چه خواهد شد آهنگ ما همه گیر تابستان ؟


Stills from the official YouTube uploads for all seven songs show Ariana Grande, a stallion, Drake, DaBaby, Lady Gaga, and the Fortnite version of Travis Scott. In corner, the Why Is This Song No. 1 logo.

آمریکا ستارگان پاپ را صرف زمستان در تلاش برای نوشتن آهنگ برای ما حاضر است. این می تواند یک زندگی ماده سرود که غالب است.

Photo collage توسط تخته سنگ. عکسهای از طریق دریک/یوتیوب, Scotts/یوتیوب مگان تو Stallion/یوتیوب دوجا گربه/یوتیوب آریانا گراند/YouTube لیدی گاگا/YouTube و DaBaby/یوتیوب.

تابستان سخت به عنوان آن را ممکن است به این باور شده است لغو شد. اما هیچ چیزی در مورد تابستان سال 2020 در امریکا احساس می کند—می توانید احساس می کنید باید احساس—طبیعی است. کشور ما در حال حاضر در حال مرور متناقض تکرارهای هر دو جمع آوری یکهو برای صالح علت و جلوگیری از یک دیگر برای سالم شود. حتی ورزش ما شده اند مختل دلیل خوب است.

که شامل کف, ورزش, که خود را فروتن, نمودار, نویس به شرح زیر است بسیاری مشتاقانه در این زمان از سال: نبرد برای آهنگ از تابستان است.

باید کسی در مورد مراقبت از این طولانی-overhyped زد و خورد میان پاپ آهنگ ؟ لحنی آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد ما هنوز رقابت در میان بازدید تابستان و بیلبورد بی باک Hot 100 هنوز وحی نمودار بالا ما earworms هر هفته. آمده روز کارگر یک آهنگ را جایزه در مجله چندساله آهنگ از تابستان نمودار. که حتی اگر بسیاری از ما در واقع هرگز شنیده ام که آهنگ—ما در نزدیکی سواحل ترک یا ما توقیف پارک های تفریحی—یا اگر ما نمی تواند آن را بشنود تداوم از اتومبیل های رانندگی در گذشته ما به عنوان ما راهپیمایی را از طریق خیابان. اگر 2020 آهنگ از تابستان نهایی افتادن درخت در یک جنگل خالی چرا که هر ستاره موسیقی تلاش می شود که درخت ؟

و در عین حال رقابت در بالای Hot 100 تا کاملا به معنای واقعی کلمه هرگز بیشتر شدید. در دو ماه پس از the Weeknd را “خیره کننده چراغ” رفت و به شماره 1, هفت, آهنگ های گرفته شده نوبت در بالای نمودار برای یک هفته هر کدام—از جمله شش در یک ردیف در شش هفته گذشته یک رکورد برای SoundScan عصر. با توجه به بیلبورد آخرین بار ما شاهد این مقدار گردش مالی در بالای Hot 100 پاییز سال 1990 سال قبل از SoundScan راه اندازی شد که هفت آهنگ هفت هفته—از نلسون, Maxi Priest, جورج مایکل, James Ingram Janet Jackson, وانیل یخ و Mariah Carey—در زمان چرخش در بالا. یک تک weeker این سال و ما کراوات که حتی قبل از SoundScan رکورد.

در میان ما هفت اخیر گردان-درب بازدید که من اجرا کردن لحظه ای پنج هنوز ضربه زدن در اطراف صفحه 10. این شامل زمان شماره 1 آهنگ “راک استار” توسط DaBaby شامل رادی Ricch. هفت بازدید—همه مدعی برای SotS به درجات مختلف—هم عجیب و غریب تعدادی از صفات مشترک است. شش نفر از آنها یک دوئت بين قبلا کارش هنرمندان—از جمله دو زن دوئت ظرف یک ماه تمام زمان ضبط دو نفر از آنها را در یک ردیف به طور کامل توسط زنان. حداقل دو و مسلما سه تا از آهنگ ها وجود نخواهد داشت اگر نه برای COVID-19. در بالا از آن در میان رقبای ما نمی تواند تعداد دفعات مشاهده کردن پیری “خیره کننده چراغ” است که هنوز تسلیم در سه در آن 27th هفته در Hot 100 و در حال حاضر بیشتر بازی آهنگ در رادیو.

