چه تظاهرات در توییتر در مقابل کابل خبر


A crowd shot of protesters at left. The Buffalo PD shoving an older man at right.

تصویر عکس با تخته سنگ. تصاویر از طریق سی ان ان و WBFO/توییتر.

آن را تبدیل به مایه تاسف است که پر واضح است که دیدگاه خود را از جهان بستگی دارد که در آن شما می توانید اخبار خود را. داستانی که پدید آمده پس از جورج فلوید را به قتل متفاوت است: چگونه آمریکایی ها, به خصوص کسانی که از اعتراض به مشاهده آنچه در حال وقوع است در خیابان های خود را بستگی به آنچه آنها را ببینید. به همین دلیل است که ما تصمیم به اجرای یک آزمایش کوچک. آنچه ما فکر بودند بینندگان شده اند که یادگیری در مورد تظاهرات بیش از گذشته 10 شب از کابل خبر گرفتن که ممکن است متفاوت از آنچه که پیمایش از طریق توییتر در حال دیدن?

بنابراین در روز پنج شنبه شب ما خواسته دو تخته سنگ نویسندگان را در دو رسانه های مختلف برای دیدن آنچه که آنها راه می رفت فکر به حال اتفاق افتاده است که شب. جاستین پیترز تماشا کابل, اخبار, چرخش بین CNN و MSNBC و فاکس نیوز. Sam Adams میگردین از طریق توییتر ، در اینجا چیزی است که آنها در بر داشت.

8 p. m., کابل نیوز

اندرسون کوپر لگد کردن شبانه اش سی ان ان برنامه با تعریف مسائل اطراف جورج فلوید قتل در هیچ شرایط نامشخص. “در شهرستانها در سراسر کشور, مردم در خیابان ها اکثریت قریب به اتفاق اعتراض جورج فلوید را قتل توسط چهار شرکت اخراج مینیاپولیس افسران پلیس و نژادپرستی سیستماتیک و پلیس انجام است که صدمه نسل از آمریکایی های سیاه و سفید,” کوپر می گوید: رفتن به توجه داشته باشید که اعتراضات و تظاهرات را “بوده است تا آرام که حکومت به پایان رسید امشب در لس آنجلس و واشنگتن” آنها آنقدر آرام که کوپر پرتاب نمی کند به هر خبرنگاران در این زمینه است. به جای او برگزار بحث بین سی ان ان قانونی تحلیلگر لورا Coates و قانون اساسی استاد گلوریا براون-مارشال در پلیس اصلاحات.

در فاکس نیوز Tucker Carlson انتقاد شدید وزیر دفاع علامت Esper برای برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی “است که در آن او اعلام کرد که او مخالف استفاده از نیروهای نظامی را به منظور به کشور است.” در مطبوعات جلسه Esper بود گفت: “گزینه ای برای استفاده از فعال وظیفه نیروهای در اجرای قانون نقش تنها باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ماده در رفت و آمد مکرر گذشته و تنها در فوری ترین و مبرم از شرایط است. ما در یکی از آن شرایط در حال حاضر.” کارلسون مشخص Esper سخنان به عنوان شبیه به اولین مرحله در یک کودتای نظامی سرنگون شد. “این نوع رفتار یک قبر تهدید برای همه ما و برای ما قانون اساسی نظام است. و این که سیستم teetering امشب. ما نفرت حتی می گویند که با صدای بلند. اما این درست است. این است که می گوید:” کارلسون و خود را مهمان افسر سابق سازمان سیا برایان Dean Wright, موافقت با او. “مردم وحشت. کشور در آتش است. در حال حاضر که در حال حمله به ما ؟ آقای Esper باید این را بدانید. این antifa,” رایت می گوید: رفتن به هشدار در مورد “آجر در حومه ما و downtowns,” برنی وارنر و “دست Ocasio-کورتز.” (او همچنین اشیاء به یک تخته سنگ جیر جیر در مورد ماهیت تظاهرات که او خواستار یک “تیتر” است که فقط شخصا یک لحظه هیجان انگیز برای من است.)

