چه جدید در Netflix بکشد در ماه آوریل از “کیم راحتی” به “#blackAF”

خوبه همه ما صرف زمان بیشتری را در خانه در حال حاضر. من درک می کنم که این لزوما سرگرم کننده و یا راحت به خصوص که جهان خارج را احساس می کند به طور فزاینده ای ناپایدار و خطرناک است. اما این جایی است که رسانه ها, فیلم, مجموعه تلویزیونی, sketch را نشان می دهد — می تواند امیدوارم با ارائه نوعی کردند.

ما با هم یک لیست از برخی از آنچه را به Netflix بکشد در این ماه وجود دارد فریبنده مستند, خوش بین, خانوادگی, کمدی یک trippy سری انیمیشن بر اساس یک پادکست و طبیعت نشان می دهد توسط یک دمدمی بازیگران از کاراکتر ها است.

تبلیغات:

در اینجا نکات برجسته به دنبال یک لیست کامل در زیر:

“چگونه به رفع مواد مخدر رسوایی” 1 آوریل

من یک فن اختصاصی از فیلمساز مستند ارین لی یابند. کار خود را — از جمله اخیر او HBO docuseries “من دوست دارم شما در حال حاضر می میرند” — گرایش به داستان های که واقعا برای رسوا سرفصل پوست دور هر salaciousness و رسیدن به زندگی انسان در زیر. در “چگونه به رفع مواد مخدر رسوایی” چهار بخش docuseries کار به نظر می رسد در مبارزه با مواد مخدر داروخانه ها Sonja Farak و آنی Dookhan که دستگیری آشکار بزرگه نقص در غفلت نظام حقوقی طراحی شده برای ساده کردن “جنگ با مواد مخدر.”

تبلیغات:

“این Iliza Schlezinger طرح نشان می دهد” 1 آوریل

به عنوان آزادی مطبوعات آن را قرار می دهد “نگه دارید و به بالا خود را گره و خود را با شتاب از راه دور” برای شش بخش طرح سری های تولید شده توسط بازیگران و کمدین Iliza Schlezinger. پس اخیر طرح سری مانند “بانوی سیاه و سفید طرح نشان می دهد,” “The Astronomy Club” و “من فکر می کنم شما باید با ترک تیم رابینسون” در “Ilana Schlezinger طرح نشان می دهد” را از ویژگی های یک گروه بازیگران مقابله با تلویزیون کلیشه که ما پر کردن صفحه نمایش – بزرگ و کوچک و کوچک.

“کیم راحتی” فصل 4 مارس 1

تبلیغات:

کانادا به ما داده است بسیاری از چیزهای شگفت انگیز در میان آنها پیچش یا حلقه زنی و حسن نیت ارائه میدهد و “کیم راحتی.” ما سپاسگزار است که مورد علاقه ما کره ای خانواده مهاجر است که اجرا می شود یک گوشه فروشگاه مواد غذایی است. در این فصل ما را انتخاب کنید تا با cliffhanger از راج شکستن تعامل خود را برای دیدن اگر او می تواند آشتی با جانت. در ضمن Jung خود اشتباه است ؟ به نظر می رسد مانند آن را بهبود بخشد اما نه بدون مشکلات آن است. همانطور که برای پدر و مادر خانم و آقای کیم که برای مقابله با یک غیر منتظره houseguest و بعد از آن آقای کیم مربیان یک تیم فوتبال و خانم کیم برای مقابله با باشگاه کتاب سیاست است. در جهان است که احساس می کند مانند آن را رفته است دیوانه و قدیم ارائه بسیار مورد نیاز خنده. خوب ببینید شما!

“Brews برادران” 10 مارس

تبلیغات:

این احساس می کند مانند یک زمان برای آسان-به-تماشای تلویزیون, راست? و یکی از نشان می دهد من بیشتر به دنبال به جلو به در این عرصه است “Brews برادران” که به نوعی به نظر می رسد مانند یک “زوج عجیب و غریب” درام ریخته در آبجو. در این Netflix طنزهای estranged brothers ویلهلم و آدم Rodman — که هر دو استاد حذفی — به نحوی پیدا کردن خود را در حال اجرا یک آبجوسازی با هم سبک های خود را بسیار متفاوت است. درام خانوادگی و آبجو puns مطمئن شوید که به در ضربه بزنید.

