وقتی که خوانندگان اپرا خوردن شام ؟


A casually dressed white woman—opera singer Jamie Barton—smiles and snaps her fingers.

جیمی بارتون.

BreeAnne Crowdus

در این قسمت مشغول به کار ژوئن توماس صحبت با mezzo-soprano جیمی بارتون. آنها در مورد تمام هزینه های نوازندگان را به پوشش خوانندگان اپرا’ عجیب و غریب برنامه و خرید لباس. این جزئی متن مکالمه خود را ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

ژوئن توماس: در پاییز گذشته شما بازی به عنوان نقش Orfeo در اپرای متروپولیتن تولید Orfeo ed Euridice. چقدر زمان شما صرف آماده شدن برای که ؟

جیمی بارتون: ما تمرین برای حدود سه هفته اما این فقط نوک کوه یخ است. خوانندگان اپرا را به نشان می دهد تا در روز اول تمرین با opera به طور کامل حفظ کرده است که مقدار زیادی از کار زمانی که شما در حال خواندن در یک زبان است که خود را. و شما نه فقط آواز که در زبان شما نیز داستان سرایی. من هدف شخصی است که اگر آواز من در کسی زبان مادری آنها نمی خواهد پریشان واقعیت این است که من نه مادری.

پس از آن طول می کشد زمان طولانی برای دریافت کلمات و موسیقی در توسعه شخصیت و اقامت انعطاف پذیر است. هنگامی که شما برای که برای اولین بار بعد از تمرین مدیر می تواند به طور کامل از ایده های مختلف در مورد کسی که شخصیت خود را و یا آن را می تواند یک مفهوم تولید. که تولید در ملاقات نبود دقیقا سنتی Orfeo. شخصیت من بود بر اساس جانی کش. من فقط یک زن روی صحنه بازی یک مرد; من یک زن روی صحنه بازی جانی کش.

همه که آماده سازی است که دو ماه از جامد کار می کنند. و جامد کار می کنند منظورم از بلند شدن در صبح نشسته در پیانو و تلاش برای حفظ یک کتاب در زبان های مختلف.

من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند که شما در حال معروف برای خود تفسیری و مهارت های خود را در بازیگری است. در اپرا شما اغلب در زبان های مختلف. چگونه می توانم به شما انجام این کار ؟

خوانندگان اپرا را مجبور به انجام مقدار زیادی از آموزش و پرورش و یکی از اولین کلاس آنها قرار داده و ما در این است که به طرز. به عنوان یک کارشناسی, کسانی که معمولا زبان اصلی ما آواز خواندن در زبان انگلیسی, آلمانی, فرانسوی, ایتالیایی. اگر شما واقعا خوش شانس, شاید روسیه است. اما پس از آن دیگر وجود دارد زبان است که استاندارد نیست و بنابراین شما واقعا نمی توانید یک کلاس کامل در آن است. هر زمان که من نزدیک یک زبان است که من اصلا در حال حاضر برخی از مرتب کردن بر اساس از آشنایی با من رسیدن به طرز مربیان است که تخصص در آن زبان است. مثلا اولین بار که من که قرار بود به انجام Dvorak را Rusalkaمن در زمان این فرصت را به یاد بگیرند Dvorak کولی آهنگ, چک,, زیرا من می دانستم که من می خواهم به انجام آنها در رسیتال. من می دانستم که این امر می تواند بزرگ برای رسیدن به این زبان قبل از من در واقع آمار مرحله در اپرای متروپولیتن آواز یکی از نمادین ترین کسی که نقش Jezibaba.

شما مجبور به پرداخت برای کسانی که طرز مربیان حق است ؟ که به طور معمول بخشی از آنچه که تحت پوشش opera شرکت که در آن شما خواهید بود آواز یک نقش خاص?

هنگامی که شما در دبستان حالت شما پرداخت برای همه چیز. به عنوان یک مترجم آزاد, من پرداخت برای من درس های صوتی. اگر من نیاز به کار با یک پیانیست به من کمک سفت شدن چیزی در مغز من من پرداخت برای آن است. کار بر روی همان من پرداخت مربیان برای که. وجود دارد بسیاری از هزینه های است که به آماده سازی چیزی می رسند برای اولین بار بعد از تمرین و در یک محل کار.

که می شود گفت شرکت اپرا تقریبا همیشه استخدام طرز مربیان برای اجرا نشان می دهد. آن دسته از افرادی خواهد بود که در اتاق با ما در زمان واقعی یادداشت برداری بر روی آنچه که ما می توانید انجام دهید بهتر کمک مربی ما را از طریق آن.

اپرا دارد, بنابراین من تصور کنید که شما به پایان برسد کار بسیار دیر است. هنگامی که شما غذا خوردن ؟

ما در محل کار در ساعت 11 شب یا نیمه شب یا گاهی اوقات حتی بعد از این که اگر در آن طول می کشد در حالی که برای خارج شدن از آرایش. و به یاد داشته باشید افرادی که کار عادی 9 تا 5 آیا رفتن به رختخواب در 6. شما رو به حالت فشرده خارج کنید. شما رو به شام. بنابراین در طول اجرای من اغلب تا 4 صبح

اما عملکرد برنامه است که فقط بخشی از آن است. تمرینات در اپرای متروپولیتن برای مثال در محل در حدود ساعت 10 صبح و 5:30 p. m. بنابراین در طول تمرینات من باید برای به دست آوردن حدود 7 یا 8 قادر به گرم کردن برخی از صبحانه به دنبال ارائه و دریافت و به کار. هنگامی که ما رسیدن به فینال لباس, تمرینات, و هر چیزی که در مرحله شروع می کنیم حدود 10:30 صبح اما ما باید برای رسیدن به آنجا یک ساعت و نیم زودتر قادر به دریافت به مو و آرایش. بنابراین من تا به کار در اپرای متروپولیتن در حدود 8:30 یا 9 صبح پس از آن می آید عملکرد دوره که می زند ما به جغد شب حالت. در بالا از آن ما در حال پرواز در سراسر جهان در تلاش برای تغییر بدن ما ساعت به هر کجا که هستیم. من به شما گفتن من هیچ ایده چه چیزی آن زمان است.

خوردن چیزی که واقعا ذهنی است. مختلف خوانندگان اپرا نیاز به چیزهای مختلف است. من ترجیح می دهم نه به غذا خوردن قبل از یک عملکرد. من دیافراگم فشار همه چیز را; آن را فقط خیلی راحت تر نیست که مواد غذایی در آن وجود دارد. من ترجیح می دهم به خوردن بعد از نشان می دهد. من بسیار بزرگ ناهار دیر شد و من نیز از طریق نشان می دهد. اگر من واقعا طولانی نشان می دهد, پس از آن من را تنقلات. من معمولا آوردن میوه های خشک, یا, آجیل, و مقدار زیادی از آب است. من دور ماندن از شامپانی آب به دلیل شما می دانید, آروغ زدن است که به معنای واقعی کلمه متوقف می شود, صدا!

برای گوش دادن به قسمت کامل از کاربا کلیک بر روی بازیکن زیر و یا عضویت در هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>