زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سعی در مرحله یک کودتا: ژوئن 1 نقطه عطف ؟

در طول سه سال و نیم در دفتر رئیس جمهور تهمت موفق شده است در آسیب رساندن هر نهاد سیاست و دولت از وزارت دادگستری به دادگاه فدرال به خدمات خارجی و وزارت امور خارجه به شعور جامعه بهداشت عمومی سازمان و فراتر از آن. اما تا زمانی که نسبتا به تازگی او بیشتر یا کمتر در سمت چپ نظامی ایالات متحده به تنهایی.

وجود دارد شده است برخی از درگیری با اولین وزیر دفاع, James Mattis — اما در پایان Mattis استعفا داد بیش از یک سیاست اختلاف یک رویداد به خوبی در به طور منظم مجریه هنجارهای. اما پس از اینکه لابی با فاکس نیوز, مفسر تهمت دخالت در سیستم قضایی و عفو سه متهم جنایتکاران جنگی در اواخر سال گذشته باعث وزیر نیروی دریایی به استعفا در اعتراض. معلوم شد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هیچ احترام بیشتری برای ارتش از هر چیز دیگری.

تبلیغات:

با اینحال نظامی برنج را به آنها آموزش دیده بودند به انجام است که به احترام زنجیره ای از فرمان. اما مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین قسمت جنون با توجه به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات پس از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس را آزمایش کرده است که ارتباط در برخی بسیار نگران کننده راه.

جمعه, ژوئن 1, ممکن است یک روز تاریخ ثبت خواهد شد به عنوان یکی از کسانی که قانون اساسی را خواستار است که رخ می دهد از زمان به زمان. آن را بسیار روشن است که مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود وحشت زده بیش از آخر هفته قبل پس از او hustled را به کاخ سفید پناهگاه زمانی که تظاهرات در برابر کاخ سفید شد داد و بیداد کن و آتش در زیرزمین سنت جان اسقفی کلیسا در سراسر خیابان. زمانی که پناهگاه داستان در مطبوعات تصمیم گرفت که او نیاز به قرار دادن در برخی از نوع یک نشان می دهد تا ثابت کند او ضعیف است.

به طوری که صبح روز دوشنبه رئیس جمهور به نام دادستان کل به وزیر دفاع و رئیس ستاد مشترک ارتش به کاخ سفید که در آن او بر روی گوشی با ملت فرمانداران و اقدام به تقاضا است که آنها “تسلط” خیابان گفت: “بسیاری از شما ضعیف است.” او به آنها گفت که او با قرار دادن ژنرال علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا مسئول:

تبلیغات:

ما در حال رفتن به مراقبت از آن. و ما باید تعداد زیادی از مردم در اینجا است که شما شاهد خواهید بود. ژنرال Milley اینجا است که رئیس ستاد مشترک یک جنگنده جنگجو به حال بسیاری از پیروزی ها و بدون ضرر و زیان. و او متنفر است برای دیدن راه آن به کار گرفته در کشورهای مختلف است. و من فقط او را در اتهام.

کاخ سفید اعلام کرد که تهمت سخنرانی خواهد کرد و بعد از آن در روز. اگر چه او اشاره نمی کند این در تماس های متعددی وجود دارد که گزارش می دهد که رئیس جمهور بود با توجه به فراخوانی که به ندرت استفاده می شود قیام عمل است که اجازه می دهد او را (حداقل فرضی) به استفاده از فعال وظیفه نظامی برای سرکوب تظاهرات. که بعد از ظهر امروز ما شاهد شگفت انگیز نزد Milley در نبرد خستگی با دادستان کل لایحه بر در کاخ سفید به دلایل پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی در باغ گل رز. آنها به نظر می رسد به مرور سربازان که به صف شدند تا در مواجهه با تظاهرات مسالمت آمیز در پارک لافایت در سراسر خیابان.

ناگهان کل کشور شاهد تهاجمی و خشونت آمیز توسط ماموران فدرال و گارد ملی نیروهای decked کامل Robocop جامه به حرکت معترضان از راه درست قبل از رئیس جمهور بیرون آمد و به صحبت در مورد مسلط خیابان گفت: “به عنوان ما صحبت می کنند, من اعزام هزاران و هزاران نفر از سربازان به شدت مسلح نظامی پرسنل و مأموران اجرای قانون …”

مدت کوتاهی پس از آن تهمت led Barr, Milley, وزیر دفاع علامت Esper و همه فن حریف دیگر factotums به کلیسا که در آن او معروف برگزار شد تا یک کتاب مقدس.

تبلیغات:

آن شب به تظاهرات خود ادامه داد و لکتا هلیکوپتر نظامی بودند وزوز معترضان این اتفاق افتاده است:

آن خیره کننده بود به اندازه کافی است که بالاترین-رتبه بندی افسر در ارتش ایالات متحده بود و راه رفتن در اطراف کاخ سفید در آن خستگی چیزی ناظران نظامی می گویند این است که به ندرت انجام می شود. اما با دیدن کلی راه رفتن در اطراف خیابان که شب به عنوان اگر او بودند فرمانده سربازان در جنگ بود و حتی بیشتر عجیب و غریب است.

تبلیغات:

تهمت نمی استناد قیام کنند, اما آخرین گزارش نیویورک تایمز در مورد آنچه اتفاق افتاده در آن روز را نشان می دهد که آن را بسیار نزدیک به چیزی است. آشکارا تقریبا هر کس در دولت از جمله Milley شد کار feverishly برای دلجویی از رئیس جمهور به عنوان بهترین آنها می تواند پس از او نیست آغاز یک بحران جدید که مورد نیاز رهبران نظامی یا استعفا و یا استفاده از زور علیه شهروندان آمریکایی است.

تهمت بود ديپلمات و دستور 82nd Airborne Division به ایستاده. بنابراین تیم اطراف او راه اندازی یک برنامه برای گرفتن به عنوان بسیاری از سرباز گارد ملی به واشنگتن که ممکن است در راستای تحقق تمایل خود را به دیدن بسیاری از مردان در لباس گشت زنی در شهر است.

همه از این انجام شد به منظور ایجاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن احساس قوی است. Milley و ارتش, منشی, رایان مک کارتی که دستورات سی گارد ملی ظاهرا گفته گارد “در طول روز است که اگر آن را نمی تواند کنترل اعتراضات آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد در 82 هوابرد.”

تبلیغات:

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز بعد وزیر Esper گفت: او را پشتیبانی نمی کند با استفاده از این قیام کنند. زمانی که او دستور داد که 82 هوابرد به ایستادگی کردن و بازگشت به پایه مغلوب ساختن پیشی جستن countermanded آن است. (آنها پس از عقب فرستاده شده.) آن را به زودی گزارش را به تعجب دقیقا هیچ کس که تهمت می خواستم به آتش Esper.

آنچه به دنبال در طول چند روز آینده شگفت آور بود. یکی از عالی رتبه افسر بازنشسته ارتش پس از دیگری به رهبری سابق وزیر دفاع Mattis شدت محکوم به استفاده از ارتش برای اهداف سیاسی. برخی از آنها بیشتر اشاره کرد بیش از دیگران بود اما روشن است که همه آنها در همان صفحه. آن را بیش از معقول و منطقی به فرض آنها صحبت شد برای فعال وظیفه برنج که مجبور به استعفا یکهو اگر آنها می خواستند به این نقطه است.

در روز پنج شنبه Milley خود را افزایش و عذرخواهی برای مشارکت او واقعا یک رویداد فوق العاده ای.

تبلیغات:

با توجه به ان بی سی نیوز Milley در نظر گرفته استعفا بود اما صحبت از آن است. هیچ کلمه ای وجود دارد و در عین حال در مغلوب ساختن پیشی جستن واکنش اما آن را بسیار سخت به این باور او را خوب با کلی عذرخواهی.

این قسمت نشان می دهد یکی از این جریان مخرب نوسانات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. رئیس جمهور باعث می شود mad خواسته و به منظور نگه داشتن او از انجام بدترین مردم در اطراف او دلجویی از او با چاپلوسی و یا آمد تا با کمی کمتر بد گزینه ها و سپس زدگی آنها را به انجام. در این روند بسیاری از آنها را نابود اعتبار و شهرت خود را. حتی اگر آنها موفق شوند در کوتاه-اتصال بسیار بدتر از مغلوب ساختن پیشی جستن انگیزه های تمایل خود را برای دلجویی از او همیشه به تولید نتایج بد به هر حال.

و او هرگز یاد می گیرد: او هرگز بیشتر می شود اندازه گیری یا بیشتر “ریاست جمهوری” هرگز متوقف نمی شود blurting هر چه تصادفی عصبانی فکر چشمک می زند خود را در سراسر brainpan. در چهارشنبه تهمت بود حق بازگشت در آن خواستار آن شد که واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee و سیاتل شهردار جنی Durkan سرکوب معترضان که باید “آزاد” بخش هایی از این شهر است. او توییتی را به شهرستان خود را در حال حاضر. اگر شما آن را انجام نمی, من خواهد شد. این یک بازی نیست.”

Inslee در پاسخ گفت که “یک مرد است که کاملا ناتوان از حاکم باید اقامت در خارج از واشنگتن کسب و کار” و Durkan جواب “بازگشت به پناهگاه خود را.” شاید رئیس جمهور کارکنان باید سعی کنید که مستقیم است. بدون شک آنها می خواهم از دست دادن شغل خود اما حداقل آنها می خواهم هنوز هم برخی از عزت نفس است.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی