چه خواهد شد آن را به شکست Trumpism?

بیایید فرض کنیم که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دست می دهد انتخابات در ماه نوامبر.

بله که توانا و بزرگ فرض با وجود تمام نظرسنجی ها در حال حاضر طرفدار دموکرات ها. اگر اقتصاد شروع به بهبود می یابند و اولین موج Covid-19 متهم (بدون موج دوم قابل توجه) دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد چشم انداز می تواند تا حد زیادی بهبود. حزب جمهوری خواه اتحاد بزرگ جهانی آماده به صندوق تبلیغات بسیار گسترده توسعه هدفمند و گسترده رای دهندگان سرکوب. و اگر که نیست به اندازه کافی رئیس جمهور می تواند قرض گرفتن یک تاکتیک از دیکتاتورها او را تحسین و انصراف از انتخابات به صراحت از نگرانی بیش از coronavirus و یا برخی از ساخته های اضطراری.

تبلیغات:

بازی کردن ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند مفید get-out-the-رای استراتژی اما به خاطر بحث اجازه دهید تصور کنید که در انتخابات اتفاق می افتد و این رئیس جمهور دست می دهد و روشنی است. اکثریت آمریکایی ها را آه با امداد. هنوز هم می توانند در مغلوب ساختن پیشی جستن — و مهم تر Trumpism تبخیر — مثل یک کابوس در سپیده دم.

برای شروع وجود دارد رئیس افسانه ای پایه حمایت یک سوم از آمریکایی ها که می خواهم همچنان به بازگشت او حتی اگر او بودند به شلیک someoneon شهر نیویورک خیابان پنجم (یا از طریق سهل انگاری جنایی به طور موثر به قتل بیش از 100 ، 000 نفر با نادیده گرفتن یک بیماری همه گیر برای 70 روز). چنین Trumpists نمی خواهید به طور ناگهانی مهاجرت یکهو به نیوزیلند به عنوان برخی از لیبرال ها تهدید به انجام این کار پس از آخرین انتخابات ریاست جمهوری است.

برای هم بودن رئیس جمهور هنوز یک حزب تمام دستگاه پشت او تبدیل شده جمهوری خواهان به کمی بیش از یک شخصیت فرقه طرد مخالفان مانند سابق سناتور جف پوسته پوسته شدن و Bob Corker سیاسی کرانههای و خاموش کردن تعداد انگشت شماری از به اصطلاح میانه رو است که باقی می ماند.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن برخوردار نهادی پشتیبانی و همچنین داشتن جایگزین بسیاری احتمالي عمیق-staters با کارمندان آماده به بیچون چرا انجام مناقصه خود را. او شخصا اخراج خود را درک دولت دشمنان رئیس در میان آنها شش بازرسان به طور کلی. عوامل مانند سابق بدن انسان جان McEntee سابق اقدام مدیر اطلاعات ملی ریچارد Grenell و دستیار ریاست جمهوری استفان میلر تمام پاکسازی کارشناسان جایگزینی آنها در بوروکراسی دولتی با وفاداران. در ضمن میچ مک کانل انجام بلند کردن اجسام سنگین در سنا پر کردن سیستم قضایی با مغلوب ساختن پیشی جستن flunkies: دو قاضی دیوان عالی کشور بیش از 50 دادگاه تجدید نظر قضات و 140 منطقه قضات دادگاه تا کنون.

همیشه پول مرد جمهور است امن و قابل اعتماد جریان نقدی آوردن uber-ثروتمند کلاس محافظه کار اهدا کنندگان بر روی تیم خود در مجموع 80 میلیاردرهای از جمله استون مدیر عامل Stephen Schwarzman تگزاس banker اندی Beal, جهان کشتی, سرگرمی مؤسسین لیندا مک ماهون دره سیلیکون گورو Peter Thiel و کازینو نجیب زاده Sheldon Adelson. با تشکر از نقض emoluments بند از قانون اساسی تهمت نیز قریب پول مالیات دهندگان را به خود کسب و کار: میلیون صرف شده در اتاق در مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان هتل ها و باشگاه های گلف است. حتی قبل از مقاطعه در پول خود را — مغلوب ساختن پیشی جستن شخصا صرف $66 میلیون دلار از دلار در سال 2016 انتخابات مبارزات انتخاباتی خود در صندوق در حال حاضر بیش از یک سوم از یک میلیارد دلار است.

