Open Sourced logo

در اینجا ما دوباره!

تازه کردن کامل (و هنوز هم اتفاق می افتند) فاجعه که آیووا دموکرات قفقاز نوادا به زودی شروع قفقاز خود را دارد. طبعا پس از دور انداختن برنامه های خود را برای استفاده از برنامه های ساخته شده توسط Shadow, Inc., این شرکت در پشت آیووا بخت انجمن برنامه نوادا دولت حزب دموکرات در حال حاضر تلاش به آمده تا با یک راه حل قبل از رای گیری اولیه شروع دوره در فوریه 15.

دقیقا همان چیزی است که راه حل ممکن است یک راز باقی مانده بیشتر است. گزارش های متعدد می گویند این حزب در حال برنامه ریزی برای استفاده از آنچه در آن تماس های اپل “ابزار” است که این حزب گفت: داوطلبان است نه یک برنامه — با وجود آن برنامه مانند خواص. اما دولت هنوز به تایید این و یا بیشتر از هر چیز دیگری است. نوادا پنهان کاری است که نشانه خوبی نیست با توجه به میزان کم حرف آن آیووا پیشینیان بودند.

در این جلسه روند متفاوت در دولت و حزب سیاسی) که آنها را می کند. نوادا بوده است سوم در کشور به نگه داشتن خود را دموکراتیک معرفی مسابقه از سال 2008. پس از آن — ایالت و سناتور ” هری رید استدلال کرد که دولت خود را بهتر منعکس تنوع در امریکا جمعیت از آیووا (اولین جلسه) و نیوهمپشایر (اول ابتدایی) بود و بنابراین باید این شانس را به یک نفوذ بخشی از ریاست جمهوری نامزد روند.

در این سال نوادا دموکراتیک پارلمانی برگزار خواهد شد در فوریه 22, با رای گیری اولیه وقوع مارس 15-18. این اولین بار است که این انجمن تا به حال اولیه رای گیری اجازه می دهد ثبت نام دموکرات ها را به انتخاب خود در فرد در هر رای گیری اولیه محل سکونت خود در شهرستان. (در حالی که قفقاز در نظر گرفته شده بسته به غیر وابسته به رای دهندگان نوادا دارای همان روز رای گیری ثبت نام.)

در فوریه 22, حزبی را برانگیخت خواهد شد و گزارش خود را به حوزه و ایستادن در کنار اتاق تعیین شده برای نامزد آنها ترجیح می دهند. اگر نامزد دریافت نمی کند یک آستانه خاص پشتیبانی — به طور معمول 15 درصد بسته به تعداد نمایندگان در خطر است — آنها در نظر گرفته شود غیر قابل دوام و حامیان آنها را به “تراز قرار گیرند” به یک نامزد مناسب (و یا رای نمی در همه). نیز وجود خواهد داشت کاغذ رای گیری پشتیبان گیری — که اگر قفقاز هستند هر چیزی مانند آیوا را در مفید آمده است.

هنگامی که همه نمیفهمد رای دهندگان انتخاب نمایندگان به نمایندگی خود انتخاب در کنوانسیون است. در این رویداد از یک کراوات نماینده خواهد بود تصمیم گرفت با یک نقاشی از کارت های بازی. بله درست است: در وگاس مد هر کدام از گروه میدارد بالاترین کارت برنده نماینده. اگر گروه انتخاب همان کارت برنده انتخاب شده است با توجه به کارت, کت و شلوار (پیک بودن بالاترین و سپس قلب الماس و در نهایت باشگاه ها).

نامزد می شود که بسیاری از نمایندگان — نه کسی که بیشترین آرا را — در نظر گرفته شده است برنده.

در این سال اولین بار است که اجازه می دهد تا برای رای گیری اولیه این امید بودن که گزینه افزایش مشارکت در میان رای دهندگان بالقوه که می توانید فوریه 22 رویداد. اوایل رای دهندگان خود را ارسال کنید سه تا پنج انتخاب در یک رای کاغذی. اگر یک رای دهندگان اولین انتخاب کند آستانه رای خود را اهدا خواهد شد به بعد قابل دوام نامزد در فهرست خود را. قوانین جدید نیز محدود کردن تعدادی از واقعیت دور به یکی.

