چه همه گیر است که به ما گفتن در مورد علم سیاست, و ارزش های


U.S. Capitol Dome with coronavirus spikes all over it

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

برای 30 سال گذشته من سعی کردم برای ایجاد حس تعامل بین علم و سیاست به خصوص چالش تصمیم گیری تحت شرایط عدم اطمینان و عدم توافق. چرا با وجود بزرگ و همیشه در حال گسترش نهادهای مربوطه تحقیقات علمی—آن است که بسیار غیر ممکن به حل و فصل اختلافات در اطراف تغییر آب و هوا, انرژی هسته ای, ماموگرافی, K–12 آموزش و پرورش عمومی و مواد شیمیایی در محیط زیست ارگانیسم های اصلاح شده ژنتیکی دستورالعمل های تغذیه, سیاست های تجاری و در و ؟ چرا با وجود تمام تحقیقات و تخصص انجام این طرف مخالف این بحث باقی می ماند ثابت در ارزش ها و منافع خاص در نسخه خود را از حقایق و غیر منقول در احساس خود را از آنچه که باید و یا نباید انجام شود ؟

با تشکر از COVID-19 گیر رابطه بین علم و سیاست است که در حال حاضر در مرکز صحنه جهانی است. رمان coronavirus ارائه می دهد تا قدرتمند و بسیار روشن درس مورد مناسب نقش علم در کمک به راهنمای ما به سوی آینده ای بهتر—یک درس است که به شدت در تضاد با استاندارد تفکر در مورد علم و سیاست است. بالاتر از همه ما در حال یادگیری است که علم را سیاست تعیین می شود نه با منطق و حقایق اما اساسی تاثیر ارزش های انسانی است. به درک که چرا ما باید شروع به شناخت چگونه COVID-19 بحران متفاوت است و تقریبا در هر مهم احترام از بیشتر آشنا مجادلات در تقاطع علم و سیاست است.

برای یک بار همه ما به توافق برسند.

مهمتر از همه: این COVID-19 تهدید فوری جهانی و وجودی. حفاظت از زندگی خود را بستگی به حفاظت از زندگی دیگران. بنابراین ما متحد با ارزش مشترک برای حفظ زندگی است که به نوبه خود بدان معنی است که ما همه در واقع صحبت کردن در مورد همان چیزی که زمانی که ما صحبت در مورد COVID بحران است. مشابه وضعیت ارزش همگرایی ظهور در زمان جنگ اما به دلیل تهدید در حال حاضر یک بیماری همه گیر ویروس و نه دشمن ملت مورد نظر را هدف جلوگیری از از دست دادن زندگی است که جهانی به اشتراک گذاشته. نظر من این است که COVID-19 سیگنال های سپیده عصر دلو—جنگ در کنگره این هفته آن را روشن است که کینه باقی مانده است. این است که به عنوان واقعیت از چیزی که ما رو غرق در همه جا مردم نشان می دهد که آنها به طور فزاینده ای مایل به قرار دادن خود را فوری و منافع متضاد با ارزش های گذشته در خدمت دستیابی به یک مقدار بزرگتر به اشتراک گذاشته شده با هدف کاهش بیماری همه گیر.

ما می توانید ببینید چه چیزی باعث این بحران است.

وجود دارد یک دلیل دوم ما در حال صحبت کردن در مورد همان چیز است: علت و معلول را می توان نسبت داد. برخی از wacko پردازان توطئه وجود این ارتباط علیتی بین این رمان coronavirus و ظهور یک گونه جدید از بالقوه حاد بیماری تنفسی روشن است به عنوان نمایی افزایش در بروز بیماری و مرگ و میر ناشی از این بیماری است. عدم قطعیت در مورد سهولت انتقال موارد بدون علامت و تشخیص های اشتباه را تضعیف کند دانش اساسی زنجیره ای از علت و معلول است که ساده و خطی و بی تردید: این ویروس شناسایی شده است مردم در حال گرفتن بیمار و بیمارستان در حال پر کردن بیماران در حال مرگ هستند و تعداد مرگ و میر محسوب می شود و ابلاغ به صراحت.