“Tigertail,” مارس 10

امی و برنده “استاد هیچ” و “برای همیشه لطفا برای” co-creator آلن یانگ می نویسد و می سازد از ویژگی های او کارگردان اولین با “Tigertail” یک داستان است که با الهام از خانواده خود را. پس از یک دوران کودکی دشوار در تایوان پین-Jui (Tzi Ma) برگ عشق خود را و صفحه اصلی به حرکت به امریکا با یک زن با او نیست و کاملا ارتباط برقرار کنند. این یک مخاطره آمیز انتخاب یکی است که منجر به یک بازی کاملا جدید در زندگی است. در طول دوره از “Tigertail,” Pin-Jui به نظر می رسد در این تصمیم خود را به عنوان پدر آنجلا رشد می کند. پدر و مادر جفت فوق العاده مشابه — سمج و بي پروا به شکست و در حالی که آنها را نمی بینید, آن را در اول آنها آمده برای خود را تشخیص در هر یک از دیگر.

تبلیغات:

“بی گناهی فایل” مارس 15

“بی گناهی فایل” می درخشد نور را در داستان های ناگفته در پشت هشت مورد از محکومیت غیر قانونی که غیر انتفاعی پروژه بی گناهی با این نسخهها کار برای سرنگونی. نه قسمت سری است که به سه بخش تقسیم شده: شواهد شاهد و دادستان است.

در سال گذشته ما دیده ایم یک به نوبه خود نسبت به غیرداستانی محتوای آن روایت است که کمتر در مورد حل رمز و راز و یا به هم چسباندن یک جرم و جنایت و بیشتر در مورد چرخش ذره بین در دادرسی که آن را احاطه کرده; مرتب کردن بر اساس “true عدالت کیفری” تعیین به عنوان مخالف “true crime.” اغلب سنگ بنای این داستان است upending از نقش های معمولی واقعی جرم و جنایت و نشان می دهد که این طرح بین شخصیت های خوب و بد شخصیت ها — به طور سنتی قربانیان و یا اجرای قانون و مجرم از جرم و جنایت بود — تار شده است (فکر می کنم “ساخت یک قاتل”).

تبلیغات:

این سری به نظر می رسد مانند آن را واقعا کشف که تغییر, در حالی که همچنین افشای دشوار حقایق در مورد امریکا عمیقا ناقص سیستم عدالت کیفری.

“#blackAF,” مارس 17

بازیگران Kenya Barris (خالق ABC “black-ish” و آن دو spinoffs) و رشیدا جونز “#blackAF” زیر یک خانواده به عنوان آنها در انطباق با پول جدید و گران قیمت خود را با سلیقه در حالی که کاوش در مبارزات بودن unapologetically سیاه و ثروتمند.

“نیمه شب انجیل” آوریل 20

تبلیغات:

این trippy سری انیمیشن است که بر اساس مصاحبه از “دانکن Trussell خانواده ساعت” پادکست زیر یک spacecaster تراورس جهان در داخل خود جهان, بررسی سوالات وجودی در مورد زندگی و مرگ و معنای زندگی.

“Middleditch & شوارتز” آوریل 21

“دره سیلیکون” ستاره و Verizon سخنگوی Thomas Middleditch و “Parks and Rec” برک آوت Ben Schwartz خود را به دو شخص کمدی نشان می دهد Middleditch & Schwartz به مخاطبان جهانی در یک مجموعه ای از سه کاملا بداهه Netflix کمدی فوق العاده. هر یک عملکرد است که بر اساس به طور کامل در یک تصادفی مخاطبان پیشنهاد: شغل رویایی, قانون, مدرسه سحر و جادو و پارکینگ عروسی.

تمام سه قسمت شد و هر فیلم برداری در دانشگاه نیویورک Skirball مرکز هنرهای نمایشی.

