ما نمی دانم زیادی در مورد رسمی حزبی آیووا نتایج فقط رتبهدهی نشده است. اما چیزی که ما میدانیم این است که بر اساس نتایج اولیه مشارکت مردم در این سال گزارش شده است که در سرعت به مسابقه 2016 دموکراتیک مردم در انتخابات.

اگر درست است که ممکن است یک نشانه بد برای دموکرات ها. در سال 2016 وجود دارد کمتر شور و شوق در اطراف دموکراتیک نژاد — در بخش بزرگی چون هیلاری کلینتون شد به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان به احتمال زیاد نامزد — و در مورد 170,000 مردم در آیووا قفقاز. که از سال 2008 زمانی که شور و هیجان در اطراف ارقام مانند باراک اوباما و کلینتون منجر به یک رکورد حضور 240,000.

به عنوان Sean Collins گزارش Vox میزان مشارکت در انتخابات بود و انتظار می رود برای رسیدن به عدد مشابه در سال 2008 به عنوان سال جاری با توجه به شور و هیجان دموکراتیک رای دهندگان باید بیان در مورد 2020 مسابقه:

ایالتی و ملی نظرسنجی از حزب دموکرات به احتمال زیاد رای دهندگان و به احتمال زیاد جلسه را برانگیخت نشان داده اند درجه باور نکردنی از شور و هیجان در اطراف 2020 اولیه برای ماه ژانویه اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی ملی, نظرسنجی برای مثال پیدا 85 درصد از دموکراتیک و دموکراتیک متمایل مستقل رای دهندگان گفت: آنها یا “بسیار” یا “بسیار” با انگیزه به رای اولیه را در مسابقات.

اما اگر مشارکت پایین است که می تواند یک نشانه بد برای دموکرات ها’ چشم انداز در ماه نوامبر: به ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنها نیاز به دموکرات ها را به نشان می دهد تا به پای صندوق های رای.

آن را نیز ممکن است به یک نگرانی علامت برای برخی کمپین های. نظرسنجی و کارشناسان اشاره کرد که سناتور. برنی ساندرز به ویژه در امر بهره مندی از مشارکت بالا چیزی این نماینده مجلس اذعان کرد پیش از قفقاز. “ما می دانیم در اوایل شب اگر ما در حال رفتن به برنده شدن” ساندرز گفت. “اگر مشارکت بالا است ما در حال رفتن را به نفع خود. … اگر آن کم است و کاملا رک و پوست کنده ما نیست.”

و منموته دانشگاه pollster پاتریک مورای اشاره کرد که تفاوت های جزئی در اندازه قفقاز در مقایسه با سال های گذشته و همچنین نسبت اندازه های مختلف از گروه های جمعیتی — می تواند یک آستین ، تاثیر بر نتایج.

“یک مشارکت نوسان از به عنوان چند 10000 رای دهندگان می تواند تعیین کند که ‘برنده’ این انجمن آن است که اگر رانده شده توسط یک گروه خاص جمعیتی,” موری گفت.

ما البته نمی دانم هنوز در مورد آرایش جمعیتی از قفقاز. اگر چه برخی از ورودی نظرسنجی منتشر شده است, آن را خیلی زود بدون کامل نتایج به حدس و گمان در مورد آنچه که آنها ممکن است به ما بگویید.

وجود دارد مقدار زیادی از هشدارهای با اوایل مشارکت اعداد. برای یک زمان برآورد شده بر اساس فقط 25 درصد از حقيقت است. که 25 درصد ممکن است نماینده آیوا را در قفقاز به عنوان یک کل و نهایی مشارکت در انتخابات اعداد برای کل دولت می تواند بالاتر باشد.

حتی اگر مردم در انتخابات پایین تر است در آیووا در این سال از آن در سال 2008 بود هر چند این امکان وجود دارد که نتیجه نیست نماینده ملت در کل.

آیووا قفقاز, بعد از همه, هستند, یک, عجیب و غریب, سیستم است که نیاز مردم را به نشان می دهد تا در حوزه سایت های اقامت وجود دارد برای ساعت ها و ساعت علنا استدلال می کنند و مبارزات انتخاباتی برای نامزدها و در نهایت گروه به انتخاب یک نامزد.

این یک خواستار سیستم — که به خصوص در افراد معلول و افرادی که در شیفت شب کار مردم که اصلا سازگار, حمل و نقل, و فقط در مورد هر کس دیگری که نمی تواند حزبی برای ساعت ها در یک شنبه شب و مشارکت مردم بوده است کم به طور کلی. بنابراین در حالی که مردم در انتخابات اعداد می تواند آموزنده, آن مهم است به یاد داشته باشید آنها ممکن است خوب سنج دموکراتیک شور و شوق در سراسر کشور است.

و به عنوان megyn kelly editor-in-chief مقابله و نقره اشاره کرد در توییتر اولیه انتخابات مشارکت نمی کند و معمولا مرتبط با انتخابات و مشارکت مردم است. بنابراین حتی اگر کاهش مشارکت مردم در انتخابات است نماینده دموکرات اولیه به عنوان یک کل آن را نمی ممکن است نماینده انتخابات عمومی ،

در همان زمان, آیووا, نتایج اجازه می دهد تا نامزدها به ساخت روایت در سراسر مبارزات انتخاباتی خود را. برنده نیست در مورد نمایندگان تا آنجا که آن است که در مورد اثبات یک electability — و نشان حزب فقط چقدر مبارزات انتخاباتی خود را می تواند به تحریک دموکراتیک پایه.

با که در ذهن نقره ای افزود: “در شرایط اولیه خود را هر چند, آن را نمی بزرگ برای هر کسی electability مورد. هیچ کس به نظر می رسد به احتمال زیاد برای بدست بیش از ~25% ~170,000 مردم است.” که می تواند یک نشانه بد برای حزب دموکرات وحدت و شور و شوق در پایان فرایند اولیه.

هنوز, آن را فقط بیش از حد زود به رسم هر گونه سخت گیری از مشارکت مردم داده است. داده ها ممکن است نماینده آیوا و یا کشور است. آن را نمی ممکن است منعکس کننده در انتخابات عمومی و یا دموکرات ها’ شانس برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. و ما حتی نمی باید کامل مجموعه داده فقط رتبهدهی نشده است. همه ما می دانیم که در حال حاضر این است که در اوایل ارقام نشان می دهد مردم در انتخابات است که در آیووا قفقاز در مقایسه با 2008.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی