چه NBA $300 COVID-تشخیص حلقه در واقع می تواند انجام


A silver ring made by Oura.

این حلقه را نمی خواهد همه آنها را رد (چون NBA نیز در نظر گرفتن چندین معمولی ضد COVID اقدامات).

Oura

این مقاله بخشی از حریم خصوصی در این بیماری همه گیردر یک زمان آینده سری.

NBA که به طور آزمایشی راه اندازی مجدد آن فصل در 30 جولای امیدوار است که اینده انگشتر تیتانیوم کمک خواهد کرد که به کاهش گسترش coronavirus. زمانی که بازیکنان را به دنیای دیزنی به پایان بقیه فصل به طور منظم و برگشتی آنها تعدادی از ابزارهای در اختیار خود را به نگه داشتن بیماری در خلیج مانند دماسنج صترلزرس و پوشیدنی نزدیکی زنگ که بوق اگر شما در عرض 6 پا از فرد دیگری برای بیش از پنج ثانیه است. بازیکنان و کارکنان را در یک حباب تا حد زیادی جدا از بقیه جهان و تحت روزانه تست.

آنها همچنین باید یک گزینه برای پوشیدن $300 حلقه ساخته شده توسط شرکت فنلاندی Oura که اقدامات متوسط تعداد ضربان قلب و تعداد تنفس و دیگر داده های فیزیولوژیکی است که به لحاظ نظری می تواند مفید باشد برای تشخیص اینکه آیا کسی COVID-19 حتی قبل از آنها شروع به برگزاری نمایشگاه علائم. با متصل کردن این متغیرها به یک الگوریتم حلقه را ارائه بازیکن با یک “بیماری احتمال نمره” که به آنها می گوید که آیا آنها باید به دنبال یک معاینه پزشکی. یک برنامه گوشی های هوشمند مرتبط به حلقه را ارائه نمره و سایر اطلاعات دستگاه جمع آوری کرده است. سطح داخلی حلقه دارای سه سنسور: مادون قرمز photoplethysmography سنسور برای تنفس و ضربان قلب و منفی ضریب دمایی برای دمای بدن و 3D شتاب سنج برای حرکت.

در حالی که Oura حلقه در اصل طراحی شده برای ردیابی الگوهای خواب این شرکت در حال حاضر بودجه مطالعات در غرب ویرجینیا دانشگاه راکفلر موسسه علوم اعصاب و دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو برای تعیین اینکه آیا این دستگاه می تواند مفید باشد برای اوایل COVID-19 تشخیص است. یک Gizmodo تحقیقات نشان داده است که این بیماری همه گیر باعث شده است تا تعدادی از مطالعات مشابه در دیگر فن آوری های پوشیدنی از جمله Fitbits ساعت اپل و فریاد ردیاب تناسب اندام—که تا کنون امیدوار کننده به نظر می رسید اما به دور از قطعی است. یافته های اولیه نشان می دهد که بالاتر استراحت ضربان قلب و تعداد تنفس و درجه حرارت پوست احتمالا می تواند نشانه شروع عفونت قبل از تبدیل به علائم قابل توجه است. این تا حدودی به دلیل این واقعیت است که سیستم ایمنی بدن به تولید ماده ای به نام C-reactive protein در طول یک عفونت است که در ارتباط با افزایش ضربان قلب و دیگر علائم فیزیولوژیکی. راکفلر موسسه علوم اعصاب به تازگی اعلام نتایج اولیه از بررسی رعایت 600 بهداشت حرفه ای و اولین پاسخ دهندگان نشان می دهد که Oura حلقه ممکن است قادر به تشخیص بیماری تا سه روز قبل از علائم با 90 درصد دقت و صحت.

اما هیچ توجهی اثبات این که wearables مانند Oura حلقه مفید برای تشخیص زود هنگام و مقدار زیادی از دلایل به شک و تردید. مختلف کارشناسان پزشکی با سی ان ان گفت که هنوز اطلاعات بسیار کمی در مورد دستگاه های بالقوه و که بسیاری از مطالعات انجام شده اند تامین می شود و منتشر شده توسط تولید کنندگان خود را. همچنین مشخص نیست که آیا wearables خواهد بود قادر به تمایز بین حضور coronavirus و یا دیگر عفونت های ویروسی مانند آنفلوانزا است. مردم به احتمال زیاد برای انتقال بیماری به دیگران در دوره قبل تجربه علائم بنابراین این دستگاه ممکن است باشد که مفید برای پیش بینی زمانی که کسی در حال رفتن به بسیار عفونی. دقت و صحت قرائت برای اندازه گیری مانند درجه حرارت پوست می تواند اغلب در نوسان است بسته به اینکه چگونه محکم کسی است که با پوشیدن یک دستگاه. و مهمتر از FDA هنوز به تصویب هر wearables برای سنجش COVID-19. به سادگی قرار دادن دستگاه های پوشیدنی هستند نه خود به خود کافی coronavirus پیشگیری از عنوان در حال حاضر.

برخی از بازیکنان نیز ابراز نگرانی می کند که Oura حلقه می تواند نقض حریم خصوصی خود را. لیکرز به جلو Kyle Kuzma نوشت: از حلقه در توییتر “شبیه به یک دستگاه ردیابی.” اگر چه در این مورد تیم کارکنان گزارش نمی خواهد که دسترسی به بهداشت و درمان داده مگر اینکه “بیماری احتمال نمره” به اندازه کافی بالا است باعث مداخله از یک پزشک قانونی در ایالات متحده مانند HIPAA به طور کلی گرفتار نشده تا برای تنظیم سرعت در حال پیشرفت در زمینه پزشکی داده است. اغلب معلوم نیست که صاحب که اطلاعات پزشکی را از نظر حقوقی و هنگامی که افراد خاصی باید اجازه دسترسی داشته باشند. لیگ گفته است که آن را حذف داده ها در عرض چهار هفته پس از پایان فصل.

NBA نیست ردی از سلامت آن لیگ در آنچه که به طور بالقوه ممکن است تبدیل به یک فن آوری بالا کاربی. به عنوان Gizmodo اشاره انجمن نیز به اجرای تعدادی از اقداماتی که ثابت شده است به مانع گسترش coronavirus منظم مانند تست و اجتماعی فاصله گرفته است. آن را احتمالا نمی صدمه دیده است و سپس سعی کنید از روشهای تجربی مانند Oura حلقه به خصوص پس از NBA می توانید به استطاعت. اگر این clunky حلقه انجام هر گونه آسیب آن را احتمالا می خواهید بود که زیبایی نوع است.

Future Tense یک همکاری از تخته سنگ, جدید امریکاو دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>