چه واقعیت و چه داستانی در امریکا خانم قسمت 6


Side-by-side photos of Jill Ruckelshaus and Elizabeth Banks as Jill Ruckelshaus

جیل Ruckelshaus و بانک های الیزابت به عنوان جیل Ruckelshaus در خانم امریکا.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های Bettmann/مشارکت کننده و FX برای Hulu.

در ششمین قسمت از خانم امریکاجمهوری خواه جیل Ruckelshaus (Elizabeth Banks) طول می کشد در مرکز صحنه به عنوان یکی از رهبران جنبش فمینیستی رفتن سر به سر با فیلیس Schlafly در یک نبرد برای حزب را پشتیبانی می کند. تا به این نقطه از Hulu و سری FX بیشتر به نمایش گذاشت درگیری میان طرفدار حقوق برابر متمم دموکرات ها در یک طرف و ضد دوران جمهوری خواهان از سوی دیگر و “جیل” ارائه می دهد متنوع تر نگاه در جنگ در حال مبارزه در درون احزاب خود را. در زیر فقط به عنوان ما برای اولین بار پنج قسمت ما شکستن است که بخش مستقیم از تاریخچه و, هستند که مجوز هنری.

جیل Ruckelshaus (Elizabeth Banks)

یکی از بنیانگذاران ملی زنان سیاسی حزبی جیل Ruckelshaus تا به حال یک موقعیت منحصر به فرد در بحث در اطراف آن دوران او به عنوان یک پیشرو طرفدار اصلاح و یک جمهوری خواه است. قسمت 6 باز می شود با Ruckelshaus دست دادن با رئیس جمهور جرالد فورد به عنوان او می پذیرد موقعیت مرجعیت در یک کمیسیون ملی “به افتخار زنان و مصرانه از تصویب اصلاحیه حقوق برابر.” این رویداد واقعا اتفاق می افتد و در واقع آن برگزار شد در جشن از چیزی به نام “بین المللی زنان در سال” بود که رسمی عنوان با توجه به سال 1975 توسط سازمان ملل متحد. و بله Ruckelshaus واقعا منصوب شد توسط فورد به عنوان رئیس جلسه از کمیسیون ملی رعایت حقوق زنان در سال است.

پس از مراسم بتی فورد طول می کشد Ruckelshaus را کنار گذاشته و می گوید: “شما باید به جلو و مرکز جیل. بهتر است که برای اثبات فمینیسم نیست یک کلمه ؟ یک میانه عروسی مامان از پنج … شما به آمریکا به عنوان پای سیب.” درست است که به عنوان یک پاک کننده و از لحاظ مالی محافظه کاری Ruckelshaus به چالش کشیده غالب کلیشه های فرهنگی در اطراف فمینیست و نرم افزار-عصر حرکت در زمان. یک سال 1983 واشنگتن پست مقاله توصیف او به عنوان “نوع زن بعضی از زنان حسادت: تهاجمی و بیان همیشه حفظ زنانگی او. او به راحتی می تواند به عنوان زیبا. او Windex-چشم آبی است.” و بله او افزایش پنج فرزند دو نفر از آنها از شوهرش ویلیام ازدواج قبلی. هنگامی که او ازدواج کرده و از او به تازگی بیوه شده بود و نوزاد دوقلو دختر, چیزی که او منابع به بعد در این قسمت در گفتگو با فیلیس Schlafly.

ویلیام Ruckelshaus (جاش همیلتون)

Side-by-side photos of William Ruckelshaus being sworn in and Josh Hamilton as William Ruckelshaus.

ویلیام Ruckelshaus و جاش همیلتون به عنوان ویلیام Ruckelshaus.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس توسط ریچارد نیکسون کتابخانه ریاست جمهوری و FX برای Hulu.

