چه خواهد شد مینیاپولیس بود بدون پلیس ؟


Police in masks stand near barricades and traffic lights.

پلیس در مینیاپولیس, on May 27.

ژاک Boyden-هلمز/ثبت نام از طریق ایالات متحده آمریکا امروز شبکه/ایسنا

مینیاپولیس عضو شورای شهر استیو فلچر نشان دهنده یک منطقه شده است که عایق بسیار از این تظاهرات در پی جورج فلوید مرگ است. از آن جایی که شهردار یعقوب فری جان. اما فلچر می دانستم که چیزی در حال تغییر بود در بخش خود را زمانی که او شروع به گرفتن تماس های تلفنی از ترکیبات که نگران بودند شفاعت برای کمک قادر به رسیدن به اجرای قانون است. به عنوان فلچر توضیح می دهد: “مردم نه کمک که آنها نیاز به در حالی که برای. هنگامی که سقوط از هم جدا آنها مایل به می گویند که این سیستم نیاز داریم ؟ که تغییر بسیاری از مردم با دیدگاه فعلی ما امنیت عمومی زیرساخت—و به طوری که آنها در حال تکان به عمل است.”

ناگهان او را تشکیل نمی شد فقط درخواست او به سادگی برخی از قوانین و یا بحث در جزئیات ظریف از بودجه شهرستان است. آنها می خواستند چیزی بسیار بیشتر فوری. و فلچر گوش: روز یکشنبه او و حق وتو-اثبات اکثریت شورای شهر متعهد به از بین بردن مینیاپولیس اداره پلیس—به طور کامل.

در چهار قسمت از آنچه من صحبت کرد با فلچر در مورد چگونه او و دیگر اعضای شورای این نقطه رسیده و آنچه آنها فکر می کنم انحلال این نیرو خواهد بود. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

مریم هریس: شما شده است تلاش برای کشف کردن چگونه به اصلاحات پلیس برای سال. اما تا به حال ترین شما تا کنون سعی به انجام این کار این است که آهسته رشد پلیس صرف: رای گیری در سال 2018 به حدود یک میلیون دلار از بودجه پلیس قرار داده و آن را به سمت امنیت عمومی از برنامه های. این برای تلفن های موبایل مانند بسیاری اما پلیس میله میله برای دریافت $185 میلیون. حتی با این پول lopped کردن بالا کلی پلیس و بودجه در حال رشد بود سال پس از سال است. وجود مقاومت مواجه شد در تصمیم خود را: شما تماس از قانون و سفارش انواع, اما شما نیز بیشتر نگران کننده می نامد.

استیو فلچر: ما شاهد بسیاری از کسب و کار گفت: افسران ما دوست داریم به شما کمک کند با این, اما دست ما بسته است توسط شورای. بحث خود را عضو شورای.

شد این مردم بودند که گزارش جنایت ؟

بله: کسب و کار تجربه دزدی از مغازه و یا انواع دیگر از حوادث. پلیس می آیند و می گویند ما خواسته برای پول در بودجه اما عضو شورای نمی دهد آن را به ما. و ما فقط همین نیست که مردم به اندازه کافی برای پاسخ به آن را به سرعت به اندازه کافی برای پرداختن به این موضوع.

پیشنهاد خود را به عقب پس از آن بود که برای انجام کاری بسیار کوچک و در حال حاضر شما و این اکثریت اعضای شورا پیشنهاد کرده اند به چیزی بسیار بزرگتر است. من نمی توانم تصور کنید که شما در حال فکر کردن در مورد کار های آینده.

آن را احساس می کند واقعا دلهره آور است. آن را نیز احساس می کند بیشتر صادق است. من متقاعد شده ام بیش از دو سال گذشته که این اصلاحات تلاش ها کار نمی کند. ما باید برای انجام بهتر برای جامعه ما از آن است. و رک و پوست کنده اگر پلیس در حال رفتن به با من مثل من دشمن زمانی که من یک خرده از افزایش بودجه خود را وجود دارد هیچ انگیزه ای برای رفتن نیست بزرگ چون من قصد دارم برای درمان کنید که راه بدون در نظر گرفتن. بنابراین من نیز ممکن است برای تغییر واقعی است که من در واقع فکر می کنم در حال رفتن برای محافظت از جامعه ما و ما را امن در دراز مدت است.

شما پس از تظاهرات اخیر شهردار یعقوب فری. می تواند شما را توصیف کمی چه اتفاقی افتاده است ؟

جامعه معترض در اوین در شمال شرق مینیاپولیس است که کانون تظاهرات به طور معمول. آنها تا حدودی استراتژیک خود به ارمغان آورد مارس به بلوک است که شهردار ، فری آمد به صحبت کردن با آنها و آنها او را در نقطه و گفت: “ما یک بله یا خیر سوال برای شما: شما متعهد به defunding مینیاپولیس پلیس بخش؟” و او گفت: نه او را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس. او قطعا هنوز هم از ذهن است که او می خواهد به سعی کنید به اصلاح این بخش است. و معترضان خواسته او برای ترک.

وجود دارد این است که این فیلم در گردش از آنچه که مردم خواستار یک “پیاده روی از شرم.” انتخاب شد و پس استارک—یک فعال سیاسی گفت: “این مهم است که برای همه به شنیدن این به دلیل … او برای انتخاب مجدد در سال آینده.” آن چشمگیر بود.

بعد شما تا به حال بسیار متفاوت رالی. شما می توانید بحث در مورد آن ؟

ما جمع آوری شده در Powderhorn پارک. جامعه آمد و با هم در یک راه بسیار قدرتمند. و حق وتو-اثبات اکثریت شورا اعلام کرد قصد ما به دنبال انحلال پلیس.

“ما در حال تلاش برای خنثیسازی این تصور که پلیس این است که چه چیزی مورد نیاز است.” — استیو فلچر

که به نوعی به این معنی است که چه شهردار گفت: واقعا مهم نیست.

که من فکر می کنم بخشی از آنچه که ما در حال سیگنالینگ به همه: که این چیزی است که مهم است و شهر در حال حرکت است ،

من تعجب می کنم که چه نوع از مؤسسان واکنش شما بدست بیش از چند روز گذشته. که شما شنیدن ؟

قریب به اتفاق پیام من کردم از ترکیبات است پشتیبانی می کند. اما آن را به ارزش صحبت کردن در مورد ترس مردم از آنجا که بسیاری از مردم در برابر پلیس با ایمنی برای مدت طولانی است. این چیزی است که ما مطرح شد به فکر می کنم. یکی از چیزهایی که من بوده ام به چالش کشیدن همه برای انجام این کار این است که فکر می کنم در مورد گذشته خود را تعامل با پلیس و فکر می کنم در مورد اینکه آیا آن را هم راستا با آن معادله پلیس برابر ایمنی.

آنچه که من از شنیدن بسیاری از مردم این است که آنها در واقع تجربه ترس و یا آسیب. اما آنچه من می شنوم از مردم حتی بیشتر است که آنها فقط با تجربه هیچ چیز به خصوص مفید: “من به نام پلیس زیرا کسی شکست به خانه من آمدند و عمل مانند من ایجاد زحمت و دردسر آنها است. آنها نوشت: یک گزارش از آنجا که من نیاز است که برای, بیمه, اما آنها قطعا نمی خواهید به دنبال و در واقع چیزی در مورد آن انجام. من شنیده ام هرگز اگر آنها گرفتار و من شنیده ام هرگز اگر آنها بهبود هر چیزی است.”

ما تا به حال یک بخش این است که نه تنها ارائه خدمات خوب. ما باید بخش های دیگر که در تلاش برای بالا رتبه بندی رضایت از ساکنان ما. که هرگز یک هدف از مینیاپولیس اداره پلیس.

یک انتقاد از خارج خواهد بود اگر شما لغو پلیس چه می خواهید انجام دهید در مورد قتل و یا تجاوز و یا خشونت خانگی? چگونه می خواهید برای اطمینان از این جنایات در حال حل ؟ و این وجود دارد دیگر مسئله ای است که شما فقط ایجاد یک نیروی در حدود یک هزار نفر از مردم که ممکن است احساس مانند مردان مرده راه رفتن.

من فکر می کنم که موضوع دوم این است چیزی که واقعا در مورد, و هیچ راهی برای شروع این گفتگو بدون نام بردن از آن را با صدای بلند. و هیچ راهی وجود دارد که آن را خوب است برای روحیه کارکنان شهرستان که در حال شنیدن ما بحث در مورد آنها در این راه. اما ما تا به حال در نهایت تصمیم می گیرید که ما نمی تواند نگه دارید نگرانی در مورد آن.

من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به همان نوع اسلحه-و-نشان-اولین نوع از زور است که مردم فکر می کنم از پلیس به عنوان. من فکر می کنم ما در حال رفتن به دنبال مددکاران اجتماعی و روانشناسان افرادی که بسیاری از مهارت های دیگر. و همانطور که ما کشف کردن آنچه که ما نیاز داریم می رویم به استخدام برای که.

آیا شما فکر می کنم در مورد آنچه که کار آنها انجام می شود از لحاظ ایمنی عمومی? آیا شما می خواهید به آن تماس بگیرید, پلیس?

خیلی افتضاح از آن هیچ. ما در حال تلاش برای خنثیسازی این تصور که پلیس است آنچه مورد نیاز است. وجود خواهد داشت یک جنبه خواهد شد که به اندازه کافی نزدیک به پلیس, به دلیل وجود دارد بسیاری از اسلحه در خیابان است که ما نمی توانیم هیچ پرقدرت پاسخ به آن است. اما ما باید برخی از راه, زمانی که ما می شنویم در مورد خطرناک تماس به پاسخ مناسب است. اکثریت قریب به اتفاق از تماس های تلفنی است که در 911 بهتر خواهد بود در پاسخ به تعارض متخصصان, توسط, توسعه هستند که می توانند اتصال مردم به خدمات توسط روانشناسان و مددکاران اجتماعی. من فکر می کنم ما نیاز به مقدار پیچیده تر در مورد ارسال پاسخ درست به سمت راست و مشکلات پس ما در واقع می تواند در حل و فصل مشکلات به جای فقط چک کردن جعبه در پس از انجام یک 911 پاسخ.

وجود دارد بسیاری از اخلاقی وضوح در نامگذاری مشکل واقعی است که در واقع آزار مردم در شروع کردن به سوال واقعی از آنچه باعث می شود شما احساس امن به جای فکر کردن ما می تواند به رفع این سیستم های شکسته. من فکر نمی کنم ما می توانیم آن را تعمیر کنند. من فکر می کنم در نهایت پله و اجازه دادن به جامعه منجر شود چه می آید بعدی به طوری که ما چیزی است که مردم واقعا معتقدم که در حال رفتن به احساس بسیار بهتر برای همه.

آن می تواند هرج و مرج است.

در آن هرج و مرج در حال حاضر.

گوش دادن به کامل قسمت با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به چه بعدی در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی