“وقتی که ما توقف امن بودن اینجا؟”: چگونه ایالات متحده شبیه این HBO نشان می دهد ترسناک تاریخ متناوب

“نه به صدای بیش از حد پوچ” Morgan Spector می گوید میدوی را از طریق یک مصاحبه تلفنی اخیر “اما بسیار وجود دارد که در جهان امروز احساس می کند که نوع آخرالزمانی حتی فراتر از آنچه که در دولت ما.”

Spector که co-آگهی های گروه بازیگران “توطئه علیه امریکا” کاهش یافته و این مشاهده در مارس 6 – 10 روز قبل از miniseries عرضه در HBO و قبل از اینکه ملت ایران بیدار شده و به واقعیت های جهانی و همه گیر وادار به خاموش شدن ناگهانی از اقتصاد در شهرستانها در سراسر کشور.

تبلیغات:

او اشتباه است. اما او بود صحبت کردن در مورد ترور ساخته شده است که بسیاری از مردم عقب نشینی به امنیت درک شده از خانه های خود. آن Spector با اشاره به نوع بشر را پاسخ ناکافی به تغییر آب و هوا.

“ما در حال حاضر آغاز شده به این نوع از عظیم جهانی پناهندگان بحران و من حدس می زنم که من به این معنا بود که تنها تشدید کار در این است که به زودی ما همه پناهندگان” او گفت:. “که در نهایت همه ما به رهبری نسبت به این سرنوشت نیاز به پرسیدن این سوال همیشه: هنگامی که زمان را به حرکت در جایی دیگر ؟

“این سوال واقعا گیر کرده با من” او افزود: “که مثل خوره به جانم اضطراب, وقتی ما توقف امن بودن اینجا ؟ که با من می ماند.”

تبلیغات:

در سال گذشته HBO شد مشاهده مقصد به دلیل فاجعه محتوا. کانال محبوبیت به اوج خود رسید در این زمان در سال گذشته به دلیل برخی فانتزی در مورد اژدها و دیوانه ملکه است. به عنوان به خود جلب کرد که به افرادی که نگه داشتن چشم در این صنعت شروع به درخواست برخی از نسخه های این سوال که “اکنون چه؟”

پاسخ وارد شده در فرم “چرنوبیل” یک دوره قطعه مورد معروف جهان فاجعه هسته ای از سال 1986 است که دارای تشابه قابل توجه به بیماری که زده عصر مدرن – که از بی کفایتی دولت و مقامات اولویت حفظ یک تصویر از قدرت بیش از مردم خود ایمنی است.

تقریبا یک سال بعد دیوید سیمون و اد برنز’ انطباق فیلیپ راث را جایگزین تاریخ “توطئه علیه امریکا” که در آن چارلز لیندنبرگ ضرب و شتم فرانکلین دلانو روزولت در سال 1940 انتخابات و طلیعه ایالات متحده به فاشیسم شمع به ما مداوم نگرانی در مورد ظهور سفید ناسیونالیسم دیگری رادیواکتیو خبري فعالانه تهدید بقای غربی لیبرال دموکراسی است.

تبلیغات:

بیشتر بخوانید: “دموکراسی این است که هرگز کامل”: David Simon جدید خود HBO سریال “توطئه علیه امریکا” و 2020 “s**tshow” انتخابات

است که قبل از یک رمان ویروس پدید آمده و به طور موقت تحت فشار قرار دادند که دلهره به ما جمعی سوز. “توطئه علیه امریکا” یک داستان چه اتفاقی می افتد زمانی که یک ملت می شود بیش از حد از خود راضی خود را با وضعیت موجود قابل قبول نابرابری های اجتماعی است. هنگامی که ما درک ثبات می آید در معرض خطر دیده ایم آن را آسان به جلو و سمت راست به دیوار و نزدیک درب به جای ترس ما در قربانی و برای رسیدن به غلط راحتی از اخراج کسانی که ما را در بد نام کردن.

تبلیغات:

راث نوشته رمان خود را در سال 2004 عزاداری در post-9/11 امریکا است. در طراحی بر تجربه خود را از در حال رشد در نیوآرک نیوجرسی به ایجاد Spector شخصیت هرمان لوین اختصاص داده شده پدرسالار و مؤمن در رویای آمریکایی او ارائه چه اگر سناریو که تغییرات یک رکن اساسی از Americanness: اگر چه ما نمی آمد به کمک متحدان در 1940s? اگر چه در واقع ما تصمیم گرفتیم به تقلید از آدولف هیتلر فاشیسم?

هرمان و همسرش Bess (Zoe Kazan) به اشتراک گذاشتن خانه خود را با دو پسر Bess را خواهر مجرد ساناز (وینونا رایدر) و برادرزاده یتیم آلوین, بازی های برگزار شده توسط آنتونی بویل. و در اوایل سال 1940 تنش بالا در آنها عمدتا یهودی محله به عنوان Levins شاهد ظهور جناح راست مشهور است که نیز اتفاق می افتد به یک دشمن بیگانه به عنوان او را از صعود به بالاترین مقام در زمین است.

بویل و Spector جذب تجربه کار در “طرح” کاملا متفاوت است. یکی ممکن است گچ در بخشی به نسل تقسیم چیزی Spector اشاره در مورد خود را به عنوان او توضیح می دهد که چگونه قبلا او قادر به عبور از طریق بار دشوار “با کمی کنایه آمیز جدا شدن.”

تبلیغات:

“در این کار قطعا نمی توانیم به من که لوکس,” او گفت: “بعد اضافه میکند: “از آنجا که این لحظات زمانی که تاریخچه این می شود قریب به اتفاق نیروی و افراد خاص مردم عادی احساس می کنید واقعا ناتوان بیش از آن که من پیدا کردم آن را بسیار آسان تر به نوعی همدردی با.”

اما پس از آن Spector است به مرور در این دوران هرج و مرج به عنوان یک زن 39 ساله آمریکایی – مردی که گذشته رزومه شامل نقش در “میهن” “وفاداری” و “پیرسون” همه سری که در آن او نقش شخصیت با برخی از به اشتراک گذاری از قدرت و آژانس است.

در مقابل 25 ساله بویل می آید به “توطئه” به عنوان یک تازه وارد نسبت به stateside مخاطبان و اهل ایرلند است. و که در آن جنگ جهانی دوم به عنوان یک تعریف رویداد در آمریکا روایت بویل جنگ چیزی بود که او در مورد آموخته در مدرسه است . . . و بود که بسیار آن است. “من نمی خواهد می گویند که بخشی از هویت من در همه,” او گفت: سالن در یک مصاحبه جداگانه. “به نظر می رسد مانند چیزی بسیار دور این چنین مدت زمان طولانی در پیش است.”

تبلیغات:

“من سعی کنید اجازه نمی دهد آنچه که اتفاق می افتد در zeigeist از عامل زمان به کار من. من سعی کنید به مرتب کردن بر اساس اجازه این کار موضع خود را در” بیل اعتراف کرد. “اما من فکر می کنم در امریکا در حال حاضر, آن را مانند یک شارژ, زمان, سیاسی, من فکر می کنم که آن را مرتب کردن بر اساس به ناچار وارد مکالمات است که ما را دارا بودند به دلیل آنچه که ما فریاد در مورد تا به حال بسیاری از شباهت به آنچه اتفاق می افتد در اخبار آن روز.”

برای هر دو بازیگران, ساخت “توطئه علیه امریکا” یک پارادایم تغییر تجربه به دلایلی که آشکار رک و بی پرده. درون لوین خانواده هستند شخصیتهایی که جذب مشترک تجربه یک بحران وجودی تحمل کردن بر روی آنها با پاسخ متفاوت است. هرمان می خواهد به نگه داشتن به همه چیز او ساخته شده است زمانی که او می تواند در حالی که آلوین در تلاش برای پیدا کردن جایی به جای خشم خود.

در اولین قسمت از سری Spector هرمان دام خانواده با برنامه های به حرکت به دور از نیوآرک به بهتر خانه در حومه اتحادیه. اما در طول درایو Levins عبور توسط یک گردهمایی از آلمان فاشیست در یک میخانه محلی که فریاد تهمت ها در آنها است. آلوین یک شخصیت بیل اشکال از راث را شرح او را به عنوان “rawest از خام” در پاسخ به این کمی با بازگشت به حومه با چند نفر از دوستان و ارتکاب تصادفی حمله به یک زن و شوهر از مردان جوان است.

“هنگامی که شما در حال تلاش برای ایجاد یک جهان به عنوان واقعی که ممکن است شما باید اجازه دهید در حد یک نوع مربوط به محیط اضطراب به عنوان احتمالا شما می توانید از فکر می کنم” Spector توضیح داد و اضافه کرد که اين تلاش ها تا به حال یک اثر ماندگار او “از آنجا که وجود دارد آنقدر در رفتن.”

تبلیغات:

به طور جداگانه بیل اعتراف کرد که کار بر روی این سریال ساخته شده است که او را بیشتر درگیر با سیاست آمریکا است. “من مرتب از چسب به تمام این دموکراتیک بحث و فوق العاده سهشنبه مسائل,” او گفت:. “من نمی توانم فکر می کنم از زمانی که آخرین بار من که علاقه مند در امریکا, اما من فکر می کنم شاید به این خاطر که من در اینجا زندگی می کردند به صورت کمی و من دیده ام که وضعیت فعلی از دفتر. یا شاید به این خاطر که آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر.”

فراموش نکنید که این گفتگو صورت گرفت نزدیک به دو هفته پیش است. بسیار تغییر کرده است از آن, و آن را ممکن است کنجکاو برای بررسی در با بیل امروز به ببینید که چگونه نظر خود را منتقل کرده است.

در حالی که حالت فکر Spector sheepishly به عنوان پوچ احساس می کند بسیار بیشتر تراز وسط قرار دارد با آنچه که بسیاری از آمریکایی ها در حال رقیب با در یک زمان است که ما مجبور به قرعه کشی بیشتر از هم جدا از یکدیگر به سادگی برای زنده ماندن. تماشای “توطئه علیه امریکا” از طریق این لنز ارائه نمی بسیار راحتی است اما هرگز نقطه. به جای آن که تحت رندر داستان به عنوان یک عامل جدی.

همانطور که برای Spector خواهد شد که در آینده دیده می شود در “Downton Abbey” خالق Julian Fellowes’ “طلاکاری شده سن” (که شده است به تعویق افتاد با توجه به همه گیر) به نظر می رسد که بازی هرمان حداقل او را از نظر روانی برای جهان ما در حال زندگی در حال حاضر.

تبلیغات:

“از نظر فکر کردن در مورد آنچه در آن می خواهم به در این وضعیت آن را بسیار ترسناکتر” او ارائه شده در مصاحبه ما. “از آنجا که من قطعا احساس می کنید مانند زمانی که s**t واقعا پایین می رود و من قصد دارم به یک سوپر جاسوسی. من قصد ندارم به مانند برخی از نوع مانده سرباز فوق العاده است. من فقط برای رفتن به یک فرد و یک خانواده است که او را دوست دارد, تلاش برای حفاظت از آنها. و من فکر می کنم که در آن هرمان واقعا خودش را میبیند. که در آن Levins به عنوان یک خانواده واقعا خود را پیدا کنید.”

“توطئه علیه امریکا” airs در HBO در دوشنبه شب و در دسترس است در HBO Go و HBO در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>