چه رسانه های اجتماعی دروازه بان را به انجام ؟


A person looks at a tweet from Donald Trump that is flagged with a notice from Twitter saying that it violates Twitter rules about abusive behavior.

این تصویر عکس نشان می دهد یک زن در لس آنجلس به دنبال حساب رسمی توییتر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تاریخ 23 ژوئن سال 2020 است.

-/گتی ایماژ

حتی کارشناسان می تواند یک کمی غرق سوالات پیچیده در اطراف سیستم عامل آنلاین و گفتار. در هفته های اخیر دیده ایم بسیاری از نمونه هایی از چالش هایی که سیستم عامل در ایجاد توازن میان آزادی بیان با حفظ استانداردهای خود را: مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی آگهی حذف شده از Facebook برای استفاده از نمادهای نازی تهمت کشتی جودو با توییتر بیش از برچسب توییتهایی ساخت ادعاهای دروغین یا تشویق خشونت یک قاضی حاکم است که Rep. Devin Nunes نمی توانند شکایت توییتر بیش از یک تقلید مسخره امیز حساب و خیلی بیشتر. “بسیاری وجود دارد و در اخبار در حال حاضر. آن را سخت به دقیقا می دانند که در آن برای شروع” جنیفر Daskal—مدیر فناوری, قانون و امنیت برنامه در دانشگاه آمریکایی واشنگتن کالج قانون—گفت: در روز سه شنبه آینده زمان وب سایت رویداد “آنچه یک دروازه بان انجام دهید؟” .

مکالمه بود که بخشی از آزادی بیان پروژه تجزیه و تحلیل چگونه سیستم عامل عمل gatekeeping و چه مراحل آنها باید به طور فعال ترویج حقوق بشر در دنیای دیجیتال.

با توجه به David Kaye—یک استاد حقوق و مدیر بین المللی عدالت درمانگاه در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین و ملل و گزارشگر ویژه در مورد ترویج و محافظت از حق آزادی عقیده و بیان—مشکل اساسی در زمان حاضر gatekeeping استاندارد برای سیستم عامل نمی باشد بسیار “مورد خاص نتایج,” او گفت: با اشاره به Facebook تصمیم به حذف برگ برنده مبارزات انتخاباتی آگهی که شامل نمادهای نازی. گسترده تر موضوع عدم هدایت اصول حاکم بر این نوع از تصمیم گیری و شفافیت چگونه آنها ساخته شده است.

کیت Klonick دستیار استاد حقوق در دانشگاه دانشکده حقوق و وابسته همکار در جامعه اطلاعات پروژه در دانشکده حقوق دانشگاه ییل, موافقت کرد و گفت که Facebook سابقه طولانی متناقض تصمیم گیری با “انواع مختلف ارقام گرفتن درمان متفاوت بسته به گفتار است که آنها می گویند و با توجه به گفتار است که recapitulated آنلاین,” او گفت:. و با هیچ جامد قوانین و یا شفافیت در آن بیان سیاسی عبور می کند پلت فرم راز آزمون آن را دشوار است به ایجاد هر نوع پاسخگویی در یک پلت فرم.

یکی دیگر از چالش کی گفت این است که سیستم عامل بیش از حد اغلب تنها دو گزینه زمانی که یک پست را نقض دستورالعمل های خود را: آن را نگه دارید و یا آن را حذف به طور کامل. اما به طور فزاینده ای وجود دارد گزینه های دیگر به عنوان مثال توییتر اخیر معاون رئیس جمهور تهمت توييتها ساخت ادعاهای دروغین. توییتر تصمیم به نگه داشتن توییتهایی و برچسب آنها را با لینک به اطلاعات صحیح در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری. Daskal فکر می کردم که توییتر تصمیم درست و ممکن است به توافق برسند. با توجه به Klonick یک مطالعه حدود 6000 کاربران توییتر در بر داشت که کاربران نمی خواهید جعل یا محتوای مضر است—آنها می خواستند پلت فرم فراهم آید.

در برخی موارد ممکن است دلایل خوبی برای کامل حذف کی گفت مانند یک رهبر جهان تحریک به خشونت به دلیل یک شکل عمومی است و از شانس بیشتری برای تقویت بر روی پلت فرم از یک کاربر به طور متوسط. تهدید برای آزادی بیان باید وزن با پتانسیل آسیب است که می تواند ناشی از چنین گفتار. Klonick با اشاره به این که سیاستمداران و بسیاری از چهره های عمومی واقعا نیاز به کمک از سیستم عامل به صدای آنها را تکثير به هر حال—کلمات و اعمال خود را خواهد شد در اخبار صرف نظر از اینکه آیا آنها ارسال یک صدای جیر جیر. در حالی که تشخیص این قوانین برای سیستم عامل Klonick گفت: این مهم است که به نگه داشتن در ذهن که “شما حق آزادی بیان شما لازم نیست که یک حق برای تقویت شود.”

بیش از حد اغلب با توجه به کی این بحث چشم پوشی از این واقعیت است که تقریبا 90 درصد از Facebook کاربران از خارج از ایالات متحده و کانادا و در عین حال سیستم عامل پایبند تقریبا به طور انحصاری به آمریکا ایده آزادی بیان است. “یکی از چیزهایی که این سیستم عامل را بسیار ضعیف است یکپارچه سازی عمومی جامعه و برداشت از قوانین و اجرای آنها در سراسر جهان” کی گفت. Daskal اشاره کرد که وجود دارد این است که خطر واقعی از کشورهای دیگر بیشتر سرکوبگر سخنرانی استانداردهای موثر بر این سیستم عامل است. کی با اشاره به تصمیمات اخیر ساخته شده توسط دادگاه قانون اساسی و دادگاه اروپایی حقوق بشر است که نشان می دهد “وجود دارد مکان هایی در سراسر جهان که ارزش آزادی بیان است.” کشورهای دیگر فقط پیاده سازی آن ارزش در روش های مختلف ، او اضافه کرد که “این نیست که آن را بهتر و یا بدتر راه از ما” و این که شرکت های آمریکایی می توانند یاد بگیرند از این تحولات در فضایی اروپا.

مناسب پاسخگویی در میان سیستم عامل نیاز به مشارکت بیشتر توسط کاربران Klonick استدلال کرد. اما آن را سخت به دانستن آنچه که ممکن است مانند نگاه. دموکراسی مستقیم است که قصد ندارم به کار: Facebook تلاش یک سیستم مستقیم کاربر رای گیری در آن جامعه دستورالعمل ابتدا در سال 2009 Klonick گفت: اما تنها حدود 0.3 درصد از کاربران بازیگران, رای, و آن را به عنوان یک “عظیم شکست.” حرکت رو به جلو, او گفت:, پاسخ ممکن است نگاه مانند Facebook نظارت هیئت مدیره اعلام کرد که اولین اعضای اوایل این سال است. هیئت مدیره عمل خواهد شد بسیار شبیه به یک دادگاه تجدید نظر برای پلت فرم Klonick توضیح داد و آن را در موارد مورد نحوه رسیدگی به بحث محتوا در Facebook و Instagram. هیئت مدیره نیز عمل در ظرفیت مشاوره دادن به توصیه های سیاست به این شرکت است. اما Daskal پرسید: “این است که واقعا حرکت سوزن؟” Klonick اذعان کرد که “شک و تردید کاملا ضروری” با اشاره به این اندازه نسبتا کوچک هیئت مدیره در مقایسه با تعداد کاربران در Facebook. هیئت مدیره است که مجموعه ای برای شروع در مورد در ماه سپتامبر.

در حالی که تاثیر آن روشن خواهد شد هر زمان به زودی Klonick و کی به دنبال به جلو به دیدن آن از راه نفوذ در سیستم عامل تنظیم بیان. “این است که بیشتر امید من از هر چیز دیگری: در طول زمان هیئت مدیره را در واقع فشار این شرکت برای تغییر استانداردهای آن است که” کی گفت. و شاید که شما الهام بخش دیگر شبکه های اجتماعی به دنبال کت و شلوار.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>