چه جدید در Netflix بکشد در ماه فوریه از “تغییر کربن” به “Narcos: مکزیک”

با ولنتاین Galentine و تک آهنگ روز آگاهی سریع نزدیک شدن به آن را مناسب است که فوریه Netflix صف به طور کامل مواجه نگردند با یک آرایه متنوع از محتوای جدید. مناسب برای Netflix بکشد و لرز خود را با پس و یا برخی از takeout.

وجود دارد بدیهی است که برخی از شیرین عاشقانه انتخاب; من شخصا eying “به تمام پسران: P. S. I Still Love You” و “تمام مکان های روشن.” و یا اگر شما می خواهید برای ریختن به تمام احساساتی احساس از فصل, من می خواهم پیشنهاد هیجان انگیز مانند “اسب سیاه” و یا “هر وقت من بمیرم.”

تبلیغات:

فوریه نیز به ارمغان می آورد در برخی از گرافیک های جدید رمان به جریان سری لوازم جانبی مانند “من خوب نیست با این” و “لاک & Key.” اگر مثل من شما listlessly انتظار برای فصل جدید از “چتر آکادمی” کسانی که ممکن است کمک به bide ،

در اینجا نکات برجسته از آنچه در آینده در ماه فوریه:

“تام پاپا: شما در حال انجام بزرگ!” Feb. 4

تبلیغات:

کمدین تام پاپا شنیده می شود بر اساس این هفته برگردان های ترسناک در سفر خود را در سراسر ایالات متحده در “زنده از اینجا” با Chris Thile یا در خود Sirius نشان می دهد “چه شوخی با پاپا و ثروت” با ثروت Feimster (که خود Netflix ویژه پخش در اوایل این ماه). اما در “شما در حال انجام بزرگ” پاپا طول می کشد مرحله به تنهایی به بحث در مورد “خانواده و کار و تغییر آب و هوا, رسانه های اجتماعی, و در نیوجرسی زندگی.”

“داروساز” فوریه. 5

این docuseries است که در سال 1995 لوئیزیانا به شرح زیر در شهر های کوچک داروساز دن اشنایدر به عنوان او تلاش می کند برای پیدا کردن پسرش که کشته شد در یک مربوط به مواد مخدر تیراندازی. اما ماه بعد ماموریت خود را به آرامی تغییر میکند. پس از شاهد یک جریان ثابت از مردان و زنان — که جوان بودند و به ظاهر سالم — بیا به داروخانه با دوز بالا نسخه برای OxyContin او احساس مخدر بیماری طولانی قبل از آن به دست آورد در سراسر کشور مورد توجه است. در نهایت “داروساز” است که به کارگردانی جولیا Willoughby Nason و Jenner Furst است در مورد چگونه اشنایدر کانال غم و اندوه خود را به مصرف در داروسازی بزرگ در نتیجه صرفه جویی در پدر و مادر دیگر’ پسران و دختران از طول عمر از اعتیاد

تبلیغات:

“اسب سیاه” Feb. 7

در این تیره طنز آمیز روانی, هیجان انگیز, Alison Brie ستاره به عنوان یک اجتماعی جدا شده هنر و صنایع دستی فروشگاه کارمند است که راحت تر در این شرکت از اسب و شخصیت های داستانی از او فوقالعاده جرم و جنایت نشان می دهد و سپس مردم در روز به روز زندگی.

تبلیغات:

اما پس از آن او شروع به داشتن واقعا نگران کننده رویاهای که شروع به تاثیر او در زندگی بیداری و در برخی از نقطه در سند چشم انداز خود را و شروع به همگرایی تبدیل شدن به غیر قابل تشخیص.

“لاک & کلیدی” فوریه. 7

بر اساس بهترین فروش سری کتاب های کمیک با جو هیل و گابریل رودریگز “لاک & کلیدی” زیر سه خواهر و برادر و مادر خود را به حرکت آنها را به خانه آبا و اجدادی Keyhouse. آنها وجود دارد (به عنوان ملک نام را نشان می دهد) پیدا کردن شماره از کلید جادویی است که ممکن است کمک به آنها را با هم قطعه حوادث خود را پدر اخیر, مرگ مرموز. انطباق پیش بینی شده است که به زندگی به ارمغان آورد توسط مدیران Carlton Cuse (“از دست رفته” “Bates Motel”) و Meredith Averill (فراموش نشدنی از خانه تپه).