تبلیغات:

“پوچ سیاره” آوریل 22

برای متفاوت را در روز زمین برنامه نویسی “سیاره پوچی” طول می کشد تسکین دهنده فرمول از طبیعت را نشان می دهد مانند “سیاره زمین” یا “سیاره ما” و تزریق آن با کمی طنز. این پیچ و تاب و در طبیعت doc طول می کشد یک زیرچشمی نگاه کردن به زندگی برخی از زمین جالبترین حیوانات با تفسیر ارائه شده توسط بازیگران دمدمی مخلوقات و مادر طبیعت خودش است.

“سیرک از کتاب” آوریل 22

فیلمساز مستند راشل ماسون رشد تفکر پدر و مادر او فرار یک کتابفروشی کوچک. که آنها نوع بود. کارن و بری ماسون — راست, طبقه متوسط, کالیفرنیا, زن و شوهر متعلق به سیرک ها در حال حاضر از بین رفته جنوب کالیفرنیا انجمن فروشگاه به فروش می رسد که مجلات و مطالب چاپ شده از جلو و تا به حال یک انتخاب گسترده ای از همجنسگرا هاردکور, فیلم ها و اسباب ،

تبلیغات:

ماسون ترکیبی از صفحه اصلی فیلم و معاصر مصاحبه ها و فیلم آرشیوی برای ایجاد چقدر مهم یک فروشگاه مانند سیرک از کتاب بود به کالیفرنیا, گی جامعه است.

“این Willoughbys,” مارس 22

این Netflix فیلم انیمیشن بر اساس کتاب کودکان به همین نام توسط لوئیس لوری شروع می شود با آنچه که احتمالا یک سوپر relatable قضیه برای هر کسی که رفت و از طریق یک سرکش دوران کودکی فاز. چهار Willoughby خواهر و برادر معتقد هستند که زندگی بهتر خواهد بود که بدون پدر و مادر خودخواه به طوری که آنها به علاوه خود را روشن blue cat — تخم یک طرح به رها کردن آنها را بر روی تعطیلات و تشکیل یک خانواده خود را.

“هرگز به من همیشه” مارس 27

با الهام از Mindy Kaling, دوران کودکی, “Never Have I Ever” یک coming-of-age سریال کمدی در مورد زندگی مدرن نسل اول سکس دختر نوجوان. Devi 15 ساله دانشجوی سال دوم در برخورد با مرگ پدرش بلکه فقط منظم بودن اما بلند پروازانه ، اما این فقط نمرات خوب او را به دنبال اما به داشتن رابطه جنسی با کلاس heartthrob Paxton. برای دوستداران “Booksmart,” بینندگان را تشخیص دهند که smart girls don’t همیشه باید درس خوان wallflowers.

“راز عشق” مارس 29

شما ممکن است آشنا با زندگی تری Donahue که برای زنان حرفه ای بیس بال لیگ برتر که با الهام از فیلم ضربه “لیگ از خود را دارند.” اما “راز عشق” ارائه داستان ناگفته از زندگی واقعی زنان که باقی مانده closested بیشتر از زندگی خود را. این مستند به شرح زیر عشق از تری و پت Henschel که رابطه دهانه نزدیک به هفت دهه از زمانی که آنها برای اولین بار ملاقات به زمانی که آنها بیرون آمد و به محافظه کارانه خود خانواده رو به سختی از پیری و بیماری.

“قتل ها به Mercy: این Cyntoia قهوه ای, داستان” مارس 29

در سن 16 Cyntoia قهوه ای شد به اتهام قتل و سرقت از جان مایکل آلن. قهوه ای بود که یک قربانی از قاچاق جنسی گفت که آلن به حال او پرداخت می شود $150 به داشتن رابطه جنسی با او اما در نیمه راه از طریق برخورد می ترسید برای او زندگی که منجر به تیراندازی او را.

او از زندان آزاد شد در اواخر سال 2019 و این مستند طول می کشد یک نگاه چگونه گذشته خود فیزیولوژی و قانون خود را به نام گناه او را زیر سوال.

