آنچه ما می دانیم و نمی دانیم — در مورد تهمت وظیفه نیروی بازگشایی اقتصاد

فرمانداران در ساحل شرقی و ساحل غربی را اعلام کرد قصد دارد به منظور هماهنگی بازگشایی اقتصاد, مشاوره, سلامت و توسعه اقتصادی کارشناسان برای هدایت تصمیم گیری های خود را. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین کنار هم قرار دادن خود را به شورای بازگشایی اقتصاد کشور است. در میان مشاوران او ممکن است بهره برداری: او مادر خود را در قانون و بازرگانی وزیر امور خارجه که بنا به گزارش ها در تلاش برای بیدار ماندن در جلسات.

از رئیس جمهور انتظار می رود که اعلام جدید نیروی کار اختصاص داده شده به بازگشایی این کشور را به عنوان به زودی به عنوان سهشنبه, اگر چه آن را مانند نگاه کنید آنچه در آن انجام خواهد شد و کسی که آن را شامل نامشخص باقی می ماند. انتظار می رود که به رهبری توسط علامت گذاری به عنوان مراتع سابق کارولینای شمالی در کنگره عضو که در حال حاضر به عنوان رئیس جمهور رئیس ستاد.

Fox News منتشر شد لیستی از پتانسیل اعضای جمعه از جمله اداره ویلبر راس کشاورزی, وزیر سانی Purdue, حمل و نقل, منشی, ایلین چائو و دیگر اعضای کابینه. خروجی نیز گزارش داد که Ivanka Trump و جارد کوشنر رئیس جمهور دختر و پسر-در-قانون خواهد بود همچنین در نیروی کار.

گنجاندن دو رئیس جمهور در اقوام و تعداد انگشت شماری از افراد با تخصص در اقتصاد و یا بهداشت عمومی مجموعه توییتر در آتش چهار شنبه بعد از ظهر:

در یک نشست خبری در روز بعد در روز دوشنبه خبرنگار پرسید: آیا Ivanka و جارد خواهد بود در نیروی کار و رئیس جمهور گفت: آنها نمی خواهد. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دروغ و بزرگ نمایی بنابراین ما پیدا کردن اینکه آیا آنها در آن یک بار آن را اعلام کرد اما آنها هر دو درگیر شده است در کاخ سفید را coronavirus پاسخ.

وزوز از این کار جدید نیروی هفته گذشته آغاز شد. (از آن خواهد شد علاوه بر coronavirus پاسخ کارگروه به ریاست معاون رئیس جمهور مایک پنس.) مقامات دولت گفت: واشنگتن پست که این امر می تواند ترکیبی از بخش خصوصی و ارقام و بالا مقامات دولت از جمله وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و مشاور اقتصادی لری Kudlow.

نام گروه هنوز در حال workshopped — در روز شنبه نشست خبری تهمت گفت که او خواستار آن را “افتتاح کشور ما نیروی کار” و یا “باز کردن در کشور ما شورای.” او گفت: از آن خواهد شد متشکل از “رهبران کسب و کار بزرگ” و “بزرگ پزشکان” و احتمالا انجام شده توسط تلفنی. وقتی پرسید که آیا این امر می تواند دو حزبی تهمت پیشنهاد شاید: “دو حزبی? من حتی نمی بپرسید. آخه راستش من فکر می کنم هر دو حزب. یک چیزی که من نمی بپرسید که ” آیا شما از جمهوری خواه یا دموکرات?’ سخت به این باور, اما من نمی بپرسید. پس از آن خواهد بود. و من می خواهم نظرات خود را در آنچه که آنها فکر می کنم.”

که در این گروه به نظر می رسد که هنوز در حال workshopped بیش از حد.

در همان روز شنبه جلسه Mnuchin گفت که او تا به حال بررسی نام از 100 کسب و کار مردم که ممکن است برای انتخاب شورا. کسانی که او گفت که کاخ سفید می خواهد به نمایندگی از “هر منطقه از اقتصاد” تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دعوت شده است.

به عنوان یادداشت های سیاسی, بسیاری از نام مطرح شده برای کسانی که ممکن است در نیروی کار طی هفته گذشته از جمله اقتصاد هنر Laffer که رادیو فردا, میزبان, Sean Hannity پیشنهاد تهمت باید تعیین و استون مدیر عامل Stephen Schwarzman یک دیرین تهمت متحد. هر سیاسی:

Laffer گفت: سیاسی روز دوشنبه او تا به حال شنیده نشده از هر کسی در کاخ سفید در مورد این گروه است. و چندین لابی در سراسر واشنگتن تا به حال شنیده نشده است که اگر هر شرکت خواهد شرکت در شورای. برخی از لابی شده بود اصرار مدیران به هدایت روشنی از پیوستن به این گروه داده می شود نگرانی در مورد اینکه آیا مشخصات آن خواهد بود به اندازه کافی بالا برای فورچون 500 مدیران. دیگر رهبران کسب و کار نیست می خواهم برای جلب توجه به شرکت های خود را با پیوستن به این شورا در طول یک ملی سلامت اورژانس پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و پس از 3M و جنرال موتورز با نام در هفته های اخیر.

رئیس جمهور شده است مشتاق به اقتصاد و در حال اجرا دوباره جرقه نگرانی های او ممکن است باک منافع بهداشت عمومی به انجام این کار. او در ابتدا flirted با این ایده اعلام کرد این کشور را به بالا و در حال اجرا در یکشنبه عید پاک اما در نهایت مورد حمایت است. کاخ سفید اقامت-در-خانه هدایت در حال حاضر به گسترش مارس 30 و می تواند آن را تمدید دوباره.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “عشق” برای باز کردن این کشور در مارس 1, اما تضمین شده نیست. “من مشخص نیست هر چیزی. حقایق در حال رفتن برای تعیین آنچه که من انجام. اما ما نمی خواهیم به این کشور باز است. بنابراین مهم است,” او گفت:.

برای روشن مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد قدرت به دستور کل اقتصاد کشور باز شود تا برای کسب و کار دوباره. استانداران سراسر کشور را تا حد زیادی است آنهایی که تصمیم گیری چه باید بکنید در مورد کوروناویروس خاموش شدن ناگهانی در ایالات مربوطه می باشند و بعضی از آنها تشکیل منطقه ای پیمان به کشف مسیر رو به جلو با هم. اما رئیس جمهور البته اصرار دارد او را خواستار عکس.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>