چه واقعیت و چه داستانی در امریکا خانم قسمت 5


Brenda Feigen Fasteau and Ari Graynor.

برندا Feigen Fasteau و آری Graynor.

عکس های مارتا کوپر/نیویورک پست Archives /(c) NYP Holdings, Inc. از طریق گتی ایماژ و تام لانتوس/FX.

همانطور که ما ذکر کرده ایم در ما ضعف از خانم امریکا‘s چهار قسمت قبلی این مجموعه شامل نه اقساط که هر یک پیش زمینه یک شخصیت خاص. پنجم تمرکز در درجه اول در برندا Feigen Fasteau (آری Graynor) یک وکیل است که در کنار شوهرش مارک (Adam Brody) بحث فیلیس و فرد Schlafly در یک سخنرانی تلویزیونی “زوج بحث” در مورد اصلاحیه حقوق برابر. در “فیلیس & Fred & برندا و مارک” که عنوان (و بسته شدن شات) منابع کلاسیک 1969 باز-رابطه کمدی, Bob & Carol & Ted & Aliceما نیز نظیر به بسیاری از شخصیت های ” زندگی خصوصی یادگیری بیشتر در مورد گلوریا استاینم روابط عاشقانه برندا مبارزات با تمایلات جنسی و پیچیده پویایی Schlafly خانواده است. اما آیا این بحث واقعا اتفاق می افتد که می خواهم ؟ و که همه از این دوست پسر? در زیر ما مرتب کردن بر اساس چه واقعی و چه هنری مجوز در “فیلیس & Fred & برندا و مارک.”

برندا Feigen Fasteau (آری Graynor)

در حالی که برندا واقعی-زندگی آیتالله سیستانی وکیل و موسس و سردبیر خانم شده است حضور قابل مشاهده در نرم افزار دوران جلسات در سراسر مجموعه, آن را تنها در این قسمت است که ما شروع به یادگیری زیادی در مورد او. همانطور که در نشان می دهد برندا بود در میان زنان اولین بار برای حضور در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد که در اواخر 1960s او یکی از تنها 32 نفر در کلاس خود است. (اموزش Bader Ginsburg که با حضور در دانشگاه هاروارد قانون یک دهه قبل از آن نیز باعث می شود cameo در این قسمت بازی های برگزار شده توسط تارا نیقودیموس.) در سال 2000 خاطرات یکی از پسرانهمانطور که در نشان دادن Brenda توصیف دانشکده حقوق به عنوان یک محل خصمانه برای زنان است. در یک نقطه در قسمت برندا باعث می شود گاه به گاه اشاره به یک استاد حقوق دانشگاه هاروارد که تعیین شده تنها یک روز در سال به تماس زنان در کلاس های خود که به او لقب “خانمها بعد.” این حکایت کشیده است به طور مستقیم از برندا خاطرات.

یکی از ثانویه کمان در این قسمت حول محور برندا را آزمایش جنسی با یک زن عکاس به نام ژول (با بازی روبرتا Colindrez). اوایل در قسمت pro دوران زنان را در سفر به واشنگتن که در آن برندا صرف یک شب عاشقانه با ژول. این صحنه بیش از حد از نزدیک مسابقات برندا خاطرات هر چند برندا توصیف زن با آنها او تا به حال اولین تجربه لزبین عنوان “بدنام لزبین با من تماس بگیرید لیلا.” با توجه به خاطرات او در توجیه این امر با تفکر “وجود دارد پرفروش ترین کتاب در موضوع “فضای باز” و که آن را “واقعی زنا” از آنجا که آن را با یک زن و یک عقلانی او بعدها متوجه شد “جنسیتی.” هنوز هم به عنوان او می نویسد: در کتاب خاطرات و به عنوان تکرار در نمایش “من می دانستم که من نمی عشق لیلا و من عاشق مارک.” دو نفر باقی مانده هم تا زمانی که طلاق در سال 1987.

