هنگامی که گوشت ارزان تبدیل شدن به یک “ضروری” آمریکا ارزش ؟


A black-and-white photo of a crowd of men in a restaurant in aprons with signs that say STEAK and BEER.

یک بیفتک شام از اوایل 20th قرن در Reisenweber را به افتخار H. H. راجرز و مارک تواین.

کتابخانه کنگره

“عادت به گران, گوشت, با قیمت گلایه ماندگار در تمام طول سال” بلومبرگ است جن Skerritt, مایکل Hirtzer و لیدیا Mulvany هشدار داد در 30 آوریل. کاهش سرعت از خطوط تولید بسته بندی گوشت می آمد گیاهان “می تواند مختل مواد غذایی در امریکا عرضه برای سال آینده” آدام کلارک استس نوشت: برای بورسی در هفته گذشته. در یک دنیای ایده آل, اخبار در مورد آنچه اتفاق می افتد به بسته بندی گوشت می آمد کارکنان مجبور به کار می کنند در خطر ابتلا به عفونت خواهد شوک ما به هسته. اما وقتی که می آید به همه گیر داستان به چالش کشیدن جریان اصلی آمریکایی ها درک از کشور خود را به عنوان “سرزمین فراوانی” خالی گوشت در قفسه سوپر مارکت است که احتمالا در بالای لیست.

چگونه مردم واکنش نشان می دهند اگر ترسناک پیش بینی کمبود گوشت می پیوندند ؟ مورخ جاشوا Specht کتاب گوشت قرمز جمهوری: یک سم-به-دم تاریخ چگونه گوشت را تغییر امریکا, است که در حدود نیم قرن بین پایان جنگ داخلی در سال 1865 و عبور از فدرال گوشت بازرسی قانون در سال 1906 زمانی که آمریکایی ها رفت و از خوردن گوشت گاو به ندرت به دیدن آن را به عنوان حقوق ولادت در ذهن من بوده است. بسیاری از عناصر از ما صنعتی بسته بندی گوشت می آمد سیستم از جمله عمومی تمایل به تحمل خشونت و بهره کشی از کارگران (و حیوانات!) به منظور دسترسی آسان به پشت مازو و ابجو و اغذیه فروشی تاریخ به کسانی که سال ها در اواخر قرن 19هفتم و اوایل 20thcentury.

من به نام Specht تا به بحث در مورد کوروناویروس کمبود بهرهکشی از نیروی کار و این که آیا او فکر می کند این اخبار هر گونه بالقوه برای تغییر سیاسی را نسبت به اصلاح ما صنعتی گوشت تولید سیستم. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

ربکا پیاز: چرا که ما در این زمان عجیب و غریب که در آن گوشت در دسترس است غیر قابل پیش بینی من شده فکر کردن زیادی در مورد این فصل از کتاب خود را که در آن شما نوشتن در مورد گوشت را با محوریت فرهنگ در اواخر قرن 19هفتم و اوایل 20th قرن ها است که زمانی که گوشت اول شد به طور گسترده و ارزان در دسترس برای آمریکایی ها. شما آن را “دموکراسی از گوشت گاو.”

جاشوا Specht: درست است. به عنوان گوشت گاو تازه شد به طور گسترده ای در دسترس آن شد متریک از موفقیت در آمریکا برای مهاجران اخیر از اروپا برای طبقه کارگر است. موفق شد به خوردن گوشت گاو. که بدان معنی است که این در حال حاضر یک ابزار برای تولید معنا در زندگی مردم است و این بدان معنی است که تامین مردم با قیمت ارزان و مقرون به صرفه گوشت گاو ضروری شد.

و وجود این کل فرهنگی داستان در مورد گاو و دام داری و غرب آمریکا; گوشت گاو می شود وابسته به آمریکا گسترش و بنابراین به خوردن گوشت نه تنها به موفقیت در راه این بود که “آمریکا است.”

که مجموعه ای از باورهای ارائه یک خروجی برای این نوع از تازه بدوران رسیده صنعتی گوشت گاو تولید کنندگان—در واقع یک توجیه. بنابراین زمانی که آنها تحت انتقاد meatpackers خواهد گفت: “ما در حال دادن گوشت به کار کلاس” مشترک کارگر,’ ” به عنوان آنها را قرار داده و آن را. تولید کنندگان در تلاش بودند به استدلال می کنند برای راه خاص آنها می تواند کسب و کار: “ما در حال تلاش برای ارائه آمریکایی ها با آنچه آنها نیاز دارند.”