در MSNBC, Chris Hayes باریک تمرکز خود را به نگاه به طور خاص در NYPD در پاسخ به این تظاهرات که roiled نیویورک در شب چهارشنبه. “این تظاهرات که تبار به خشونت نه به این دلیل که از معترضان اما به دلیل NYPD افسران شروع به ضرب و شتم مردم می گوید:” هیز بازی کلیپ که نشان می دهد افسر NYPD انجام دقیقا همان است که. هیز می رود و در را به شدت بهم زدن, شهردار, بیل د Blasio و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو برای برگزاری کنفرانس های مطبوعاتی روز شنبه که در آنها اقدام به “gaslight عمومی را به باور که ما نمی دیدن آنچه که همه ما را دیدم.” هیز پخش یک کلیپ از کومو کنفرانس مطبوعاتی که در آن فرماندار حاضر به این باور است که NYPD افسران تا به حال حمله معترضان مسالمت آمیز و بدون تحریک.

“این یک واقعیت است. آنها نمی که می گوید:” کومو.

“آه که یک واقعیت است. آنها را انجام دهید که می گوید:” هیز.

8 p. m. توییتر

شاید Chris Hayes می دانستم که چه کومو ادعا کرد نه به این دلیل که او در توییتر زیادی است. در 8 بعد از ظهر ساعت یک صدای جیر جیر نمایش افسران پلیس لس آنجلس باز باطوم در تظاهرات می گذرد چندین بار آن را مختصر و گرفته شده از یک محلی ABC پخش, پس (فرض) ناسزا قبل از کلمه خوک است bleeped ، همچنین فیلم از طریق شبکه خبری ABC’ ملی پخش هزاران نفر از معترضان راهپیمایی مسالمت آمیز در سراسر پل بروکلین پس از یک بنای یادبود جورج فلوید. (آن را از پیش از آن در روز, اما توییتر اشتباه است آن را به عنوان برچسب “زندگی می کنند.”) نه کاملا به خاک سپرده شد در همه این اخبار که در شهر نیویورک بود آن روز برای اولین بار بدون تایید COVID-19 مرگ و میر از اوایل مارس و اسوشیتد پرس گزارش می دهد که دو نفر از افسران پلیس که به تماشای جورج فلوید مرگ شده بود در این کار فقط چهار روز و آموزش های خود را افسر بود Derek چوین که در حال حاضر متهم با فلوید را قتل است.

من می بینم که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است برای به دست گرفتن اخبار از چرخه تویت کردن یک نامه از “احترام بازنشسته دریایی و سوپر استار وکیل جان Dowd” بحرانی از مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وزیر دفاع جیمز Mattis, اما به نظر نمی رسد برای به دست آوردن یک کل بسیاری از کشش.

9 p. m., کابل نیوز

همانطور که تاریکی می افتد در سراسر بسیاری از East Coast, Sean Hannity شروع می شود خود را فاکس نیوز برنامه با یک پیشامد تک صدایی. “امشب: خشونت و هرج و مرج حاکم عالی در شهرستانها در سراسر کشور ما است. در نیویورک یک افسر پلیس به ضرب چاقو در گردن و دو نفر دیگر به ضرب گلوله کشته شدند و شما یک شهردار در شهر نیویورک است که در ادامه به انکار همه واقعیت از آنچه که در اطراف او و گوش دادن به تکرار ‘بیایید تصور کنید’ توسط جان لنون می گوید:” Hannity که به وضوح بیشتر از یک Bay شهرستان غلطک مرد. پس از یک واجب ذکر antifa, Hannity سپس آن را می اندازد به خبرنگار Bryan Llenas که پیگیری اعتراض در بروکلین. “ما شاهد دستگیری های گسترده در این زمان به نظر می رسد می گوید:” Llenas ظاهری کمی متعجب و متحیر. “که احتمالا به دلیل انتقاد NYPD مواجه شده است از فعالان و مقامات منتخب در شهر برای آنچه که فعالان می گویند یک موضع تهاجمی شب گذشته علیه معترضان مسالمت آمیز.” در عرض چند دقیقه Hannity حرکت به دور از پوشش زنده و بازگشت به خود را راحت گوشه: “شب گذشته در شهر نیویورک دو مامور بودند به ضرب گلوله یکی دیگر از چاقو در سمت راست گردن. آنها گشت زنی در خیابان های بروکلین برای غارتگران اما در حال حاضر [در حال] کاوش عاملان ممکن است لینک کلیک کنید برای تروریست ها است.”