بعد از آن ما یاد بگیرند که برندا است ، این هم آهنگ با بیوگرافی: واقعی برندا و مارک تا به حال یک دختر در پاییز 1974 چند ماه بعد از این قسمت صورت می گیرد.

زوج بحث

Adam Brody looks into a mirror as Marc Feigen Fasteau.

آدم برودی به عنوان مارک Feigen Fasteau.

تام لانتوس/FX

چشمگیر محور قسمت 5 بحث بین فیلیس و فرد Schlafly و برندا و مارک Feigen Fasteau. در این قسمت یک بازی رخ داد زمانی که برندا چالش های Schlafly به بحث دوران در تلویزیون ملی بیان کرد او امیدوار است به “نشان دادن عموم که Schlafly نمی داند آنچه که او صحبت کردن در مورد.” این لحظه را کشیده است به طور مستقیم از تاریخ نشان می دهد حتی نقل قول های او را کلمه به کلمه. در این قسمت همانطور که در زندگی واقعی بحث می گیرد در به فردا نمایشیک glitzy اواخر شب نشان می دهد بحث میزبان توسط تام اسنایدر (با بازی Bobby Cannavale که در زندگی واقعی است شریک امریکا خانم بازیگر رز بایرن). در این قسمت به آن ایده به یک زوج بحث است نسبت به فیلیس Schlafly هر چند واقعی Schlafly یک بار پیشنهاد اسنایدر خود را در پشت آن بود و ادعا “او تا به حال یک زمان واقعا سخت حفر هر گونه pro-دوران رهبری که تا به حال یک زن و شوهر است. تنها او می تواند پیدا شد برندا Feigen Fasteau.”

در حالی که وجود ندارد مقدار پوشش از بحث در آن زمان آن را واقعا اتفاق می افتد همان بهار سال 1974 که پیشگامانه رایگان بود… من و شما تلویزیونی ویژه پخش فقط به عنوان نشان می دهد به تصویر می کشد. (این نشان می دهد تنظیم مجدد برخی از حوادث: در زندگی واقعی ویژه پخش قبل از, دو فاک, بحث, نه بعد از آن.) بر اساس آنچه ما می دانیم از خاطرات و چندین بار Schlafly به یاد می آورد بحث عموم وقایع به تصویر کشیده در این نمایشگاه همچنین مطابقت با آنچه در واقع اتفاق افتاده است. این گرم ترین نقطه در این بحث مطرح می شود در بحث از والدین حضانت حقوق. فیلیس استدلال می کند که دوران خواهد تحمیل یک “doctrinaire برابری” (یک عبارت Schlafly اغلب شاغل) در مردان و زنان و منجر به تقسیم تا از خانواده ها با متخلف بر حقوق مادر به نگه داشتن کودکان خود را. او سپس مراجع ایلینوی مورد حمایت او استدلال اما هنگامی که فشرده توسط برندا به استناد نام مورد اجتناب سوال و شروع به لکنت زبان پیدا کردن. برندا پس از آن می شود سخت و خواستار آن است که فیلیس استناد به این مورد که او مومبلس یک نام. “هیچ مورد” پاسخ برندا. این لحظه ای است که اساسا پیاپی بحث برای این نرم افزار-عصر جانبی است که تقریبا یکسان به یک حکایت در خاطرات. تنش تن از بحث با زنان اغلب با صحبت کردن با صدای بلند بیش از یک دیگر نیز از نزدیک مسابقات Feigen توضیحات در خاطرات. به عنوان او آن را قرار می دهد:

تنها راه برای به دست آوردن یک کلمه در به معنای واقعی کلمه بود به صحبت می کنند بیش از او که در تلویزیون کار نمی کند و باعث می شود یک وقفه نگاه غیرمتمدن. گاهی اوقات هر چند من با توسل به صحبت کردن بیش از او. من تنها انتخاب اگر من می خواستم برای دریافت فمینیستی نقطه نظر در سراسر.