همچنین حوزه صندلی را به ارائه هر دو خام مجموع رای به عنوان نماینده شمارش به دفتر مرکزی حزب بسیار شبیه آیووا حوزه صندلی انجام داد. این بدان معناست که آنها به شما گزارش سه مجموعه از اعداد: در دور اول آراء پس از تجدید و تعدادی از نمایندگان تعلق می گیرد. قبلی مسابقات حوزه صندلی به سادگی گزارش تعدادی از نمایندگان به دست آورد. در حالی که این افزایش شفافیت آن نیز می افزاید: چندین جدیدی را برای گزارش روند.

این عوارض هستند به احتمال زیاد به همین دلیل دولت رهبران حزب برنامه ریزی برای استفاده از یک برنامه جدید گوشی های هوشمند برای کمک به صندلی گزارش تمام کسانی که اضافه اعداد. در حالی که آیووا تا به حال با استفاده از یک (مختلف) برنامه در سال 2016 در این سال شده اند, نوادا, اولین حزبی با یک. نوادا پرداخت سایه حداقل $60,000 برای توسعه نرم افزار — و توصیه می شود این شرکت به سازمان از آیووا قفقاز.

در اصل نوادا طرح برنامه ارسال خواهد رای اولیه به حوزه صندلی خواهد بود که همراه با فرد حزبی بالغ. برنامه پس از آن محاسبه ترکیب نتایج و گزارش آنها را به دولت مرکزی حزب. شبیه به آیووا حزبی وجود دارد خواهد بود تلفن و کاغذ پشتیبان گیری در محل با توجه به رنو روزنامه-مجله.

در پی آیووا انجمن نوادا به سرعت فاصله خود را از سایه گفت: آن را نمی خواهد با استفاده از آن برنامه و بود “در حال حاضر در حال بررسی بهترین راه رو به جلو است.” اما آن را نمی گویند خیلی در مورد آنچه که در مسیر بود. رسانه های خبری گزارش روز شنبه که حزب شد نشان دادن “انجمن ابزار” به قبل نصب شده بر روی ipad توزیع به حوزه صندلی. پیشبارگذار ابزار برای تلفن های موبایل مانند یک ایده خوب با توجه به چگونه بسیاری از آیووا صندلی به سختی دانلود برنامه های خود را بر روی دستگاه های تلفن همراه خود اجازه دهید به تنهایی و در واقع آنها در حال اجرا. ابزار فرض کنید آن را با این نسخهها کار به عنوان در نظر گرفته شده را به صندلی اوایل رای دهندگان اعداد به طوری که آنها می توانید آنها را به رای بگذارید.

به گزارش حزب تاکید کرد که این نه یک برنامه گوشی های هوشمند بلکه یک ابزار است. تفاوت بین یک “برنامه” و “ابزار” همچنان نامشخص است. و با فرض این گزارش درست است که iPads ها که ابزار نصب خواهد شد در را نمی خواهد بود قادر به اتصال به اینترنت. این باید آن را سخت تر برای هر می تواند هکرها برای نفوذ به دستگاه ها و نفوذ حزبی نتایج. که یک هفته پیش قبل از قفقاز آغاز شد, بزرگترین منبع نگرانی در مورد رای گیری آنلاین ابزار.

ما نمی دانیم که بسیاری از جزئیات بیشتر در مورد این ابزار مانند که توسعه آن و چه در صورت وجود امنیت سایبر آزمون آن قرار داده شده است از طریق. حتی داوطلبان شکایت در مورد چگونه اطلاعات کمی در آنها داده شده توسط حزب تا کنون. این ممکن است به این دلیل که حزب خود نمی دانم چه روش خواهد بود. به گفته نیویورک تایمز آن را هنوز تست های مختلف “برنامه های پشتیبان.”

نوادا دولت حزب دموکرات گفت Recode که آن را به بیش از 3000 داوطلب و 300 سایت آگهی که “فعالانه دریافت قوی آموزش است.” این بیانیه نمی ارائه هر گونه اطلاعات فراتر از این و نه آن آدرس غیر-نرم افزار ابزار. نوادا ممکن است آموخته اند که چند درس از آیووا در مورد آن برنامه به فروشندگان اعتماد اما به نظر نمی رسد به آموخته اند که شفافیت یک بخش ضروری از فرایند دموکراتیک است.

به روز رسانی فوریه 12, 2020, 4:25 pm شرقی: این پست به روز شده است برای اضافه کردن نظر از نوادا دولت حزب دموکرات است.


باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی