چه antifa? روزنامه نگار تالیا Lavin در واقعیت پشت پرده این رسانه ها را “خطرناک نهفته است”

هر کجا که ناآرامی های سیاسی عود شبح antifa نیست راه دور. گاهی اوقات آن را به دلیل ضد فاشیستی فعالان در واقع وجود دارد, به عنوان آنها در سال 2017 متحد حق تجمع در Charlottesville, Virginia. گاهی اوقات گروه های جناح راست نشان می دهد تا به تظاهرات تظاهر به antifa آشوبگران در “پرچم دروغین” اقدامات در نظر گرفته شده به نظر می رسد به عنوان اگر به سمت چپ تمایل دارد که به سمت بی رویه خشونت آمیز حتی اگر هیچ کس که می تواند از راه دور شناخته شده به عنوان antifa که تا به حال کسی را کشته در آمریکا گاهی اوقات — در واقع اغلب — antifa فقط نشانگر یک دسته از جوانان در خیابان فعالان در لباس سیاه که ممکن است یا نه ممکن است واجد شرایط به عنوان ضد فاشیستی یا آنارشیست یا چیز دیگری.

اما در مارس 31, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که او را اعلام antifa یک “سازمان تروریستی است.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران در حق همواره با استفاده از حروف A و درمان “Antifa” به عنوان یک اسم خاص. سالن و بسیاری دیگر از اخبار نشریات نیست که تا حدودی به دلیل آسوشیتد پرس راهنمای سبک می گوید نه — و همچنین به دلیل antifa است نه یک “سازمان” در هر صورت عادی حس که کلمه. وجود دارد هیچ کارت عضویت و یا باشگاه و یا فصل است. وجود رهبران و یا سخنگویان و یا هر ساختار متمرکز به صحبت می کنند. Antifa یک جنبش و یا شاید تمایل شل وابستگی از مردم در سراسر جهان که سهم اعتقادات تاکتیک ها و اهداف است.

(حتی اگر antifa شد, سازمان راه وجود تروریسم داخلی قانون است که اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به تعیین آن را یک گروه تروریستی است. رئیس جمهور ما صحبت شد و بی معنی است که غیر معمول نیست.)

اما antifa را facelessness و transmutability — ویژگی های با ارزش برای چریکی یا زیرزمینی گروه های مقاومت که مبارزه شود در داخل سیستم نیز آن را منحصر به فرد مناسب برای boogeyman نقش به عنوان یک تیره اسطوره خطرناک است که رئیس جمهور و متحدان خود را مشتاقانه در آغوش گرفت.

تبلیغات:

روز یکشنبه به عنوان مثال تهمت توییتی که antifa گرفته بود بیش از یک شهر آمریکایی است که آن را انجام داده است نیست.

اما برای درک بهتر ماهیت antifa — برای دریافت برخی از حس از آنچه در آن است, به عنوان مخالف به آنچه در آن است — و همچنین نقش آن را ایفا کرده است در این هفته از اعتراض مسالمت آمیز و مدنی ناآرامی در پی جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس, سالن, اخیرا صحبت با تالیا Lavin یک نویسنده مستقل است که منتشر شده قطعه در New Yorker, The New Republic, نیویورک تایمز, بررسی کتاب, واشنگتن پست, و بیشتر.

برای سال Lavin غرق خودش در اینترنت crawlspaces از “بسیار آنلاین” راست نوشتن در مورد این گروه و همچنین counterpunching antifa جنبش که او در نظر خودش متحد و شاید یک عضو. (اگر آن را به حال اعضای.) Lavin در آینده کتاب “فرهنگ جنگ سالاران: سفر من به وب تاریک سفید برتری” برای انتشار در ماه اکتبر توسط Hachette عنوان “یک شیرجه سفید برتری را مواد منفجره متاستاز آنلاین” کاوش چگونه ما به جایی که ما در حال حاضر چگونه برای مبارزه با به عقب.

تبلیغات:

Lavin به تازگی صحبت کرد به سالن مورد antifa در یک مصاحبه تلفنی. این متن ویرایش شده برای طول و وضوح.

شما می توانید شروع به تخمگذاری سابقه کمی در پشت antifa ،

اما من نمی دانم اگر من دقیقا حق فرد برای صحبت در مورد آن است. من فکر می کنم اگر شما واقعا می خواهید به درک درستی از سابقه شما باید به صحبت می کنند با مارک بری, یک مورخ است که نوشته شده است به طور گسترده در آن است. اما من می توانید سعی کنید به شما بگویم آنچه که من درک آن بسیاری از که می آید از طریق کار خود را.

تبلیغات:

من فکر می کنم برای اولین بار وجود دارد این تصور غلط و یا سوء تفاهم مشترک از معادل antifa با سربازان آمریکایی مبارزه با رژیم فاشیستی در جنگ جهانی دوم است. شما نمی تواند ضد فاشیستی اگر شما در حال مبارزه برای ارتش ایالات متحده است. ضد فاشیسم به عنوان یک جنبش با این نسخهها کار خارج از دولت است که بیش از حد اغلب محافظت فاشیست.

بنابراین antifa است نه فی نفسه یک جنبش سازمان یافته. آن را واقعا فقط یک مجموعه ای از تاکتیک های یک طرز فکر و یک راه زندگی است. من شما را به دو نمونه من شنیده ام به تازگی است که مناسب به نظر می رسید: گیاهخواری و پرنده نگری. Antifa همان است. این یک جنبش و یک مجموعه ای از اصول شما اتخاذ می تواند در زندگی خود را.

اما اگر شما برگردید — منظورم این است که پس از جنگ جهانی دوم هنوز هم وجود دارد بسیاری از فاشیست در اروپا! در انگلستان وجود دارد [اسوالد] Mosley و او رهبری فاشیستی جنبش فاشیست حلق آویز در اطراف صحبت کردن در مردم در گوشه و کنار خیابان. آنها می خواهم به نشان می دهد تا در محله یهودی و این گروه به نام 43 گروه — که تشکیل شده بود توسط یهودی در جنگ جهانی دوم دامپزشکان در بریتانیا — نشان داد تا به ضرب و شتم آنها و آنها را از خارج از محله یهودی, جلوگیری از آنها را از spouting ایده هایی که تا به حال فقط منجر به کشتار 11 میلیون یهودی به دست هیتلر.

تبلیغات:

بنابراین جنبش همیشه مرتب کردن بر اساس به حال این اخلاق از مبارزه با فاشیسم در خیابان. در طول نیمه دوم قرن 20 آن را نقل مکان کرد به جوان رادیکال. مقدار زیادی از آن را در صحنه موسیقی — در ’60s, 70s و 80s در با وضوح بالا پانک به عنوان یک واکنش به آن دسته از گروههای موسیقی است. ضد گروه های فاشیستی را قطع این کنسرت — این تظاهرات واقعا — خیلی از مردم نمی خواهد صدمه دیده است پانک که یهودی بودند و یا پانک از رنگ.

اما به عنوان ما می بینیم هیچ دولت طول می کشد لطفا به هر کسی که چالش های خود را در رابطه با خشونت. ضد فاشیسم همواره یک سری از بازیگران غیر دولتی که سازماندهی برای مبارزه با راست و گروه های حفاظت از جوامع خود را.

مقدار زیادی از antifa کار — کار من درگیر به طور انحصاری — نظارت بر فعالیت های نژادپرستان در بسیاری از موارد آنلاین, نفوذ گروه تا حرکات آنها را می توان پیش بینی کرد, آشکار این افراد به جوامع خود تاکتیک های مانند آن. شما می دانید “این مرد که با این نسخهها کار در Buzzy رستوران عضو KKK” یا “این عضو نیروهای مسلح نیز در هویت Evropa.” [یک neofascist گروه که به تازگی rebranded خود را به عنوان آمریکایی هویت جنبش است.]

تبلیغات:

ایده این اقدام غیر خشونت آمیز به نظر می رسد بیش از حد به راحتی رد یا نادیده گرفته شده در این روز است. چگونه این گروه آشتی بدون خشونت مقاومت که با عنصر دیگر در خیابان ؟

منظورم این است که من فکر می کنم شما در حال پرسیدن سوال اشتباه است. ضد فاشیسم است و نه لزوما ضد خشونت در حس بودن صلح طلب. ضد فاشیست در حال حاضر به استخدام هر معنی لازم و از جمله خشونت برای جلوگیری از راست سازماندهی در جوامع خود و به دفاع از افرادی که در مورد مراقبت.

اما من فکر می کنم دلیل آنها بوده است رنگ پس demonically است که با چگونه به راحتی به رسانه های جریان اصلی است gulled — چگونه از آن آسان است برای دیدن مردم لباس پوشیدن و همه در سیاه و ببینید که به عنوان یک هنرپیشه با یک نشانه ای از malintent حتی بدون توقف به فکر می کنم “Huh تشخیص صورت تکنولوژی به کار گرفته شده توسط اجرای قانون است. متعجب مردم که نشان داد در خط مقدم تظاهرات نگه داشتن سیم پیچ تا مرده است.”

بلوک های سیاه و سفید طراحی شده است به عنوان یک شکل از خود دفاع در برابر آن است. راست ارقام مانند اندی Ngo — که واقعا یک تکه گه فاشیسم-مجاور dickwad — به طور منظم با استفاده از mugshots از معترضان به sic آزار و اذیت و doxing بر روی آنها. بنابراین من فکر می کنم از بلوک های سیاه و سفید به عنوان دفاع از تاکتیک فقط به عنوان من فکر می کنم از ضد فاشیسم به طور کلی به عنوان یک دفاع و یک جامعه دفاع از تاکتیک.

تبلیغات:

اما چیز دیگری که من فکر می کنم در حال حاضر قطعا در این لحظه است که رسانه ها حساب با آزادی بیان است. مانند پس از آن آزادی بیان به اجازه تام پنبه باید نخست املاک و مستغلات در نیویورک تایمز op-ed صفحه. این آزادی بیان که ارتجاعی سفید مردم در صفحات عمده هر نشریه در ایالات متحده است.

من هرگز فراموش نکنید که گروهی که واقعا فعال مرگبار متحد حق رالی در سال 2017 شد در واقع ACLU. Jason Kessler, سازمان که تجمع رد شد مجوز توسط شهر بلکسبرگ و ACLU of Virginia شکایت از طرف او. بنابراین ضد فاشیست گفت: “ما نمی خواهیم این افراد در شهر ما. ما نمی خواهیم نازی ها راهپیمایی آشکارا در خیابان های ما. این یک خطر برای جامعه ما است.” و آنها حق داشتند و ACLU اشتباه بود.

این همه مزخرف در مورد آزادی بیان اما وجود داشته اند شاید 30 حمله به معترضان در دو هفته گذشته که در اعتراض به صورت سیاه و سفید زندگی می کند. بسیاری از این بوده است راست ماشین حملات و ضد فاشیست هستند فقط مردم وجود دارد گفت: “ما باید خود را به شماره پلاک. ما نیاز به دانستن است که این فرد است.”

نگاه یک معترض اجرا شد و کشته در بیکرزفیلد کالیفرنیا, یک هفته پیش توسط یک مرد با خالکوبی بر روی شانه های او که گفت: “14-88.” نام او تیموتی کیت مور. او 14 بر روی یک شانه 88 از سوی دیگر است. که سفید supremacist کد: “14” هستند “14 کلمات” است که یک سفید supremacist شعار: “ما باید امن وجود مردم ما و آینده ای برای کودکان است.” و “88” مخفف “هایل هیتلر” از آنجا که ثانیه هشتمین حرف از الفبای. و پلیس نمی اتهام او. وجود دارد تصویری از پلیس حفاظت از او اجازه او در دود یک سیگار. آنها آن را به نام بی گناه ترافیک متوقف کند اما هنگامی که یک مرد با هیتلر خالکوبی اجرا می شود بیش از یک معترض و کشته شدن او, آن سخت است برای من که به عنوان یک گناه تصادف.

تبلیغات:

بنابراین آنچه ما دیده ایم که مستند شده واقعا خوب است که نه تنها اجرای قانون در ایالات متحده اشباع با برتری به عنوان یک نهاد و نه تنها اجرای قانون و نیروهای مسلح در ایالات متحده شامل سفید supremacist, اعضای, اما اجرای قانون دستگاه در ایالات متحده است و نه مناسب مجهز و نه مایل به محدود کردن راست سازماندهی در هر راه.

جریان اصلی لیبرالیسم است به طور کامل گروگان به این بازار از ایده ها و نگرش است که می گوید: “من حق را به احساس خود راضی در مورد چگونه تحمل من از نازی ها مهم تر از حق مردم سیاه و سفید و یا مسلمانان و یا ترانس یا یهودی یا گی مردم به زندگی بدون تهدید به خشونت نازی ها. “

در اصل به من ACLU نگرش لیبرال نگرش از دادن نازی ها یک پایه در اراده است که می گویند: “ما اهمیتی نمی دهند که ما رادیکال. ما smugness مهم تر از خود زندگی است.” من آن را نفرت نگرش که منجر به طور مستقیم به جایی که ما در حال حاضر با یک فاشیست رئیس جمهور مایل به استفاده از حتی مشتاق به استفاده از ارتش در شهروندان و reveling در کنفدراسیون.

بنابراین من فکر می کنم سوال این است که چرا ضد فاشیست در حال حاضر به پرتاب دست به حفاظت از جوامع خود در برابر راست. سوال این است: چرا شما نیست ؟

تبلیغات:

من فکر می کنم که مناسب است. من همیشه کمی مشکوک در مورد این “نور خورشید بهترین ضد عفونی کننده” رویکرد. اگر هر چیزی که ما یاد گرفته ایم بیش از گذشته چهار یا پنج سال است که در مقابل به نظر می رسد ثابت شده واقعی تر.

منظورم این است که گاهی اوقات نور آفتاب خوب ضد عفونی کننده. به همین دلیل doxing کار می کند. اما کلید به همین دلیل doxing آثار است که به دلیل وجود یک هزینه اجتماعی برای سازماندهی نژاد پرستی و نژادپرستی سازمان یافته ساخته شده راه خود را به دفتر بیضی که هزینه اجتماعی است فرسایش بیشتر و بیشتر. و بنابراین در درجه اول ضد فاشیست هستند بدون خشونت گروه که مایل به شرکت در خشونت زمانی که لازم است.

در واقع این بوده است که نقد ضد فاشیست از سمت چپ که آنها سازماندهی در پاسخ به راست سازماندهی. و هنگامی که دور از حق سازماندهی خلوت از اوج بنابراین آیا antifa.

اغلب وجود دارد این دروغگو لغزنده شيب بحث از “خوب و سپس هنگامی که آنها به پایان رسید ضرب و شتم نازی ها شاید آنها به نوبه خود در اطراف و مشعل جمهوری خواه آمریکا است.”

و آن را مانند, همچنین, هیچ, آنها در حال رفتن به ضرب و شتم تا نازی ها به دلیل آنچه که آنها وجود دارد به انجام است.

راست. آن را مانند آتش نشانی در حال رفتن به آن شلنگ و رفتن سیل زیر زمین خود را پس از آن قرار می دهد و آتش را در کنار درب.

دقیقا. شیلنگ یک هدف است. ضد فاشیست یک هدف است. این در لعنتی نام. به همین دلیل آنها به راحتی شرور و اهریمن من فکر می کنم این دلیل است که آنها عجیب و غریب, اروپایی نام. درست است ؟ Antifa کوتاه برای Antifaschistische عملیات. این آلمانی.

من فکر می کنم که بزرگترین تعصب در رسانه ها است که بیشتر مربوط در اینجا institutionalism. من فکر می کنم وجود دارد قطعا یک ضد جناح چپ تعصب در رسانه های ذاتی این سوء ظن از رسانه ها از هر کسی که نه وابسته به یک نهاد است. به همین دلیل آنها اعتماد اجرای قانون است. آنها به شما اعتماد ارقام از احزاب سیاسی. آنها به شما اعتماد دولت شهرستان. اما antifa غیر دولتی ، بسیاری از آنارشیست ها. به آنها وابسته هستند با سازمان های بزرگتر. آنها مانند خودمختار رادیکال بازیگران, و این چیزی است که مطبوعات نمی تواند درک و عمیقا مشکوک.

منظورم این است که این کاهش در هر تعداد از راه درست است ؟ یک گروه مانند پلیس که رو نهاد. آنها قرار بود: “این رئیس پلیس. در اینجا نام خود را به. او یک شهروند است.” و شما باید یک گروه مانند antifa است که نه عموم کالا معامله شد. که لزوما یک انتقاد, اما من فکر می کنم این آشنایی شکل به این روایت که در آن ما یک سایه دوز و کلک از بلوک های سیاه و سفید. آنها با پوشیدن ماسک و حداقل در تخیل آنها می تواند هر چیزی باشد. پس ما باید به خوبی تعریف شده موسسه در طرف دیگر که در آن حداقل ظاهرا ما می توانید ببینید چهره و نشان اعداد و همه که.

من فکر می کنم این تفاوت نیاز به تفکر انتقادی است که بسیاری از روزنامه نگاران قادر نیست. من فکر می کنم ما دیده ایم که بارها و بارها و بارها آن شده است به خصوص استارک در چند هفته گذشته — روزنامه نگاری در هر سطح مایل به اجرای قانون خط حتی زمانی که آن را شفاف نادرست از دریافت کنید. ما را دیده اند بارها و بارها به اداره پلیس دروغ به نفع خود و آنها این کار را با همکاری مایل را فشار دهید.

من هم می خواهم اضافه کنم که راه رئیس جمهور بوده با حروف بزرگ در این شرارت راه سمت راست با حروف بزرگ در این شرارت می آید که از یک سابقه طولانی قرمز-طعمه در ایالات متحده است.

منظورم این است که ما یک رئیس جمهور به tweeting که “سيد” است که مصرف پایین آنارشیست ها. اگر شما نگاه در راه آنارشیست ها شده اند به تصویر کشیده شده در تاریخ ایالات متحده وجود دارد یک خط مستقیم به صحبت کردن در مورد آنارشیست ها و کمونیست ها به عنوان “خارج از آشوبگران.” این یک تاکتیک معمول در جنبش حقوق مدنی گفت که حقوق مدنی تظاهرات بودند برانگیخت توسط کمونیست در خارج از آشوبگران. که در خدمت دو هدف است. یکی از آن مانع هر گونه حساب با آمریکا نژادپرستی و دو آن را در خدمت به سلب مشروعیت از معتبر صدا از خشم.

من فکر می کنم چیزی وجود دارد در اینجا در مورد اینکه نهادی در مقابل اینکه اساسا ضد نهادی. Antifa, چرا که آن را بیچهره به نظر می رسد برای من منحصر به فرد مناسب به عنوان یک “چه در مورد” خودرو. آن را اساسا دشوار است برای یک گروه نیست که یک “گروه” به صحبت می کنند تا برای خود در صورتی که حتی ایدئولوژی آن.

به افتخار پسر با گاوین McInnes که می آیند و می گویند: “خب این چه افتخار پسران هستند واقعا در مورد” و هر آنچه که مزخرف می گوید. اما او یک چهره واقعی و با نام واقعی صحبت با یک خبرنگار. اما هنگامی که شما این گروه —

من می گویند مشکل این است که با antifa اما با افرادی که به راحتی gulled در مورد تاکتیک های آن به عنوان یک تهدید که آن را واقعا نمی باشد. بنابراین آره antifa ممکن است نگاه ترسناک زیرا آنها لباس سیاه و سفید, اما آنها هرگز کسی را کشته — هیچ کس هرگز نه یک زمان در ایالات متحده, که در آن وجود داشته است و صدها اگر نه هزاران نفر از مرگ و میر منتسب به جناح راست ترور.

اما شما حق که ضد فاشیسم است نه یک گروه. آن را ندارد سخنگوی. اگر وجود دارد یک فرد و یک نام پشت antifa آن شخص خواهد بود مرده و یا در زندان. بنابراین, آره, antifa را مناسب برای مقابله با تبلیغات اما این کار خود نیست. آن کار این است که برای مقابله با راست سازماندهی و آن را انجام یک کار خوب در آن است.

آنچه را که شما دیده می شود که antifa در واقع در گذشته انجام چند هفته است ؟

منظورم این است که من یک سخنگوی اما آنچه من می توانم به شما بگویم این است که خود من فعالیت به عنوان یک antifascist در اطراف این اعتراضات شده است برای نظارت بر راست شبه نظامیان به عنوان یک infiltrator و نظارت بر راست گونش با تمرکز بر “boogaloo” — مسابقه جنگ است که آنها می خواهند به دامن زدن به نگه داشتن یک چشم را برای افراد خاص گفت: آنها در حال رفتن به مکان های خاص و سعی کنید برای هشدار دادن به مردم در آن مکان.

و من تنها کسی هستم که در پس این نوع از فعالیت است که اتفاق می افتد در سراسر کشور است. هر جا که وجود دارد این است که جامعه قیام وجود خواهد داشت ضد فاشیست به دنبال محافظت از جوامع خود. بنابراین در این معنا وجود دارد شده است antifa فعالیت شده است.

چه به شما می گویند به خوانندگان که به تماشای اخبار که می بینید دانه دار عکس های بچه های در حال اجرا را از طریق خیابان ها و پرتاب آجر از طریق بالا پایان بوتیک ویندوز و هر چیز دیگری. و سر و صدای پس زمینه مانند “خوب این boogeyman, آنارشیست ها. این antifa در سمت چپ.”

منظورم این است که من خواننده را به ورزش ظرفیت خود را به صورت انتقادی فکر به خصوص در اطراف کابل پوشش خبری است که sensationalized در بهترین حالت. نه فقط به این باور آنچه آنها گفته بودن چرا که این یک دروغ و آن را خطرناک دروغ است. و آن را خطرناک دروغ که استفاده می شود برای فروش نژادپرستی و افراط گرایی به عنوان یک هر دو طرف مسئله هنگامی که آن را نیست. من می خواهم از آنها بخواهید به نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد هرگز یک قتل نسبت به ضد فاشیست همیشه در تاریخ ایالات متحده است.

شما به یاد داشته باشید @Antifa_US حساب توییتر درست است ؟ قرار داده است که از این همه اطلاعات غلط و آن را تبدیل به — تعجب — هویت Evropa سفید ملی است. می تواند به شما صحبت می کنند که: چرا نئو نازی ها گروه ها می خواهند به co-opt Antifa به گسترش اطلاعات غلط?

منظورم این است که من فکر می کنم این صحبت ها به این آسیب پذیری که شما شناسایی شده و نه داشتن یک صورت نیست که یک موسسه. کسانی که جعلی توییتهایی کسانی که جعلی رسانه های اجتماعی پست های آنها این سوپر طولانی زندگی پس از مرگ, پس از آنها دریافت شده است. حتی پس از آنها گرفته شده و یا افشا و خنثی تصاویر زنده در گرفتن و نگه داشتن گسترش یافته است.

شما باید این وحشی شایعات در مورد antifa هواپیما که اجرای قانون شنود در مورد از راست منابع و سپس تکرار آنها غیرانتقادی. و شما می توانید این vigilante فعالیت و اجرای قانون بسیج در برابر شبح antifa. آن را ناشی از مردم است تمایل به boogeyman که می توانید آنها را سرزنش برای همه چیز و که آنها می توانید ویژگی ابرقدرت به. آن نیز صحبت می کند به توطئه طبیعت آمریکا جناح راست. آن صحبت می کند به خشونت آمریکایی حق و خشونت از اجرای قانون است. و من فکر می کنم آن نیز صحبت می کند به میل عمیق به روی چیزی حساب کردن با سیستمیک نیروهای.

آن را بسیار آسان تر در برخی از راه, به, باور,, مثلا, که antifa, پرداخت, توسط یهودیان است busing هزاران نفر از مردم در شهر نیویورک و یا در حال رفتن به شما حمله خوب سفید خانه در Podunk شهر از آن است که به این باور است که هزاران و هزاران نفر از شهروندان خود را در حال حاضر به شجاع خیابان در طول یک بیماری همه گیر به مبارزه در برابر بی عدالتی است. اگر شما ترجیح می دهند بر این باورند که بی عدالتی وجود ندارد در وهله اول.

این ایده است که این امر می تواند یک تروریست “سازمان” خنده دار است. اما به خصوص در حال حاضر با توجه وجود دارد این اورژانس در حسرت مقام آمریکایی, یک گرايش به نسبت نهادی نیروهای fascistic نیروهای — می تواند که حسرت قدرت نفوذ به این گروه بیش از حد ؟ وجود دارد هر درایو را در درون جنبش به توام برای تبدیل شدن به چیزی است که بیشتر نهادی?

راست. چرا وجود ندارد PETA از antifa? اطمینان حاصل کنید. اما وجود دارد و نه حتی قیافه گیر نسخه از آن را. شما می دانید منظورم چیست ؟ وجود دارد و نه حتی قیافه گیر antifa.

من فکر می کنم آن را تحسین و از آن صحبت می کند به ماهیت ضد فاشیستی پروژه. هر کسی می تواند یک ضد فاشیستی فقط به عنوان هر کسی می تواند یک گیاه خوار یا یک مرغدار. شما نمی نیاز به اجازه از هیچ قدرت مرکزی برای تبدیل شدن به یک ضد فاشیستی. شما می توانید تبدیل به یک ضد فاشیستی فقط با نگاه نژادپرستانه گروه در شهر شما.

اگر یک معلم در مدرسه محلی خود شروع به ارسال به طور فزاینده ای نژادپرستانه چیزهایی که شما به آن نگاه کنید و شما پیدا کنید که آنها بخشی از برخی از گروه تروریستی و شما آنها را. که ضد فاشیستی چیز شما را انجام داد. و یا کسی که می رود و به ارمغان می آورد آب به معترضان که ضد فاشیستی چیزی که به انجام است.

اما هیچ سازمان مرکزی دلیل این که شما می توانید تبدیل به یک ضد فاشیستی هر کسی می تواند فقط ایستاده و گفت: “نه.” و گفت: “خود شما.” و گفت: “خارج شدن از شهر من.” گفت: “من سزاوار به امن است. دوستان من سزاوار به امن و حق مردم راست اهداف برای زندگی در آزادی و امنیت مهم تر است از حق نازی برای دریافت کردن و صحبت کردن.” تمام طول می کشد به باک که اجماع و شروع به کار می کنند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>