گلوریا استاینم دوست پسر

Franklin Thomas and Jay Ellis.

فرانکلین و توماس جی الیس.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های Bettmann/گتی ایماژ و پري Dukovic/FX.

هر چند او نیست به شخصیت اصلی در این قسمت گلوریا استاینم عاشقانه زندگی نیز می آید به تمرکز تا حدودی با وضوح بیشتری در این قسمت و در خصوص رابطه خود را با فرانکلین “فرانک” توماس (به تصویر کشیده شده توسط نا امن‘s جی الیس) خوش تیپ وکیل. هر چند تاریخ ثبت شده از استاینم رابطه با توماس محدود است دو واقعا تاریخ و توماس واقعا بود به تازگی طلاق گرفته و با دو دختر با استاینم توصیف توماس در 2015 نیویورکر مشخصات به عنوان “عشق دیرین از زندگی من و بهترین دوست.” هر چند توماس است foregrounded در این سری او چشمگیر شخصیت تاریخی را در حق خود و رفت و تبدیل به اولین رئیس جمهور سیاه از بنیاد فورد.

Stanley Pottinger and Jake Lacy.

استنلی Pottinger و جیک بند دار.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های Bettmann/گتی ایماژ و screengrab از FX.

بعد در این قسمت ما دیدن استاینم شروع یک لحظه به ظاهر عاشقانه بعید است با یک جمهوری خواه وکیل در دولت نیکسون. هنوز هم همانطور که شما ممکن است مشکوک در حال حاضر این plotline بر اساس واقعیت است. شخصیت استن است که بر اساس استنلی Pottinger یک وکیل در حقوق مدنی بخش از ریچارد نیکسون وزارت دادگستری که استاینم آیا در واقعیت تاریخ از سال 1974 تا اوایل 1980s. نشان می دهد حتی در ورقه چند کوچک به زندگی واقعی اطلاعات از جمله این واقعیت است که Pottinger مانند استاینم است از اوهایو. در حالی که ممکن است اعتصاب برخی از بینندگان به عنوان عجیب و غریب که صریح لیبرال مانند استاینم خواهد تاریخ سراسر راهرو او کمتر حزبی در زندگی شخصی او. در مقاله ای در واشنگتن پست از سال 1983 همکار استاینم به یاد می آورد, “منظورم این است که شما سقوط در عشق با یک جمهوری خواه است. چه می خواهید انجام دهید؟”

فیلیس Schlafly می رود به مدرسه حقوق

Phyllis Schlafly and Cate Blanchett.

فیلیس Schlafly و کیت بلانشت.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های Joan راث/هولتن بایگانی/گتی ایماژ و FX.

یکی از مرکزی ironies از فیلیس Schlafly شخصیت است که برای همه تبلیغی در مورد حق زن در خانه باقی می ماند او به ندرت در خانه خودش و در این قسمت او می گوید فرد است که او قصد دارد به درخواست به دانشکده حقوق. این هم درست است به واقعیت: Schlafly با حضور در دانشکده حقوق در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس و خود را به دست آورده J. D.) در سال 1978 در سن 53.

مارگارت اسلون-شکارچی واریز

این قسمت نیز نشان می دهد مارگارت اسلون-شکارچی (بریا Henderson) به استاینم که او در حال ترک Ms. magazine به حرکت به اوکلند کالیفرنیا. هر چند او اشاره چیزی در مورد “بهتر مدارس” به نظر می رسد روشن است که این فقط یک پوشش است و او احساس می کند مانند token سیاه ویرایشگر. همانطور که ذکر شد ما در ما شکست قبلی, قسمت, Ms. magazine واقعا مبارزه شامل و نمایندگی سیاه و اسلون-شکارچی را در واقع ترک خانم برای اوکلند هر چند تا 1975.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>