یکی از قسمت های اصلی داستان شامل ویلیام Ruckelshaus بودن کوتاه شده بود و فورد در حال اجرا همسر. زن و شوهر صرف چندین روز آماده ویلیام سخنرانی و تجسم احتمالات آینده, اما در پایان او را نادیده گرفته است برای موقعیت. نشان می دهد نشان می دهد که Ruckelshaus نشده اند ممکن است به لحاظ اجتماعی محافظه کار به اندازه کافی برای حزب جمهوری خواه به رهبران و ارتباط خود را با جیل—که فمینیست دوران دفاع خواهد ناراحت “Reaganites”—ممکن است انجام داده اند او را در. ویلیام واقعی Ruckelshaus که تا به حال به عنوان مدیر اف بی آی و به عنوان نیکسون معاون دادستان کل قبل از استعفا در طول شنبه شب قتل عام شد و در واقع یک فینالیست برای 1976 معاون نامزدی ریاست جمهوری هر چند در پایان فورد رفت و با باب دل است. در حالی که معلوم نیست دقیقا به همین دلیل فورد را انتخاب کرد دل, به گزارش نیویورک تایمز در آن زمان است که فورد تصمیم پس از مشورت با رونالد ریگان بود که در خصوص حمایت از دوله. Ruckelshaus باقی مانده مستقل فکر تا پایان حمایت هیلاری کلینتون در سال 2016 انتخابات و انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن درمان مولر تحقیقات در سال 2018 قبل از مرگ در سال 2019.

Lottie بث هابز (سیندی Drummond)

Cindy Drummond as Lottie Beth Hobbs, seated

سیندی دروموند به عنوان Lottie بث هابز.

FX برای Hulu

در این قسمت ما دیدن Schlafly پیوستن به نیروهای با یک جناح راست مسیحی به نام زنان که می خواهند به زنان و یا WWWW که به ریاست بسیار محافظه کار و بنیادگرا زن, Lottie بث هابز. در طی چندین جلسات Schlafly دادگاه هابز به عضویت هیئت عقاب فروم در تلاش برای به دست آوردن دسترسی به WWWW لیست پستی است که اجازه خواهد داد که او به گسترش خود برسد در میان محافظه کار زنان است. همه از این آهنگ بیشتر یا کمتر با تاریخ است. WWWW بود و در واقع اوایل ضد فمینیستی که کمک مورد ظهور مسیحی راست. هابز یک فورت ورث تگزاس, زن بود که به شدت ضد سقط جنین و ضد حقوق همجنسگرایان آیا تیم با Schlafly برای ساخت یک ملی محافظه کار اتحاد در برابر دوران است. (بیشتر در مورد این بعد قسمت.) او در ادامه برای تبدیل شدن به یک عضو از رئیس جمهور رونالد ریگان شورای ارزشهای خانوادگی و مانند Schlafly او درگذشت در سال 2016.

بتی فورد (لری Hallier)

Side-by-side photos of Betty Ford and Lori Hallier as Betty Ford.

بتی فورد و لری Hallier به عنوان بتی فورد.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس ها توسط ایالات متحده کتابخانه کنگره و FX برای Hulu.

این قسمت را باز صحنه نیز نشان می دهد بتی فورد صحبت کردن در مورد کار خود را در حمایت از از دوران است. بعید است آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد امروز جمهوری خواه بانوی اول بود و در واقع عمده لابی برای مترقی حقوق زنان در سیاست در سراسر زندگی حرفه ای او. در Jeffrey اشلی 2003 بیوگرافی بتی فورد: نماد قدرتاو اشاره می کند که “بتی بود در واقع درک شده توسط anti-عصر نیروها به عنوان یک تهدید که فیلیس Schlafly از توقف دوران’ درخواست شده است که بتی ارائه حسابداری چقدر پول فدرال بود که صرف حمایت کنید.” هر چند کار او شد و در نهایت آهسته با مبارزه با سرطان سینه, آن را نمی تواند دور بماند در هر دو طرف راهرو: پس از بانوی اول نشان داد تشخیص او بتی فریدن آرزو برای بتی فورد “انرژی و قدرت جنبش زنان” گفت: “او انجام می شود بسیار خوب برای جنبش صحبت کردن به او برای چیزهایی مانند اصلاحیه حقوق برابر [ما] امیدوارم که برخی از قدرت ما می تواند جریان را به او.”

Schlafly را اقرار

به خصوص سرد لحظه ای در این قسمت می آید زمانی که فیلیس اعتراف weepily به او کشیش که او نگران پسرش است “منحرف.” این لحظه نشان می دهد یک طرف Schlafly شخصیت است که در حالی که اشاره در سراسر نشان می دهد ما دیده نمی شود نمایش داده می شود به طوری nakedly تا به حال: او عمیق مذهبی و محافظه کاری. واقعی Schlafly بود که یک مؤمن کاتولیک را در واقع اشاره به افراد همجنسگرا به عنوان “جنسیت” در موارد متعدد از جمله در Good Morning America.

آزار و اذیت جنسی

Side-by-side photos of Shirley Chisholm and Uzo Aduba as Shirley Chisholm

شرلی Chisholm و Uzo Aduba به عنوان شرلی Chisholm.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس ها توسط کتابخانه کنگره و FX برای Hulu.

یک subplot از قسمت 6 که مراکز بر روی یک سری از اتهامات در مورد مرد قدرتمند سناتور آزار جنسی زن خود را دبیر احتمال می دهد, مدرن, بینندگان خسته کننده حس آشناپنداری. در این نمایش گفتگو در اطراف جنسی از کنگره دبیران است که باعث شده به آن مشهور الیزابت ری رسوایی جنسی است که در آن کنگره وین هیز از اوهایو بود و به نگه داشتن معشوقه اش را بر مالیات دهندگان بودجه حقوق و دستمزد. (هیز استعفا داد.) Chisholm سپس توضیح می دهد که بیشتر دبیران گزارش شد نیاز به انجام “نعمت جنسی” برای کنگره. در قسمت Chisholm خواستار بلا Abzug برای کمک به شکستن داستان و نیروی شهوت پرست کنگره از دفتر ولی نگران ناراحت کننده حزب دموکرات رهبران Abzug کاهش می یابد.

در حالی که بسیاری از جزئیات خاص از این طرح قوس به نظر می رسد که اختراع شده است برای نشان دادن آن را با دقت نشان دهنده بزرگتر فرهنگی تغییر است که در حال وقوع بود در اواسط دهه 1970 به عنوان آگاهی بیشتر از آزار و اذیت جنسی شروع به پدیدار شود. برخی جزئیات نیز پیگیری با آنچه ما در مورد زمان. در علاوه بر این به ری رسوایی مارس 1976 وجود دارد یکی دیگر از رسوایی که در همان تابستان که در آن Rep. جان جوان تگزاس شد و متهم به پرداخت یک جوان مشاور بیمه حقوق و دستمزد در ازای “نعمت جنسی.” در حالی که همه بیش از حد آشنا برای ما در حال حاضر این نوع اتهامات در آن زمان هنوز هم بسیار نادر است. با توجه به زمان magazine, مدت آزار و اذیت جنسی تنها رسما ابداع شده توسط یک گروه از محققان دانشگاه کرنل در سال 1975. در حدود همان زمان شيوع محل کار آزار و اذیت جنسی نیز شروع به دریافت بیشتر توجه رسانه ها. یک به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده مقاله ای در نیویورک تایمز در سال 1975 به استناد یک کرنل بودجه نظرسنجی که “نشان داد که بیش از 70 درصد از 155 پاسخ دهندگان تا به حال تجربه نوعی از آزار و اذیت جنسی.” و به عنوان نشان می دهد, نشان می دهد, Chisholm بود و در واقع فعال و صریح در حمایت از حقوق زنان و مردم رنگ در محل کار. در سال های اخیر Chisholm دریافت کرده است برخی از دیرهنگام برای به رسمیت شناختن نقش او در ایجاد زمینه های مناسب برای مبارزه با آزار و اذیت جنسی او شده است عنوان کرد foremother مدرن #MeToo جنبش است.

در این نشان می دهد که در واقعیت وقتی پرسیده شد که در مورد این موضوع از محل کار آزار و اذیت, Phyllis Schlafly شد جای تعجب نیست سریع به سرزنش قربانی. “آزار و اذیت جنسی در کار است و نه یک مشکل برای فضیلت زنان به جز در نادرترین موارد” او ادعا کرد که یک کمیته مجلس سنا در آزار و اذیت جنسی در سال 1981. “مردان همیشه به سختی بخواهید نعمت جنسی زنان از آنها خاص پاسخ منفی است. فضیلت زنان به ندرت مواجه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>