در سال های قبل, من صحبت کردن در مورد چگونه تابستان آهنگ نبرد شده است همه دوخته شده تا قبل از چهارم جولای. در این سال ؟ با هفت جدید شماره 1s در دو ماه به علاوه که محکم Weeknd تک حماسی—و در عین حال تا حد زیادی تصادفی—نبرد در حال شکل گیری است. آن را در مجموع پرش توپ.

این گردش سریع در شماره 1 از عجایب اتفاق ما در این نمودار از زمان به زمان, اما آن را نیز نشان دهنده بزرگتر فرهنگی و موسیقی-کسب و کار نیروهای. برای استارت, شماره 1 آغاز بکار کرده اند آسان تر در جریان دوران—از 39 شماره 1 آغاز بکار در 100 تاریخ 19 یا تقریبا نصف آمده اند فقط از سال 2013 پس از Spotify در و یوتیوب داده ها را به جدول اضافه شده. بنابراین این صنعت در حال حاضر با استفاده از هر ترفند در این کتاب به راه اندازی تک آهنگ های جدید در بالای صفحه. این شامل تجارت تاکتیک های است که تا همین اواخر بیشتر رایج در بیلبورد آلبوم نمودار—ما در حال حاضر زندگی می کنند در سن “بسته نرم افزاری” که در آن برچسب و هنرمندان خواهد کراوات انتشار یک آلبوم جدید به همه شیوه ای از merch که شمارش به صورت نمودار اگر مصرف کننده دریافت موسیقی به عنوان اختیاری بخشی از خرید خود را. (Travis Scott به ویژه استاد از این gambit.) بسته بندی مفهوم شروع به گسترش به 100 البته در یک شکل خالص تر—هنرمندان در حال حاضر صدور limited-edition نسخه فیزیکی جدید تک آهنگ در فرمت به عنوان قدیمی به عنوان cassingle یا وینیل هفت اینچ سعی کنید به آب اولین هفته فروش شماره. فراتر از همه این طرح آمار هنرمندان نیز سوار فرهنگی گرایش بیشتر adeptly از همیشه: دوباره چند به طور مستقیم با الهام و یا به بازار عرضه شده در اطراف ما در حال انجام همه گیر. و عملا همه در حال التماس به Infinite می خواهم. همانطور که قبلا گفته ام در این مدت طولانی در حال اجرا لوح شماره 1 بازدید سری: خوش آمدید به عصر جدید از آمار ساخت.

صحبت از این مجموعه سلب. از آنجایی که من در زمان بیش از آن در اواخر سال 2013 ما فقط قلم در پوشش یک تعداد انگشت شماری از آهنگ ها—با توجه به برنامه ریزی مشکلات—هنگامی که این بازدید صرف یک fluky هفته در شماره 1. در این سال من نیست, نوشته شده در مورد هر ردیف 1s پس از “خیره کننده چراغ” تا حدی به دلیل تخته سنگ را تغییر مسیر از منابع در میان رکود اقتصادی و پس از راه اندازی از ما metered paywall—بلکه از آنجا که همه از این بازدید شده است fluky تک weekers! این احساس عجیب و غریب برای من به نشستن در حاشیه از ماه آوریل در حالی که هنرمندان به عنوان توانا به عنوان دریک Travis Scott, Nicki Minaj, Ariana Grande, جاستین بیبر و لیدی گاگا (به علاوه برخی از نمودار تازه من مورد بحث در یک لحظه) به سرقت رفته اند کلید Hot 100 پنت هاوس یکی از هر هفت روز. و در عین حال صادقانه اجازه این سال 2020 پاپ گلادیاتورها رفتن کشف تا به حال احساس نیمه مناسب—نه تنها با توجه به ملی ما بحران اما به دلیل رک و پوست کنده آن را سخت به بگویید که چگونه زودگذر این چشمک می زند در تابه تبدیل به خواهد بود. هر کدام از این آهنگ ها باد تا سال 2020 آهنگ تابستان که تعیین خواهد داد که آهنگ میراث بسیاری از این بازدید در حال حاضر نبود.