اساسا “ما در حال ارائه خدمات ضروری.”

راست! من استدلال می کنند که کسانی که meatpackers توسعه یک راهکار در اواخر قرن 19th قرن است که هنوز مستقر امروز. یکی از این افراد به عنوان مثال بود فیلیپ Danforth Armour بنیانگذار شرکت بسته بندی گوشت می آمد زره و شرکت. او به نام قبل از سنا و مجلس سنا از او خواسته در مورد استفاده از درنده قیمت گذاری—bankrupting قصابی تثبیت قیمت و فشردن دامداران. و زره می گوید: نگاه کنید. من گوشت گاو به توده های شهری و نیاز به قوانین متفاوت است. از آن نیاز به راه های مختلف انجام کسب و کار.

برخی از مردم در واکنش به این با شک و تردید اما من فکر می کنم تا حدودی این استدلال موفقیت آمیز بود. آن را به meatpackers یک خط استفاده کنید. آنچه شما می بینید شد هر زمان که مردم فکر می کردند در مورد تنظیم بسته بندی گوشت می آمد آنها خواهد خود را بپرسید, چگونه این تاثیر مصرف کنندگان ؟ این است که امروز متداول—هر گونه انتقاد از گوشت تولید می شود تبدیل به یک تهدید برای مصرف.

بنابراین هنگامی که قصابی شدند رفتن به سنا و به دولت محققان و گفت: سلام ما در حال گرفتن fleeced در اینجامحققان می خواستم آنها را به یک استدلال که آنها می تواند در پیشبرد علاقه خود را و همچنین افزایش قیمت گوشت گاو. آنها پذیرفته شده از نظر بحث که زره به حال قاب که meatpackers تا به حال به قاب. این ایده از افزایش قیمت گوشت [به قصابی یک معامله عادلانه تر] بود فقط درست کردن جدول.

من دلسوز به این ایده است که گوشت گاو است بخشی از آنچه مردم استفاده می شود برای تعریف آنچه در آن به موفق خواهد بود. مشکل این است که فوق العاده استثماری راه تولید مواد غذایی ما رو پخته شده را به کل سیستم است که ساخته شده است که قیمت پایین در “موفقیت” مدل ممکن است. و البته در حال حاضر ما شاهد اثرات; بدیهی است که برای چندین دهه بوده ایم از دیدن انواع دیگر زیست محیطی و انسانی و هزینه های آن.

برخی از جزئیات چگونه گوشت گاو استفاده کردم به معنی آمریکایی بودند چنین قانع کننده تاریخ فرهنگی—مانند داستان “گوشت ران گاو” شام که در آن جوان ثروتمند مردان خوردند آنچه شما به عنوان “نفرت انگیز” مقادیر و گوشت فقط گوشت.

بله البته خوردن گوشت گاو بود در مورد موفق بودن اما همچنین در یک مورد موفق بودن مرد. شما ببینید آن را در سراسر طیف اجتماعی و اقتصادی. بنابراین جنبش کارگری بود و تولید جزوه دفاع از خروج چینی ها اساسا و گفت که آمریکا مردانگی تهدید با آوردن کارگران که در خود نژادپرستانه شرایط—می تواند زنده ماندن در برنج. [عنوان 1902 جزوه توسط Samuel Gompers و هرمان Gutstadt: گوشت با برنج: آمریکا مردانگی در مقابل. آسیایی Coolieism که باید برای زنده ماندن ؟ ]

این بیفتک بود و یک سنت در میان نخبگان مردان در اواخر قرن 19th قرن و من اعتقاد دارم که آن را در واقع احیا شده است در چند مکان های امروز است. در آن زمان این ایده بود که مرد ایده آل بود و مرتب از این تدی روزولت نوع متعادل پالایش با یک مقدار مشخصی از وحشیگری. بنابراین, مانند, تدی روزولت می تواند راه رفتن در اطراف دانشگاه هاروارد اما او همچنین می تواند رفتن و کشتن یک شیر. بنابراین یک بیفتک بود که یک نسخه از آن—شما می توانید همراه با دیگر upwardly موبایل مردان, خوردن مقادیر عظیمی از گوشت گاو شستشو آن را با مقدار زیادی از آبجو و آن را بسیار به سادگی تهیه شده و شما می توانید در تماس با اولیه خود را کنار.

من را دیده اند بسیاری از مردم را تا جنگل, Upton Sinclair را 1906 کتاب در رابطه با آنچه در coronavirus همه گیر و بسته بندی گوشت می آمد گیاهان. این واقعا جالب است فکر می کنم که درست در آن زمان که سینکلر شد معرض شرایط خطرناک در صنعت نیز زمانی که مردم واقعا در حال توسعه این فرهنگ آمریکایی در اطراف به راحتی در دسترس گوشت گاو.

اما من می خواهم بگویم من احساس می کنم کمی نا امید با موازی با جنگلزیرا تنها چیزی که مردم تا کنون بحث در مورد زمانی که آن را به می آید که کتاب واقعیت این است که سینکلر به معنای بیرون کشیدن همدلی عمومی برای کارگران اما به جای freaked مردم در مورد بهداشت. من احساس می کنم مفهوم “آن کار نمی کند پس از آن; آن را نمی خواهد کار در حال حاضر.”

یک زن و شوهر از چیزهایی که در مورد جالب است. البته این نوع از سهام داستان در مورد جنگل است که آپتون سینکلر بود این بزرگ سوسیالیستی که بیرون می رود و “هدف برای قلب اما بازدید از آمریکایی ها در معده”—آنها پایان نمی مراقبت در مورد کارگران; آنها تنها در مورد مراقبت از موش مدفوع در سوسیس.

اما من فکر می کنم در راه ما در واقع می تواند یاد بگیرند که امروز از موفقیت و شکست از جنگل. من فکر می کنم ما خواهد بود فکر زیادی متفاوت از نظر عمومی و گفتگو در مورد کوروناویروس در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان اگر وجود دارد ترس است که ما می تواند بیمار از گوشت ما. داستان این است که: مردم, بسیج به عنوان مصرف کنندگان زمانی که همه چیز در واقع آنها را تحت تاثیر قرار شخصا. نیست که جواب مارو بده اما این چالش تکرار شده است امروز.

شاید داستان واقعی در مورد جنگل است: از آن ساخته شده است تا نوعی از دیوانگی است که در نهایت ترجمه شده به سیاست شد و در تراز وسط قرار دارد با یک فرایند مداوم از بررسی و اصلاحات که تدی روزولت را دولت انجام شد. در حال حاضر روزولت بود بسیار بد از سینکلر اما شاید که اشاره کردن به ما که امروز ما باید با فشار به سمت تفکر در مورد نحوه اتصال آنچه که در بسته بندی گوشت می آمد به یک بزرگتر سیاست است.

Depressingly هر چند یکی از takeaways از کتاب شما این است که درایو به ارزان و امن گوشت همیشه غلبه بر هر نظر دیگر در این قرن به علاوه که ما تا به حال ارزان و امن گوشت. در متن کتاب خود آن را که در اوایل 20th قرن عمومی بود بی علاقه در چه محلی قصابی قادر به نگه داشتن شغل خود را, و یا اینکه آیا کشتارگاه شرایط کار در امان بودند. هر گونه اصلاحات به سیستم همیشه راه هایی برای به دست آوردن گذشته این لحظات استرس و دریافت جریان از گوشت جریان دوباره.

این است که چگونه شما هنوز هم فکر می کنم همه چیز در حال حاضر ؟ و یا آیا شما فکر می کنید هر چیزی را در سیاست از آن ؟ ما در حال حاضر در یکی از آن لحظات از اصطکاک شما صحبت در مورد که در آن ما یک تهدید برای دسترسی آسان از گوشت.

من نه بیش از حد خوش بینانه است اما چند چیز است. نقطه ای از این گفتگو و آنچه که من سعی کرده ام فکر می کنم به تازگی این است که نیروهایی که تعریف مدرن بسته بندی گوشت می آمد نیز ایجاد این استعداد ابتلا به کوروناویروس. است که هر دو از نظر انسانی هزینه به کارگران و همچنین از نظر اختلال این است که رفتن به اتفاق می افتد به زنجیره غذایی—هر دو محصول از تمرکز همه چیز حجم عظیم از گیاهان پردازش گوشت امروز.

مغلوب ساختن پیشی جستن نگران است چرا که اگر مردم به فروشگاه بروید و نمی توانید خرید خود گوشت که واقعا personalizes بیماری همه گیر.

پس از آن وجود دارد که اختلال در عرضه: چون گوشت است بنابراین شخصی به تعریف که بسیاری از مردم در امریکا هستند, کمبود خواهد بود احساس بسیار حاد. وجود خواهد داشت مقدار زیادی از انرژی در اطراف آن است.

البته من کتاب خود را در نقد این ایده بسیار از مصرف کنندگان سیاست است. من فکر می کنم توانایی خود را به ترجمه آن احساسات و ترس به معنی دار و یا حداقل مولد عمل بسیار محدود است. ما عصبانی در مورد قیمت. ما عصبانی در مورد بهداشت. چیزهای دیگر ما نمی همیشه انرژی به نگرانی در مورد و یا درک آنچه در جریان است. ما نمی باید توانایی برای تغییر یک شبه آنچه که ما می خواهم به خوردن و ما چه طعم و مزه است. بنابراین وجود دارد چالش های واقعی.

در اینجا خوش بینی ، من فکر می کنم پس از 1960s و 1970s مردم صحبت شده است کمی بیشتر در مورد چگونه چیزهایی که ما استفاده کنید تولید می شود. من فکر می کنم ما در حال رفتن به در نهایت دیدن لحظه ای که در آن چیزی شبیه به یک نوپای جنبش کارگری یا جنبش اصلاحات می تواند خط که با نگرانی و فکر کردن.

این سخت است زیرا هر اصلاح خواهد شد افزایش قیمت مواد غذایی و, ما باید به فکر می کنم در مورد چگونه به مواد غذایی بیشتری در دسترس و مقرون به صرفه تر. از سوی دیگر این thornier مشکل بیشتر فرصت برای تغییرات و تحولات. و قطعا این علائم اشاره به این واقعیت است که ما در یک نقطه شکستن در حال حاضر.

من نگران است که تمام قدرت در مصرف کننده سیاست در حال حاضر تراز وسط قرار دارد با ترس از گوشت تبدیل شدن به در دسترس نیست. و برای مثال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام بسته بندی گوشت می آمد “ضروری” است که به عنوان مثال از او شناخت که قدرت. و من فکر می کنم این کار در برابر ما—اگر “ما” به معنی “مردم علاقه مند به ساخت یک تغییر در صنعتی گوشت سیستم.” او می تواند حس که گوشت گران بودن و یا در دسترس نیست احتمالا بد برای او.

بله من شنیدن آنچه که شما می گویید. مغلوب ساختن پیشی جستن نگران است چرا که اگر مردم به فروشگاه بروید و نمی توانید خرید خود گوشت که واقعا personalizes همه گیر برای افرادی که می تواند به عایق از آن بدترین جنبه های. بنابراین او تلاش برای جلوگیری از آن.

اما با ساختار پردازش گوشت و صنعت بسته بندی و آن را در حال حاضر جلسه از این بیماری همه گیر … من فکر می کنم واقعیت از سیستم شکست است برای رفتن به اجتناب ناپذیر برای مردم را به دیدن. من در ابتدا فکر می کنید که قربانی و بهره برداری از نیروی کار بسته بندی گوشت می آمد خواهد نگه داشتن سیستم از مختل شود. اما این سیستم شکننده و مستعد ابتلا به اختلال بنابراین به طور فزاینده ای به نظر می رسد که قصد ندارم به اتفاق می افتد وجود دارد و رفتن به کمبود. این نمی تواند ثابت یک شبه به دلیل این مشکل این است که در دهه در ساخت.

من فکر می کنم این وضعیت این است که می خواهم به فاش کردن همه چیز. شاید مصرف کننده خشم و انرژی در کمبود خواهد بود کانال در راه است که توجیه وضع موجود است. اما حداقل این را ایجاد خواهد کرد لحظه ای که در آن وجود خواهد داشت بالقوه است. امکان تغییر در این گفتگو که در آن آن را قبل از.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>