چه مقابله با تم آهنگ برای توطئه علیه امریکا?


John Turturro, in a still from The Plot Against America, stands at a podium in front of a wall covered with "America First" banners. He is smiling.

آواز خواندن همراه!

K. Michelle کوتاه/HBO

توطئه علیه امریکا, David Simon در تلویزیون اقتباس از تاریخ متناوب رمان فیلیپ راث باز می شود در ژوئن سال 1940 به عنوان هوانورد چارلز لیندنبرگ آماده برای به چالش کشیدن فرانکلین دلانو روزولت برای ریاست جمهوری. برای راه اندازی نشان می دهد چشم انداز سیاسی و اجتماعی این اعتبارات باز طراحی شده توسط کارن Thorson و ویرایش شده توسط جان Chimples استفاده از newsreel footage برای ردیابی سه رشته از زندگی آمریکایی از طریق 1920s و 1930s. برای اولین بار وجود دارد لیندنبرگ وضعیت به عنوان یک قهرمان ملی نشان داده شده با فیلم خود را از سال 1927 پرواز اطلس و جشن است که به دنبال. دوم روزولت افزایش در پی ویرانی اقتصادی نشان داده شده توسط فیلم از سوپ آشپزخانه سال 1932 دموکراتیک ملی کنوانسیون های مختلف و جدید مقابله با برنامه های. در نهایت این تهدید در حال رشد فاشیسم در خانه و خارج از کشور نشان داده شده است آشنا با فیلم های آدولف هیتلر و کمتر آشنا فیلم از فاشیست های وطنی در یک نازی ها اردوگاه تابستانی در شمال ایالت نیویورک و تظاهرات نازی ها در Madison Square Garden. تمام چیزی است که برگزار می شود با هم یک بی تدبیر ترتیب “جاده باز است دوباره” خوش لحن است که وقتی زوج ها با فیلم هایی از غاز-استپر می شوم. همانطور که با هر سرود خوش بینی—مشاهده e.g “فردا متعلق به من”—اشعار آمار قابل توجهی متفاوت بسته به نوع که در حال انجام آواز:

وجود دارد یک روز جدید در نمایش وجود دارد که طلا در آبی

امید است در قلب مردان

تمام جهان در راه به یک sunnier روز

برای جاده ها باز است دوباره!

آهنگساز سامی Fain و ترانه سرا ایروینگ Kahal نوشت: “راه باز است دوباره” در سال 1933 زمانی که در نگاه به گذشته جهان بود مطلقا نه در راه به یک sunnier روز. اما اگر چه این طرح در برابر امریکا‘s اعتبارات استفاده از آن به عنوان یک نوع فاشیستی anthem آهنگ در واقع آمد و از طرف دیگر این طیف سیاسی: آن نوشته شده بود برای یکی از یک سری از فیلم های کوتاه ساخته شده به ترویج FDR ملی بهبود مدیریت. (این آهنگ خیلی نزدیک به روزولت که این پوشش از ورق موسیقی فقط یک عکس از صورت خود را.) N. R. A. بود یک معامله جدید آژانس که داوطلبانه کار کدهای حاکم بر چیزهایی مانند حداقل دستمزد و ساعت کار و کودکان کار; کسب و کار است که مزدکی توسط آژانس توصیه شد مجاز به استفاده از آرم خود را در فروشگاه و محصولات آنها به فروش می رسد و یا تولید شده است. استودیو فیلم پشتیبانی از برنامه ها و کدهای خود را—شما احتمالا دیده N. R. A. آرم و شعار “ما بخشی از ما” در فیلم از اوایل دهه 1930 و در ماه اوت 1932 هشت استودیوهای بزرگ توافق به هر یک فیلم کوتاه به توضیح و ترویج آن است.