پس بیایید با گرفتن دولت از نمودار-شکوه پاپ از اوایل همه گیر دوران به طور خلاصه در حال اجرا کردن همه از این هفت شماره جدید 1s از ماه آوریل و سپس تلاش برای نقص است که یکی ممکن است مسح آهنگ از تابستان است. در هر صورت من آدرس آهنگ TikTokability و آن تاج-conversance به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه خرید و فروش-آبمیوه ترفندها.

دریک “دهنی اسلاید”

No. 1 هفته پایان مارس 18

البته دریک ثبت یک روند رقص آهنگ در مورد کوروناویروس. و البته این سودا چون دریک و humblebrag چون دریک. این تئو Skudra–کارگردانی فیلم قطاری که چگونه در-خود-احساسات Drizzy خود quarantining مجلل خود را در تورنتو عمارت کامل با آشپزخانه جزیره و هنر اصلی توسط اندی وارهول و تاکاشی موراکامی. و به طور طبیعی موسیقی پیشرو روند-قیف ساخته شده آن را عمدا TikTokable: او به ما می آموزد یک Hokey Pokey–مانند رقص و حرکت—هر دو در شعر (“پای راست تا چپ پا اسلاید/ پای چپ جلو و پای راست اسلاید”) و تصویری که در آن او نشان می دهد که شما حرکت می کند. و naturellement دریک استخدام رقص اثرگذارندهها چون چیزی که در حال حاضر برای ایجاد کلیپ های ویروسی. او حتی پخته نام دهنی, moniker اینترنتی مشهور و تاثیر گذار به عنوان این آهنگ. تمام این بازار بتونه کاری کاملا کار کردم و “دهنی اسلاید” اجتناب ناپذیر آن شماره 1 اولین بار در 100 گرم. اما damnedest چیز در مورد دریک است که آهنگ های خود را دارند ، مانند اهسته “طرح خدا” که در ابتدا دست کم گرفت اما زخم بالا آهنگ 2018, “دهنی” ثابت شده است جای تعجب پایدار. آن را هنوز هم در Top 10 (شماره 6 در این هفته) رانده شده توسط رادیو پخش. تنها آقای اکتبر می تواند چنین زمستانی آمار تابستان چلنجر.

موضوعیت: این آهنگ را به معنای واقعی کلمه وجود ندارد اگر نه برای COVID-19.

TikTokability: کاملا بی شرمانه کاملا موثر است. و بله #toosiechallenge پذیرفته شده است.

نمودار پاورقی: پس از دریک زدم “خیره کننده چراغ” در اواسط آوریل خود را صرف یک هفته در بالا the Weeknd رفت و برگشت به No. 1 برای بیش از دو هفته (در مجموع). بنابراین “دهنی” می ایستد جدا از ما تک weeker خط. که اجرا نمی begin صورت جدی تا اوایل مارس با ضربه که زدم the Weeknd شاید برای همیشه …

این اسکاتس (Travis Scott and Kid Cudi) و “اسکاتس”

