چه جدید در Netflix بکشد در ماه مارس از “اوزارک” به مارک والبرگ جدید اکشن تلنگر

Netflix بکشد مارس انتشار لیست غنی تقسیم بین فیلم های کلاسیک مانند “رفقای خوب” و “رستگاری در شاوشنک” و منحصر به فرد محتوای جدید. مستند و docuseries صف به نظر می رسد به خصوص قوی, با عجیب و غریب “ببر پادشاه” و دلگرم کننده تاریخچه مفصل در “خود ساخته: با الهام از زندگی خانم: C. J. Walker.”

دو داستانی فیلم که توجه من هستند “پلت فرم” تلخ dystopian تلنگر و بیشتر, خوش بین, خانوادگی, درام “Uncorked.”

تبلیغات:

زیر را بررسی کنید از نکات برجسته این ماه به دنبال لیست کامل.

“Spenser محرمانه” 6 مارس

آزادانه بر اساس “سرزمین عجایب” رمان توسط Ace, Atkins “Spenser محرمانه” به شرح زیر کارآگاه Spenser (مارک والبرگ), an ex-cop و ex-con که تیم با مشتاق جنگنده هاوک (وینستون دوک) به کشف یک توطئه شوم به مرگ دو بوستون افسران پلیس.

تبلیغات:

“زشت خوشمزه” فصل 2 مارس 6

جیمز ریش برنده جایزه آشپز دیوید چانگ و جایزه اسکار برنده مورگان نویل بازگشت با “زشت خوشمزه” برای فصل دوم. مثل اولین چانگ خواهد شد سفر دنیا با نویسندگان سرآشپزها فعالان و هنرمندان که با استفاده از مواد غذایی به عنوان یک راه برای صحبت در مورد تجارب که تقسیم و اتصال ما. مهمانان این فصل عبارتند از: Nick Kroll, Aziz Ansari, Padma Lakshmi, مواد غذایی نویسندگان هلن Rosner و کریس یانگ دنی مک براید بیل سیمونز و دیو چو.

“Sitara: اجازه رویا” 8 مارس

تبلیغات:

مجموعه در دهه 1970 پاکستان “Sitara: اجازه دختران رویایی” است کوتاه, خاموش, فیلم در مورد پري 14 سال است که در آرزوی تبدیل شدن به یک خلبان. او خرج می کند روز خود را به مطالعه آملیا ارهارت و ساخت موشک های کاغذی غافل که پدرش قصد ازدواج با او را ،

“دایره: برزیل” مارس 11

تبلیغات:

Alerta! Netflix بکشد آخرین آمار واقعیت رقابت نشان می دهد که نمی تواند شامل اجازه دادن به یک سگ نوشیدن شراب است اما نه برای فصل دوم. به جای این نسخه از “دایره” آمده است به جریان آمریکایی سواحل برای تمام رسانه های اجتماعی اطفاء شهوت با نگاه تمایلات قلبی خود را.

در این سری غریبه ها قرار می گیرد در آپارتمان مجزا و تنها راه خود را به صحبت با یکدیگر از طریق پیام کوتاه در یک صدای فعال پلت فرم رسانه های اجتماعی در تلویزیون خود را. آنها به اشتراک گذاشتن عکس چت با یکدیگر و بازی مسخره بازی ها همه در امید به رتبه بسیار با یکدیگر است. دو تا از محبوب ترین افراد تبدیل به اثرگذارندهها و جلوگیری از یک فرد است که فورا اخراج و سپس بلافاصله جایگزین شده است. نمی توانید صبر کنید برای خواندن زیرنویس همراه با پیام کوتاه بر روی صفحه نمایش.

“پول کثیف” فصل 2 مارس 11

تبلیغات:

“پول های کثیف” تحسین منتقدان تحقیقی سری, بازده, برای, فصل دوم بیشتر به پروب داستان های شرکت های بزرگ از حرص و آز و فساد; در این فصل ارائه می دهد یک نگاه به ولز فارگو بانکی رسوایی مالزی 1MDB مورد فساد و جارد کوشنر واقعی املاک و امپراتوری. سری تولید شده توسط فیلمساز Alex Gibney را اره منبت کاری اره مویی محصولات.

“گمشده دختران” مارس 13

بر اساس یک داستان واقعی “گمشده دختران” به دنبال یک مادر از جان گذشته برای پیدا کردن دختر گم شده. در تحقیقات او آشکار یک رشته از حل نشده قتل. ستاره فیلم Amy Ryan, Gabriel Byrne, و Thomasin مکنزی.

تبلیغات:

“تغییر کربن: Resleeved,” مارس 19

Netflix بکشد جریان است سخت بر روی “تغییر کربن” مطالب; فصل دوم, مربوط به اینده زندگی-سری عمل برای اولین بار در فوریه. 27 (هر چند به عنوان سالن ملانی مکفارلاند نوشت: نبود دقیقا یک خانه اجرا). اما یکی از مزایای حق رای دادن است که آن را می گیرد در یک جامعه ای که در آن هویت انسان است و دیگر محدود به یک شکل فیزیکی اما در عوض به دانلود آگاهی است. شخصیت سرب تاکشی Kovacs می کند و تغییر چهره با هر reimagining از داستان است.

در این انیمیشن اقتباسی توسط دای ساتو, ذهن خلاق پشت “Cowboy Bebop,” تاکشی باید محافظت tattooist در حالی که تحقیق در مورد مرگ یک yakuza رئیس در کنار یک هیچ و بی معنی نظامی اپراتور.

تبلیغات:

“احساس خوب” مارس 19

در این Netflix سری اصلی کانادا کمدین و بازیگر مای مارتین ستاره به خودش. او ایستاده طنز زندگی و کار در لندن در حالی که مرور روابط جدید و متانت.

“نامه ای برای پادشاه” مارس 20

برای طرفداران جارو فانتزی سری مانند “Witcher,” “نامه ای برای پادشاه” یک خانواده پسند Netflix اصلی است که به دنبال یک شوالیه جوان در آموزش است که با توجه به ظاهر ساده است: ارائه یک پیام به پادشاه. اما مسیر نسبت به ارائه این نامه محرمانه است و سرند با باستان نبوت قدرت های جادویی و بی ثبات نماید.

تبلیغات:

“پلت فرم” مارس 20

“اگر همه خوردند و تنها چیزی که آنها نیاز به مواد غذایی را در رسیدن به بالاترین سطح است.” این است که اصل هدایت از “پلت فرم” اسپانیایی-زبان dystopian فیلم محور در چند سطح زندان که زندانیان در طبقه بالا غذا خوردن بهتر از آن است که دریافت مانده تکه (آن را احساس می کند کمی شبیه تیره تر از نسخه 2015 Tom Hiddleston, فیلم, “بالا”).

اما پس از آن یک زندانی شورشیان و تلاش برای کشف کردن راه برای برابری به پیروز — اما همه این است که در هیئت مدیره.

“خود ساخته: با الهام از زندگی خانم: C. J. Walker,” مارس 20

تبلیغات:

این هتاک سری محدود است که دارای LeBron James و Kasi Lemmons میان اجرایی آن تولید خواهد شد کشف زندگی مادام C. J. واکر (با بازی Octavia Spencer) ساخته شده است که یک مراقبت از مو امپراتوری قرار داده شده است که او به عنوان ثروتمندترین آمریکایی آفریقایی بازرگان و ثروتمندترین خود ساخته در امریکا تا زمانی که مرگ او در سال 1919. Blair Underwood, تیفانی Haddish و Carmen Ejogo همچنین ستاره.

“ببر پادشاه” مارس 20

این Netflix, مستند, طول می کشد بینندگان را به دنیای اموات بزرگ گربه پرورش جایی وحش صاحب “جو عجیب و غریب” مارپیچی خارج از کنترل و قتل-برای-طرح استخدام پدیدار می شود.

“آزمایشی کمپ: ناتوانی انقلاب” مارس 25

تبلیغات:

این Netflix مستند است که اجرایی تولید شده توسط باراک و میشل اوباما, طول می کشد بینندگان را به دنیای اردوگاه Jened. متزلزل Catskills اردوگاه واقع در پایین جاده از ووداستاک که یک انقلاب در حق خود; در طول زمان هنگامی که نوجوانان با معلولیت زندگی می کردند زندگی مشخص انزوا و نهادینه شدن این “اردوگاه برای معلولان” مجاز آن کمپ به تجربه معمولی اردوگاه تابستانی تجربه — از گروه ورزش به پنهانی را از جلسات.

“آزمایشی اردوگاه” است که به کارگردانی فیلمساز نیکول Newnham فیلم و میکسر/ون سابق جیم Lebrecht; آن آغاز بکار در جشن 30 anniversay از آمریکایی های معلول.

“Curtiz,” مارس 25

مجموعه ای در برابر پس زمینه از جنگ جهانی دوم “Curtiz” است دراماتیزه داستان مجارستانی کارگردان Michael Curtiz او به عنوان چنگ زدن با استودیو سیاست و ناکارآمد رابطه با جدا خود, دختر, در طول این مشکل تولید “کازابلانکا” در سال 1942.

“غیر مومن” مارس 26

کارگردان “Deutschland 83” و “Deutschland 86” ستاره Maria Schrader, “نامتعارف” جدید یدی – و زبان انگلیسی-زبان آلمانی سری درام. با توجه به تنوع سری “می گوید داستان از یک زن جوان فوق العاده ارتدکس یهودی در نیویورک (Shira هاس) که فرار او ازدواج ترتیب و جامعه مذهبی برای شروع یک زندگی جدید در برلین.”

“اوزارک” فصل 3, مارس 27

در فصل سوم از “اوزارک” ما انتخاب کنید تا با Byrde خانواده رهبری مارتی (جیسون بیتمن) و وندی (Laura Linney) که به نقل از شیکاگو به تابستان رفت و آمد مکرر جامعه در Ozarks. تنها با اموزش Langmore (جولیا گارنر) خود را به عنوان معاون آنها سعی کنید به تعادل خانواده خود منافع خود را با همکاری با سندیکای جرم و جنایت. فصل گذشته به پایان رسید و با وندی امتناع از فرار به ساحل طلا اعتقاد داشتند که Ozarks است گزینه امن تر.

“Uncorked,” مارس 27

در این نمایش نوشته و کارگردانی شده توسط Prentice پنی (“ناامن”), الیاس یک مرد جوان از ممفیس که ثبت نام در کلاس برای تبدیل شدن به یک استاد sommelier بسیار به ناامیدی از پدرش لویی که فرض او را بیش از خانواده barbeque مشترک را تصویب کرده است که از پدر به پسر بدو. در حالی که لوئیس مبارزات با احساسات رد پسرش کشتی با خواسته های دروس خود را — آنها را یاد بگیرند تا کنون برای آرام کردن و گوش دادن به هر یک از دیگر ؟

در اینجا یک لیست کامل از آنچه انتظار می رود در Netflix بکشد در ماه مارس:

1 مارس

“برو! برو! Cory کارسون” فصل 2
“همیشه یک ساقدوش عروس”
“فراتر از حصیر”
“Cop Out”
“عروس مرده”
“Donnie Brasco”
“آزادی نویسندگان”
“Ghosts of Girlfriends Past”
“رفقای خوب”
“Haywire”
“او تنها نیست که به شما”
“قلاب”
“هوگو”
“کونگ فو پاندا 2”
“لمونی Snicket s A Series of Unfortunate Events”
“زندگی به عنوان ما آن را می دانم”
“Looney Tunes: Back in Action”
“شیوع”
“Resident Evil: Apocalypse”
“رزیدنت ایول: انقراض”
“ریچی ریچ”
“Semi-Pro”
“Sleepover”
“فضای جم”
“هدیه”
“مصاحبه”
“رستگاری از شاوشنگ”
“داستان خدا با مورگان فریمن” فصل 3
“وجود خواهد داشت خون”
“توتسی”
“روز ولنتاین”
“مخمل Colección: Grand Finale”
“ZZ Top: که کمی Ol’ گروه از تگزاس”

مارس 3

“تیلور Tomlinson: چهارم-بحران های زندگی”

مارس 4

“Lil جوانه زدن: همه چیز”

مارس 5

“کسلوانیا” فصل 3
“توانا کمی Bheem: جشنواره رنگ ها”

مارس 6

“گناه”
“من جوناس”
“بهشت PD: قسمت 2”
“محافظ:”فصل 3
“زشت خوشمزه” فصل 2
“Spenser محرمانه”
“دوقلو قتل: سکوت سفید شهر”

8 مارس

“Sitara: اجازه دختران رویایی”

مارس 10

“Carmen Sandiego: به سرقت و یا به سرقت”
“Marc Maron: زمان پایان سرگرم کننده”

مارس 11

“دایره برزیل”
“پول کثیف” فصل 2
“آخرین کشتی”
“در بلوک” فصل 3
“شب تابستان”
“پول کثیف” فصل 2

مارس 12

“بیمارستان لیست پخش”

مارس 13

“100 انسان”
“BEASTARS”
“Bloodride”
“Go Karts”
“گمشده دختران”
“نخبگان” فصل 3
“پادشاهی” فصل 2
“سالن پذیرایی خدای اودین قتل”

مارس 15

“پیامدهای”

مارس 16

“رئیس نوزاد: در کسب و کار” فصل 3
“جستجو در پارتی”
“Silver Linings Playbook”
“تعمیرکار خیاط سرباز جاسوس”
“جوان مسیح”

مارس 17

“برت Kreischer: هی پسر بزرگ”
“همه آمریکایی” فصل 2
“سیاه و سفید از رعد و برق” فصل 3
“شان گوسفند: ماجراهای از باتلاقی پایین”

مارس 18

“Lu بر دیوار”

مارس 19

“تغییر کربن: Resleeved”
“احساس خوب”

آوریل 20

“خود ساخته: با الهام از زندگی خانم: C. J. Walker”
“یک زندگی از سرعت: Juan Manuel Fangio داستان”
“آرچیبالد را چیز بزرگ بعدی” فصل 2
“Buddi”
“گلخانه آکادمی” فصل 4
“Maska”
“پلت فرم”
“دینو دختر Gauko” فصل 2
“ببر پادشاه: قتل و ضرب وشتم و جنون”
“نامه ای برای پادشاه”
“زبان بازی”

مارس 25

“آزمایشی کمپ: ناتوانی انقلاب”
“مستاجر”
“Curtiz”
“YooHoo به نجات: Season 3”

مارس 26

“7SEEDS: قسمت 2”
“خون پدر”
“نامتعارف”

آوریل 27

“اوزارک” فصل: 3
“ماشین های کارشناسی ارشد: زنگ به ثروت” فصل 2
“کاهش”
“اژدها: نجات سواران: شکار اژدهای طلایی”
“Il processo”
“کشتن آنها آرام””چیزی وجود دارد در آب”
“درست است: Wuzzle Wegg روز”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>