چه واقعی و چه در رایان مورفی هالیوود


Scotty Bowers and Dylan McDermott.

اسکاتی باورز و Dylan McDermott.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس با گرینویچ سرگرمی و Netflix بکشد.

این مقاله شامل اخلال گران برای فصل اول از هالیوود.

هالیوود, رایان مورفی و Ian Brennan را صابون gleefully غیرتاریخی Netflix سریال در مورد پس از جنگ هالیوود است که خیلی از داستان های تاریخی آن را به عنوان یک ورزش در آرزوی تحقق است. مورفی و برنان تصور متناوب سابقه است که در آن برای اولین بار در صنعت فیلم و سپس کل کشور را در یک کاملا متفاوت البته در سال 1947 با الهام از یک فیلم در استودیو آغوش تنوع در طول ساخت یک فیلم است. این یک پروژه است که نزدیک به حرامزادههای لعنتی از واقع بینانه درمان از عصر طلایی هالیوود است, اما آن را لمس می کند در مقدار زیادی از املاک مردم, مکان ها و همه چیز. در اینجا شکست از چه چیزی واقعی و چه چیزی را اختراع در هالیوود.

اسکاتی باورز (Dylan McDermott, مرتب کردن بر اساس)

Dylan McDermott شخصیت در هالیوود است به نام “Ernie” اما بسیاری از جزئیات زندگینامهای از زندگی اسکاتی باورز که 2012 خاطرات خدمات کامل: ماجراهای من در هالیوود و راز زندگی جنسی از ستاره یکی از Hollywood‘s منابع اولیه. قهقهه بود دریایی که به هالیوود نقل مکان کرد و پس از جنگ جهانی دوم و شروع به چرخش کلاهبرداری در حالی که کار در ریچفیلد ایستگاه نفت در هالیوود و ون نس. (Ernie می دهد آدرس از خدمات ایستگاه به عنوان “مرکبات و Normandie” دو خیابان است که همدیگر را قطع نمی شود. Luis Lopez خودرو در قشم ایجاد کرد نقش “نکته طلایی بنزین” Hollywood‘s نسخه ریچفیلد نفت است.) قهقهه استخدام خود دریایی رفقا به کار برای او parlaying که به یک حرفه ای طولانی به عنوان یک دلال محبت به ستاره مستقر در خارج از ایستگاه های خدمات—او خود را نمی آن—سپس بعد از آن به عنوان یک متصدی بار-برای-استخدام. مشتریان خود را شامل Cole Porter, George Cukor, آنتونی پرکینز و مالکوم فوربس. بر خلاف Ernie که طول می کشد تا 50 درصد کمیسیون پول آورده wide-eyed تازه وارد جک کاستلو (David Corenswet), Bowers ادعا می کند او را یک برش از مردم او را مرتب رابط برای. همچنین بر خلاف موبایل, قهقهه ندارد, سرطان ریه: او زندگی می کردند به دیدن خاطرات خود را سازگار به یک فیلم مستند در سال 2017 و درگذشت پاییز گذشته در سن 96.

کول پورتر (Darren ریچاردسون)

Cole Porter and Darren Richardson.

کول پورتر و دارن ریچاردسون.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس ها توسط ایالات متحده کتابخانه کنگره و Netflix بکشد.

افسانه ترانه سرا کول پورتر بود legendarily گی و با توجه به اسکاتی باورز یکی از مکرر مشتریان. اگر چه قهقهه می گوید او معمولا خواسته برای ارسال مردان به خانه پورتر بود اجاره تریلر در پشت ایستگاه نشان داده شده در هالیوود بود و همچنین واقعی: یک دوست از قهقهه’ اشتباه اجاره فضا برای پارک خود را سفارشی تریلر (با دو اتاق خواب!) در یک میدان در پشت ریچفیلد نفت و بیشتر اشتباه دادن قهقهه یک کلید. “در سال های بعد بسیاری از مردم به من گفت که برخی از بهترین خاطرات زندگی خود ایجاد شد که در تریلر” قهقهه نوشت.

آس Studios

The gates with signs that say Ace Studios and Paramount Pictures.

آس استودیو پارامونت پیکچرز است.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های Netflix و ژن لستر/بایگانی عکس/گتی ایماژ.

داستانی فیلم استودیو در مرکز هالیوود ندارد یک زندگی واقعی همتای وقتی که می آید به سیاست داخلی ساختار مدیریتی و یا با کمال تعجب شرکت پیشرو فرهنگ است. آنچه در آن می کند باید Bronson دروازه از پارامونت پیکچرز که در آن می توان اضافی واقعا جمع آوری به امید کار می کنند. اما اگر چه سر استودیو آس آمبرگ (Rob Reiner) است خیالی خود را تولید تخته سنگ است که به عنوان واقعی به عنوان استودیوی خود را در مقابل دروازه—و نیز با اقتباس از برترین. Hollywood‘s قسمت اول اشاره فراتر از شکوه, The Emperor Waltzو هفت نفر را نجات داد, همه, برترین فیلم های منتشر شده در سال 1947 و یا 1948. (در جدول زمانی ما این محصولات را با هم تداخل نمی کنند عمدتا به دلیل امپراتور والسیکی از تنها duds بیلی وایلدر و Charles Brackett تا کنون ساخته شده کنار گذاشته شد برای نزدیک به دو سال است.) بعد از آن قسمت به برخی از حرکت غیر برترین فیلم Ace بسیاری—یکی از شخصیت ها می کند یک صفحه نمایش تست ضربه بزنید ریشه هایجهانی فیلم—اما روشن است که پارامونت بود مدل اولیه.

راک هادسون (جیک چیدن)

Rock Hudson and Jake Picking.

راک هادسون و جیک چیدن.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس توسط RR حراج/تبلیغات عکس راک هادسون و Netflix بکشد.

اگر چه راک هادسون به هالیوود نقل مکان کرد در سال 1946 او نمی خواهد تبدیل به یک ستاره تا سال 1954 را با شکوه وسواسمی دهد که هالیوود اتاق قابل توجهی به تصور کنید که چگونه زندگی و حرفه خود را رفته اند ممکن است متفاوت اگر او شده است می خواهم بیشتر در مورد تمایلات جنسی خود. هنگامی که ما به ملاقات او در نشان می دهد او هنوز هم روی فیتزجرالد; نام او اختراع استعداد عامل هنری Willson. Hollywood‘s هادسون است که بسیار شبیه انسان واقعی در اواخر 1940s: دست و پا چلفتی و عصبی و وحشتناک, وحشتناک بازیگر. هادسون امضا شده با Willson در سال 1947 در زمان اسکاتی باورز ملاقات او را برای اولین بار در ریچفیلد نفت ایستگاه. اگر چه صفحه نمایش تست هادسون botches در هالیوود است که اختراع خود ابتدائی شد و در واقع بی رحم و پس از فرود اولین نقش در اسکادران جنگنده در برادران وارنر او در زمان 38 طول می کشد و به موفقیت رساندن یک خط. (خط بود “یا ما میخوایم نیاز به یک بزرگتر تخته سیاه” و هادسون نگه داشته گفت: “backboard.”) Hollywood‘s هادسون واگرا به سرعت از مرد واقعی که به مراتب از بیرون آمدن در سال 1948 باقی مانده عموم مستور تا سال 1985 زمانی که او دیگر نمی تواند پنهان کردن این واقعیت است که او تا به حال قرارداد ایدز است.

هنری Willson (Jim Parsons)

Henry Willson and Jim Parsons.

هنری Willson و جیم پارسونز.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های Bettmann/مشارکت کننده/گتی ایماژ و سعید Adyani/Netflix بکشد.

Hollywood‘s هنری Willson بسیار نزدیک بازی برای یکی از واقعی حداقل در آغاز نشان می دهد. یک روزنامه نگار-تبدیل-عامل Willson خود را صرف حرفه ای تبدیل بازیگران جوان مانند رابرت Moseley, مرل Johnson Jr., و آرتور Gelien به ستاره ها با, جدید, comically مردانه نام مثل گای مدیسون, تروی Donahue و تب شکارچی خواب با بسیاری از مشتریان خود را در طول راه. Willson همجنسگرا بود و در اوایل کار خود زندگی می کردند با یک و آینده بازیگر به نام Junior Durkin که در یک تصادف رانندگی در سن 19 یک تراژدی می شود که این موضوع از یک مونولوگ از Hollywood‘s Willson.