در سی ان ان, Chris Cuomo آغاز می شود با یک به روز رسانی از یک خبرنگار در آتلانتا که پیگیری اعتراض وجود دارد که مقررات منع رفت و آمد در مجموعه. “آنها بوده ام در یک بن بست شدید با پلیس در 15 دقیقه گذشته می گوید:” نیک والنسیا تخمگذاری وضعیت برای بینندگان در خانه. “شما اینجا ببینید هر چند وجود دارد, جمعیت,” او می گوید: تنها به قطع زمانی که کسی yells “سکس مامان!” در پس زمینه. “با عرض پوزش در مورد زبان اینجا بچه ها می گوید:” یک کمی متلاطم والنسیا. او حرکت می کند به یک دسته از افسران پلیس که در حال تلاش برای به دست آوردن جمعیت پراکنده برای منع رفت و آمد و کنار می کشد یک معترض به صورت کوتاه و به یاد ماندنی ،

“چرا شما را ترک ؟ چرا نمی خواهد شما را به اطاعت از مقررات منع رفت و آمد?” والنسیا می پرسد.

این تجمع اعتراضی منازعه میکروفون و وابسته به آن است. “سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست توقف در 9 p. m.” او می گوید.

“خوب, با تشکر از شما بسیار می گوید:” والنسیا پایان مصاحبه و عجله دور.

در 9:13 بعد از ظهر بوفالو را NPR سهامداران پست یک ویدیو از پلیس هل دادن یک 75 ساله ، این ویدئو مشخصه proliferates در سراسر جدول زمانی. آن را در همه جا.

“آیا از من بپرسید یک سوال اگر شما نمی خواهید برای گرفتن میکروفون!” این تظاهرات yells از پس زمینه. کومو به زودی حرکت می کند به دور از آتلانتا و به مصاحبه با موریس Lester سالن بود که در ماشین با جورج فلوید زمانی که او کشته شد.

MSBNC هنوز هم نمی صحبت کردن به هر خبرنگاران بر روی زمین در تظاهرات. این شبکه می رود در Al Sharpton را مداحان در جورج فلوید یادبود. (Sharpton است MSNBC مشارکت کننده.) بعد Rachel Maddow مدعی شد در ominously unidentifiable سربازان که تا به حال مونتاژ برای ارعاب مردم و حفظ نظم در پایتخت “منظورم این است که چگونه ما می دانیم که این مردم هستند که آنها می گویند آنها در همه؟” Maddow می پرسد و اشاره کرد که تنها دلیل برای پرسنل اجرای قانون سلب همه نشانه از لباس خود را خواهد بود برای جلوگیری از پاسخگویی. “چشم انداز تیره تر در اینجا این است: منظورم این است که به می گویند که آنها در حال اجرای قانون؟”

