وقتی کالیفرنیا منتقل COVID-19 بيمار به زندان


A view of San Quentin State Prison
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس توسط جاستین سالیوان/گتی ایماژ.

Coronavirus خاطرات یک سری از اعزام کاوش چگونه coronavirus مؤثر است و زندگی مردم است. برای آخرین بهداشت عمومی اطلاعات مراجعه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت. به صورت تخته سنگ را coronavirus پوشش, کلیک کنید اینجا.

این که-گفت-به خاطرات است که بر اساس گفتگو با Adamu چان یک روزنامه نگار زندانی در زندان ایالتی سن کوئنتین در کالیفرنیا است. سن کوئنتین در حال تجربه عظیم COVID-19 شیوع—بیش از 1400 موارد—پس از دولت منتقل افراد آلوده از یکی دیگر از زندان به سن کوئنتین. گفتگو شده است رونویسی تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح توسط Aviva شن.

احتمالا در آغاز ماه مارس, شاید پایان ماه فوریه ما شروع به شنیدن در مورد ویروس. آن را در اخبار. وجود دارد بسیاری از حدس و گمان در مورد چگونه آن را رفتن به تحت تاثیر قرار زندگی به طور کلی. به یاد دارم در آن زمان همه چیز نسبتا عادی در زندان است. من بخشی از یک تیم از تصویری روزنامه نگاران است که برای تولید یک نشان می دهد که تلویزیونی در تمام 36 زندان در کالیفرنیا است. و بنابراین در آن زمان ما در حال توسعه برخی از مطالب که در مورد کوروناویروس و همچنین در همان زمان ما بودند و مصاحبه با افراد در زندان و نوع گرفتن دیدگاه های خود را در آنچه مردم احساس می شد و آنچه را که آنها احساس شد.

و پس از آن در 17 مارس به زندان رفت و در یک قرنطینه مستند بود و من منتقل به این بخش از زندان ثانیه واحد ساخته شده است که از خوابگاه. من در سلول های قبل از, در شمال بلوک. این بخش از زندان هنوز نشده با تجربه شیوع آن بسیار شگفت انگیز است پس از بیش از 1000 نفر در این زندان در حال حاضر تایید شده است که این ویروس. من احساس می کنم خوش شانس است که من قادر به صحبت کردن در تلفن و فقط سالم در حال حاضر.

در آن زمان آنها در حال حرکت بودند و مردم در اطراف زندان و من فکر می کنم تلاش برای مطمئن شوید که برخی از جمعیت های آسیب پذیر بودند در مکان های که در آن آنها قادر به فاصله اجتماعی. اما ما متوجه در طول چند ماه گذشته است که در واقع آن اقدامات کار نمی کند چرا که زندان است بسیار به سر می برند. هیچ راهی وجود دارد به فاصله اجتماعی. وجود دارد هیچ راهی برای منزوی کردن مردم است. این یک فاجعه است.

از ماه مارس بوده ایم قفل شده خارج از مرکز رسانه ای است که در آن همه ما کار—پادکست گوش فشار وجود دارد, روزنامه وجود دارد—به طوری که این نوع از مرکز از اطلاعات است که می آید از زندان در جهان است. من جدا از دیگر روزنامه نگاران با آنها کار کنم. من شده است در تلاش برای دریافت پیام از آنها را از طریق مردم که ما می دانیم مردم چه کسی ما تماس با مشترک است.

من هنوز هم دوستان در شمال بلوک. شمال بلوک یک بلوک همراه. هر کس دو سلولی در یک سلول است که مانند 5-توسط-10 فوت است. هیچ تهویه مناسب. وجود دارد هیچ هوایی در آینده را به همراه بلوک. همه نوع تنفس در هوا است. و به این ترتیب داستان که من شنیده ام که فکر می کنم می توان انتظار داشت که مردم نمی توانند تنفس و مردم در حال فروپاشی و سقوط چپ و راست. این واقعا ترسناک است. من می دانم که بسیاری از مردم در جمعیت های آسیب پذیر—افراد مسن مردم با موجود شرایط بهداشتی—که تا آنجا که من در مورد مراقبت. من واقعا نگران آنها است.

این واقعا به سر می برند. این است که بهداشت عمومی اورژانس.

در بخش دیگر از زندان آنها نیاز به دسترسی به تلفن در راه است که ما اینجا هستیم زیرا ما خوابگاه—آن را در فضای باز و گوشی های در دسترس هستند. در سلول بلوک گوشی های خارج از سلول است. بنابراین اگر شما در یک سلول قفل شده شما نمی توانید با استفاده از تلفن. بنابراین آن را سخت تر برای دریافت اطلاعات از وجود دارد. وجود دارد برخی از مردم من می دانم که باید این ویروس هستند و بدون علامت. اما من هم شنیده ام کسی من می دانم که یک موضوع از یک فیلم است که من ساخته شده است در ICU در حال حاضر. من نمی دانم زیادی در مورد وضعیت خود را.

من متوجه شده است که وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی اظهارات رسانه ها قرار داده اند وجود دارد که آنها ارائه شده است ضد عفونی کننده دست و ماسک است که به یک رشته خاص درست است. ما ماسک من فکر می کنم حدود یک ماه به قرنطینه مستند. جایی که من هستم یک ضد عفونی کننده دست تلگراف در یک ساختمان از 100 نفر آن را ندارد همیشه به آسانی در دسترس است. اما من فکر می کنم در کل ایده صحبت کردن در مورد ضد عفونی کننده دست نیست واقعا نقطه. مانند ویروس است که در حال حاضر در اینجا. در حال شیوع در حال حاضر. من مطمئن هستم که اگر ضد عفونی کننده دست در حال رفتن به توقف شیوع اینجا. این واقعا به سر می برند. این است که بهداشت عمومی اورژانس.

ازدحام بیش از حد شده است یک موضوع برای چندین دهه است. حتی در سال های قبل از همه گیر دیوان عالی کشور حکم داد که شرایط در جنوب کالیفرنیا زندان بودند بر خلاف قانون اساسی و دستور داد که دولت برای رفع این مشکل به دلیل ازدحام بیش از حد مردم در حال مرگ بودند به دلیل عدم مراقبت های پزشکی و عدم مراقبت از سلامت روان. و این بود که در سال قبل از بیماری همه گیر. در حال حاضر در اینجا ما در گرمای آن و ما هنوز نمی گرفتن هر گونه پاسخ در مورد زمانی که ازدحام بیش از حد خواهد بود برطرف شده است. افرادی هستند در جامعه که به شدت به تازگی و گفت که آنها کمک خواهد کرد در هنگام ورود دوباره از مردم بیرون آمدن از زندان است. وجود دارد تعداد زیادی از اعضای خانواده که مایل به مردم را دوباره به خانه های خود. بنابراین وجود مکان هایی برای مردم و افرادی که مایل به پذیرفتن آنها. ما شماره 1 و تقاضا است که مردم مجاز به ترک این محل است. من فکر می کنم شماره 2 و تقاضا است که CDCR توقف انتقال مردم در سراسر کشور و گسترش این ویروس به دیگر زندانها.

من فکر می کنم بسیاری از آنچه که من انجام شده بود و حتی فراتر از روزنامه نگاری کار فقط کار در ساختمان جامعه در اینجا. منظورم این است که یک جامعه است. وجود دارد یک هنر خلاق جامعه در اینجا. افراد درگیر در تئاتر و در نوشتن و هنر گرافیک; افراد دیگر درگیر در آموزش و پرورش و آموزش وجود دارد برنامه در اینجا یک برنامه موسیقی و, بالاتر از همه, که بسیاری از مردم در اینجا که علاقه مند هستند در خود توسعه و تلاش برای پیدا کردن راه حل به خشونت و تحقیق در مورد دوران کودکی خود را و چیزهایی مانند آن. کسانی که همه چیز قطع شده اند در حال حاضر. بنابراین من نگران مردم که جامعه تا به حال به عنوان برچسب های خشونت آمیز و یا اشتباه و که به طور فعال به کار را در هویت های جدید و راه های جدید بودن. و که در حال قطع در حال حاضر. من نگرانی در مورد آن. و من نگران که برای خودم بیش از حد. من فکر می کنم که کسانی که جامعه اوراق قرضه که من به اشتراک گذاری با دیگر مردم واقعا مهم است. من قادر به دیدن آن مردم است. من نمی دانم چه خبر است با این افراد است.

من در تلاش برای باقی ماندن به عنوان سالم به عنوان امکان پذیر است و تلاش برای ماندن به عنوان پاک که ممکن است. من در تلاش برای پوشیدن من ، اما دیگر از آن, من واقعا مطمئن نیستم که آنچه که من می توانید انجام دهید برای جلوگیری از coronavirus از گرفتن در اینجا. وجود دارد بسیار کمی از فاصله بین ثانیه واحد و سلول بلوک در بخش دیگر از زندان, بنابراین من فکر می کنم که یکی از دلایل این امر را ضربه نیست و در اینجا نشده است. اما وجود دارد اصلاح افسران که در حال کار شیفت در مناطق آسیب دیده و سپس پایین آمدن در اینجا. وجود تهویه بیشتر در اینجا و به عنوان شما می دانید که یکی از بهترین راه ها برای مبارزه با ویروس. ما ویندوز در اینجا وجود دارد یک درب که باز می ماند. اما این خوابگاه به سر می برند بیش از حد. اگر آن را برای دریافت در اینجا وجود ندارد بسیاری از اجتماعی فاصله در اینجا. همه ما با استفاده از همان دستشویی; ما با استفاده از همان دوش. خواب ما مناطق واقعا نزدیک به هم مانند اینچ به دور از هر یک از دیگر. بنابراین این منطقه با مشکل مواجه است بیش از حد. و در برخی از راه آن احساس می کند مانند ما فقط انتظار تا زمانی که این ویروس در بازدید اینجا. که آنچه در آن احساس می کند مانند. آن را فقط احساس می کند مانند ما فقط اینجا نشسته و منتظر بودند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>