“جاده باز است دوباره” است که از برادران وارنر مطلب به کارگردانی آلفرد E. سبز در که دیک پاول پخش یک ترانه سرا که به خواب میرود در حالی که تلاش برای نوشتن یک آهنگ میهنی. او بازدید توسط ارواح جورج واشنگتن و آبراهام لینکلن و وودرو ویلسون که توضیح دهد که چگونه N. R. A. works, الهام بخش, پاول به نوشتن “جاده باز است دوباره.” آن است که واقعا عجیب و غریب کمی از حقایق مربوط بامریکا و شما می توانید آن را در اینجا:

“جاده باز است دوباره” ساخته شده که اولین آن در سپتامبر. 2, سال 1933 زمانی که پنج نفر از studios’ N. R. A. featurettes—از روباه, MGM, برترین, برادران وارنر و RKO—غربالگری شدند که در پارامونت. عموم مردم باید برای دیدن آنها را در ماه های سپتامبر و اکتبر آن سال با هر استودیو ورود همراه قابلیت ارائه برای یک هفته. دیگر فیلم نیست همه جان سالم به در برد—آنها اغلب حتی در IMDb—اما آنهایی که باید حداقل به عنوان عجیب و غریب به عنوان “راه باز است دوباره.” MGM ” ورود “را با” ویژگی های جیمی Durante تشویق افراد ثروتمند به استخدام کارکنان بیشتر به آب اقتصاد است. در اینجا از او مشاوره می دهد یک ثروتمند افسرده:

شما باید یک دکتر برای ذات الریه یک دکتر برای بی خوابی

یکی برای اسمز و دو برای تنفس بدبو

یکی برای کم خونی و یکی برای eczemia,

اختلال برونشیت fleabitus سنت ویتوس و یا هر نوع دیگر از آن—که لذت ما!

شما باید یک پزشک برای هر بیماری است که به شما کردم.

و است که به شما مقدار زیادی از لذت بردن

و در این راه خانم شما کمک خواهد کرد که برای پایان دادن به بیکاری است.

از فیلم های دیگر در این سری سخت تر برای دیدن. “یاور مادر” از روباه که در آن Zasu پیتز در می یابد که شوهرش در حال برنامه ریزی برای اعمال N. R. A. محدودیت در ساعات کار به زندگی داخلی با استخدام یک جوان داغتر زن برای کمک به اطراف خانه است جان سالم به در برد اما نمی آنلاین. جهانی را ورود “عقاب و قدقد کردن” اکران شد در یک جشنواره فیلم در رم نیویورک در سال گذشته اما در غیر این صورت در دسترس نیست. برترین سهم های بدون عنوان کوتاه که در آن Charles Ruggles و مریم بلند استدلال می کنند در مورد تلفظ صحیح “N. R. A.,” به نظر می رسد از دست داد فیلم; همان می رود برای RKO را “آنچه آمریکا نیاز” که به نوعی توضیح داد: قرارداد جدید با قیاس به دوره گردی کد. (بعد RKO مطلب “امضای ‘Em Up” بازیگران کمدی دو ویلر و Woolsey است در یوتیوب, اما, متاسفانه, آن است که در مورد hobos.) مینی نوع از N. R. A. تبلیغاتی فیلم به پایان آمد خوب در سال 1935 زمانی که دادگاه عالی اعلام کرد این سازمان بر خلاف قانون اساسی. اما “جاده باز است دوباره” تا به حال بیشتر از یک مدت تاثیر فرهنگی از دیگر N. R. A. فیلم برای یک دلیل ساده: این فقط یک فیلم تبلیغاتی ساخته شده برای ترویج بین رفته سازمان دولتی آن را نیز به یک رکورد (ساخته شده به ترویج بین رفته سازمان دولتی):

در حال حاضر 86 سال بعد اقتصاد بار دیگر درون منفجر و “جاده باز است دوباره” دوباره wafting از سخنرانان در سراسر کشور. برای اطلاعات بیشتر تشابه بین امریکا در سال های منتهی به جنگ جهانی دوم و سال های منتهی به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اتمام طرح در برابر امریکا, دوشنبه HBO.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>