این حقایق است که در حال ساخته شده معتبر نیست از طریق دانشمندان گفتن ما به چه چیز اعتقاد در مورد نامرئی ویروس اما با ظهور در دنیای واقعی قابل مشاهده برای همه برای دیدن. اگر یک پژوهشگر ادعا می کند که برخی مواد شیمیایی در محیط زیست مانند glyphosate در خلاصه باعث خواهد شد و یک تعداد معینی از افزایش مرگ ناشی از سرطان در هر سال و یا این که سیاست های اقتصادی منجر خواهد شد به تعداد معینی از مشاغل جدید در اکثر موارد هیچ کس هرگز قادر به تایید می کنند که پیش بینی. حتی اگر این مکانیسم است که توسط آن مواد شیمیایی باعث می شود برخی از انواع سرطان در موش های آزمایشگاهی این احتمال وجود دارد که بسیاری از علل محتمل در انسان است. حتی اگر شغل جدید انجام به نظر می رسد ممکن است علت تجارت تصمیمات اتخاذ شده توسط کشورهای دیگر و یا گسترش صنایع جدید. در سال هایی که ممکن است لازم برای آزمون این ادعا (هر چند معمولا نمی توان آنها را تست شده) دیگر محققان ممکن است آمده تا با به طور کامل توضیح جدید. جای تعجب نیست که علمی و سیاسی در مورد این مسائل به نظر می رسد هرگز به پایان است. اما برای COVID-19 اساسی علمی و استنتاجات به سرعت بازی را از طریق تغییر در بروز این بیماری و عواقب آن—در راه است که اجازه می دهد هر دو دانشمندان و عمومی برای ارزیابی سطح کنونی از درک علمی و حقایق روی زمین.

حقایق به اندازه کافی خوب هستند.

آنچه ما می دانیم در حال حاضر به عنوان پایه و اساس عمل است. حقایق باید به اندازه کافی خوب—حتی اگر برخی از آنها به نوبه خود اشتباه است. ما نمی توانیم صبر کنید در اطراف برای تحقیقات بیشتر است. ما می توانید یادگیری رخ می دهد در زمان واقعی به عنوان عواقب ناشی از اقدامات در حال ارزیابی و تفسیر کرد. به عنوان من در حال نوشتن اولین پیش نویس این مقاله شواهد جدید از ایتالیا نشان می دهد که نرخ مرگ برای اولین بار شروع به سقوط به زیر نمایی منحنی قبلی که نرخ مرگ زیر است. واقعیت: این کشور رادیکال انزوای اجتماعی سیاست شد و شروع به گرفتن نگه دارید. اما یک روز بعد, نرخ مرگ در, افزایش دوباره. واقعیت: ظاهرا سیاست نیست ساخت یک تفاوت حداقل هنوز رتبهدهی نشده است. چه چیزی باعث می شود که علم به اندازه کافی خوب در هر روز داده شده است که ما باید آن را به اندازه کافی خوب اگر ما به نمایندگی از ارزش های ما به اشتراک بگذارید. ما نمی با استفاده از حقایق چون آنها حق دارند اما از آنجا که آنها هستند و آنچه ما داریم و از آنجا که ما باید عمل و از آنجا که همه ما می خواهیم همین است.

در واقع دانشمندان و سیاست گذاران در بیشتر بخش باز بودن در مورد قابل توجهی ابهامات پیرامون بیماری و آینده آن دوره است. این عدم قطعیت طیف وسیعی از حقایق اساسی در مورد ویروس (چگونه آن را رفتار در آب و هوای گرمتر?) به استنتاج در مورد دوره بیماری (که چگونه بسیاری از موارد تشخیص داده نشده در خارج وجود دارد ؟ چه مرگ و میر?) به پیش بینی در مورد چگونگی سیاست (مانند انزوای اجتماعی) را آهسته دوره از این بیماری همه گیر. این باز بودن در مورد عدم قطعیت ممکن است به نظر می رسد مضحک و یا متناقض; پس از همه, اگر کارشناسان هستند پس نگران نباید آنها hush تا ابهامات بنابراین نه به از بین بردن نیاز برای ضرورت انطباق?

در عین حال سرعت است که با همه گیر است و پیشرفت و سیاست های تصویب شده همچنین بدان معنی است که عواقب ناشی از تصمیم گیری به احتمال زیاد نشان داد نسبتا به سرعت. وقایع خواهد شد کمک به کاهش ابهامات و بهبود یادگیری در مورد چه کار می کند و چه چیزی نیست. این شرایط به ندرت نگه دارید برای بیشتر مرسوم انواع مجادلات من ذکر شده که در آن علی استنتاج اغلب غیر ممکن است به اعتبار و حقایق تصمیم گیری و عواقب آن—و پیوندهای میان آنها—در حال خود فرو رفته و در بحث و اختلاف نظر است. اما با COVID-19 همگرا ارزش در مورد آنچه ما می خواهیم برای به انجام رساندن بدان معنی است که عدم قطعیت (در مورد علم و در مورد تصمیماتی که گرفته می شود) مسدود نیست عمل هر کس موافق هر دو نیاز به عمل و هدف مورد نظر است. دانشمندان به اشتراک گذاری آن ارزش (آنها مردم بیش از حد!), بنابراین حتی اگر آنها مخالف بیش از جنبه های این بیماری و کاهش آنها ممکن است نیاز به احساس می کنید مجبور به گزافه گویی یقین از نتایج خود را و اعتقادات بر خلاف متعارف تر تعاملات بین علم و سیاست که در آن رقابت دو طرف کمک طلب کردن خود به خود از کارشناسان که پس از آن باید یک انگیزه قوی برای صحبت با بیش از موجه یقین است.

مدل استفاده می شود مناسب است.

برای بسیاری از مشکلات در تقاطع علم و سیاست دانشمندان با استفاده از مدل های ریاضی را استنتاج در مورد آینده برای دوره های زمانی مختلف از دهه های قرن یا بیشتر: چگونه می توانید جدید انرژی فن آوری های بهترین مستقر می شود به منظور کاهش انتشار گازهای گلخانه ای? چگونه زباله های هسته ای رفتار شناسی مخزن بیش از هزار سال آینده? چقدر اقتصادی و بهره وری افزایش می دهد اگر بیشتر سرمایه گذاری در پژوهش است ؟ اما این سوال همیشه شامل enormous ابهامات و مدل های مورد استفاده برای سعی کنید برای پاسخ به آنها لادن با مفروضات مورد بیشتر سوال اساسی که خود را بی جواب: چه خواهد شد به قیمت از پانل های خورشیدی تغییر در دهه های آینده? چگونه بسیاری از قرن ها آن را برای آب های زیرزمینی به پوسیدن ذخیره سازی زباله های هسته ای رگ ؟ چگونه به طور موثر انجام دانشگاهها ایجاد ارزش اقتصادی دانش ؟ فرضیات مختلف در مورد این نوع از پرسش ها اجازه می دهد مدل های ریش ریش شدن مرز بین علم و سیاست با ارائه رقابت انداز آینده در حمایت از رقابت سیاسی در دستور کار است.

در حالی که اپیدمیولوژیک مدل های مورد استفاده برای پیش بینی آینده از COVID-19 نیز فرض لادن و بسیار نامشخص می توان آنها را به طور مداوم آزمایش و تصفیه شده بر اساس داده هایی که در حال ظهور است که به صورت روزانه برای انجام چه هر کس موافق است باید انجام شود. برای اکثر مدل ها استفاده می شود برای کمک به قرار دادن مرزهای اطراف محدوده محتمل آتی است که ما, و ما می توانیم نسخه های مختلف از این آتی آشکار به کشورهای مختلف پیاده سازی سیاست های مختلف در سرعت های مختلف. مدل های با ارزش هستند چرا که آنها اجازه می دهد تا ما را به آزمون فرضیات ما در مورد هر دو رفتار ویروس ها و اثرات مختلف و روش سیاست در زمان واقعی است. آنها توپ کریستال مستقر را مورد یکی ترجیح آینده و یا دیگر اما نمودار ناوبری است که به ما کمک محدود به مسیرهای محتمل برای آینده ای که همه ما امیدواریم.

برنامه های سیاسی سقوط دور.

برای این بحران چیزهایی که ما متحد هستند outranking کسانی که تقسیم ما.

