چه این ویروس را به من


NEW YORK, NY - JULY 01: New York Gov. Andrew Cuomo speaks at a news conference on July 1, 2020 in New York City. The governor expressed alarm at Director of the National Institute for Allergy and Infectious Diseases Dr. Anthony Fauci's recent prediction that there could be 100,000 new Covid-19 cases per day and provided a number of updates related to an increase of states where out-of-state visitors will be required to quarantine for 14 days. (Photo by Byron Smith/Getty Images)
رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو صحبت می کند در یک کنفرانس خبری در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020
بایرون اسمیت/گتی ایماژ

بازگشت در ماه مارس و آوریل هنگامی که خانواده را از من بپرسید آنچه که در کانون این بیماری همه گیر (شهر نیویورک) بود به من گفت: آن همان است که در همه جا دیگری “بسیار خسته کننده است.” پس از همه, حتی اگر من در مستند بنابراین تقریبا هر کس دیگری. من خوشبختانه سالم است. من نمی خواهم به اعتراف به کسی یا به خودم که نمی توانستم تحمل نسبتا آسان نقش من تا به حال تحویل داده شده است که در طول بیماری همه گیر از “زن نشسته در کامپیوتر است.”

من شروع به درک در حال حاضر این است که زندگی احساس گیر بودن در یک جعبه کوچک از تروما برای این هفته. من می نشستن در 10 پا 10 پا اتاق خواب گوش دادن به صدای. من تعجب که من شکستن به ذخیره کردن دارو سرد من رفته بودم به پنج داروخانه ها برای پیدا کردن و سپس پرداخت بیش از حد برای. من تعجب اگر کسی در ما چهار-آپارتمان هم اتاقی بود فوری مشکل در تنفس—نقطه که در آن ما خواهد شانس گرفتن فرد در پزشکی کمک خواهد بقیه از ما قادر به آنها را حمل به بیمارستان ؟ ما نزدیک به اندازه کافی است ؟

در آن زمان من واقعا فقط با تمرکز بر گرفتن از طریق آن هر ” آن ” بود. من به دنبال توصیه به همه چیز را یک روز در یک زمان; من یک کتاب رنگ آمیزی. من سعی کردم به تمرکز بر روی آنچه که من می تواند به کنترل, که بود…نه خیلی زیاد. فقط در حال حاضر من شروع به رسمیت شناختن اثرات زندگی در این راه. برای من آن است که من هنوز عصبی تمام وقت خسته مقدار از زمان و عصبانی هر زمان که من می تواند جمع اوری آن است. همچنین من در بر داشت فرماندار کومو را به طور گسترده ای مسخره کنفرانس مطبوعاتی شیرین کاری شامل فوم کوه (آن را نشان داده و اوج و سپس رها از موارد در دولت) viscerally آرامش. برای من دست و پا چلفتی تجلی فیزیکی از فانتزی است که ما انجام این کار است که ما امن هستند. من می خواستم که احمق فوم چیز واقعی باشد.

واقعیت است که ملی coronavirus بحران بدتر شده است. به جای ساخت جمعی پیشرفت در برخورد با این ویروس خطوط از ناتوانی ما برای انجام این کار گذاشته به نحوی barer. سی و نه متحده شاهد افزایش موارد با مرگ و میر در فهم 127,762 مردم همانطور که از نوشتن این. این ویروس در حال گسترش است در خصوصی تجمعات در خانه, دانشکده, شهر, میله, فارغ التحصیلی, جشن, ارتش بقا کلاس آموزشی یک حیاط خلوت شب نشینی. سفر ادامه داد: re-دهانه و نشاط می تواند یکی شدن را هنوز بیشتر موارد بیش از آینده تعطیلات آخر هفته کارشناسان هشدار می دهند. و ما در آسان تر فصل همه گیر که ما باید این گزینه تا حدودی با خیال راحت ناهار خوردن در فاصله جداول در فضای باز و نور خورشید است. وجود دارد نسبتا کمتر عمده تعطیلات به اجبار به جمع آوری در حال حاضر و برای دو ماه آینده هیچ مدارس تلاش از بازگشایی. همه ما باید بریس برای یک ویروس است که فوق العاده-juiced با شرایط پاییز و زمستان.

به عنوان مواردی از این ویروس گسترش در جای دیگر به عنوان مکان های جدید تبدیل فاصله و همانطور که همه ما دیده بان بیمارستان, ظرفیت, من سعی کردم به فکر می کنم آنچه که من ممکن است بگویم کسی که در یک وضعیت که در آن همه چیز بد است اما هنوز به عنوان بد به عنوان آنها در نیویورک است. گذشته از یک توصیه از چه ماسک برای خرید (این) من هیچ چیز را ندارد. برای عشق به خدا نمی رویم ؟ هر کس می داند که. ما همه فرسوده شده توسط این ویروس برای مدت زمان طولانی بدون توجه دقیق ما نزدیکی به موارد. هر کس می خواهد به این سوار به همین دلیل است که بسیاری از ما در حال شل شدن در اجتماعی ما فاصله اقدامات و از سرگیری بخش هایی از زندگی ما است. این است که البته بخش بزرگی از دلیل coronavirus ادامه به گسترش و به همین دلیل ما نمی قادر خواهد بود به خارج شدن از این هر زمان به زودی.

این ایده که ادامه گسترش است که در نتیجه محاصره مردم خودخواهانه بیرون رفتن برای یک نوشیدنی اشتباه است بیش از حد. امریکا را شکست صرفا در مورد مردم عادی ساخت انتخاب های ضعیف. آن است که برای عدم وجود راه حل های واقعی است که ما هنوز در اینجا آن است که برای عدم خواهد شد و سازمان های دولتی تلاش به واقع کسانی که از راه حل است. یک اقتصاددان و برنده جایزه نوبل پیشنهاد کرده است که اگر ما در مقیاس تست به اندازه کافی—همه می شود یک سواب بینی هر دو هفته با مراقبت های بهداشتی و دیگر کارگران خط مقدم گرفتن تست های بیشتر—ما می تواند به بازگشت به تقریبا-عادی. در عوض ما در خطر سقوط به یک تست کمبود. ما می تواند کشف کردن که چگونه به گسترش دولت امدادی به طوری که کسب و کار است که احساس فشار به بازگشایی می تواند به جای ماندن بسته نگه دارید و کمک به بیکاران رفتن که اساسا ارائه سیستماتیک حمایت اجتماعی ادامه داد و فاصله. ما می تواند یک رئیس جمهور که مجموعه یک مثال با پوشیدن یک ماسک به عنوان اساسا هر جمهوریخواه آمده است در اطراف نشان می دهد.

در عوض ما در اینجا. که برای من همان 10 10 اتاق تنها در حال حاضر من به تماشای دیگر آمریکایی ها شروع به درک آنچه در آن است به طوری horrifically نزدیک به یک بیماری است که ما می تواند به کنترل, اما انتخاب را به کنترل. شاید ما همه عصبانی تر به زودی; شاید پس از آن ما در نهایت بیشتر در مورد آن.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش خبری مشترک به چه بعدی در اپل پادکست ها و یا گوش دادن زیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>