9 بعد از ظهر توییتر

در 9:13 بوفالو, نیویورک NPR سهامداران پست یک ویدیو از پلیس هل دادن عقب 75 ساله که پس از آن تعادل خود را از دست می دهد و سقوط تخت در پشت خود را. هنگامی که دوربین چرخش برای پیدا کردن او بر روی زمین خون است که در حال حاضر در تجمع پشت سر خود را. این ویدئو مشخصه proliferates در سراسر جدول زمانی. آن را در همه جا. گزارش رسمی از یک بوفالو سخنگوی اداره پلیس که به زودی به گردش می گوید: “یک نفر مجروح شد که او افتاد & کاهش یافت.” که گسترش در سراسر جدول زمانی برای ساعت آینده و ضرورت و نفرت با آن را بازتوییت کرد به نظر می رسد به رشد توسط دقیقه است. این حادثه به نظر می رسد حداقل به طور خلاصه پس همه جا که در آن دیگر نیاز به یک مرجع مستقیم. “که بوفالو تصویری واقعا بسیاری به روند” توییتهایی لس آنجلس تایمز خبرنگار. (اچ توییتهایی به سادگی “goddammit که قراره بمیرم.”)

در همین حال در پنجره حالت ناشناس جایی که من امضا در یکی از توییتر را بالا 3 روند موضوعات است Quibi احیای رنو 911, نمایش را تماشا حدود چهار نفر. (به سمت بالا از ساعت آینده, جدید روند موضوع اضافه شده است: خونریزی.)

10 p. m., کابل نیوز

MSNBC آگهی با Al Sharpton را مدح و پس از آن حرکت می کند به بحث در مورد “گروه کر نظامی محکومیت” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به دیدگاه توسط بازنشسته Adm. مایک مولن و وزیر سابق دفاع جیمز Mattis.

پشت در سی ان اندان لیمو چت با یک خبرنگار که در گزارش دلگرم کننده لحظه ای از اعتراض در بروکلین.

در سی ان ان در همین حال پس از تیراندازی گه با خود دوستان Chris Cuomo برای طول پنج دقیقه به لیمو در نهایت به منهتن می رود که در آن خبرنگار شیمون Prokupecz است در گوشه ای از خیابان پنجم و 59th Street با صدها نفر از NYPD افسران انباشته پشت سر او. در پس زمینه یک پلیس پا به سوی او. “من زنده تلویزیون افسر” Prokupecz می گوید, به گزارش چگونه پلیس به حال swarmed به سینه تا اعتراض بود که اتفاق می افتد وجود دارد کمی زودتر. “این گروه آغاز کرده ایم با آنها در حدود 34هفتم خیابان. آنها باقی مانده و زمان آخرین گروه از تظاهرکنندگان در اطراف منهتن می گوید:” Prokupecz. “و آن را فقط به نظر می رسد مانند NYPD فقط تصمیم گرفت از آن زمان برای آنها را به خانه بروم.”

در فاکس نیوز, Laura Ingraham, مذاکرات در مورد چگونه “فلوید خانواده درد و توجیه خشم و اعتراض ربوده شده اند توسط یک سایه که ما می شنویم بیش از حد کمی در مورد.” (Antifa.) بعد Ingraham مونتاژ پانل بحث و گفتگو که در آن سارا کارتر ادعا میکند که خشونت چپ ناآرامی بوده است “تخمیر در داخل دانشگاه ها و کالج ها که در آن جوانان ما استخدام شده است اساسا توسط اساتید و معلمان: چپ کمونیست ها که معتقدند در این نوع عمل می کند. آنها اساسا ربودن یک بحران و شما می دانید تظاهرات مسالمت آمیز آنها ربوده شده و این تظاهرات مسالمت آمیز و سپس آنها میسوزد.”

پشت در سی ان ان همین لیمو چت با یک خبرنگار که در گزارش دلگرم کننده لحظه ای از اعتراض در بروکلین است که در آن یک NYPD رسمی با استفاده از قدرت خود را از اجبار برای متقاعد کردن معترضان به پراکنده به جای ضرب و شتم آنها را به زمین با باطوم. “این واقعا یک لحظه باور نکردنی و من فکر کردم مهم برای به اشتراک گذاشتن با شما و مخاطبان خود می گوید:” خبرنگار جیسون کارول.

“حق با شما موافق لیمو. “اگر پلیس در حال انجام کاری درست و معترضان نیز ما باید که در تلویزیون است.”

10 p. m. توییتر

در 10:17, Erie County اجرایی علامت Poloncarz در پاسخ به بوفالو تصویری و گفت: این مرد تحت فشار قرار دادند به زمین توسط پلیس است که در بیمارستان و در وضعیت با ثبات است. در عین حال جناح راست رسانه ای در حال هل دادن به عقب در برابر coalescing روایت با روزانه سیم را Ryan ساودرا tweeting که “حاضر به حرکت به عقب پس از بارها و بارها گفته شده برای انجام این کار” و “سقوط بیش از خود.” چند دقیقه بعد بوفالو ایستگاه WIVB گزارش می دهد که کمیسر پلیس به حالت تعلیق دو افسر درگیر در این حادثه حداقل یکی از که نام آنها در حال حاضر شده است به طور گسترده ای منتشر شده در توییتر. (چند کاربران توییتر نیز بسیار مطمئن شوید که آنها را مشخص کرده ایم سی-منطقه دوچرخه سوار دیده آزار یک دختر جوان ارسال آگهی با جورج فلوید نام در آنها را بلافاصله روشن نیست آنها رو راست ، صبح روز بعد او توییتهایی یک تصویر از یک گزارش پلیس به استثنای او را به عنوان یک مظنون.) یک صدای جیر جیر است که به سرعت شروع به رفتن ویروسی juxtaposes تصاویر بوفالو PD افسران گرفته شده و پس از آن روز در نیاگارا مربع: اولین نمایش آنها را به زانو در همبستگی با معترضین; دوم گرفته شده از ویدئو از آنها ضربه زدن یک مرد مسن تر کردن پای خود را.

11 p. m., کابل نیوز

در MSNBC, برایان ویلیامز آغاز می شود با همان لعنت Al Sharpton مداحان و سپس آن را می اندازد به ان بی سی خبرنگار در مینیاپولیس در سایت که در آن جورج فلوید کشته شد صحبت کردن در مورد فلوید یادبود. بعد او می رود به الیسون آرایشگر در میدان لافایت در واشنگتن است. “کوچک و متوسط اما انعطاف پذیر جمعیت است که هنوز هم در اینجا در مقابل لافایت مربع می گوید:” آرایشگر که ترجمه را به عنوان “این اعتراض است اما ما هنوز اعتبار را پر کنید.” راه رفتن به عقب به سمت حصار که تا به حال ساخته شده برای نگه داشتن معترضان به دور از کاخ سفید آرایشگر پژواک یکی از MSNBC را تم برای شب و اشاره کرد که “در زمان آن شده است بسیار دشوار است برای شناسایی افرادی که فدرال مأموران اجرای قانون هستند و در خیابان های واشنگتن”

سی ان ان به ارمغان می آورد ما را به لس آنجلس که در آن Kyung Lah است پوشش تظاهرات رخ داده در برخی از مرتب کردن بر اساس از تونل با سرعت حرکت ماشین و معترضان ناشیانه های فضایی. “این یک کمی سخت به گوش شما نمی,” او می گوید: با این حال اشاره کرد که “این بوده است که بسیار تظاهرات مسالمت آمیز.” پشت در منهتن, شیمون Prokupecz چک در از در حال حاضر-گوشه خالی از 59هفتم و پنجم که در آن حضور رسانه ها تنها نشانه آن است که اعتراض کرده بود تا کنون صورت گرفته است. “من صحبت کردن به اجرای قانون در اینجا و در واقع از آن زمان به نتیجه رسیدن راهپیمایان” Prokupecz می گوید. “آنها تمدید آنها به آنها اجازه اقامت اضافی دو ساعت در خیابان. حکومت نظامی به پایان رسید در 8 و به عنوان شما را در طول خود را نشان می دهد وجود دارد در طول 10 ساعت ساعت آنها فقط تصمیم گرفت که به اندازه کافی به اندازه کافی بود.”

در فاکس نیوز, شانون ماهی لگد کردن 11 صبح و ساعت با “فاکس نیوز هشدار” در مورد استاکتون کالیفرنیا که در آن “پلیس وجود دارد ارسال خود را به تیم ملی بمب برای بررسی یک بسته مشکوک که در واقع ضبط به جلو درب دادگاه ما گفت.” بعد ماهی می رود به بروکلین که در آن برایان Llenas نیز گزارش از خالی خیابان. شاید به دلیل وجود واقعی اخبار اتفاق می افتد در صحنه Llenas صرف برخی از زمان گذاشتن درپوش NYPD کمیسر درموت شیا خصوصیات ضد پلیس و بلاغت به عنوان “نفرت انگیز است.”

در حدود 11:07, Llenas حرکت می کند به یک داستان جدید. “اخلال تصویری از Buffalo, New York. دو افسر دیده می شود هل دادن یک مرد مسن به عنوان آنها روشن در خیابان وجود دارد در بوفالو” Llenas می گوید: به عنوان Fox پخش یک ویدیو از مرد بودن راندند به زمین. به عنوان خون استخرهای اطراف سر خود را, برخی از پلیس لگد از چشم. “گزارش کسانی که دو مرد آن دو مامور شده اند به حالت تعلیق تحقیقات داخلی در جریان است بنا به گزارش ها و که گفته می شود در شرایط با ثبات است.” سپس Llenas می رود به نظرات NYPD را درموت شیا: “آنچه که او شاهد بوده است در خیابان شده است خود را به پلیس نشان دادن بسیاری از خویشتن داری اما تنش ها واقعا بالا است. و این قطعه در رسانه های اجتماعی بوفالو تصویری کنار گذاشته شده اند سوخت رسانی آن است.”

11 p. m. توییتر

بوفالو تصویری و پاسخ به آن هنوز مسلط توییتر—شهردار بوفالو و فرماندار نیویورک پاسخ داده اند—اما آن را مخلوط با فیلم از سراسر کشور:: پلیس تنه زدن معترضان در فیلادلفیا پلیس شارژ جمعیت معترضان در بروکلین—و oh بنای یادبود واشنگتن شدن توسط رعد و برق زده. طی چند روز گذشته من شاهد یک افزایش پایدار توییتهایی اشاره به “kettling” یک جمعیت-کنترل تاکتیکی است که در آن دام پلیس معترضان به جای متفرق کردن آنها. آن را در حال حاضر خطرناک در نظر گرفته و با استفاده از آن در مقابل گروه زیادی از مردم در وسط یک بیماری همه گیر باعث می شود آن را به صورت تصاعدی بیشتر از آن. وجود دارد بسیاری از بیشتر توییتهایی دربارهی این پنج شنبه شب.

چرا که هیچ یک خوراک توییتر نشان می دهد که آنها همه چیز را قبل از من ثبت نام کردن من انجام یک جستجو برای “غارت” فقط برای دیدن اگر وجود دارد ویدئوها و یا تصاویر را در گسترده, گردش, اما من نمی بینم بسیار فراتر از مردم صحبت کردن در مورد این موضوع. غارت یک استقلالی به آنچه که جوش پایین به یک نبرد طولانی مدت بین پلیس و معترضان—یا حداقل این که چگونه آن را به نظر می رسد در توییتر. اما توییتر نیست و فقط نشان دادن صحنه های خشونت آمیز برخورد. نسبت به پایان شب من در سراسر یک کلیپ از خارج از St Louis, شات توسط پست-اعزام عکاس. این نشان می دهد یک مرد سیاه و سفید که به نظر می رسد مانند او در راه خود را به خانه از محل کار نشسته بر روی کاپوت ماشین خود را متوقف در ترافیک به عنوان معترضان ازدحام در اطراف او. مشت خود را مطرح و او گره سر خود را به عنوان آنها گذشته حرکت می کند. “چیزی که اتفاق می افتد,” او می گوید به دوربین. “ما شنیده بودن. تغییر اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escortbuy instagram followershtml nullednulled themes1x betMobil Ödeme Bozdurma