چه تصویری از بوفالو نشان داده است به رنگ سفید امریکا


Two cops harass an older man on a sidewalk, as other cops behind them look on.

Screengrab از یوتیوب/CBC News

وجود دارد بیش از حد به در در اول. بیش از حد بسیاری از مردم مورد ضرب و شتم قرار گرفتن توسط پلیس بیش از حد بسیاری از خیابان های شهر و میادین تار با استفاده از گاز اشک آور بیش از حد بسیاری از آتش سوزی و قربانیان و مقامات و شهرستانها و عرض را پیگیری کنید. به نظر می رسید که با وجود این حجم و دامنه این قیام برخی از نوع معمول شکست فراموشی ممکن است در مجموعه ای; مردم را حل و فصل را به یک آشنا جوي از وحشت استعفای خشم و ناتوانی جنسی. کشیدن خود را از طریق یک هفته به یک بعدی حرکت می کند. اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن اتحاد کامل سیاست از حواس پرتی و آن را غیر ممکن است برای ساکن در هر واحد ضمن ارائه تازه سوء استفاده روزانه این اعتراضات باید به نحوی—با وجود و یا شاید به دلیل گسترش تکان دهنده بی جا و خشونت انجام می شود مخالف است. آنها در حفظ و تمرکز آمریکایی ها بی حس و unexercised توجه به این مشکل است. بارها و بارها و بارها با هر ویدئو جدید نقطه هیچ کس در قدرت بسیار می خواهد به اعتراف می شود محور اصلی: پلیس خارج از کنترل هستند.

در راه آن کمک به تمرکز در نهایت. این دولت عمل می کند مانند یک حمله DDoS ما توجه pinging و pinging با نقض هنجارها و قوانین تا زمانی که انسان معادل “خدمات”—توانایی به چیزهایی که در ترکیب آنها پاسخ—این است که در نهایت تکذیب کرد. مردم خود را رسیدن به نقاط اشباع در زمان های مختلف اما رسیدن به آنها انجام دهد و این جاست که بسیاری از ما شده اند برای یک مدت طولانی در حالی که در طول این ریاست جمهوری است. اما بیش از دو هفته گذشته چیزی تغییر کرده است. و بیش از دو هفته گذشته پلیس و ویدئوها و تکرار موفق شده اند به بسیاری از سفید آمریکایی ها—بسیاری از آنها بهره مند شده اند از یک اجتماعی جمع و جور است که محافظت از آنها و نگاه راه دیگر زمانی که پلیس سرکوب کمتر قدرتمند—درک چیزی به حاشیه رانده شده گروه همیشه: آنچه در آن احساس می کند مانند حذف شود از آن معامله است.

کسی که می گوید او از خونریزی از گوش خود را. شما فقط به تماشای یک پیرمرد می میرند ؟ این است که او در حال مرگ ؟

برای این زیر مجموعه از افراد که بسیاری از آنها به نظر می رسد در روند radicalizing هر یک از این ده ها تن از فیلم ها می تواند تبدیل به فرصتی برای شیرجه رفتن عمیق که unravels بسیاری از مفروضات است که باید محافظت پلیس از گسترده یافت. نگاهی به بوفالو حادثه: بیننده می بیند باریک و قد بلند پیرمرد پیاده روی به سمت یک گروه از افسران پلیس. او با پوشیدن یک ژاکت آبی. پلیس در پیراهن آستین کوتاه و دستکش. وجود دارد برخی از forbiddingly بتن تزئینی حوزه در صحنه از مرتب کردن بر اساس یکی ممکن است پیدا کردن در خارج از یک مرکز کنفرانس; بیننده را یاد بگیرند در برخی از نقطه است که این همه اتفاق می افتد در بوفالو, نیویورک, که در آن روز قبل از این گروهی از افسران زانو با معترضان در یک حرکت جشن هماهنگی جمعی.

بوفالو Police Emergency Response Team—به عنوان شما فرضی سفید بیننده در نهایت یاد بگیرند که آنها به نام—حمل باتوم و پوشیدن کلاه. قد بلند, پیر مرد دارای چه به نظر می رسد مانند یک پلیس کلاه خود را در دست چپ. در حق او دارای چه به نظر می رسد مانند یک تلفن. به عنوان با بسیاری از این ویدئوها شما کاملا نمی تواند بشنود. این نگران کننده است: به اعتقاد شما در گرفتن تمام زمینه. اما اولین درس از این ظروف سرباز یا مسافر است که زمینه لوکس است. مانند معترضان مانند اقلیت های کشیده بیش از یک توقف ترافیک مانند پلیس حتی تنها اطلاعات شما را است آنچه در مقابل از شما. آنچه می بینید این است: پیر مرد به نظر می رسد به آدرس افسران به طور خلاصه به نسبت یک و ضربه زدن به بازوی خود را با تلفن خود را. افسر که دریافت شیرهای آب واکنش نشان می دهد به عنوان اگر او را نیش زده و shoves پیر مرد سخت است. پیر مرد می افتد به طور مستقیم به عقب از صحنه است. وجود دارد یک افتضاح صدا. دوربین عقب می کشد. مرد نهفته در سیمان با تجمع مایع در زیر سر خود را. دست راست خود را که هنوز تلفن می دهد تا شما به تماشای تلفن پاییز به عنوان آن می رود لنگی. کسی می گوید او خونریزی از گوش خود را. شما فقط به تماشای یک پیرمرد می میرند ؟ این است که او در حال مرگ ؟ افسر (که می داند که هیچ بیشتر از شما) به نظر می رسد به طور خلاصه نگران و پیاده روی. یک افسر دیگر شروع به خم شدن به سمت او متوقف شده است و توسط همکارانش. آنها در راه رفتن. مرد خونریزی.

زمینه را در زمان و آن را نمی خواهد را بهتر از این. شما به عنوان خوانده شده که بوفالو اداره پلیس گزارش این حادثه به عنوان یک آسیب وارده زمانی که یک نفر در اعتراض به “افتاد و سقوط کرد.” تنها زمانی که اخبار تیم که اسیر این گردش این فیلم را مردم متوجه است که ضبط شده و تحریف شده است. بوفالو پلیس Cpt. جف رینالدو می گویند هیچ فریبی در همه فقط صادقانه اشتباه است. “چگونه وضعیت در حال مشاهده آن بود که مشاهده شده از یک دوربین که نصب شده بود پشت خط از افسران,” او می گوید. “این اطلاعات اولیه به نظر می رسد این موضوع تا به حال افتاد و افتاده در حالی که افسران پیشبرد شد.” او را تبریک می گویم پلیس در چگونه به سرعت آنها را اصلاح کنید. “وجود دارد هیچ تلاشی برای گمراه,” بوفالو شهردار بایرون قهوه ای می گویند پلیس بیانیه بازتاب رینالدو.

شما می خواهید به این باور وجود دارد هیچ تلاشی برای گمراه کردن. اما چیزی که خاموش است. این “اطلاعات اولیه” در مورد این حادثه شما متوجه بدیهی است که باید آمده از بوفالو پلیس Cpt. جف رینالدو افسران. برخی از دوربین بدون توجه به جایی که در آن بود. در تماس آشکار پوشش یک اشتباه هر دو شهردار و پلیس کاپیتان هستند اقدام به عنوان اگر آن را داده است که یکی از 14 مأموران اجرای قانون شما را دیدم که در تصویری که شاهد آنچه اتفاق افتاده است—می تواند بر شمارش اجازه دهید به تنهایی و انتظار می رودتا حقیقت را بگویید. رینالدو صحبت در یک زبان لوسیون صورت توسط پایبندی به صدای منفعل است که آن را به سختی برای تلفن های موبایل مانند انگلیسی: وضعیت در حال مشاهده … اولیه اطلاعات, به نظر می رسد.

شما شنیده ام از آبی “دیوار سکوت”—ضد-snitch کد به موجب آن پلیس حفاظت از هر یک از دیگر از پاسخگویی به مردم است. اما شاید شما فکر می کنید آن را بیشتر یک هالیوود اختراع از طاعون مشمئز کننده و شهرهای آمریکا. مدارک و شواهد برای شایع نادرستی توسط پلیس عادت به بودن شک یا مورد سوال است نصب شده است. شما به عنوان خوانده شده به عنوان مثال پلیس گزارش داد که 2.4 میلیون دلار در Rolexes شد از غارت یک فروشگاه در سوهو حتی اگر این فروشگاه گفت: “هیچ ساعت از هر نوع به سرقت رفته بودند که نبود هر یک بر روی صفحه نمایش در فروشگاه.” شما شروع به تعجب در مورد دیگر گزارش پلیس در غارت و چپاول. شاید شما را به فکر می کنم در هفته گذشته در سن پیش زمانی که معترضان و روزنامه نگاران بودند مورد ضرب و شتم و پاره-گاز کشته در پارک لافایت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح می تواند در مقابل یک کلیسا. روز بعد ایالات متحده پارک پلیس قاطعانه تکذیب کرد با استفاده از گاز اشک آور در همه. اگر شما غیر منتظره ای متوجه شما همچنین ممکن است به یاد داشته باشید که پارک پلیس راه می رفت که انکار برگشت چند روز بعد با استناد به سردرگمی بیش از اینکه فلفل توپ شمارش به عنوان گاز اشک آور (آنها را).

هرگز به ذهن: شما در حال تلاش برای تمرکز بر روی این یک مورد در بوفالو و مراحل بعدی موضوع: بوفالو اداره پلیس تعلیق دو افسر بدون پرداخت در حالی که تحقیق و تفحص انجام شده است. بیشترین توجه به این که حداقل پس اصل مجرم—که شما در حال حاضر می دانیم که نام هارون Torgalski و رابرت McCabe—نه تنها ضرب و شتم یک پیرمرد اما ممکن است به دروغ خود را مافوق در مورد آن. شاید شما رها وجود دارد اندکی از پاسخگویی. که امداد به سرعت حل می شود. آن پدیدار است که Torgalski و McCabe همکاران پیدا کردن این حداقل نتیجه ظالمانه: روز پس از این دو افسر’ تعلیق 57 عضو از بوفالو اداره پلیس Emergency Response Team استعفا از تیم (هر چند نه نیروی انتظامی—آنها باقی می ماند شاغل وجود دارد) برای حمایت از خود و دو همکار. آنها معتقدند مردانی که هل یک پیرمرد به زمین در حال درمان abusively. “موضع ما این است که این افسران … به سادگی انجام کار خود را. من نمی دانم چقدر تماس ساخته شده است. او لغزش در برآورد من. او سقوط کرد به عقب” بوفالو گفت: پلیس خیرخواه انجمن رئیس جمهور جان ایوانز. قبل از اینکه شما می توانید مکث و واقعا این را دراو لغزش در برآورد من—بوفالو پلیس اتحادیه ارسال خواهد شد بر روی وب سایت خود را “این بچه ها چیزی جز انجام آنچه آنها دستور داده شد انجام دهید. این منزجر کننده است !!!”

دروغ هستند ادبانه و احمق (و نگران کننده استبدادی) اما آنها همچنین—در مجموع—روشن.

شاید به عنوان یک فرضی سفید آمریکا که همیشه روابط خوبی با پلیس شما را شوکه برای پیدا کردن پلیس اتحادیه excusing بارز سوء رفتار به عنوان “تنها پس سفارشات” و دو برابر را در دروغ که انسان را تضعیف. شما شنیده ام که پلیس دروغ اما آن را هدایت صفحه اصلی به شما متفاوت که در حال حاضر توجه خود را متمرکز شده است. شما در حال مشاهده نهفته است اتفاق می افتد در زمان واقعی است. شما را دیدم با جورج فلوید مرگ که مینیاپولیس پلیس در ابتدا گزارش او “به نظر می رسد درد و رنج پزشکی پریشانی”—کنجکاو راه گفت: یک مرد اشباع میکنند. اصلی بیانیه مینیاپولیس سخنگوی پلیس جان الدر تصمیم به ارسال خبرنگاران خواندن “مرد می میرد پزشکی پس از حادثه در طول پلیس تعامل است.” که همه ما شناخته شده اند که در مورد جورج فلوید مرگ شده است شجاع نوجوان که ثبت آن را در زمان واقعی است. وحی نیست که دروغ جدید هستند. این است که آنها در همه جا.

و بیشتر وجود دارد. وجود دارد در حال ضرب و شتم در Fairfax منطقه در لس آنجلس نظامی با استفاده از بالگرد به تهدید و ارعاب معترضان در پایتخت, دستگیری روزنامه نگاران و حتی به عنوان آنها در حال پخش, حمله معترضان توسط پلیس فیلادلفیا گروه افسر فرمانده یوسف بولونیا—که بعدها تشویق های بیش از 100 افسر و حامیان او تسلیم شد و متهم با تشدید حمله.* پلیس سعی کنید برای اجرای بیش از معترضان در لس آنجلس و به طور گسترده ای تقلید در سراسر کشور است. Sean Monterrosa یک غیر مسلح 22 ساله که به ضرب گلوله به مرگ توسط پلیس در حالی که زانو را در Vallejo, کالیفرنیا. Austin, Texas, پلیس شلیک هر دو 16 ساله براد لوی آیالا و 20 ساله جاستین هاول در سر با سرب و گلوله کیسه; هاول در حال حاضر در وضعیت بحرانی است. عکاس خبری لیندا Tirado است کور در یک چشم توسط پلیس در مینیاپولیس. در همان شهر پزشکان و روزنامه نگاران و معترضان در بر داشت لاستیک های خود را کاهش پس از یک اعتراض. آسیب در ابتدا نسبت به “تظاهر” اما معلوم شد که کار پلیس گرفتار در فیلم رفتن در اطراف سلاح سرد لاستیک با چاقو. Minnesota Department of Public Safety سخنگوی بروس گوردون گفت که افسران “تخلیه” لاستیک آمریکایی به “توقف رفتارهای مانند وسایل نقلیه خطرناکی رانندگی و در سرعت های بالا در داخل و اطراف معترضان و اجرای قانون است.”

دروغ هستند ادبانه و احمق (و نگران کننده استبدادی) اما آنها همچنین—در مجموع—روشن. چه بسیاری از سفید آمریکا می بیند که این ویدئوها را پشته تا در برابر دروغ پلیس بگویید که در مورد آنها این است که یک سیستم بیش از حد مست در قدرت به اصلاحات. یک نگاه به عقب در آرشیو بازده صدها نمونه های مشابه. مانند سن آنتونیو زن که شکایت این شهرستان به دلیل یک افسر پلیس جستجو او را بدون علت و کشیده او تامپون ، زن دریافت حل و فصل است. اما وجود دارد هیچ عذرخواهی هیچ پیشنهاد که چه اتفاقی افتاده است نادرست بود. افسر ایستاده بود با اقدامات او و پس از او بخش: “امور داخلی محققان مشخص شد که ویلسون اقدامات نمی نقض بخش سیاست با توجه به طرح دعوی در دادگاه. زیر بدن حفره جستجو عملکرد او به عنوان ‘فراتر از انتظارات.’ ”

مشکل از 21st century نیست عدم اثبات آن اطلاعات بیش از حد. این نیست که ما می دانیم که بیش از حد کوچک است که ما می شنویم بیش از حد بسیاری از آن بد معمولا از طریق کانال های که تسهیل تایید تعصب. بیش از حد دانش می تواند یک نفرین و محیط پر سر و صدا همه ما وجود دارد در تکثير توسط رئیس جمهور یک سر و صدا و ماشین—می توانید از ما ناخواسته اخلاقی بار. یکی نمی توان ایراد گرفت برای از دست رفته خشم را در اینجا و یا وجود دارد با توجه به چگونه بسیاری از بی عدالتی وجود دارد. آگاهی کامل از نحوه پلیس ما در واقع کاری است که تقریبا غیر قابل تحمل برای فرد به طور متوسط; آن perturbs روانی آرمان گرایی که بسیاری از patriot چسبیده است.

خبر خوب این است که در حال حاضر, حداقل, حواس پرتی تئوری سیاست کار نمی کند. مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای رانندگی آخرین اخبار چرخه شکست خورده اند. مردم در حال هل دادن به عقب در هر سطح در نظر است که در مورد او. خشونت پلیس قبل از وجود او بدتر او را تحت و وجود خواهد داشت و بعد از او مگر چیزی انجام شده است. این بزرگتر است از تهمت و دلیل آن است که آن را نیز به نحوی سیستم ایمنی بدن به این استراتژی است که حفظ او در قدرت است. رگبار ویدئوها از حقوق نقض شده و مورد ضرب و شتم قرار بدن باید پراش گفتگو به یک میلیون قطعه است. در عوض هر تصویری می افزاید: وضوح ضرورت و تمرکز به یک سوال در این کشور تلاش کرده است قاطعانه برای قرن ها برای جلوگیری از.

اصلاح 9 ژوئن 2020: با توجه به تولید خطا این قطعه در اصل توصیف پلیس ضرب و شتم به عنوان اتفاق می افتد در Fairfax, Virginia. آنها در واقع رخ داده در فیرفکس محله در لس آنجلس.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش خبری گوش دادن به چه بعدی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>