به گفته رابرت Hofler بیوگرافی مردی که اختراع Rock Hudson, Willson نیز متصل به مافیا که او را بدهکار نعمت برای گرفتن مشتریان خود را به نظر می رسد در لاس وگاس. در هالیوود, Willson می شود میکی کوهن به یک روزنامه نگار مورد ضرب و شتم به پالپ به منظور پنهان کردن یک بازیگر پلیس ثبت و در زندگی واقعی Willson اغلب زیاده روی در این نوع از skullduggery ترین معروف در سال 1955 هنگامی که او به این شایعات مجله اطلاعات محرمانه در مورد مشتری خود را روری, Calhoun, جنایی گذشته و سابق خود مشتری برگه شکارچی همجنسگرایی در ازای دفن یک داستان آشکار است که هادسون همجنسگرا بود. (با توجه به Hofler, Willson نیز استفاده می شود خود را مافیا اتصالات به دو مرد که برنامه ریزی برای رفتن در مورد هادسون کشته شدند.) اما در حالی که هالیوود‘s Willson می آید به نظر با تمایلات جنسی خود و توقف سوء استفاده از مشتریان خود واقعی انسان نیست به عنوان خوش شانس: او تلاش با مواد مخدر و الکل و درگذشت یک گدا در Motion Picture & Television کشور خانه و بیمارستان در سال 1978.

آنا مه وانگ (میشل Krusiec)

Anna May Wong and Michelle Krusiec.

آنا مه وانگ و میشل Krusiec.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس توسط کارل ون Vechten/ایالات متحده, کتابخانه کنگره و Netflix بکشد.

آنا مه Wong, هالیوود, اولین بار, چینی, آمریکایی, ستاره فیلم بود اما مورفی و برنان به او شادتر حرفه ای تر از او تا به حال در زندگی واقعی است. وانگ بومی لس آنجلس, از, اضافی, به, او اولین نقش پیشرو با سن 17 اما تلاش می شود در هر چیزی اما کلیشه ای آسیایی بخش است. به عنوان دیده می شود در هالیووداو بسیار آوازی در مورد بسته بندی در کلیشه گفتن فیلم روزانه در سال 1933:

من خیلی خسته از قطعات من تا به حال بازی. چرا از آن است که صفحه نمایش چینی است که تقریبا همیشه تبه کار از قطعه و به طوری بی رحمانه یک تبه کار—مرگبار خائنانه یک مار در چمن ؟ ما نه مانند آن. چگونه ما باید با یک تمدن است که در بسیاری از مواقع بزرگتر از آن است که از غرب ؟ خود ما آمد. خود ما سفت و سخت کد از رفتار و افتخار. چرا که آنها هرگز نشان می دهد این بر روی صفحه نمایش ؟ چرا ما باید همیشه طرح راب کشتن ؟ من خیلی خسته از آن همه—از scenarist مفهوم از شخصیت های چینی. شما به یاد داشته باشید فو مانچو? دختر اژدها? بنابراین ستمکاران.

در سال 1930 وونگ حرفه ای تبدیل شد و هنوز هم سخت تر است که هالیوود به تصویب رسید خودسانسوری دستورالعمل های شناخته شده به عنوان هیز کد که با صراحت اظهار داشت: “Miscegenation (روابط جنسی بین سفید و سیاه و سفید نژادها) ممنوع است.” که رفت و برای سفید و نژادها و همچنین, که بدان معنی است که برای وانگ به عنوان یک بانوی برجسته او نیاز به یک, آسیایی, پیشرو و هالیوود به سختی تا به حال هر.

هنگامی که تولید کننده ایروینگ Thalberg برای اولین بار شروع به برنامه ریزی یک فیلم اقتباسی از, Pearl S. Buck رمان زمین خوباو می خواست همه چینی بازیگران نمایشی در چین با زیرنویس و هر دو وانگ و سو یونگ در نظر گرفته شد برای سرب نقش زن از O-Lan. هنگامی که این استودیو تصمیم گرفت در زبان انگلیسی, اگر, زمین خوب شد چه تنوع به نام “بد استفراغ و سردرد” چرا که “اعتقادی سخت برای پیدا کردن و هیز دفتر بایستد برای مخلوط کردن racials در توالی.” وانگ آیا فیلم تست صفحه نمایش برای زمین خوباما در حالی که هالیوود او را نشان می دهد تستها به بازی O-Lan وانگ در واقع تست شده برای بخشی از لوتوس و در عین حال یکی دیگر از چینی تبه کار. با توجه به مصاحبه او به صفحه نمایش مدرن در سال 1937 او گفت: MGM او تا به حال هیچ علاقه ای به این نقش قبل از تست آن:

من خوشحال خواهید بود برای آزمون اما من نمی خواهد بازی. اگر شما اجازه دهید من بازی O-شبکه من بسیار خوشحالم. اما شما درخواست من—با خون به انجام تنها چندان اشتیاقی نقش در یک تصویر شامل همه آمریکایی بازیگران به تصویر کشیدن شخصیت های چینی.

