آنچه ما در مورد آنها COVID جان


Collage of circular cutouts of faces of people of different ages, genders, and ethnicities

تصویر عکس توسط ناتالی ماتیوز-Ramo/تخته سنگ. عکس های Unsplash.

این نقطه در همه گیر ما درونی است که coronavirus می تواند بر هر یک از ما. اما COVID-19 است نه مساوی-فرصت قاتل یا. هیچ کس مصون است اما در ایالات متحده این بیماری را کشته است تناسب تعداد کمی متفاوت گروه های جمعیتی: مردان و افراد مسن و افراد با توجه به داده های اولیه.

دانشمندان در حال تقلا برای تجزیه و تحلیل و درک این اختلافات می گوید: لیزا کوپر بهداشت عمومی و مدیر دانشگاه جانز هاپکینز مرکز عدالت در سلامت. اما به عنوان متحده گزارش بیشتر بر اطلاعات دموگرافيک او باقی می ماند خوش بینانه در مورد پتانسیل برای مداخله در حال حاضر. “ما ممکن است قادر به یادگیری برخی از بهترین شیوه ها و به اشتراک گذاری آنها را,” او می گوید. در اینجا نگاهی به آنچه دانشمندان در حال حاضر درک کنند به همین دلیل برای برخی از این تفاوت ها در میزان مرگ و میر.

فاصله سنی

Coronavirus را اثر مخربی بر روی افراد مسن شده است منادی از ویروس دولتی در چین است. همه شواهد نشان می دهد که آلوده بیمار در معرض خطر مرگ ناشی از coronavirus را افزایش می دهد با هر اضافی دهه است. در یک مطالعه در مجله لانست منتشر شده در مارس محققان اطلاعات وارد شده از 38 کشور است که نشان می دهد این ویروس می کشد تا به 13.4 درصد از بیماران 80 و بالاتر—در مقایسه با یک برآورد کلی در مورد مرگ و میر 1.38 درصد است.

دلیل اصلی این است که به احتمال زیاد ایمنی کوپر می گوید. سن افراد سیستم ایمنی بدن خود را کاهش عملکرد به عنوان موجود پاسخ گوی مانند ماکروفاژها و سلول های T آهسته و بدن تولید کمتری از سلول. با یک سیستم ایمنی ضعیف آن را سخت تر برای بدن به کوه دفاع در برابر مهاجم آیا آن را شایع آنفولانزا یا یک رمان ویروس. این است که بیشتر تشدید شرایط موجود مانند کلیه و کبد و قلب و بیماری مزمن ریه که از آن بسیاری از افراد مسن رنج می برند. “چه اتفاق می افتد این است که نه تنها عفونت می جنگند اما آنها در حال رفتن به multisystem نارسایی ارگان در همان زمان” کوپر می گوید.

نتیجه قابل توجه است: یک تجزیه و تحلیل از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان داد که مردم با هیچ شرایط اساسی به حال نرخ مرگ و میر به میزان 0.9 درصد اما برای افراد مبتلا به بیماری های قلبی عروقی, مرگ و میر نرخ 10.5 درصد و برای افراد مبتلا به بیماری تنفسی آن 6.3 درصد است. حتی افرادی با فشار خون بالا یک بیماری است که بر حدود 100 میلیون آمریکایی—تا به حال نرخ مرگ و میر از 6 درصد است.

البته همان چیزهایی قرار داده است که افراد مسن در معرض خطر مانند ضعف سيستم ايمنی وضعیت یا زندگی با یک بیماری مزمن می تواند بر مردم در هر سنی است. در ایالات متحده صدها نفر از مردم در 20s و 30s و 40s فوت کرده اند از coronavirus. بسیاری از به نظر می رسد که شرایط اساسی از جمله آسم و دیابت و فشار خون بالا. اما برخی از این موارد را نمی توان توضیح داد قبل از مسائل مربوط به سلامت پیشرو برخی از دانشمندان به حدس و گمان وجود دارد که ممکن است یک جزء ژنتیکی به کروناویروس مرگ و میر و یا شاید آنها متناقض نتیجه از سیستم ایمنی بدن است که می تواند رخ دهد هنگامی که بدن باعث “cytokine طوفان” به پایان می رسد و تا حمله خود بافت.

علاوه بر این واقعیت بیولوژیکی کوپر می گوید: همچنین ممکن است عوامل اجتماعی کمک به coronavirus را در آستین ، اثر در افراد مسن است. بسیاری از شکننده ترین افراد مسن در ایالات متحده زندگی می کنند در خانه های که در آن آنها برای مراقبت توسط همان تعداد انگشت شماری از دستیاران و پرستاران. عمده COVID-19 شیوع در ایالات متحده به عنوان مثال رخ داده است در یک خانه سالمندان در Kirkland, Washington, که در آن 37 نفر در نهایت درگذشت.

جنسیتی تقسیم

عملکرد سیستم ایمنی بدن نیز ممکن است توضیح دهد که بر اساس تفاوت در COVID-19 مرگ و میر. در حالی که مردان و زنان تقریبا مشابه نرخ COVID-19 عفونت بیشتر از مردان در حال مرگ از بیماری در هر کشور است. در چین که در آن ویروس سرچشمه 64 درصد از مرده مرد بودند. در ایتالیا 63 درصد از coronavirus مرگ شده اند در میان مردان است. هر چند آمریکا داده است که هنوز در حال جمع آوری, در شهر نیویورک, کانون آمریکای شمالی شیوع مردان ساخته شده 55 درصد از شناخته شده COVID-19 بستری شدن در بیمارستان اما 62 درصد از مرگ و میر به عنوان از آوریل 3.

هیچ کس آنچه مسلم است این است که رانندگی این شکاف جنسیتی در میزان مرگ و میر. این احتمال وجود ندارد, تنها یک پاسخ. عوامل اجتماعی ممکن است در بازی. در سطح جهانی مردان بیشتر از زنان به سیگار و افراد سیگاری به نظر می رسد آسیب پذیر تر از افراد غیر سیگاری به کوروناویروس. مردان نیز کمتر احتمال دارد به شستن دست های خود را و یا زمانی که آنها را شستشو و استفاده از صابون است. آنها همچنین کمتر احتمال دارد به دنبال مراقبت های پزشکی. اما هیچ یک از این توضیحات می توانید به طور کامل حساب به صورت عمیق و مداوم شکاف جنسیتی نشان می دهد ممکن است اساسی تر توضیح برای این مشکل.

بدن در حال رشد از تحقیقات در رابطه جنسی-بر اساس تفاوت در سیستم ایمنی بدن ممکن است ارائه مهم بینش. بیولوژیکی زنان تمایل دارند که سیستم ایمنی بدن قوی تر: آنها دو کروموزوم X که فروشگاه immunologically ارزشمند ژن و microRNA و تولید استروژن است که ممکن است کمک به فعالیت سلول های ایمنی بدن. (تستوسترون در مقابل تمایل به سرکوب التهاب است.) این اجازه می دهد تا به کوه سریعتر و قوی تر در پاسخ به عفونت و coronavirus این قاعده مستثنی است: یک preprint کاغذ, پیشنهاد, زنان چینی با ویروس دارای سطح بالاتری از آنتی بادی کمتر از مردان بود.

مداوم نابرابری نژادی

در ایالات متحده اقلیت نژادی شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر coronavirus. در شهر نیویورک ویروس شده است دو بار به عنوان کشنده به صورت لاتین و سیاه و سفید از مردم برای مردم است. در سراسر کشور برخی از بالاترین نرخ ابتلا به عفونت در این کشور شده اند در بومی آمریکا pueblos در نیومکزیکو. در میشیگان که در آن سیاه و سفید مردم را تا حدود 14 درصد از جمعیت آنها به اختصاص 40 درصد از مرگ و میر. در حالی که کشورهای آهسته بوده است به انتشار COVID-19 پرسشنامه کارشناسان انتظار می رود مشابه نابرابری در سایر نقاط کشور است.

“تفاوت در این بیماری است که ما در اقلیت های قومی است که به علت بیولوژیکی عوامل است.” — دکتر لیزا کوپر

شده است وجود دارد تمایل به سرزنش اقلیت ها و افراد خاص خود را coronavirus مرتبط با درد و رنج است. Ibram X. Kendi نوشت: در اطلس “برای توضیح نابرابری در مرگ و میر بیش از حد بسیاری از سیاستمداران و مفسران اشاره کرد که مردم باید بیشتر در زمینه شرایط پزشکی اما مهمتر آنها توضیح داد که چرا. و یا آنها را سرزنش انتخاب های ساخته شده توسط مردم سیاه و سفید و یا فقر و یا چاقی—اما نه نژاد پرستی.”

اما به عنوان کوپر اشاره نژادپرستی است که قطعا به سرزنش. “تفاوت در این بیماری است که ما در اقلیت های قومی است که به علت عوامل بیولوژیکی,” او می گوید. به جای “این شروع می شود با ساختاری نژادپرستی است.” به دلیل طولانی مسائل مانند redlining و پلیس, سیاه مردم هستند احتمال بیشتری برای زندگی در جوامع بدون فرصت هایی برای ورزش و تفریح و خرید مواد غذایی سالم است. اضافه کردن به که استرس مزمن و شما مجبور به افزایش نرخ بهره از شرایط اساسی مانند فشار خون بالا و آسم. و پس از آن به دلیل شکاف در حمایت کارفرما بیمه و عدم پرداخت مرخصی استعلاجی مردم با شغل ساعتی قادر به خود منزوی و آنها نیز نیست همیشه فراهم تجهیزات حفاظتی و یا خصوصی انتقال آنها نیاز به سالم ماندن خود را در خط مقدم شغل. بنابراین خطر عفونت بالا است و پس از آن خطر بستری در بخش مراقبت و حتی مرگ بالا هستند بیش از حد.

“شما یک مقدار زیادی از چیزهایی که شکل انتخاب است که مردم می توانند به سالم” کوپر می گوید.

حتی زمانی که مردم سیاه و سفید دریافت مراقبت های بهداشتی آنها اغلب به صورت عمیق تعصب. برای مثال ارائه دهندگان تمایل به طور ضمنی نادیده انگارند درد و redlining منجر به اقلیت های زندگی در جوامع که در آن بیمارستان ها فاقد منابع کافی برای درمان حتی بیمارانی که آن را در. مورد رعنا زو Mungin نشان می دهد غم انگیز پتانسیل سیستم فعلی. به عنوان تجدید نظر در گزارش آوریل 30 ساله ساکن بروکلین تلاش برای دریافت درمان برای علائم کروناویروس سه بار قبل از او در نهایت بستری در بیمارستان است. در یک نقطه EMTs او نامیده می شود به او را به بیمارستان تصمیم گرفت او زحمت کشیده تنفس نمی شد یک عفونت اما یک حمله وحشت و چپ خود را برای تماس بعدی. “اغلب مهلک ترین مانع که بر زنان صرف نظر از درآمد خود را آموزش و پرورش و یا پایه سلامت است چه Mungin مواجه شده در تلاش برای به دست آوردن درمان: به سادگی نمی شود اعتقاد و یا تلقی شایسته درمان” ارین کلر قهوه ای نوشت و در آن تجدید نظر شود. Mungin درگذشت مارس 27 از عوارض COVID-19.

این مسائل را نمی خواهد بود آسان برای حل, آیا آنها ذاتی به سیستم ایمنی بدن و یا به طور کامل انسان ایجاد می شود. اطلاعات بیشتر به ما کمک خواهد کرد درک دامنه واقعی مشکل است. آن را کمک به افراد مسن: از آنجا که آن را برای اولین بار روشن شد در چین آنها در یک نامتناسب خطر مرگ بسیاری از آمریکایی ها کار کرده اند برای محافظت از سالمندان با تشویق آنها را به پناهگاه در محل. اما این شیوه تنها کار می کرد با حمایت از برنامه های دولت مانند مدیکر و امنیت اجتماعی و جامعه اقدام در قالب مواد غذایی و تحویل. دیدن هزینه به جمعیت های دیگر باید به زور ما را به دست و پنجه نرم کردن با این مشکلات ساختاری است که به مدت طولانی وجود داشته و در مراقبت های بهداشتی.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>