No. 1 هفته پایان مارس 9

آیا من می گویند دریک شد که خود ارجاعی? نه از زندگی در یک جعبه 1987 شماره 17 رسید “زندگی در یک جعبه” یک خود با عنوان آهنگنه آلبوم انجام شود تا به خوبی در نمودار. (ذکر شریف به سال 2007 نمودار-topper “میل لنگ که (Soulja Boy)” by Soulja Boy.) قبل از این نهاد شناخته شده به عنوان اسکاتس بود نه چیزی: Travis Scott (که در واقع نام واقعی او) دعوت Scott Mescudi بهتر شناخته شده به عنوان رپر و دیرین Kanye West همکار Kid Cudi بر روی یک تک که تراویس ادعا است که شروع به یک گروه جدید ، اگر من صدا و تردید به آن دلیل است که این پروژه احساس می کند مانند یک: فقط دو آیه یکی برای هر یک از رپر نه از آن است یا مرد بهترین کار است. به این پیری Gen Xer آهنگ بهترین ویژگی آن بسته مصنوعی, از خود راضی است که کمتر مانند دام از Tangerine Dream. به هر حال دلیل این آهنگ وجود دارد به عنوان یک نمونه ممتاز ویژه نمایش برای تراویس’ “فصل کنسرت” در Fortniteاواخر آوریل زنده رویداد های درون بازی آنلاین. که اگر این کافی نیست که یک تضمین “در اسکاتس” اولین خواهد بود در بالا تراویس در ابتدا بازار با محدود نسخه فیزیکی مجرد. همه گیر مردم شما را سرگرم؟!

موضوعیت: این شعر که احتمالا تا قبل COVID-19 با این وجود به نظر می رسد اشاره به جمعی ما مستند: “نگاه ما به اعتیاد به مواد مخدره در خارج/ از سمت راست خانه/ گرفت آن را مستقیما از خارج/ راست به نیمکت.” و البته انتخاب Fortnite به عنوان آهنگ را محل بود و سلنیوم برای quarantining افراد جوان در حال حاضر که بازی این است که عمده coronavirus تفریح و سرگرمی.

TikTokability: نه به عنوان پیش برنامه ریزی شده به عنوان “دهنی” اما به نظر می رسید به جذب سهم خود را از Toks.

دوجا گربه های Nicki Minaj, “بگو خب”

No. 1 هفته پایان مارس 16

همانطور که در “خیره کننده چراغ” تحلیل 2020 شده است یک سال خوب برای یکپارچهسازی با سیستمعامل موسیقی رقص. علاوه بر Weeknd را ’80s, سینثپاپ, راه اندازی مجدد, بازدید از دعای Lipa, SZA با جاستین تیمبرلیک و لیدی گاگا که همه با عشق به عقب پرتاب به ’70s دیسکو. اما هیچ 2020 ضربه به سمت نیل راجرز–سبک شیک شیار به موفقیت های بیشتری از “می گویند تا” دستیابی به موفقیت برای رپر/خواننده/جنجال آنلاین آهنربا دوجا گربه. به او Angeleno شده بود در ابتدا برای شکستن برای سال تا کنون پس از امضای قرارداد با بحث آمار-ساز Dr. Luke. (این بود که قبل از Kesha به اتهامات علیه تولید کننده عمومی شد.) و “می گویند تا” خود شده است ضربه زدن در اطراف برای همیشه لطفا برای—آن را مانند یک Infinite احساس در اواخر سال 2019 که لورا درن شد و متراکم آن را با دخترش قبل از کریسمس. خود را در آن دوجا را سبک دیسکو twirler شکست به بالا 10 در اوایل ماه آوریل و زمانی که تیم دوجا در آورده اسلحه بزرگ: Nicki Minaj صورتی و افتخار MC که اساسا دوجا سبک مادر تعمیدی. (دوجا می کند رپ در سایر تک آهنگ, اما در “چنین گفت” او یک خواننده و برگ بارها به نیکی.) در remix Minaj را ماهرانه تحویل داده می بالد در مورد احساس به عنوان ارگانیک یکپارچه به آهنگ به عنوان پس از آن توجه داشته باشید, اما داد هنوز هم به اندازه کافی برای سوق دادن “می گویند تا” به شماره 1. شگفت آور, improbably, ابلهانه, این نیز نشان داده Minaj اولین Hot 100 شماره 1. تصویر آن: بالا زن رپ از 2010s تا به حال به صبر به 2020s به بالای نمودار. یک ماه بعد remix در حال حاضر اخبار قدیمی: بیلبورد گزارش که رادیو بیشتر گیر به دوجا Cat اورجینال و Nicki نسخه در حال حاضر فروش و پخش متوسطی به اندازه کافی است که آنها حذف شده Minaj نام خود را از “می گویند تا” ورود نمودار (در حال حاضر نه عطف به ماسبق). اما شروع بازی شطرنج کار خود را.

موضوعیت: ریمیکس آیا ارائه به روز رسانی به این بی خیال قبل از COVID جم, اما تقریبا همه Nicki میله ای در مورد Nicki. این خط در اواخر remix, “من لباس پوشیدن و فقط به نشستن در خانه” خوانده شده است به عنوان تاج-مرتبط است.

TikTokability: همانطور که در بالا اشاره شد دوجا آهنگ بود Infinite سر و صدا به ماه قبل از آن 100 گرم رسید. پست-Nicki, Tokkers داشتن سایه سرگرم کننده با ریمیکس حداقل جالب خط.

آریانا گراند و جاستین بیبر “با تو”

No. 1 هفته پایان مارس 23

آریانا گراند و جاستین بیبر “با تو” اتحاد مشترک زیادی با “دهنی اسلاید”: COVID با مضمون اجتماعی فاصله گرفته و اجتناب ناپذیر سر و صدا با توجه به قدرت ستاره درگیر است. که در آن این جفت از نوزاد ماریا و Biebs بخش راه با دریک مستند جم خود را به صورت جدی عاشقانه: “گیر” در مورد زوج هایی که نگه داشتن شور و شوق زنده در قرنطینه. و آن را به یک موسسه خیریه, آهنگ, بهره گیری بیشتر از هنرمندان آواز آن. البته آنها بیش از حد—آن را آسان به بدبینانه در مورد “گیر با ایالات متحده” این تنها دلیل وجود دارد که هر دو گراند و جاستین بیبر در حال مدیریت توسط اسکوتر براون. آن را آشکار تلاش در بیبر-افزایش در یک لحظه جاستین آخرین آلبوم و تور (pre-COVID) بودند سقوط کوتاه تجاری. و تصویری بسیاری از ستاره cameos آن احساس می کند مانند یک politer نسخه که misbegotten جلد از “تصور کنید.” اما علت این unimpeachable اولین پاسخ دهندگان کودکان بنیاد—و دلگرم آهنگ خود را ذوب در یک قلب یخی. نه مانند Ed Sheeran و بیانسه 2017 سر و صدا “کامل” گراند-Bieber دونفری آهنگ سنتی رقص آهسته ایده آل, ویترین برای مسرت و جفت خواننده. با تشکر موسسه خیریه, زاویه, به علاوه برخی از limited-edition فیزیکی تک آهنگ “گیر” باز به بهترین فروش هفتگی هر یک از این شماره اخیر 1s, اما آن را نیز تا به حال قابل ملاحظه falloff. از این هفت شماره جدید 1s از ماه آوریل تنها “گیر” و “اسکاتس” در حال حاضر از 100 گرم به بالا 10.

موضوعیت: عنوان تا به دقیقه به دقیقه به عنوان آن می شود—حداقل به عنوان ممکن است که در حال حاضر احساس می کند مانند اخبار متعدد چرخه پیش.

TikTokability: حیله گر چیزی که در مورد این فیلم است که آن را پر از ساده دوربین فیلم quarantining زوج ها و خانواده ها دعوت تقلید. بسیاری از Tokkers را موظف.

مگان تو نریان های بیانسه “وحشی (ریمیکس)”

No. 1 هفته پایان مارس 30

وجود دارد هیچ حرفه ای ملکه بیع نمی تواند بهبود بخشد ؟ از فوق Ed Sheeran به لاتین ستاره J. Balvin به افزایش هیپ هاپ سردستهزنان خواننده اپرا و دختر داغ تابستان مخترع مگان تو Stallion, Beyoncé شده است در یک پارگی در سه سال گذشته وقتی که می آید به تقویت دیگران بازدید کنند. علاوه بر این از بیع به شخص هوستون بومی مگان اصلی این است که هیچ دوجا-و-Nicki سبک bolt-on. از افتتاح آن ثانیه راه اندازی مجدد است slinkier بیشتر غیر مستقیم بیشتر R&B-طعم—حتی اگر Sasha Fierce است و رپ بیشتر و معتبر تر از او بر روی هر آهنگ پس از او و همسرش منتشر شد یک آلبوم به عنوان Carters. “وحشی (ریمیکس)” صادر شد در همین هفته به عنوان “گویند” remix, و بنابراین این تاریخی همگرایی دو کلیه-سیاه-زن دوئت برای بهتر و بدتر به سر به سر نمودار نبرد. در ابتدا تیم دوجا-Nicki بود برنده روشن به عنوان “گویند” پرواز به شماره 1 فورا. اما “گویند” ایجاد شد در سال های قبل از رادیو و Infinite حرکت در حالی که مگان و Bey شد فقط گرفتن آغاز شده: “Savage (ریمیکس)” رشد به شماره 1 نقطه سه هفته پس از آن کاهش یافته است. و خوب که شد با تشکر در بخش های بزرگ به دیرهنگام انتشار برخی بیشتر بازار-بتونه کاری محدود نسخه فیزیکی مجرد بلکه یک جهش بزرگ در پخش. هنگامی که آن را آمار بالای “وحشی” به Beyoncé یک نمودار نقطه عطف: شماره 1s در سه جداگانه دهه’00s, ’10s و ’20s—یا چهار و اگر شما تعداد دفعات مشاهده شده او برای اولین بار از ’90s نمودار-دائم الخمر با destiny’s Child. مثل همیشه ما دست کم گرفتن خانم Knowles ما در خطر است.

موضوعیت: مناسب با توجه به آن الحاق دو تگزاسی این ریمیکس را حاصل شد اختصاص داده شده برای هوستون حوادث-سازمان امداد نان زندگی برای COVID-19 امداد.

TikTokability: مگان اصلی آهنگ در حال حاضر خودداری ساخته شده است برای نشان دادن یک حرکت: “من یک وحشی/ درجه یک bougie ضامن دار/ Sassy, مودی, فیلم تند و زننده.” و سپس در remix, در, درخشان, حرکت تاکتیکی, Beyoncé sneaks یک هم آوا از “Infinite” به او فرمود: “لگن تیک تاک زمانی که من در رقص است.” که خط ممکن است کمی تشنه … اما آن را کاملا مشغول به کار.

لیدی گاگا و آریانا گراند, “Rain on Me”