و پس از آن وجود دارد بخش عمده ای از محافظه کار جامعه مدنی — اعم از فکر می کنم مخازن مانند بنیاد میراث و پروتستان های انجیلی مانند فرانکلین گراهام به ضد سقط جنین لابی و اتحادیه بین المللی پلیس انجمن — که در حال حاضر به اجرا در گوشه ای خود را. با وجود این سرگرمی در جهان به طور کلی نفرت از رئیس جمهور او را حتی به انتظارنشسته بودند تا یک یا دو رپر Kanye West و بازیگر Roseanne Barr همراه با یک تعداد انگشت شماری از D-ستارههای مانند بازیگر Jon Voight و باراک اوباما برادر ناتنی ملک. در حاشیه پرسه زدن درست “بد hombres”: سفید supremacists زنده-رایگان-or-die شبه نظامیان و QAnon پردازان توطئه.

تبلیغات:

این قطعات از Trumpism فرم است که خطرناک ترین موجودات سیاسی با خیال واهی سر از استقرار ماشین آلات و بدن از رادیکال جنبش های اجتماعی. این مخلوق دست خود را بر روی اهرم قدرت خود را در زمین و چشمان خود را بر روی این جایزه از چهار سال است.

همه این افراد و موسسات مؤمنان واقعی در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? احتمالا نه. ورزشی بیشتر از یک سبک نمایشی از یک ایدئولوژی منسجم او به غلط نقل لنین “مفید ادم سفیه و احمق.” زمانی که او دیگر مفید است که دیگر در قدرت او فقط به یک ادم سفیه و احمق و اپورتونيست حرکت خواهد کرد.

تبلیغات:

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن مصرفی, Trumpism — نهفته است که در تقاطع ها از نژادی و جنسی اضطراب و نفرت از دولت و متخصص کلاس و مخالفت با جهان وطنی انترناسیونالیسم — است که به راحتی به ریشه. نقشه کشی به شدت در آمریکا سنت می دانم که-چیزی-ism آمریکا-اولین-ism و Goldwater, جمهوریخواهی, مغلوب ساختن پیشی جستن را ضروری جهان زنده خواهد ماند 2020 انتخابات.

اگر نامزد خود را از دست می دهد در ماه نوامبر Trumpists خواهد حفاری در پاشنه خود را فقط به عنوان پیشینیان خود را پس از باراک اوباما در سال 2008 ، تنها یک ماه پس از مراسم تحلیف خود حزب چای در حال حاضر و در حال اجرا. اما حزب چای را ثابت خواهد کرد بازی کودک را نسبت به مقاومت به Trumpists به احتمال زیاد به کوه اگر خود را نامزد مخازن در روز انتخابات سال 2020 است. و چنین مقاومت می تواند موفقیت در اتمام آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز شده — disuniting کشور و از بین بردن دموکراتیک آزمایش — مگر در مواردی که ایالات متحده نیز به انجام کامل de-Trumpification.

جوامع دیگر رفته اند از جمله از طریق فرآیندهای اما کسانی که تلاش های بازسازی پس از جنگ داخلی آمریکا, denazification در آلمان پس از جنگ جهانی دوم و د Baathification پس از سقوط صدام حسین در عراق در سال 2003 _ تمام شده است ناقص در راه های مختلف. دوباره آنها را با این حال ممکن است به ما کمک کنید جلوگیری از تکرار اشتباهات از تاریخ به عنوان ما سعی کنید به درایو یک سهام از طریق قلب Trumpism.

تبلیغات:

تغییر رژیم

ایالات متحده نیست اخیرا حمله کرد, از دست رفته یک جنگ بزرگ در میهن خود و یا آن دولت سقوط به یک قیام.

که معمولا آنچه در آن طول می کشد برای بیرون راندن عمیقا تثبیت ایدئولوژی حاکم. جنوب از دست داد جنگ داخلی در سوریه و نازی ها در جنگ جهانی دوم و صدام حسین در جنگ خلیج فارس. کسانی که شکست ارائه برندگان با فرصت های بی سابقه ای برای بازسازی نظم کهن اما به نظر نمی رسد به درخواست آمریکا در سال 2020 است. انتخابات شکست یک رئیس جمهور و حزب, در صورتی که حتی آنچه اتفاق می افتد در ماه نوامبر نیست تشکیل رژیم را تغییر دهید. آن را فقط به نوع انتقال مسالمتآمیز قدرت در این است که سنگ بنای ثبات دموکراتیک.