سیاست پیچیده مسائل اطراف مشکلات به عنوان متنوع به عنوان K–12 آموزش و پرورش تغییر آب و هوا, مراقبت های بهداشتی و مهاجرت همه همراه با تنوع ایدئولوژیک و سیاسی زیر برنامه است که به ندرت بیان و در عین حال ممکن است همه مهمتر تاثیر همین دلیل موقعیت های خاص پشتیبانی می شوند و یا مخالف. های مختلف ایدئولوژیک نظریه—برای مثال در مورد نقش دولت در مقابل بخش خصوصی در حل مسأله—در دسترس هستند برای حمایت از منافع رقابت و آنها توجیه اختلاف نظر در مورد چه اقداماتی باید انجام شود. مخالفت می کرد چرا که هیچ کس واقعا نمی داند چه کاری انجام دهید به دلیل کوتاه مدت آزمایش جایگزین سیاست غیر ممکن است. این مشکلات آنقدر پیچیده است که حتی تعریف آنها بحث برانگیز است. است تغییر آب و هوا یک مشکل در شیوه زندگی و یا نوآوری در فن آوری و یا رشد جمعیت? ضعیف است K–12 آموزش عمومی بازتابی از underpaid معلمان و عدم سرمایه گذاری دولت و یا بیش از حد قدرتمند اتحادیه های معلمان و تمرکز کافی در اصول و یا نژادی و نابرابری اقتصادی که ریشه عمیق تر از هر چیزی است که می تواند حل و فصل در سطح مدرسه اصلاحات ؟

نظر شما در آنچه که شمارش به عنوان یک سیاست راه حل خود را منعکس خواهد کرد زمینه باورهای ایدئولوژیک در مورد چه چیزی باعث این مشکل است. ما در حال دیدن این بازی پویا در پیک حق در حال حاضر به عنوان سنا جنگ بیش از یک اقتصادی پاسخ بسته های جمهوری خواهان و دموکرات ها قصد هزینه های مورد نیاز میلیاردها دلار در راه است که پیشرفت خود را در باورهای ایدئولوژیک و سیاسی حوزه.

اما وقتی که می آید به مبارزه با COVID خود را به جای تثبیت اقتصاد ترکیبی از ارزش های مشترک و حذف زنجیره ای از علت و معلول باعث می شود آن را دشوار برای واردات مرتبه دوم برنامه های سیاسی به بحث در مورد چه اقداماتی را—با وجود ادامه اذعان کرد و عدم قطعیت. سیاستمداران به عنوان ایدئولوژیک مجزا به عنوان شهردار نیویورک, بیل د Blasio, لیبرال دموکرات و اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine یک محافظه کار حزب جمهوری خواه در حال اجرای اساسا معادل استراتژی ای برای مقابله با این بیماری همه گیر. در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در حال حاضر تهدید به شل اجتماعی, فاصله, قوانین, خود اسپاسمودیک رویکرد به سیاست همه گیر نمی چرخد به طور قابل توجهی متفاوت از آن از بسیاری دیگر از ملی رهبران سیاسی. برای این بحران چیزهایی که ما متحد هستند outranking کسانی که ما را تقسیم; pandering و فرصت طلبی در حالی که هرگز وجود ندارد و از سیاست هستند که به ارمغان آورد تا پاشنه پا توسط گیره ترکیبی از ارزش های مشترک و حقایق را بر روی زمین.

COVID-19 است سخت و مشکل است اما نه یک مجتمع. ما می دانیم چه COVID-19 دلیل است که ما آن را ببینید در اطراف ما. کارشناسان در بیان نگرانی عمیق خود را نیز صراحت صحبت در مورد ابهامات و ورزش فروتنی. سیاستمداران با این حال گوش دادن به کارشناسان و اقدام است. آنها در کل اقدام برای منافع مشترک است. خسته مدعی همیشه واهی و استعارههای از “شواهد مبتنی بر سیاست” و “اراده سیاسی” در واقع به نظر می رسد به برخی از معنای تحت این شرایط خاص است.

هیچ یک از این است که می گویند که فاجعه می تواند و یا خواهد شد جلوگیری شود. اما ما می توانیم می گویند که تهدید COVID-19 آوردن بهترین در هر دو علم و سیاست است. این درس نیست که ما باید همیشه گوش دادن به کارشناسان و که علم را به ما نشان می دهد راه را برای رفتن. این است که یک حس مشترک ما اشتراکات به عنوان انسان این است که شرط اساسی یک جامعه است که این ابزار برای مقابله با مشکلات آن است. ارزش های مشترک و نه متخصص اظهارات در مورد حقایق آنچه را علم به اندازه کافی خوب عمل می کنند. آیا این پیام را حمل به پست COVID جهان ما روزی را ببینید. اما اگر آن را نمی کند هیچ مقدار از تحقیقات و یا تخصص را تا کنون را در خود جای داده است.

این مقاله همچنین به نظر می رسد در وب سایت از مسائل در علم و فناوری.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>