستگاه دیگر.

به عنوان حق بیمه برای شما و بودجه شما و یا تمایل به تماشای “SVU” ممکن است متفاوت باشد اما برای برخی از مطالب ورزشی و فیلم های جدید را برای خانواده هزینه نیست سنگین است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>