تبلیغات:

“به تمام پسران: P. S. I Still Love You,” فوریه. 12

بله, این است که یک نوجوان/بله اما بیایید وانمود کنید که قسط اول از این سه گانه – بر اساس بهترین فروش سری جنی هان – نمی تاثیر بسیار زیادی فراتر از آن در نظر گرفته شده Gen Z مخاطبان است. مقدار زیادی از هزاره و حتی Gen X بینندگان تشنه بیش از حلقههای نوح Centineo به عنوان rakish دبیرستان, سوار کار ماهر, پیتر Kavinsky که کاهش عاشقانه-عشق لارا ژان (لانا شاهرخ). این قسط را تهدید می کند خود را realtionship با خواستگار از او گذشته لایروبی تا توسط کسانی که دوران کودکی عشق نامه.

در حالی که روایت معمولی رام-com کرایه آن ارزش نهفته در لارا ژان است که به او هویت و استقبال از استقلال به ایجاد شادی خود را. آن را نیز نمی تواند انجام نگرفته از چه داشتن یک آسیایی آمریکایی منجر به این معنی روی صفحه برای نمایندگی در یک محیط و یا داستان نیست که صرفا ،

تبلیغات:

“Narcos: مکزیک” فصل 2 Feb. 13

در فصل اول از “Narcos: مکزیک” سفر به 1980s مکزیک گذاشته و شکل گیری گوادالاخارا کارتل. در فصل 2, Diego Luna reprises نقش فلیکس گالاردو که باید به مقابله با آمریکا و عواقب ناشی از اعمال خود در برابر DEA در حالی که همچنین دست و پنجه نرم کردن با نارضایتی در درون صفوف خود را. “این کلمبیایی دیگر مسئول است. من به نوبه خود می گوید:” گالاردو در فصل پیش نمایش. “آمریکایی ها می توانید سعی کنید برای متوقف کردن ما, اما آنها با شکست مواجه خواهد شد.”

“Isi & اوسی” فوریه. 14

Isi است ممتاز میلیاردر دختر که باعث می شود یک پایاپای ترتیب با یک طبقه کارگر بوکسور Ossi به تاریخ به اندازه کافی بلند به تحریک پدر و مادر او به او را به دنبال رویاهای خود را به تبدیل شدن به یک آشپز است. در بازگشت Isi امور مالی اوسی مسابقه بوکس. اگر چه این به نظر می رسد مانند آنها معمولی اجتماعی و اقتصادی MFEO افسانه Netflix diehards را تشخیص جریان آلوم لیزا Vicari در نقش سرب است. او نقش مارتا از ذهن خم, زمان, سفر, آلمانی, سریال “تاریک” است که نمی خواهد بازگشت برای فصل نهایی خود را تا بعد از این سال. سازمان دیده بان تریلر در زیر (بله این در آلمانی اما Netflix بکشد باید زیرنویس/دوبله).

تبلیغات:

“آشپز نشان می دهد” جلد 3 — Feb. 19

آشپز روی چوی و بازیگر Jon Favreau دوباره در آشپزخانه برای آزمایش با دستور العمل های جدید, تکنیک های پخت و پز و غذاهای. در این فصل ویژگی های یک ستاره نکردم فهرستی از مهمانان از جمله: ولفگانگ جن “مرد عنکبوتی” مدیر Sam Raimi, Sprinkles بنیانگذار Candance نلسون Pizzana آشپز Daniele Uditi مرز کوره صاحبان شرکت مری سو Milliken و سوزان Feniger و Wexler را دلی صاحبان شرکت میکا Wexler و مایکل Kasser.

“Gentefied” فوریه. 21

توسعه یافته از “Gente-fied: دیجیتال سری” این Netflix انطباق شرح زیر است سه Latinx عموزاده به عنوان آنها کار خود را به نگه دارید پدربزرگ تاکو فروشگاه شناور در خود را به سرعت در حال gentrifying لس آنجلس جامعه است.

تبلیغات:

“به تعدادی dramedy حرکت را از موضوعات مهم مثل هویت و متعادل insta-شهرت با ترجمه الگوهای رفتاری برای پدر و مادر خود” می خواند انتشار در نشان می دهد. “ماروین [Lemus] و لیندا [چاوز] دو Chicano نسل اول نویسندگان تماس ‘Gentefied’ عشق نامه به Latinx و بیل هایقتس جوامع و امیدوارم که سری به شما اجازه خود را کمی عموزاده تاب آدیداس hoops و رویاهای بزرگ خود را روی صفحه نمایش بزرگ در راه آنها خود را تنها از خواب در حال رشد است.”

“نوزادان” Feb. 21

این docuseries که فیلم برداری شده بود در طی سه سال طول می کشد عمیق شیرجه نگاه به علم جامعه شناسی و روانشناسی در اطراف معجزه از اولین سال کامل از زندگی است. این بررسی چگونه نوزادان به سرعت در حال تغییر در طول این 12 ماه در حال توسعه از یک نوزاد درمانده به یک مطلب مستقل کودک نو پا.

“پوئرتا 7” فوریه. 21

تبلیغات:

در این سری است که توسط Martin زیمرمن از “اوزارک” و “Narcos” یک زن (Dolores Fonzi) تلاش می کند تا برای خلاص شدن از شر آرژانتین فوتبال باشگاه از جرم و جنایت سازمان یافته در اطراف آن است.

“هر بار که من می میرند” Feb. 25

در این indie در, رمز و راز, هیجان انگیز, سام (درو Fonteiro) یک دور EMT است و کشته شدن شوهر از زن کسی که با او شده است داشتن امر است. روح او است و سپس انتقال به بدن از یکی از دوستان و پس از آن یکی دیگر از سفر از طریق فرد پس از فرد به منظور محافظت از آنها را از قاتل او.

“من خوب نیست با این” Feb. 26

بر اساس چارلز Forsman گرافیکی رمان به همین نام “من خوب نیست با این” به شرح زیر 15 ساله سید است که در برخورد با برخی از سخت اما خیلی معمولی — دبیرستان مشکلات. او را لاغر اما “نه لاغر.” بهترین دوست او (کسی که با او واقعا در عشق) است قدمت یک ضد همجنس قلدر. او عزاداری از مرگ پدرش.

اما پس از آن اضافه کردن در به سرعت در حال توسعه قدرت telekinetic که به نظر می رسد با غیر قابل پیش بینی از هورمون موج و جوش و نوجوان تجربه شروع به نگاه به دور از عادی.

“تغییر کربن” فصل 2 Feb. 27

با وجود “تغییر کربن” نویسنده Richard K. Morgan را مشکل TERF موضع Netflix cyberpunk سری که Laeta Kalogridis ایجاد شده از کتاب خود را به همین نام است که مفهومی جذاب برای بازدید از محل به دلیل چگونه آن را به چالش می کشد مفاهیم هویت. در اینده این جهان که در آن یک آگاهی را می توان در هر “آستین” (یعنی بدن) که باز می شود تا چگونه تعریف از یک فرد شکل گرفته است – corporally, societally روانی. در فصل 1, ژاپنی مجارستانی محقق تاکشی Kovacs دیده می شد در فلاش بک با آسیایی, بدن, اما پس از آن در حال حاضر بود با بازی جوئل کینامن. که نشان می دهد بازده, Anthony Mackie نقش بدن میزبان جدید در دنباله از یک رمز و راز است که در حال حاضر تحت کاری ادامه داده اند.

“پیروان” Feb. 26

کارگردان Mika Ninagawa از “شام” و “دیگر انسان” “پیروان” اصلی سریال, طول می کشد بینندگان را به دنیای پر جنب و جوش از مد توکیو. آن به شرح زیر Limi نارا (Miki Nakatani) موفق مد عکاس که ساخته شده است یک حرفه ای گرفتن انرژی شهر در اطراف او. Limi مستقل زندگی می ایستد در تضاد کامل است که از بازیگر مشتاق ناتسومی Hyakuta (Elaiza Ikeda) که در حال تلاش برای پیدا کردن جای پا و اعتماد به نفس. اما هنگامی که در زندگی خود برخورد می کنند پس از یک کاندید Instagram شات می رود ویروسی آنها را هر دو بود در مواجهه با این سوال که چه چیزی در زندگی واقعی شادی در واقع به نظر می رسد.

“همه مکان های روشن” فوریه. 28

در این درام است که بر اساس سطح بین المللی پرفروش جوان بالغ رمان جنیفر نیون بنفش Markey (ال فانینگ) و تئودور سهره (عدالت اسمیت) دو نوجوان که مشغول با مرگ و میر — گناه بازمانده و شیفتگی با مرگ بود. این دو به طور غیر منتظره دیدار با زمانی که آنها هر دو مقیاس مدرسه برج ناقوس در همان زمان هر دو برنامه ریزی برای پرش.

آنها به معنای واقعی کلمه صحبت یکدیگر کردن لبه و زندگی خود را برای همیشه تغییر داد. “همه مکان های روشن” ارائه می دهد یک انسان را در بیماری های روانی و چگونه آن زخم اثرات روابط — افلاطونی خانوادگی و عاشقانه است.

“ملکه سونو” فوریه. 28

ملکه سونو (مروارید Thusi) است و دختر در آفریقا زندگی می کنند که در تلاش برای تعادل نگه داشتن این قاره ایمن از ترور در حالی که همچنین مرور بحران در زندگی شخصی و اختلال استرس پس از سانحه. آن را نشانه Netflix بکشد اولین سری اصلی.

در اینجا این است که همه چیز را به آینده را به پلت فرم این ماه:

فوریه 1

“بد بچه کریسمس”
“شاهزاده خانم”
“بازگشت به آینده قسمت سوم”
“جان عزیز”
“The Dirty Dozen”
“هری کثیف”
“رانندگی برای خانم دیزی”
“الیزابت”
“الیزابت: عصر طلایی”
“Fools Rush In”
“هنکاک”
“عشق Jacked”
“نوت بوک”
“مردمان دیگر”
“پیانیست”
“آکادمی پلیس”
“Police Academy 2: Their First Assignment”
“Police Academy 3: Back in Training”
“Police Academy 4: Citizens on Patrol”
“Police Academy 5: Assignment: Miami Beach”
“Police Academy 6: City Under Siege”
“Police Academy 7: Mission to Moscow”
“Purple Rain”
“رابین هود: شاهزاده دزدان”
“Scary Movie 2”
“جنسیت و شهر 2”

فوریه 3

“Sordo”
“تیم Kaylie قسمت 3”

فوریه 4

“ایمان و امید و عشق”
“او که”
“تام پاپا: شما در حال انجام بزرگ!”

مارس 5

“سیاه هالیوود: ‘آنها باید آمریکا”
“#cats_the_mewvie”
“داروساز”
“Uppity: این ویلی T. Ribbs داستان”

فوریه 6

“Cagaster از حشرات قفس”

فوریه 7

“تصنیف Lefty قهوه ای”
“اژدها: نجات سواران فصل 2”
“اسب سیاه”
“لاک & Key”
“من Holo عشق”
“که به کشته شدن مالکوم X؟”

فوریه 8

“سردترین بازی”

فوریه 9

“Better Call Saul” فصل 4
“کاپیتان زیر شلواری حماسه انتخاب-o-Rama”
“پلاروید”

فوریه 11

“زمان خوب”
“Camino a Roma”
“س توپ”

فوریه 12

“آنا کارنینا”
“به تمام پسران: P. S. I Still Love You”

فوریه 13

“Dragon Quest: داستان خود را”
“عشق کور است”
“Narcos: مکزیک” فصل 2

فوریه 14

“کابل دختران” فصل آخر
“Isi & اوسی”
“یک Shaun the Sheep Movie: Farmageddon”

فوریه 15

“Starship Troopers”

فوریه 17

“گسترش جهان از اشلی گارسیا”

فوریه 19

“آشپز نشان می دهد” جلد 3

فوریه 20

“Spectros”

فوریه 21

“یک خانه خالی از سکنه”
“نوزادان”
“Gentefied”
“قطعی Techs”
“پوئرتا 7”
“سیستم خرد”

فوریه 22

“دختر در طبقه سوم”

فوریه 23

“پر تعداد”

فوریه 25

“هر بار که من می میرند”

فوریه 26

“من خوب نیست با این”

فوریه 27

“تغییر کربن” فصل 2
“پرندگان عصبانی Movie 2”
“پیروان”
“Pokémon: Mewtwo حملات برگشت — تکامل”

فوریه 28

“همه مکان های روشن”
“بابل برلین” فصل 3
“فرمول 1: درایو برای زنده ماندن” فصل 2
“Jeopardy!: جشن Alex در مجموعه”
“Jeopardy!: سیندی Stowell مجموعه”
“Jeopardy!: ست Wilson مجموعه”
“La Trinchera Infinita”
“ملکه سونو”
“رستوران در لبه”
“غیر قابل توقف”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی