چه جدید در Netflix بکشد در ماه مه از یک کاراگاه “فضا زور” به یک گل واقعی رقابت نشان می دهد

به عنوان ملت است گام گذاشتن در یک ماه دیگر از اقامت در خانه سفارشات حداقل Netflix بکشد شما پوشش داده شده در برای جدید قرنطینه محتوا از جمله چند تا از بهترین فیلم های موجود برای جریان در ماه مه. از رایان مورفی glitzy جایگزین تاریخچه مجموعه در هالیوود در عصر طلایی به “ادی” یک سری در مورد زیرزمینی جنایی است که در عمل در کنار پاریس, جاز, صعود,در اینجا برخی از قطعی bingeworthy سری.

اگر شما به دنبال چیزی کمی سبک تر “گل بزرگ در مبارزه با” نشان دادن واقعیت در مورد گل طراحان و یا در فصل سوم از “کسی خوراک فیل” وعده به دو واقعا دوست داشتنی نسیم تا حدی مشاهده گزینه های.

تبلیغات:

علاوه بر این در این ماه می بیند بازگشت کمدین جری Seinfeld Patton Oswalt و هانا Gadsby که همه ممکن است ایستادن ویژه.

بررسی نکات برجسته از آنچه در آینده به Netflix به دنبال لیست کامل:

“نیمی از آن” ممکن است 1

این تنها یکی از بسیاری از فیلم های موجود برای جریان در ماه مه. آن زمان 12 سال قبل از آلیس وو قادر به دنبال کردن پروژه به تحسین اولین “صرفه جویی است.” در این دبیرستان داستان یک شهر کوچک سرباز می پرسد ارکستر nerd Ellie چو (لی لوئیس) برای کمک به wooing له خود را با عشق نامه ها.

تبلیغات:

“هالیوود” ممکن است 1

آورده شده به شما توسط تولید کنندگان رایان مورفی و Ian Brennan — که قبلا همکاری در “Glee” و “سیاستمدار” — “هالیوود” به دنبال یک گروه از فیلمسازان مشتاق و بازیگران که در حال تلاش برای آن را در هالیوود در فیلم عصر طلایی. آن را ذاتا قاتل محیط ساخته شده بر روی یک پایه از تعصبات ناعادلانه در سراسر نژاد و جنسیت و تمایلات جنسی است که در ادامه به این روز است. اما در تاریخ متناوب از “هالیوود” مورفی اندیشد چه محیط زیست چشم انداز نگاه می خواهم اگر این قدرت دینامیک به حال منتقل شده است و از میان بردند.

“جری Seinfeld: 23 دقیقه برای کشتن” مه 5

تبلیغات:

استاد کمدین جری Seinfeld در مرحله, که در آن او به بحث در مورد صحبت کردن در مقابل پیام کوتاه بد بوفه در مقابل به اصطلاح “بزرگ” رستوران ها و سحر و جادو از پاپ تارت. هر Netflix توضیحات ویژه ویژگی های “دیدنی ورود” به چراغ تئاتر در شهر نیویورک و ویترین Seinfeld زاویه های تیز در زندگی روزمره کشف کمدی در امری عادی است.

“مرده به من” فصل 2 مارس 8

تبلیغات:

سالن ملانی مکفارلاند شرح داده شده در فصل اول از “مرده به من” که ویژگی های ستارگان اجرای برنامه از Christina Applegate and Linda Cardellini, به عنوان یک عرشه از کارت های که shuffles خوب است اما چیزی از دست رفته.

“قابل پخش به عنوان طولانی به عنوان شما را نادیده می گیرند این واقعیت است که آن را از دست رفته ace یا دو” او نوشت. “است که بسیار دوست داشتنی است اگر شما فقط می خواهید برای منحرف شود توسط یک سری از رضایت. با توجه به شرایط مناسب — و یا حتی در بدترین شرایط یک فرد می تواند در نشان می دهد مانند این می تواند دقیقا آنچه که یک فرد نیاز دارد.”

Applegate نقش جن بیوه که شوهرش را از دست داده Ted در hit-and-run حادثه در حالی که Cardellini نقش جودی یک زن که از دست نامزدش به یک حمله قلبی دیدار با آنها در یک گروه درمانی برای عزادار همسران و شرکای. در طول دوره از فصل شکوفه های دوستی خود را در حالی که تنها تلاش می کند برای باز کردن رمز و راز از تد مرگ است.

تبلیغات:

کوچک نشانی از او می دانم که جودی به ترسناک, راز زندگی خود را به عنوان او می پردازد فلش بک از هدف قرار دادن کسی با ماشین (شما ببینید که در آن این است که). فصل 1 به پایان می رسد با دو نگاه به بدن خونین از استیو مردی بود که در judy’s صندلی مسافر شب از تصادف.

در این فصل میدارد تا با زنان در تلاش برای پنهان کردن این راز تاریک در حالی که همچنین رقیب با ورود یک بازدید کننده جدید و شگفت در شهر است.

“ادی” ممکن است 8

تبلیغات:

در این Netflix اصلی کارگردان “لا لا زمین” برنده اسکار Damien Chazelle مبارزه پاریس باشگاه جاز صاحب درهم می شود تا با مجرمان خطرناک به عنوان او مبارزه می کند برای محافظت از کسب و کار خود را گروه او و دختر نوجوانش. ایجاد شده توسط فیلمنامه نویس فارسی Jack Thorne — شناخته شده برای این کار بر روی “آخرین Panthers,” “محو” و “چسب” — “ادی” ستاره André Holland, Joanna Kulig و Amandla Stenberg.

“یک سفر خوب: ماجراهای در Psychedelics,” مه 11

در این Netflix, مستند, افراد مشهور مانند سارا سیلورمن, Nick Kroll, A$AP Rocky, و, Nick Offerman بحث در مورد برخی از آنها بیشتر از ذهن خم سفر از طریق انیمیشن reenactments و مصاحبه — به عنوان یک راه برای کشف تاریخ و جهانی اثر psychedelics.

“محاکمه توسط رسانه های” مه 11

تبلیغات:

چگونه تلویزیون را تغییر داد دادگاه موارد ؟ این Netflix مجموعه مستند مسلم است تحول شده است بی اندازه به عنوان واقعی دادگاه درام به طور فزاینده ای بسته بندی شده و به عنوان یک شکل از true crime سرگرمی. بیش از شش قسمت “محاکمه توسط رسانه” به بررسی راه های مطبوعاتی کمک به روایات از گناه و بی گناه — قبل از, در طول و پس از یک محاکمه.

“محاکمه توسط رسانه ها” است که رهبری یک تیم ستاره ای از مدیران: Skye Borgman (“ربوده شده در چشم ساده”), Betty برادلی (“Time”), Yance فورد (“قوی جزیره”), برایان McGinn (“آماندا ناکس”), Sierra Pettengill (“The Reagan نشان می دهد”) و تونی Yacenda (“آمریکا خرابکاری”).

“گل بزرگ در مبارزه” مارس 18

ما دیده ایم قاتل آشپزخانه میگیرد مد مدل و حتی high-stakes هنر شیشه ای — و در حال حاضر واقعیت تلویزیون رقابت format آمده است جهان را از گل. در “گل بزرگ در مبارزه با” گل مجسمه سازان و طراحان باغ فشار استعدادهای خود را به حد به ایجاد عجیب گل ها و تاسیسات در این رقابت ها نشان می دهد به میزبانی ویک ریوز و Natasia Demetriou. جایزه نهایی? فرصتی برای نمایش خود مجسمه در لندن Royal Botanic Gardens.

تبلیغات:

این وعده به صورت کامل مشاهده برای کسانی از ما که در حال پناه در محل و خارج از منزل بزرگ.

“Hegel: من دوست دارم همه چیز را” مه 19

در “من دوست دارم همه چیز را” کمدین Patton Oswalt طول می کشد مرحله به بحث در مورد استقبال از زندگی خود را در 50s. او را پوشش موضوعات مختلف از پیدا کردن دوباره عاشق, چگونه به حضور او دختر دوم هنر کلاس نشان می دهد هزینه او این شانس را به هیئت مدیره یک مقیاس کامل Millennium Falcon به تجربه وجودی ترس در denny’s.

(راه چوب در اطراف پست-اعتبارات برای “باب روبین: عجایب & Rarities,” یک جایزه یک ساعته کمدی خاص ارائه شده توسط Oswalt.)

تبلیغات:

“هانا Gadsby: داگلاس” مه 26

مناقصه او اما خیره شوی ویژه “Nanette” پرتاب هانا Gadsby به تحسین بین المللی. در حال حاضر او را به عقب با “داگلاس” است که در آن کمدین مورد بحث محبوبیت, هویت, زبان, فمینیسم, و بیشتر. هر Netflix این نوع خم شدن به ویژه پس از نام یکی از سگ ها “به این امید که می تواند الهام بخش کمدی اطاعت.”

“فضا نیروی” مه 29

رهبری Steve Carell and John Malkovich, این اصلی سریال کمدی می گوید داستان از یک begrudging ژنرال نظامی و غیر عادی دانشمند که وظیفه آماده سازی نظامی, جدیدترین شعبه — فضای Force — برای بلند کردن. این سریال همچنین از ستاره جیمی O. یانگ, Jessica St. Clair, Tawny Newsome, Noah Emmerich and Ben Schwartz.

“کسی خوراک فیل” فصل 3 مه 29

مسلح با گرسنگی تعجب و برخی از نور پدر و انرژی “Everybody Loves Raymond” خالق ” فیل روزنتال آماده سفر دوباره جهان است. در این فصل او را نمونه فرهنگ و غذاهای مراکش, سئول, مونترال, شیکاگو و لندن است.

در اینجا یک لیست از همه چیز از آمدن به Netflix بکشد در این ماه:

ممکن است 1

“در تمام طول روز و یک شب”
“تقریبا مبارک”
“دریافت”
“برو! برو! Cory کارسون: این Chrissy”
“نیمی از آن”
“هالیوود”
“شب”
“مدیچی: با شکوه” قسمت 2
“خانم سریال Killer”
“حساب” فصل 1
“Ace Ventura: Pet Detective”
“بازگشت به آینده”
“بازگشت به آینده قسمت دوم”
“چارلی و کارخانه شکلات سازی”
“ترک خورده تا دارل هموند داستان”
“دن دزد”
“برای رنگی دختران”
“سرگرم کننده با دیک و جین”
“من الهی”
“Jarhead”
“Jarhead 2: Field of Fire”
“Jarhead 3: محاصره”
“Madagascar: Escape 2 Africa”
“ماشا و خرس” فصل 4
“مواد”
“ماهانه دختران Nozaki Kun” فصل 1
“شوم”
“آواز دریا”
“مورد عجیب بنجامین باتن”
“The Heartbreak Kid”
“پاتریوت”
“Thomas & Friends: حيرت ماشین آلات: یک کاربر جدید”
“Thomas & Friends: حيرت ماشین آلات: جهان از فردا”
“Thomas & Friends: توماس و سلطنتی موتور”
“اموات”
“Underworld: Evolution”
“Underworld: Rise of the Lycans”
“شهری کابوی”
“آنچه یک دختر می خواهد”
“Willy Wonka & the Chocolate Factory”

مارس 4

“قطب شمال سگ”

مارس 5

“جری Seinfeld: 23 دقیقه برای کشتن”

مارس 6

“تبدیل شدن”
“Workin’ مادرم” فصل 4

مارس 7

“قیچی هفت” فصل 2

مارس 8

“18 regali”
“چیکو Bon Bon: میمون با یک کمربند ابزار”
“مرده به من” فصل 2
“ادی”
“توخالی” فصل 2
“خانه ای در انتهای خیابان”
“رستوران در لبه” فصل 2
“زنگ دره بازگردان” فصل 2″والریا”

مارس 9

“مفتون” فصل 2
“Grey’s Anatomy” فصل 16

مارس 11

“Bordertown” فصل 3
“یک سفر خوب: ماجراهای در Psychedelics”
“محاکمه توسط رسانه ها”

May 12

“درست است: فوق العاده قصه”
“Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy در مقابل کشیش”

May 13

“اشتباه خانم”

May 14

“ریوردیل” فصل 4

Apr 15

“Avatar: The Last Airbender,” فصل 1 تا 3
“Chichipatos”
“منطقه 9”
“من شما را دوست دارم احمق”
“Inhuman Resources”
“سحر و جادو برای انسان” فصل 3
“او-ره و شاهزاده خانم از قدرت” فصل 5
“خطوط سفید”

مارس 16

“La reina de Indias y el فاتح”
“دشمنان عمومی”
“یونایتد 93”

آوریل 17

“Soul Surfer”

مه 18

“گل بزرگ در مبارزه”

مه 19

“Hegel: من دوست دارم همه چیز”
“شیرین Magnolias”
“Trumbo”

ممکن است 20

“بن پلات زنده از Radio City Music Hall”
“The Flash” فصل 6
“Rebelión de los Godinez”

May 22

“کنترل Z”
“تاریخچه 101”
“Just Go With It”
“این مرغ عشق”
“فروش Sunset” فصل 2
“Trailer Park Boys: The Animated Series” فصل 2

مه 23

“سلسله” فصل 3

آوریل 25

“Ne ژا”
“هنجار از شمال: تعطیلات خانواده”
“جدا نشده جواهرات”

مه 26

“هانا Gadsby: داگلاس”

مه 27

“من دیگر در اینجا”
“لینکلن وکیل”

مه 28

“Dorohedoro”
“لا corazonada”

مه 29

“فضا زور”
“کسی خوراک فیل” فصل 3

مه 31

“بالا صحافی رایگان رقص”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>