آنچه شما باید بدانید در مورد جک دورسی تعجب آور است 1 میلیارد دلار تعهد به خیریه

جک دورسی است که ساخت کشور مهم ترین خصوصی هدیه ای برای مقابله با کروناویروس و عواقب آن متعهد به صرف تا 1 میلیارد دلار به عنوان بخشی از یک غیر منتظره بشردوستانه فشار.

بنیانگذار توییتر و مربع اعلام کرد که او را به حرکت $1 میلیارد دلار از پول خود را به یک شرکت با مسئولیت محدود (LLC) که در آن بودجه را در بخش پرداختن به Covid-19 بحران است. دورسی توصیف به عنوان هدیه در نظر گرفته شده برای “صندوق جهانی COVID-19 امداد” اما مشخص نیست چه مقدار از این پول خواهد بود اختصاص داده شده که به عنوان مخالف به فشار برای “دختر و سلامت آموزش و پرورش” و اساسی جهانی درآمد که او گفت: LLC نام شروع به کوچک خواهد به عقب یک بار همه گیر فروکش.

حتی اگر تنها بیش از 10 درصد از پول رفت به Covid کار اگر چه دورسی را تبدیل به کشور محسوب نیکوکار در طول بحران. دیگر تکنولوژی تیتان مانند بیل گیتس, جف بزوس و مایکل دل هر متعهد 100 میلیون دلار تا کنون.

میلیاردر خیر مانند LLCs زیرا آنها ارائه دهنده انعطاف پذیری و کنترل کل در چگونه پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد از جمله سیاسی و کمک های مالی برای سود سرمایه گذاری و کمک های مالی غیر انتفاعی. اما شفافیت طرفداران طولانی انتقاد LLCs — تاسیس شده اند که توسط دیگر tech خیر مانند مارک زوکربرگ, Laurene Powell شغل و پیر امیدیار — برای فرار از برخی از, افشاگریهای در مورد انواع هدایای آنها را. دورسی نیز با استفاده از یک اهدا کننده-توصیه صندوق است که یکی دیگر از مات رویکرد به تسهیل برخی از کمک های مالی.

اما دورسی که نمی توانست رکورد های عمومی به عنوان یک نیکوکار, گام برای کاهش این نگرانی ها: او قول داده است به فاش کردن تمام کمک های مالی او ساخته شده است یک صفحه گسترده که او توییتی لینک در روز سه شنبه. که می شود گفت همه آشکار خواهد شد داوطلبانه و وجود خواهد داشت برخی از اطلاعات کلیدی مالی است که نمی خواهد فاش شود به عنوان آن را اگر دورسی را هدیه آمد از سنتی پایه و اساس است. LLC را نیز نمی توان مورد نیاز برای اهدای 5 درصد از دارایی های خود را در هر سال به عنوان یک پایه و اساس.

“چرا حالا ؟ این نیاز به طور فزاینده ای فوری و من می خواهم برای دیدن تاثیر در طول زندگی” دورسی توییتی. “من امیدوارم که این الهام بخش دیگران برای انجام کاری مشابه است. زندگی خیلی کوتاه است پس بیایید همه چیز را ما می تواند امروز برای کمک به مردم در حال حاضر است.”

هدیه ای می آید در قالب حدود 20 میلیون سهم در مربع که دورسی گفت: مقدار به حدود 28 درصد از ارزش خالص اخیرا ثابت در $3.3 میلیارد دلار است. برخی میلیاردرهای آمده اند زیر آتش برای ساخت محقر coronavirus مربوط به کمک های مالی که صدا موثر هستند اما نسبتا کوچک درصد از دارایی های خود را. دورسی گفت او داده است $40 میلیون در گذشته در اغلب ناشناس خیریه هدیه.

میلیارد دلار نیز می تواند به دورسی بیشتر قدرت سیاسی پایین خط در یک زمان از نگرانی رو به رشد در مورد نقش میلیاردرهای در سیاست است. به دلیل این است که یک LLC, Dorsey می تواند استفاده از پول در حمایت از تلاش ها برای صلح جهانی درآمد اولیه (یکی از مورد نظر خود را در سیاست) که افزایش حجم صدای خود را در روند سیاسی است.

دورسی را اهدا می آید در میان گسترده تر حساب در مورد قدرت میلیاردر خیر برخی از آنها در حال نشان دادن بیشتر رهبری در طول این بیماری همه گیر از مقامات دولتی. در حالی که منابع خود را مورد نیاز به مقابله با یک بحران بی سابقه این هدیه نیز بالا بردن تکنولوژی رهبران و آنها را به قدرت بیشتر از همیشه. در اینجا ما نگاهی به این پدیده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>