تبلیغات:

اما اجازه دهید آن صورت: 2020 نیست شکل دادن به یک نرمال انتخابات سال است. نخبگان محافظه کار مانند نظامی مورخ ویکتور دیویس هانسون, believethat باراک اوباما و دموکرات ها را به ارمغان آورد و کشور را به آستانه یک لفظ جنگ داخلی. در طول سال گذشته استیضاح جلسات خود را مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی approvingly نظر توسط رابرت Jeffress یک انجیلی متحد که استیضاح “باعث یک جنگ داخلی مانند شکستگی در این کشور که از کشور ما هرگز التیام بخشد.” در ضمن به طور معمول به اندازه کافی اوباما در اولین وزیر کار رابرت رایش مظنون است که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بی اعتنایی آشکار قانون اساسی خواهد رسوب عمده ناآرامی های اجتماعی حتی به عنوان کمدین Bill Maher خواستار دموکرات ها برای رسیدن به ناروا هواداران به عنوان بخشی از تلاش برای شکست دادن رئیس جمهور و یا خطر جنگ داخلی.

بسیاری از آمریکایی ها به نظر می رسد به توافق برسند. در یک سال 2018 راسموسن نظرسنجی یک سوم از پاسخ دهندگان فکر می کردم آن را به احتمال زیاد است که دیگر جنگ داخلی خواهد شکستن ظرف پنج سال. با توجه به یک 2019 مدنیت نظرسنجی از جورج تاون موسسه سیاست عمومی و خدمات اجماع بود که این کشور در حال حاضر دو سوم از راه را به سوی یک جنگ داخلی.

و نه وجود دارد اعتماد به نفس زیادی که 2020 انتخابات ریاست جمهوری هموار خواهد شد. را انتخاب کنید از منوی احتمالی: اتهامات تقلب انتخابات و رای دهندگان جمهوری خواه سرکوب حیات coronavirus, رای گیری, نرم افزار ماشین, اشکالات, روسی, هکرها, سردرگمی بیش از پست الکترونیکی-در برگه های رای و یا خودکامه رئیس جمهور که بارها و بارها جوک در مورد خدمت بیش از دو نظر. اخیر گرجستان اولیه ارائه یک هشدار از آنچه ممکن است با fiascos انبوه به خصوص برای رای دهندگان از رنگ. به اندازه کافی وجود ندارد حوزه های رأی گیری مردم منتظر در صف برای ساعت های بی پایان رای غیابی هرگز وارد خانه. ضرب گرجستان با 50 و شما می خواهم یک بحران تمام عیار سیاسی مشروعیت.

حتی اگر این کشور موفق به متوقف کردن 2020 انتخابات ریاست جمهوری بعد از انتخابات شورش است از سوال. در طول لنگ-اردک دوره یک شکست مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است تماس خود را حامیان — صاحبان اسلحه نظامی اعضای فعال-سرویس — نظامی به عنوان یک افسر گارد به نگه داشتن او را در دفتر. علامت Villalta یک از شرکت کنندگان در Trumpstock در آریزونا در ماه اکتبر سال گذشته بود و به نوعی از برخی تهمت حامیان در اعتراف است که او را احتکار سلاح فقط در مورد تهمت از دست می دهد. “چیزی کمتر از یک جنگ داخلی اتفاق می افتد گفت:” نیویورک تایمز. “من باور نمی کنم در خشونت, اما من انجام آنچه که من انجام دهید.”

تبلیغات:

آن را ضروری است برای اطمینان حاصل شود که نوامبر 3rd انتخابات آزاد و عادلانه اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن از دست می دهد و سپس مشکلات بزرگتر هستند به احتمال زیاد برای شروع.

کنفدراسیون از dunces

در سال 1860 انتخابات امریکا مواجه قطبی رای دهندگان یک ستاره فیلم متوسط جمهور در جیمز بوکانان و روشن جغرافیایی تقسیم بین شمال و جنوب شهری و روستایی است. حتی انتخابات از آبراهام لینکلن می تواند صرفه جویی در اتحادیه. حمله به فورت سامتر باز سالوو از جنگ داخلی صورت گرفت تقریبا یک ماه پس از مراسم تحلیف خود.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد که آموخته اشتباه درس را از “جنگ بین ایالات متحده” مقاومت در برابر به عنوان او انجام داده به تازگی حذف “زیبا” مؤتلفه مجسمه و redesignation آمریکا از پایگاه های نظامی به نام بعد از مؤتلفه ژنرال. در آخرین اسکار فصل او حتی wishedthat بر باد رفته برنده شده بود به جای برخی از فیلم کره جنوبی او هرگز از شنیده می شود. چنین طرفداری خوار و مغلوب باید به لحاظ سیاسی رد صلاحیت به عنوان یک هایل هیتلر درود می فرستم.

تبلیغات:

به این دلیل است که تهمت می توانید دور با خود متفق نوستالژی می آید حداقل در بخشی از این شکست از بازسازی دوران پس از جنگ داخلی به از بین بردن نژاد پرستی و مرتبط با آن نابرابری اقتصادی از جامعه آمریکا است. در واقع به عنوان مورخ آلن Guelzo اشاره “بازسازی نمی شکست تا آنجا که آن سرنگون شد. جنوبی سفید پوستان برگزار بارز ترین نقش در این سرنگونی اما آنها هرگز موفق شده اند بدون اجازه از شمال دموکرات که هرگز به نفع یک عادلانه بازسازی است.”

دموکرات ها از زمان عبارت دیگر تبدیل به یک حزب مقاومت به بازسازی حقوق مدنی و خواهان رادیکال از آن لحظه. بنابراین کنفدراسیون همچنان به زندگی می کنند نه تنها در قلب و ذهن جنوبی را شکست داد سفیده بلکه در سیاست های نژادپرستانه که مقامات منتخب در هر دو بخش از کشور را احیا.

در اینجا است که یک درس از جنگ داخلی را پس برای این لحظه. امروز جمهوری خواهان معادل شمالی دموکرات پس از جنگ دوران و درست کنفدراسیون از dunces نمی شود مجاز به ادامه در زمان تجسم به عنوان یک وسیله نقلیه برای Trumpism. کامل thumping در انتخابات در ماه نوامبر لازم است اما کافی پاسخ به آنچه که آنها تبدیل شده ایم.

به دست آوردن یک اکثریت کنگره به عبارت دیگر کافی نیست. دموکرات ها و chastened جمهوری خواهان باید به کار را که حزب به مراتب کمتر از نیروی شدید در سیاست آمریکا, رها کردن تهمت و بازپس لینکلن.

تبلیغات:

“ما نیاز به نگاه به جلو به عنوان مخالف به دنبال عقب” باراک اوباما اصرار داشت که او وارد دفتر در سال 2009 sidestepping تلاش برای بررسی تخلف از جورج دبلیو بوش بود. او متقاعد شده بود که این تفکر رو به جلو خواهد متحد کردن کشور است. او اشتباه بود.

برای جلوگیری از بازسازی-مانند شکست های بعدی دولت را مجبور به تخلیه باتلاق مغلوب ساختن پیشی جستن ایجاد شده را به اتهامات جنایی علیه رئیس جمهور سابق و کلیدی خود را پیروان و راه اندازی مبارزات انتخاباتی جدی به تغییر قلب و ذهن آمریکایی ها که کشیده شده به این رئیس جمهور را در دستور کار دارد.

زدودن سموم از دولت

زمانی که صدام حسین سقوط کرد و نیروهای امریکایی در زمان بغداد ایالات متحده تاسیس یک شغل اقتدار است که اقدام به حذف همه آثار از سابق عراق مستبد را حزب وطن ترکیه که از جامعه است. در آن زمان وزارت امور خارجه در نظر گرفته شده سه پایه موقعیت در آنچه که به عنوان شناخته شده د-Baathification: تمرکز فقط بر صدام دایره درونی از حدود 50 رتبه مقامات گسترش دایره ای که شامل تعداد زیادی از سیاستمداران بالا و یا از بین بردن Baathism در دسترس نباشد چرا که “دموکراسی این است که به سادگی امکان پذیر نیست مگر اینکه و تا زمانی که تمام دستگاه های کنترل و قدرت بی خانمان است.”

با تشکر از پل برمر رئیس که ائتلاف موقت انتخاب سوم شد اولین بخشنامه که منجر به تخلیه از بین 35,000 و 50000 عراق کارمندان دولت بر روی خیابان ها از کشور خود. “در اثر ایالات متحده برچیده دولت عراق ترک یک خلاء امنیتی و اداری هرج و مرج و افزایش بیکاری” wrotepundit Fareed Zakaria در سال 2007. “ما شتابزده مخلوع نه فقط صدام حسین اما یک صد ساله نخبگان حاکم و پس از آن حیرت زده شد که آنها در واکنش ضعیف.”

که thoroughgoing پاکسازی همراه با اللفظی از بین بردن ارتش عراق, تولید یک بی اعتمادی عمیق از اشغال آمریکا و ارائه یک استخر های فوری از استخدام برای هر مبارز مقاومت و دامن زدن به یک جنگ تمام.

خبر خوب این است که پس از Trumpism تنها ایدئولوژی حاکم برای سه سال از آن نیست (هنوز) نفوذ خدمات مدنی یا نظامی به درجه ای که Baathism تحت سلطه دولت عراق و نیروهای مسلح. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب شکل نمی, به خصوص دولت و نه آنجا مغلوب ساختن پیشی جستن را برای ایجاد یکی از خود هیچ عراق-سبک مقاومت در افق است.

قوه قضائیه موضوع دیگری است. حدود 200 قضات که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در حال حاضر موفق به انتصاب برای زندگی خواهد شد بهترین خود را برای جلوگیری از همه تلاش برای ساختارشکنی Trumpism. اگر آن را می توان نشان داده شده است که هر یک از این قضات مشغول در جدی اخلاقی و یا سوء جنایی پس از آن استیضاح می تواند یک گزینه باشد. اما شما نمی توانید استیضاح قضات فقط به خاطر شما خود را دوست ندارم احکام (هر چند برخی از قانونگذاران جمهوری خواه سعی کنید برای انجام درست است که در پنسیلوانیا یک زن و شوهر از سال پیش).

به جای تلاش برای حذف قضات آن خواهد بود بیشتر استراتژیک برای رفتن پس از ایدئولوژیک خود را حامی, the Federalist جامعه uber-محافظه کار قانونی سازمان است که عمل به عنوان یک مرجع قضایی دلال یا دلاله ازدواج برای مغلوب ساختن پیشی جستن او ارائه با یک لیست از پتانسیل دیوان عالی کشور نامزد. اما هشت نفر از خود را در دادگاه استیناف فدرال میدارد شده اند اعضای جامعه است.

شما نمی توانید یاغی حقوقی جامعه, اما, مجنون تفسیر خود از قانون اساسی ممکن است. با این حال سناتور شلدون وایتهاوس (D-RI) که در قوه قضائیه کمیته پیشنهاد به آن را غیر قانونی برای قضات به اعضای Federalist جامعه است. سود اضافه شده: این حرکت نیز پس از بزرگ اقدام به جناح راست تصاحب سیستم دادگاه به دلیل, به عنوان Whitehouse اشاره, “the Federalist جامعه است که در مرکز یک شبکه تاریک-پول-بودجه محافظه کار سازمان است که هدف آن نفوذ به دادگاه ترکیب و نتایج.”

زدودن سموم از سیستم دادگاه بسیار مهم است نه تنها برای معکوس مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب, سیاست, اما برای پاکسازی راه را برای محاکمه او را برای خود تخلف است.

تخلیه آنها را به دادگاه

در نورنبرگ پس از جنگ جهانی دوم متفقین پیروز قرار داده و نزدیک به 200 نازی ها در دادگاه جنایات مختلف: 161 محکوم شدند و 37 را به مرگ محکوم کرد. سوابق تاسیس وجود دارد و در سایر جنایات جنگی محاکمه باید guidedcontemporary دادگاه به اوج خود رسید در دادگاه جنایی بین المللی (ICC).