No. 1 هفته پایان ژوئن 6

من قبل از بحث در مورد این آمار بانوی برجسته در اینجا متناوب نمودار واقعیت در مورد گراند: او در حال حاضر دارای چهار Hot 100 شماره 1s و چهار شد شماره 1 آغاز بکار: “Thank U بعدی” “7 حلقه” فوق “با تو” و اکنون “باران بر من است.” پس از انتظار بیش از پنج سال برای یک نمودار-دائم الخمر او در حال حاضر نه تنها رسید او را مورد ضرب و شتم رکورد قبلا برگزار شده توسط خود را پرچمدار و ماریا کری. شما ممکن است به یاد بیاورید که جاستین بیبر سه سال پیش بود که جادویی پری که می تواند به نوبه خود هر گونه ضربه—”من یکی” “Despacito”—به یک نمودار-دائم الخمر. که گراند نقش در حال حاضر او واقعا کار کرده و برخی از سحر و جادو برای لیدی گاگا در “باران بر من است.” بیش از دهه گذشته و حتی قبل از او برنده جایزه اسکار به نوبه خود در یک ستاره متولد شده است, دل شکسته تبدیل شده خودش را از لبه برش به پدر و مادر خود را مورد علاقه ستاره پاپ. و حتی پس از ستاره قرار دادن او در مرکز زمانه او نمودار الگوهای تر شد oldster محور: “کم عمق” در زمان یک سال و نیم برای رسیدن به شماره 1 و فیلم موسیقی متن فیلم را بهتر است بر روی سی دی بیش از آن در جریان خدمات. در اجرا تا الاغ او-wiggling comeback album علم رنگ شناسی, دل شکسته هم در جوانی و سرگرم کننده دوباره و به نظر می رسید به کار: سرب تک “Stupid Love” به دست آورده و بررسی بیحوصلگی حرف زدن و عرضه در چشمگیر شماره 5 در 100 گرم. اما شما می دانید چه چیزی موثر تر از شماره 5 اولین? شماره 1 اولین و تفاوت گراند: “باران من” زنگ هفته گذشته صفحه بزرگتر باز پخش آنلاين اعداد از دل شکسته به طور معمول می بیند (و آره بیشتر از کسانی فیزیکی limited edition مجرد—من به شما گفتم همه بود که با استفاده از حیله). برای مطمئن شود, آهنگ دیوانه جاذب—دو دوز از نوستالژی برای دهه 90 و اوایل’10s EDM—و هر دو خانم ها بخوان قلب خود را, اما آن را گراند ساخته شده است که آن را باز کنید در بالای صفحه.

موضوعیت: نه بسیار نرم و صاف کردن موزیک ویدیو پر است از مردمی رقص راست در کنار یکدیگر یک یادآوری است که COVID-تاخیر در انجام مبارزات انتخاباتی قدمت آن به قبل از زمان است.

TikTokability: آن را سخت برای پیدا کردن یک روشن “چالش” الگوی “باران من” پس از فیلم ها در سراسر نقشه ، جهنم این آهنگ رقص کامل با حرفه ای طراحی رقص در سال 2020 است. آن را انجام می دهند فقط خوب است.

DaBaby شامل رادی Ricch, “Rockstar”

No. 1 هفته پایان ژوئن 13 (به عنوان مثال در حال حاضر)

من بروید و ایجاد یک پیش بینی: اگر تک weeker خط در 100 گرم است برای پایان دادن به این آهنگ به انجام آن است برای رفتن به این یکی از یک جفت از افزایش پادشاهان Gen Z پست-SoundCloud رپ: DaBaby که در حال حاضر دارای دو شماره 1 آلبوم زیر کمربند خود را و رادی Ricch که شما به ارمغان آورد آیا هنوز هم بزرگترین ضربه را از سال 2020 11-هفته نمودار-topper “جعبه.” Standout آهنگ DaBaby سومین آلبوم Blame It on Baby, “راک استار” قوی پژواک صوتی با طعم 2018 emo-rap سر و صدا “رویاهای شفاف” اواخر آب Wrld. من پیش بینی است که “راک استار” صرف خواهد شد بیش از یک هفته چرا که حتی بیشتر از “وحشی (ریمیکس)” آن را به حرکت در آن سمت و نیاز کمتری می گیرید gambits برای رسیدن به شماره 1. آن را در صدر نمودار در خود آلبوم اصلی نسخه, نشد, فیزیکی, فروش یا coronavirus بازاریابی مرتبط با مانع. به علاوه این اتاق بیشتر به رشد: در حالی که از آن شده است اکثر جریان آهنگ در آمریکا برای سه هفته هنوز هم تنها 36هفتم در رادیو و افزایش است. علاوه بر این “راک استار” هنوز هم ندارد یک ویدئو رسمی. اگر یک مقام رسمی clip ever می رسد آن را به مسیر دیگری انفجار نمودار امتیاز. در نهایت به عنوان یک آهنگ “راک استار” فقط به نظر می رسد برای جذب ملی خلق و خوی. حتی در خود آلبوم اصلی-نسخه قطع که طولانی predated فعلی موج اعتراضات آن تغذیه-تا شعر به نظر می رسید prescient از افتتاح خطوط: “با نام تجاری جدید لامبورگینی با یک ماشین پلیس/ با تپانچه در ران من مثل من یک پلیس.” اضافه کردن این همه بالا—به همراه یک ریمیکس جدید که شکست در حالی که من در نوشتن این مقاله—و تمدید اقامت در بالا به نظر می رسد مطمئن باشید.

موضوعیت: به تازگی رفت و از غیر طبیعی اما مماسی (متن بالا) به بسیار مستقیم (دیدن remix, زیر).

TikTokability: شما احتمالا می تواند نوشتن یک کل پایان نامه در مورد این فیلم توسط یک سفید جنوب مرد در یک کلاه کابوی و شلوار بنفش که به نظر می رسد مانند یک فرد مناسب برای آهنگ اما الهام گرفته از این همه جواب ویدئوها. این … چیزی.

پس بیا سپتامبر چه آهنگ پدیدار خواهد شد … um, پیروزی, اگر شما می توانید آن را ؟ به عنوان یک پاپ پدیده “وحشی (ریمیکس)” احساس حق به عنوان یک آهنگ از تابستان است. این sultriness مانند گذشته پیروز به عنوان “California Gurls” و “فانتزی” همراه با تصویری-selfie irresistibility از جمله قبل از Infinite faves به عنوان “Call Me Maybe” و “در احساسات من.” شما حتی می توانید یک مورد که آن را تا به برخی از معاصر ارتباط: این ریمیکس برای COVID-19 خیریه. به علاوه آمار بسیار وجود احساس می کند مانند یک سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, بیانیه, اعلام, سیاه زن خود اختیار و غرور است. اگر من تا به حال ثبت این مقاله فقط یک یا دو روز پیش من ممکن است داده اند “وحشی (ریمیکس)” لبه بیش از DaBaby و رادی Ricch را “راک استار بشم.”

اما پس از آن این اتفاق افتاده است یک شب جمعه در حالی که این مقاله قرار بود به مطبوعات:

در “پل Remix,” DaBaby هدر هیچ زمان قبل از رسیدن به نقطه. در آیه اول او می گذارد سر خود را مادام العمر تجارب با نژادپرستی با خطوط مانند “به عنوان یک نوجوان پلیس کشیده اسلحه های خود را مانند آنها می ترسم از من/ و ما استفاده می شود به چه کراکر درمان ما در حال حاضر است که چیز ترسناک.” اگر به عنوان تأیید پیگیری ثبت شد, مانند, دقیقه پیش, او حتی شامل یک خط در مورد “No. 1 در نمودار.” موسیقی آن را ساده و بدون زواید remix, اما آیه جدید نیروبخش است, مصرف چه بود تنها ضمنی در آلبوم اصلی قطع ضبط ماه قبل از جهان از دست جورج فلوید و ساخت آن صریح و روشن. این بهترین نوع فرصت طلبی صالح نوع: یک insta-اعتراض در موم شبیه به آنچه که نیل جوان زمانی در بهار 1970 با Crosby, Stills نش و آمار “اوهایو.”

من احترام هر کسی که هنوز هم پرسش آن است که آیا مناسب به دنبال این آهنگ از تابستان مسابقه این سال, اما اگر 28 ساله جاناتان “DaBaby” کرک طول می کشد 2020 آهنگ از تابستان تاج با زندگی Matter remix مرجع خود غرور و افتخار در داشتن آهنگ در حالی که ملت خود را به خشم آمده است—به خوبی شما سلام باید به آن: نمودار اجرای عدالت شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>