در اینجا لیست کامل از آنچه در حال آمدن است به Netflix در مارس

مارس 1

“40 روز و 40 شب”
“Bloodsport”
“Cadillac Records”
“سختی می تواند صبر کنید”
“Cheech & چونگ را در دود”
“جامعه: فصل 1-6”
“دیوید Batra: Elefanten من Rummet”
“تاثیر عمیق”
“خدا مرده است”
“چگونه به رفع مواد مخدر رسوایی”
“فقط دوستان”
“Killer Klowns from Outer Space”
“کیم راحتی” فصل 4
“سلاح مرگبار”
“سلاح مرگبار 2”
“Lethal Weapon 3”
“سلاح مرگبار 4”
“گزارش اقلیت”
“مولی بازی”
“مورتال کمبت”
“گل”
“آن را به میخ!” فصل 4
“کلیپ های این مجموعه: Sun & Moon: S3: Sun & Moon – فوق العاده Legends”
“سرزمین موعود”
“جاده تباهی”
“نمک”
“School Daze”
“شرلوک هلمز”
“روح هواپیما”
“ساندرلند ‘Til I Die” فصل 2
“طلوع در بهشت”
“راننده تاکسی”
“مرگ استالین”
“دختر با همه هدیه”
“خماری”
“این Iliza Shlesinger طرح نشان می دهد”
“ماتریکس”
“The Matrix Reloaded”
“ماتریکس انقلاب”
“The Perks of Being a Wallflower”
“هم اتاقی”
“Adelaide”
“شبکه اجتماعی”
“Wildling”

مارس 2

“خوب, بد و زشت”
“بنفش Evergarden: ابدیت و خودکار حافظه عروسک”

مارس 3

“قهوه و Kareem”
“La casa de papel” قسمت 4
“پول دزدی: پدیده”
“روح سوار رایگان: سواری آکادمی”
“StarBeam”

مارس 4

“فرشته کاهش یافته است”

مارس 5

“قتل مقدس گوزن”

مارس 6

“بزرگ نشان می دهد نشان می دهد”

مارس 7

“تراس خانه: توکیو 2019-2020” قسمت 3

مارس 9

“سلام نمره دختر” فصل 2

مارس 10

“Brews برادران”
“لا اصل”
“La vie scolaire”
“عشق عروسی تکرار”
“رویداد اصلی”
“Tigertail”

آوریل 11

“کد 8”

مارس 14

“Chris D’elia: هیچ درد”

آوریل 15

“بی گناهی فایل”
“بانک های خارجی”

مارس 16

“Despicable Me”
“Fary: Hexagone” فصل 2
“Fauda” فصل 3
“درود بر سزار!”
“موریسیو Meirelles: ستاره ای Caos”
“Jem و هولوگرام”

آوریل 17

“Betonrausch”
“#blackAF”
“زمین و خون (La terre et le sang)”
“گذشته بچه ها در زمین” کتاب 2
“Legado en los huesos”
“سرجیو”
“بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به”

آوریل 18

“زنبور سبز”

آوریل 20

“پخته شده با شاهدانه”
“نیمه شب انجیل”
“واتیکان در حمام”

مارس 21

“Bleach: The Assault”
“Bleach: The Bount”
“Middleditch & Schwartz”

آوریل 22

“سیاره پوچی”
“سیرک از کتاب”
“El silencio del pantano”
“آفت از Breslau”
“این Willoughbys”
“پیروزی در بیابان”

آوریل 23

“خانه از گل” فصل 3

آوریل 24

“پس از زندگی” فصل 2
“استخراج”
“سلام نینجا” فصل 2″
“ارادتمند Kanan Gill”

آوریل 25

“هنرمند”
“Django Unchained”

آوریل 26

“آخرین پادشاهی”

آوریل 27

“نبرد: لس آنجلس”
“هرگز به من همیشه”

مارس 29

“راز عشق”
“فوق برنامه”
“قتل ها به Mercy: این Cyntoia قهوه ای داستان”
“نادیا زمان غذا خوردن”
“فصل تابستان”

مارس 30

“خطرناک نهفته است”
“دست خوش پیشامد میشه اژدها”
“جنگل عشق: برش عمیق”
“سرشار از عشق (Ricos de Amor)”
“قربانیان’ بازی”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>