آن را رضایت بخش خواهد بود اگر دولت آمریکا می تواند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی از دستیاران به ICC برای خود نقض قوانین بین المللی در مرز ایالات متحده و مکزیک ترور رئیس سپاه پاسداران رسیده و اقدامات مشابه. اما این غیر قابل تصور حتی برای یک دولت به رهبری رئیس جمهور جو بایدن که در آن دموکرات ها بود وتو ضد اکثریت در سنا است. پس از آن خواهد بود تا به آمریکا در دادگاه به اتهام و محکوم تهمت که تا کنون موفق به اتفاق می افتد با وجود برخی از موارد مربوط به اظهارنامه مالیاتی خود را و اتهامات تجاوز جنسی هنوز ومیگوید رو به جلو است.

نورنبرگ فرآیند توسعه استانداردهای جدید به تعقیب نازی ها. از آنجا که موانع رشد بالا در واقع Trumpian مخالفان را به خلاق تر به مطمئن شوید که تهمت می رود به زندان است.

به محض این که او دیگر رئیس جمهور دادستان فدرال باید برچسب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بالا همکاران مداوم سازمان های جنایی و آغاز فرایند آوردن آنها به عدالت تحت قاچاقچی تحت تاثیر و فاسد سازمان (ریکو) عمل می کنند. برای سال بعد از همه رئیس جمهور شده است اقدام مانند یک مافیا پدرخوانده خواستار وفاداری قلدری رقبا و scorning “موش.” در سال گذشته سابق تهمت دلال مایکل کوهن شهادت قبل از خانه نظارت کمیته گذاشته شده در گرافیک و جزئیات در راه است که در آن رئیس جمهور و باند او بودند به جرم اخاذی با تهدید: رشوه تقلب انسداد عدالت و مانند آن.

مجلس نمایندگان استیضاح رئیس جمهور اما با کمک از او خواه توانمندسازها او موفق به جلوگیری از حذف از دفتر. گرفتن خواندن ریکو عمل از سوی دیگر می تواند او را ترک رو سال زندان و تهمت و سازمان خواهد بود مسئول برای سه برابر کردن خسارت به عنوان جبران خسارت برای قربانیان. به عنوان فوربس عامل استیو Denning concludedduring این استیضاح:

“در حالی که استیضاح خواهد بود بدیهی است که شدید شخصی برای تحریم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان به عنوان یک ریکو شرکت می تواند به مراتب بدتر است. اگر تهمت است ‘تنها’ استیضاح او همیشه می تواند بازگشت به خانواده خود را کسب و کار غمگین اما شاید عاقلانه تر است. اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان بودند به دادگاه به عنوان یک جنایتکار سازمانی تحت ریکو عمل ممکن است وجود دارد بدون کسب و کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن به رفتن به.”

دیپلمات های ایالات متحده هربرت پل کلام در آوردن جنگ-جرایم علیه نازی ها در طول جنگ جهانی دوم را دیدم “چگونه مؤتلفه جانبازان در جنوب ایجاد کرده بود برای خود یک مبهم چشم اساطیر در مورد جنگ های داخلی آمریکا و مشخص شد که نازی ها نمی خواهد همان را انجام دهید.” به عنوان دن Plesch توضیح داده شده در مطالعه بین المللی جنایات جنگی دادگاه “پل انگیزه شد برای جلوگیری از پس از جنگ نوستالژی برای نازی ها پرورش بیشتر از جنگ است.”

قرار دادن مغلوب ساختن پیشی جستن در دادگاه نه تنها حذف او را از معادله سیاسی اما می تواند به طور موثر سلب مشروعیت Trumpism و جلوگیری از دور دوم آن را از اتفاق می افتد.

محبوبیت Trumpism

نازیسم نمی میرند با آدولف هیتلر خودکشی سقوط رژیم او و یا کسانی که اعتقادات در نورنبرگ. بیش از 10 درصد از مردم آلمان تا به حال متعلق به حزب نازی. اوایل تلاش در denazification پراکنده کردن تا حد زیادی به این دلیل که ایالات متحده و متحدان آن نیاز به یک پایدار مرفه آلمان در قلب جنگ سرد اروپا و آلمان بی سر و صدا اجازه نازی های سابق باقی می ماند در هر سطحی از جامعه است. هفت سال پس از جنگ به عنوان مثال 60 درصد از کارمندان دولت در بایرن بودند سابق نازی ها.

