در گذشته اولین مراسم اسکار از دهه جدید بر ما هستند و آنها به عنوان غیر قابل پیش بینی بوده است. 2020 جوایز اسکار مراسم را هوا زندگی می کنند از لس آنجلس را در دالبی تئاتر در پنج شنبه, فوریه 9 در 8 شرقی/5 pm اقیانوس آرام در الفبای. جوایز نیز جریان زندگی می کنند در Oscars.com و آکادمی Facebook صفحه.

نسبت به جنجال زده 2019 اسکار 2020 جوایز می رسند با چند flashpoints از جنگ است. آکادمی sidestepped هر گونه امکان تکرار در سال گذشته میزبانی snafu توسط, انتخاب, برای دومین بار در یک ردیف به چشم پوشیدن یک میزبان. این مراسم در حال وقوع است غیر منتظره ای در اوایل سال جاری (به طور معمول اتفاق می افتد در پایان ماه فوریه یا اوایل مارس) برش کمپین فصل کوتاه است. اما مناقشات سیاسی و رسوایی شده اند به حداقل نگه داشته شود.

هنوز هم وجود دارد یک بار دیگر تکان دهنده عدم تنوع در میان نامزدهای — به خصوص در چهار اقدام به دسته بندی که در آن تنها یک نامزد از 19 است که یک فرد از رنگ و کارگردانی دسته که در آن هر پنج نامزد مرد هستند. این است شعلهور بحث در مورد یکپارچه طبیعت Academy of Motion Picture Arts and Sciences (سازمان که دست از اسکار). به عنوان 2019 حدود 32 درصد از این آکادمی حدود 9,000 عضو هستند; در حدود 16 درصد از اقلیت های قومی. که این افزایش از سال 2015 زمانی که تعداد 31 درصد و 8 درصد بود. اما آکادمی هنوز راه طولانی برای رفتن در صفوف آن فراگیر باشد.

بزرگترین تغییر از سال گذشته است و تغییر نام: بهترین فیلم خارجی زبان از ویژگی های دسته تغییر نام داد در مارس 2019 به بهترین های بین المللی از ویژگی های در تلاش برای نوسازی آن است. اما واجد شرایط بودن قوانین نمی شد به روز شده به طوری که بسیاری از مشکلات با این دسته باقی می ماند.

همانطور که برای فیلم ها و بازیگران را برنده غنائم در روز یکشنبه وجود ندارد بسیاری از مطمئن شرط. تعدادی از فیلم — در میان آنها 1917, Once Upon a Time in Hollywood, انگل, و بیشتر-نامزد دریافت جایزه فیلم Joker — برنده بسیاری از پیشرو جوایز در طول فصل آن را دشوار است برای پیش بینی که راه آکادمی نوسان به خصوص در رابطه با عنوان آرزو از بهترین عکس. دیگر نامزد از جمله زنان کوچک, ازدواج, داستان, The Irishman, فورد v فراریو جوجو خرگوشنیست در نظر گرفته شده مورد علاقه های شما توسط صاحب نظران و اما گرفته اند خانه متوسط تعداد جوایز نیز هست و می تواند برنده شدن در اسکار خود را برای مدیران فیلمنامه و بازیگران.

به طوری که در سال های اخیر, آن کسی حدس بزنید که چه اتفاقی خواهد افتاد. اما 2019 شد غیر منتظره ای قوی در سال برای فیلم, و وجود دارد بسیاری به جشن می گیرند.

زمان: یکشنبه, فوریه 9 در 8 شرقی/5 pm و اقیانوس آرام است. ABC فرش قرمز پوشش آغاز می شود در 6:30 pm شرقی/4:30 pm اقیانوس آرام. E! خود را آغاز فرش قرمز پوشش با یک “شمارش معکوس” در 1 شرقی/10 am اقیانوس آرام به دنبال پوشش زنده آغاز و در ساعت 5 بعد از ظهر شرقی/2 pm اقیانوس آرام.

که در آن: زندگی در ABC و یا از طریق ABC livestream در ABC.com یا ABC برنامه در پشتیبانی از بازار. فرش قرمز پوشش نیز از تلویزیون پخش شود در آکادمی جریان زنده توییتر.

به livestream مراسم در ABC.com یا در ABC برنامه شما نیاز به یک تلویزیون کابلی ارائه دهنده ورود. شما همچنین باید در یکی از موارد زیر بازار: شیکاگو, Fresno, هوستون لس آنجلس, نیویورک شهرستان, فیلادلفیا, Raleigh-Durham یا سان فرانسیسکو.

DirecTV, YouTube, TV, AT&T تلویزیون در حال حاضر Hulu و Comcast Xfinity مشترکین می watch ABC livestream در یک لیست طولانی از بازارهای موجود در اسکار وب سایت.

میزبان: برای سال دوم در یک ردیف, اسکار نمی خواهد که یک میزبان. اما یک ستاره نکردم آرایه از مجریان خواهد بود در دست به از جوایز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی