آنچه ما در مورد آینده coronavirus بودجه بسته

گرفتن پول به جان دولت و دولت های محلی است که در بالا از دموکراتها اولویت در دور بعدی coronavirus کمک های اولیه — هر چند یک لایحه می تواند هفته دور.

آمریکا در حال آماده سازی قوانین برای زمانی که آنها بازگشت به کاپیتول هیل اما به عقب رانده اصلی خود ممکن است 4 بازگشت چرا که آنها در هر نقطه نزدیک به توافق نهایی لایحه با جمهوری خواهان و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. با هیچ چیز برای رای دادن در خانه رهبری به این نتیجه رسیدند هیچ نقطه آوردن قانونگذاران به منطقه ای که در آن coronavirus موارد در حال افزایش است.

دموکرات ها در حال تاکید بر کمک به تلاش دولت های ایالتی به طوری که متحده (که بسیاری از آنها باید تعادل بودجه خود را توسط قانون) ندارد و به بریده بریده بودجه برای خدمات عمومی مانند پلیس و اورژانس در مکان عمومی, مدرسه, معلمان و کارگران.

“وجود خواهد داشت نه یک لایحه بدون ایالتی و محلی” مجلس نانسی پلوسی روز جمعه گفت یک چهارم بسته که او برآورد هزینه میلیاردها “احتمالا تعدادی معادل آنچه که ما انجام داده اند برای کسب و کارهای کوچک.”

Pelosi ممکن است ضربه دست انداز سرعت با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-KY). مک کانل در هفته گذشته گفت: او می خواهد به ضربه مکث در بیشتر هزینه های دولت فدرال با نزدیک به 3 تریلیون دلار در حال حاضر در خارج از درب دارد: “نمی شود هر گونه تمایل در طرف او به قید وثیقه از دولت حقوق بازنشستگی با قرض گرفتن پول از نسل های آینده است.”

اگر چه رهبر سنا اذعان شنبه وجود خواهد داشت “احتمالا” یک لایحه برای دولت و محل او را نشان او می خواهد محدودیت های برخی از پول است. مک کانل نیز اولویت مسئولیت برای حمایت از کسب و کار و کارکنان در آینده بسته است که دموکرات ها به شدت مخالفت می کنند.

دموکرات ها نیز به احتمال زیاد فشار از جمله اولویت های بودجه برای دولت به اجرای رای گیری از طریق پست, افزایش کمک های غذایی و قوی تر برای حمایت از پزشکان و پرستاران و دیگر کارگران ضروری.

ملی فرمانداران ” انجمن در حال حاضر ریاست کالیفرنیا ، لری هوگان مریلند اخیرا در نامه ای به کنگره درخواست 500 میلیارد دلار برای کمک به ایجاد ثبات در کشورهای کاهش. کمک های مالی نیز به کمک کشورهای اعتماد دوباره پر کردن بودجه به معنای برای چیزهایی مانند بیمه بیکاری.

یکی از اهرم نقطه دموکرات ها را در کنار خود است که دموکرات و جمهوری خواه فرمانداران و شهرداران به طور یکسان با آنها به توافق برسند. برخی از سناتور جمهوریخواه نیز آشکارا خواستار بودجه برای شهرها و ایالات متحده; بهداشت ، بیل کسیدی (R-LA) به همکاری یک لایحه دو حزبی که ایجاد 500 میلیارد دلار از صندوق تثبیت برای states, شهرستان, شهرستانها و شهرهای بزرگ. مک کانل های اخیر دیدگاه است که او خواهد بود به نفع “اجازه می دهد متحده به استفاده از مسیر ورشکستگی” درو واکنش شدید از برخی فرمانداران جمهوریخواه.

“میچ مک کانل احتمالا تاسف کرد و گفت که” هوگان گفت: در مصاحبه اخیر خود با سیاسی. “اگر او ندارد و پشیمانی از آن و در عین حال من فکر می کنم او آن را پشیمانی. . . . آخرین چیزی که ما نیاز به در وسط یک بحران اقتصادی است که بیان تمام تشکیل پرونده ورشکستگی در سراسر امریکا و نه قادر به ارائه خدمات به افرادی که به شدت به آنها نیاز دارید.”

به 2 تریلیون دلار مراقبت عمل تاریخی اورژانس امداد بسته های حاوی, در میان چیزهای دیگر 150 میلیارد دلار برای شهرها و ایالات متحده. و این کافی نیست.

این مشکل خاص متحده رو به کاهش در درآمد حاصل از مالیات به عنوان بورسی را Emily Stewart and Dylan ماتیوز توضیح داد. بسیاری از ایالت ها بستگی دارد مالیات بر فروش و مالیات بر درآمد برای خود درآمد; با کسب و کارهای کوچک بسته و ده ها میلیون نفر از مردم گذاشته شدن آن جریان درآمد برای دولت خواهد رسید. بنابراین سود سرمایه مالیات و گاز و مالیات و مالیات های دیگر خاص متحده است.

بر خلاف دولت فدرال متحده ندارد و توانایی به قرض گرفتن مقدار نامحدودی از پول و یا میلیاردها دلار صرف آنها نمی باید در هر سال است. اکثریت قریب به اتفاق متحده باید اصلاحات قانون اساسی نیاز به یک بودجه متعادل. و اگر درآمد مالیاتی است majorly به پایین یکی از چند گزینه متحده است که شروع به برش هزینه های خود را.

در طول رکود بزرگ سال 2008 متحده کاهش بودجه خود را به دست و پنجه نرم کردن با کمبود درآمد در آینده است. با این حال اثرات ماندگار و فراتر از رکود اقتصادی خود: متحده برش پول به دانشگاه های دولتی تشدید بدهی های دانشجویی; کاهش به K-12 مدارس دولتی بعد نهفته نمرات آزمون و ثبت نام کالج نرخ.

دولت همچنین کاهش احتمال زیاد رکود بزرگ بدتر و دیگر به عنوان ماتیوز توضیح داد:

با وجود فدرال محرک اقدامات ریاضت شیوه در سطح دولت بدتر رکود بزرگ و به احتمال زیاد طولانی آن را به عنوان به خوبی. این درست است که تا حدودی به عنوان یک ماده در حسابی: دولت صرف یک جزء از محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) و مانند کاهش هزینه های خود را در دولت و در سطوح محلی را کاهش می دهد تولید ناخالص داخلی.

کارشناسان ترس ما می تواند رو به چیزی حتی بدتر از این زمان در اطراف. متحده می تواند در مواجهه با بودجه کمبود حدود 360 میلیارد دلار با توجه به coronavirus با توجه به تجزیه و تحلیل از مرکز بودجه و اولویت های سیاست. تلفات اقتصادی از coronavirus شده است و اگر چه برخی از کشورهای در حال شروع به بازگشایی با احتیاط وجود دارد هیچ گفتن اگر که می تواند مجموعه ای خاموش موج دیگری از عفونت ها و مواردی که نیروهای متحده و کسب و کار را تعطیل و دوباره.

با تنظیم جدول زمانی در هر یک از این فرمانداران شفاعت با دولت فدرال برای کمک به آنها در کاهش برخی از آسیب در ضمن.

در حالی که پول برای دولت و شهرداری ها در بالای دموکرات ” لیست آن را قطعا تنها چیزی که وجود دارد. در اینجا برخی از چیزهای دیگر پلوسی و دیگر دموکرات ها ذکر کرده اند.

  • افزایش حمایت از کارگران ضروری: تقویت مقررات OSHA برای محافظت از کارگران ضروری از بیماری های عفونی شده اند سازگار بپرسید از دموکرات ها در هر بسته به تاریخ. به طور خاص دموکرات ها می خواهند OSHA به موضوع اضطراری و موقت استاندارد که نیاز به همه محل برای قرار دادن برنامه به محل برای نگه داشتن کارگران از گرفتن در معرض بیماری های عفونی در طول مدت Covid-19 بیماری همه گیر.
  • افزایش دسترسی به مراقبت های بهداشتی: تعدادی از طرح های شناور در اطراف به گسترش دسترسی به بیمه درمانی برای کسانی که به آن نیاز دارید از جمله دوره ثبت نام ویژه برای قانون مراقبت مقرون به صرفه مبادلات. آمریکا به تازگی معرفی یک لایحه که برای پرداخت 100 درصد از کبرا یارانه برای گذاشته شدن و furloughed کارگران اجازه می دهد این افراد به ماندن در حمایت کارفرما بیمه بدون هیچ هزینه اضافی.
  • بیشتر گسترش بیمه بیکاری: مراقبت عمل گسترش بیمه بیکاری توسط 600 $در هر هفته تا پایان ماه ژوئیه و بیشتر افراد واجد شرایط برای آن است. اما به رسمیت شناختن است که بحران اقتصادی موجب شده توسط coronavirus ممکن است انجام می شود در ماه جولای. دموکرات ها به دنبال چند طرح از جمله گسترش گسترش سود و یا تمدید مقدار از وقت مردم را می توان در دولت خود را پایه بهره مند شوند. با این حال بسیاری از ایالت ها نیاز اضافی پول فدرال برای کمک به پوشش خود را بخشی از مزایای بیکاری پس از بودجه دولت در حال تخلیه از تقاضا بالا است.
  • خطر پرداخت برای کارگران ضروری: رهبر اقلیت سنا چاک شومر شده است vocally هل دادن ایده های اضافی خطر پرداخت از 13 دلار در هر ساعت برای خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران و سایر کارگران ضروری مانند فروشگاه های مواد غذایی و کارکنان و داروسازان و رانندگان کامیون. در روز سه شنبه مطبوعات تماس پلوسی گفت: حمایت از این ایده به عنوان به خوبی.
  • بودجه برای رای-توسط-mail: Pelosi صحبت در مورد اضافه کردن تا 4 تریلیون دلار برای اجرای رای توسط سیستم های پست الکترونیکی در هر کشور پیش از انتخابات ماه نوامبر. دیگر دموکرات ها در مجلس سنا از جمله سنسور. ctq (MN) و Ron Wyden (یا) یک لایحه به نیاز متحده به ارائه رای دهندگان انتخاب خود را برای دریافت ازدواج غیابی الکترونیکی برای چاپ در خانه و بازگشت در پست الکترونیکی در میان اصلاحات دیگر.

پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>