در نهایت تمام نقش عمده ای بازی شد با بازیگران در yellowface می شود همانطور که در تریلر این فیلم را انتشار عمومی نشان می دهد که برخی از Luise Rainer را برنده جایزه اسکار عملکرد:

10هفتم جوایز اسکار برگزار شد در Biltmore هتل به عنوان دیده می شود نشان می دهد اما اگر هالیوود است راینر به یک چشم پر از اشک سخنرانی اختصاص جایزه را به تولید کننده ایروینگ Thalberg در رویداد واقعی او کامل سخنرانی پذیرش شد “من از شما سپاسگزارم.” پس از زمین خوبوانگ که پس از آن تا به حال به خوبی به دست آورده شهرت به عنوان یک آبخوری ساخته شده یک رشته از B-movies برای پارامونت و در نهایت فرود یک تلویزیون نشان می دهد در دامونت شبکه تلویزیونی در حال مرگ از یک حمله قلبی در سن 56. او در اواخر حرفه احیای در هالیوودمتاسفانه کاملا خیالی.

George Cukor (Daniel London)

در قسمت سوم از هالیوودبسیاری از شخصیت ها با حضور یک حزب در خانه The Philadelphia Story مدیر George Cukor. در این نمایش به تصویر کشیده شده است به عنوان یک ستاره نکردم مهمانی شام که در نهایت حرکت در خارج از منزل به Cukor استخر در اطراف این زمان بیشتر از جنس مخالف مهمانان شام بهانه ای خود و یک گروه از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی بازیکنان فوتبال و برخی از جدیدترین خدمات کارکنان ایستگاه می رسند. این ترکیبی از دو درست است همه چیز در مورد Cukor: او شناخته شده برای پرتاب شام رسمی احزاب با حضور هالیوود و خانواده سلطنتی و او نیز شناخته شده برای پرتاب بیشتر خصوصی و گاه به گاه بعد از ظهر یکشنبه احزاب با حضور, گی, هالیوود, خانواده سلطنتی و تاریخ خود. مست باش به تصویر کشیده شده در هالیوود نیست و کاملا واقعی به زندگی یا: Cukor نمی نوشند بسیار خود را و آن را دشوار است برای پیدا کردن مشروبات الکلی در یکی از احزاب است.

هتی مک دنیل (Queen Latifah)

Hattie McDaniel and Queen Latifah.

هتی مک دنیل و Queen Latifah.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس توسط CBS رادیو/ویکی پدیا و سعید Adyani/Netflix بکشد.

هتی مک دنیل اولین زن برنده جایزه اسکار برای عملکرد خود را در بر باد رفتهمی شود یک مربی به Hollywood‘s داستانی, سیاه, گاوچران زن کامیل واشنگتن (لورا تازی مخصوص شکار خرگوش). در نشان دادن McDaniel می گوید واشنگتن در مورد تجربه او در مراسم اسکار در سال 1940: در این مراسم برگزار شد Cocoanut گرو سالن سفیر هتل که تا به حال یک “سیاه پوستان” سیاست. هالیوود را نشان می دهد McDaniel استدلال با دو نگهبان که رد ورود و نشان می دهد او تنها مجاز به آمدن به این مراسم در حالی که پذیرش جایزه خود را. در حقیقت تولید کننده David O. Selznick قبلا چیده شده برای McDaniel به بستری در این مراسم اما او تاریخ و عامل مورد نیاز به نشستن در یک جدول جداگانه در پشت اتاق. این indignities ادامه داد: پس از اسکار: McDaniel بر باد رفته شرکت ستاره رفت به جشن جوایز خود را در یک سفیده فقط کلوپ شبانه.

20th جوایز اسکار

Vivien Leigh and Katie McGuinness.

ویوین لی و کتی McGuinness.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس توسط خبرگزاری گتی ایماژ و سعید Adyani/Netflix

در پایان هالیوودنشان می دهد گرفته شده delirious تبدیل به تاریخ متناوب و بخش قابل توجهی از قسمت پایانی تفریح و سرگرمی 20هفتم جوایز اسکار. در رایان مورفی نسخه مگنشان می دهد داستانی فیلم در مورد یک بازیگر آزادانه در میخکوب کردن محکم کردن Entwistle برنده حداقل شش جایزه اسکار از جمله بهترین بازیگر نقش مکمل زن, بهترین کارگردان و بهترین تصویر. به عنوان شما را ببینید در newsreel footage واقعی از مراسم, هالیوود انجام یک کار بزرگ از بازآفرینی مرحله از حرم سالن به عنوان آن به نظر می رسد در 20 مارس سال 1948:

به اتاق را برای مگ‘s نزدیک رفت و برگشت هالیوود تا به حال به طور قابل ملاحظه ای کمتر دقیق در مورد برندگان. در اینجا چگونه مراسم رفت و در زندگی واقعی به علاوه کرد که هالیوود توبیخ:

بهترین بازیگر نقش مکمل زن: این در واقع رفت و به سلست هولم برای توافق آقا. Ethel Barrymore را از نامزدی برای The Paradine Case حذف شد از هالیوود لیست نامزد.

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد: در هالیوود به عنوان در زندگی, Edmund Gwenn برنده این معجزه در 34هفتم خیابان. رابرت رایان نامزدی برای Crossfire توبیخ شد.

بهترین فیلمنامه اصلی: Sidney Sheldon برنده این برای لیسانس و Bobby-Soxer. هالیوود رنگی نامزدی Shoeshineکه یک تصمیم عاقلانه از نظر زمان در حال اجرا به این دلیل که فیلم تا به حال چهار اعتبار فیلمنامه نویسان: Sergio Amidei, آدولفو Franci, Giulio Cesare ویولا و Cesare Zavattini.

بهترین مدیر: این در واقع برنده توسط Elia Kazan برای توافق آقا. Edward Dmytryk حذف شده از فهرست نامزدهای بار دوم هالیوود رنگی Crossfireشاید به این دلیل تیراندازی حذف ارجاع به همجنسگرایی در آن مواد منبع.

بهترین بازیگر نقش مکمل زن: Loretta جوان برنده این دسته برای کشاورز دختر. دوروتی مک گوایر را از نامزدی برای توافق آقا می شود کاهش یافته و به اتاق را برای مگ.

بهترین تصویر: ما نمی شنوند فهرست کامل نامزدهای بهترین حرکت تصویر, اما در جهان ما داریل D. Zanuck برنده برای توافق آقا.

نقاط عطف

آخرین قسمت از هالیوود به دنبال یک جهان که در آن صنعت سرگرمی عمومی آغوش نژادی و جنسی تنوع سال 1948 و به دنبال آن منجر شود. در کلمات از یکی از نمایش فیلم های خبری, “نژادی تظاهرات در سراسر کشور به سادگی ذوب دور” هنگامی که یک استودیو باز یک فیلم سیاه و منجر به این دلیل که فیلم بود که فقط خوب است. (هالیوود نیز النور روزولت—که شما ممکن است به یاد بیاورید شد بانوی اول هنگامی که ایالات متحده رفت و به جنگ با آدولف هیتلر—ارسال به یک اتاق استودیو مدیران است که آنها قدرت بیشتری برای تغییر جهان از دولت می کند; این نشان می دهد بسیار با ارزش در هنر به عنوان یک نیروی اجتماعی را تغییر دهید.) هیچ کدام از آن واقعا اتفاق افتاده است بنابراین در اینجا این است که برخی از این موانع کاهش یافت و به ترتیب.

اولین استودیوی بزرگ فیلم با یک نژادهای مختلف, بوسه

مگفیلم هالیوود حول محور به پایان می رسد با یک بوسه پرشور بین یک بازیگر (تازی مخصوص شکار خرگوش واشنگتن) و یک سفید (Corenswet را کاستلو) اما تعیین زمانی که این اتفاق در زندگی واقعی بستگی به تعاریف خود را از “نژادی” “بوسه” و “استودیوی بزرگ.” وجود دارد بر روی صفحه نمایش بوسه بین بازیگر برتا Regustus و سفید بازیگر برونکوپنومونی بیلی اندرسون در سال 1903 کوتاه ادیسون “چه اتفاقی افتاد در تونل” اما این یک شوخی نیست و بخشی از, بین نژادی, عاشقانه. بین سالهای 1930 و دسامبر 1956, بوسه, بین, بازیگران, از نژادهای مختلف بودند به صراحت ممنوع توسط هیز کد هر چند که متوقف نمی Stanley Kubrick از داشتن فرانک Fernando و ایرنه کین قفل کردن لب ها در سال 1955 را قاتل بوسهکه ایالات هنرمندان توزیع شده است. (Fernando بود که بخشی جامائیکا نقش یک ایتالیایی-آمریکایی در این فیلم است.) اگر چه 1957 فیلم Island in the Sun با معاملات بین نژادهای مختلف داستان عاشقانه است و گاهی اوقات به عنوان ذکر شده اولین فیلم هالیوود شامل یک نژادهای مختلف, بوسیدن, آن را نمی کند: Dorothy Dandridge و جان جاستین رقص گونه به گونه در این فیلم اما نمی بوسه. (Dandridge کند بوسه استوارت ویتمن در سال 1958 را به عرشه زد Redاما تنها در حالی که سرقت تفنگ خود را. او همچنین بوسه Curd Jürgens در Tamangoبود اما فیلم برداری در خارج از کشور و منتشر نشده در ایالات متحده تا سال 1959.) ممکن است یک نامزد برای اولین بار عمده برای تلفن های موبایل استودیو فیلم که در آن بازیگران مختلف مسابقات بازی های شخصیت های مختلف و نژادها و به اشتراک گذاشتن یک بوسه عاشقانه بر لب است Sayonaraاین برادران وارنر اقتباس از جیمز Michener رمان منتشر شده در دسامبر 1957. مارلون براندو و بازیگر آمریکایی Miiko Taka (جایگزینی برای مدیر جاشوا لوگان انتخاب اول برای نقش آدری هپبورن) و ضربه ساخته شده تریلر. (شما می توانید آن را در حدود دو دقیقه و 40 ثانیه است.) وجود دارد در حال آتش بازی!

برای پیدا کردن یک مقایسه بوسه در عمده-استودیو فیلم بین سفید و سیاه و سفید بازیگران, شما باید به جست و خیز رو به جلو به سال 1967 زمانی که کلمبیا منتشر شده حدس بزن چه کسی برای شام.

اولین آسیایی, بازیگر نقش مکمل زن برنده بهترین بازیگر نقش دوم

در هالیوودآنا ممکن است ونگ می شود اولین بازیگر زن چینی تبار به برنده یک جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک نقش حمایت یک مانع است که هنوز هم شکسته نشده است. اما بازیگر زن ژاپنی میشی Umeki برنده برای Sayonara 1957:

او باقی مانده است تنها زن شرقی آسیایی تبار به برنده یک جایزه اسکار برای بازیگری است.

برای اولین بار تولید کننده به برنده بهترین تصویر

جولیا فیلیپس برای نیش در سال 1974 26 سال پس از Avis آمبرگ پیروزی در هالیوود:

اولین زن به سر یک استودیوی بزرگ

در هالیوودمورفی و برنان را به تدبیر یک سری از پیش بینی نشده و حوادث بعید است برای قرار دادن Patti LuPone شخصیت در سر یک سرگرد motion picture studio حتی به طور موقت. در دنیای واقعی این اتفاق نمی افتد تا زمانی که در سال 1980 هنگامی که شری لنسینگ نامگذاری شد رئیس جمهور از 20th Century-فاکس محصولات.

اولین برنده جایزه اسکار برای تشکر همان شریک جنسی خود را در سخنرانی پذیرش

اگرچه هالیوود است فیلمنامه مورچه کلمن (جرمی پاپ) با تشکر از دوست پسر خود در 20هفتم جوایز اسکار این اتفاق نمی افتد در زندگی واقعی برای یکی دیگر از 44 سال. اولین همجنسگرا به فرد خود را با تشکر از رابطه با شریک زندگی بر روی صحنه در مراسم اسکار بود که دبرا Chasnoff که برنده جایزه اسکار برای بهترین فیلم مستند (کوتاه موضوع) در سال 1992 برای Deadly Deception: General Electric, سلاح های هسته ای و محیط زیست ما. سخنرانی او که در آن او تشکر کرد “کیم Klausner من شریک زندگی” آغاز می شود در 5:44:

اولین زن برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن

Hollywood‘s کامیل واشنگتن برنده این در سال 1947 اما ما در زمانی این اتفاق رخ نداد تا سال 2002 زمانی که هلی بری برنده برای هیولا توپ:

اولین مرد سیاه و سفید به برنده بهترین فیلمنامه اصلی

Jordan Peele تنها دو سال پیش:

اولین فیلم به نژاد پرستی و همجنسگرا ستیزی “به سادگی ذوب” در سراسر کشور

اگرچه هالیوود باعث می شود این به نظر می رسد آسان به نظر نمی رسد که هر کسی که ساخته شده است این فیلم نشده است. خواهد شد و شما می تواند خوش شانس فیلمساز به آن را انجام دهد ؟ هر چیزی امکان پذیر است … در هالیوود!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>