ایدئولوژی نازی ها بود حتی سخت تر برای ریشه کن کردن. با توجه به نظر سنجی انجام شده در آلمان غربی در سال 1947 55% درصد از کسانی که زندگی تحت اشغال آمریکا بر این باور است که “ناسیونال سوسیالیسم یک ایده خوب بود بد انجام شده است.” بدتر هنوز اکثریت کسانی که در این دسته عبارت بودند از: 30 نه فقط گارد قدیمی.

به عنوان عجیب و غریب به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است Trumpism خود است نه جدید آمریکا پدیده است. با این تفاوت که سمت راست قبل از هرگز تا به حال چنین دسترسی به قدرت و نه در دوران جورج دبلیو بوش در دوران حتی در دوران رونالد ریگان در انتخابات ریاست جمهوری. آن همیشه باقی مانده در حاشیه زنده نگه داشته توسط امثال جان توس جامعه گاه به گاه شدید عضو کنگره و نپرداخته است نشان می دهد بحث میزبان مانند الکس جونز از InfoWars.

خطر از تهمت و دروغ در ظرفیت های قابل توجه خود را به جریان اصلی نمایش که قبلا شده بود فراتر از رنگ پریده (حداقل در واشنگتن). تعداد قابل توجهی از آمریکایی ها احساس آزاد به لطف خود مجوز و پروانه به صدای به بدترین فرشتگان از خود طبیعت است. تبدیل چنین باور عمیق سیستم نشان دهنده کاملا یک چالش متفاوت از تغییر گارد در دفتر بیضی و فراتر از آن. پس از همه, جوامع دموکراتیک ارسال نکنید مردم را به اردوگاه های بازآموزی. برخی جوامع مانند دانشگاه ها می تواند وضع قانون در برابر گفتار نفرت, اما آن را به قلب مردم است و ذهن و نه فقط زبان است که باید رسید.

برای انجام این کار ضروری است برای جدا کردن نارضایتی های مشروع از مغلوب ساختن پیشی جستن از حامیان نامشروع هستند. بله “بد hombres” در حال جذب به مغلوب ساختن پیشی جستن نژادپرستی و زن ستیزی و بیگانه ستیزی, اما بسیاری از حقوق خود محروم که به او رای دادند انگیزه شد یک انزجار در نخبگان سیاسی و مواج نابرابری اقتصادی آنها تولید شده در این سرزمین است. پس از سه گانه whammy از بیماری همه گیر کوروناویروس (و آن مخربی بر کار ضعیف) اقتصادی نیمه فروپاشی است که به دنبال گسترش آن (و نامتناسب مزایای آمازون جف بزوس و دیگر میلیاردرهای درو از آن) و یک بیماری همه گیر از خشونت پلیس (بازدید مردم از رنگ) بیشتر و بیشتر آمریکایی ها در حال آمدن به احساس می کنید که وضعیت موجود است که به سادگی غیر قابل قبول است. آنها منزجر توسط جمهوری دورویی بلکه توسط دموکراتها نسخه از کسب و کار به عنوان معمول است.

چون Trumpism است که سرطان در بدن اجتماعی, درمان نیاز رادیکال مداخلات از جمله انتقال از حزب جمهوریخواه یک پاکسازی از Trumpists از دولت و کیفرخواست از رئیس جمهور و خود را بالا cronies به عنوان یک جنایتکار سازمانی. برای جلوگیری از دومین جنگ داخلی, اما, دوم انقلاب آمریکا نیاز خواهد بود برای پرداختن به علل ریشه ای Trumpism به خصوص سیاسی فساد, عمیق نژادپرستی و نابرابری اقتصادی.

در غیر این صورت حتی اگر دونالد از دست می دهد در این انتخابات سیاسی مخلوق او نشان دهنده افزایش خواهد از خاکستر و در نهایت بازگشت به قدرت (رئیس جمهور تام پنبه است ؟ رئیس جمهور Ivanka؟!). امریکا نمی تواند زنده ماندن یکی دیگر از جنگ اما نه می توانید آن را استطاعت دیگر موفق بازسازی half-hearted د-Trumpification آمریکا و بازگشت به وضعیت قبلی موجود است.

کپی رایت 2020 جان Feffer

به اقامت در بالا از مهم مقالات مانند این ثبت نام برای دریافت آخرین به روز رسانی از TomDispatch.com اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>