هنگامی که خانه نیست امن: چه بیماری همه گیر کوروناویروس به معنی خشونت خانگی بازماندگان

حداقل 196 میلیون آمریکایی که بدست همان پیام در روزهای اخیر: به عنوان coronavirus گسترش امن ترین محل برای آنها در خانه است.

اما برای همه بیش از حد بسیاری از خانه است که در واقع خطرناک است. هر سال بیش از 10 میلیون آمریکایی تجربه خشونت و کارشناسان ترس که همه گیر و انزوا لازم برای مبارزه با آن درایو می تواند تعداد کسانی که حتی بالاتر است.

گرفتن از سوء استفاده در خانه در حال حاضر به شمار چالش های باور نکردنی برای بازماندگان. اما در حال حاضر پناهگاه در محل سفارشات می تواند به افزایش میزان کنترل دولت توسط معتادان, Alejandra Y. Castillo مدیر عامل شرکت YWCA ایالات متحده آمریکا کشور بزرگترین ارائه دهنده خدمات و مسکن برای خشونت خانگی بازماندگان گفت: Vox. حتی ساخت یک تماس تلفنی می تواند تبدیل به مشکل زمانی است که مردم مجبور به هم اساسا در هر لحظه از هر روز. “اگر شما در یک پناهگاه در محل وضعیت” Castillo گفت: “معتادان در حال نظارت بر هر حرکت خود را.”

ملی خشونت خانگی با خط تلفن گرفتن گزارش از معتادان با استفاده از coronavirus به عنوان یکی دیگر بهانه ای برای منزوی کردن و آسیب اعضای خانواده. با ترس از coronavirus در حال اجرا بالا و جوامع گفتن مردم به ماندن صفحه اصلی “معتادان در حال حاضر یکی دیگر از وسیله ای است که آنها می توانند سوء استفاده کسی” روت گلن مدیر عامل شرکت ملی مبارزه با خشونت گفت: Vox.

بیشتر چه, بحران زور زدن منابع در محل برای کمک به بازماندگان. پناهگاه برای مثال اغلب گروه محیط زندگی که در حال حاضر مجبور به کشف کردن که چگونه به پیاده سازی اجتماعی فاصله و چه باید بکنید اگر کسی بیمار می شود. و آنها در حال انجام تمام است که در صورت از احتمال رکود اقتصادی و افسردگی ممکن است که کمک های مالی خصوصی می تواند آهسته به شدت.

افرادی که دچار خشونت خانگی هنوز هم می توانید تماس ملی خشونت خانگی با خط تلفن (1-800-799-SAFE) و پناهگاه در سراسر کشور باز باقی می ماند. اما کارشناسان هشدار می دهند که این بیماری همه گیر است به علت بحران خشونت خانگی بازماندگان است که نمی توان نادیده گرفت. به عنوان Castillo آن قرار داده است “ما در حال دست و پنجه نرم کردن با همه چیز را در همان زمان.”

آمریکایی ها در 21 کشور, 37 شهرستان و 16 شهر در حال توصیه به ماندن در خانه از مارس 26 با توجه به نیویورک تایمز. هدف این است که به سرعت گسترش coronavirus است که در حال حاضر منجر به بالا رفتن سرسام آور تعداد عفونت در اطراف ما.

خشونت خانگی کارشناسان معتقدند اقدامات لازم هستند اما می گویند که آنها می تواند عواقب ناخواسته. معتادان “دریافت قدرت خود و قدرت خود را” از “قادر به کنترل هر حرکت خود را,” Castillo گفت که آیا این به معنای محدود کردن منابع مالی و یا قطع کردن یک شریک از خانواده و یا حمایت های دیگر. در حال حاضر که مردم خواسته شده است که به ماندن در خانه های خود را, کسانی که دچار خشونت خانگی می تواند حتی بیشتر از قطع Castillo گفت: “برای زنانی که به دنبال کمک به آنها ممکن است حتی بیشتر احساس به دام افتاده است.”

برخی می گویند که استرس همه گیر می تواند منجر به افزایش سوء استفاده. “ما می دانیم که هر زمان توهین آمیز شریک ممکن است احساس از دست دادن قدرت و کنترل — و همه احساس از دست دادن قدرت و کنترل در حال حاضر — آن را تا حد زیادی می تواند تاثیر چگونه قربانیان و بازماندگان در حال درمان در خانه های خود” کتی ری جونز مدیر عامل شرکت ملی خشونت خانگی خط نیویورک تایمز گفت.

این هنوز روشن نیست که آیا این بیماری همه گیر است که منجر به سراسر کشور افزایش موارد خشونت داخلی. اما پناهگاه عمل YWCA در سراسر کشور در ظرفیت با توجه به Castillo.

در یک مرکز در ایالت واشنگتن است که با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب دارای بیش از 2500 مورد از این ویروس به عنوان روز پنج کارکنان به تازگی یک تماس از یک محلی اورژانس در مورد “یک زن که به شدت مورد ضرب و شتم و کسی که نیاز به یک تخت” Castillo گفت. “که آخرین تخت ما بود.”

و در اوایل این ماه تماس گیرنده به خط تلفن در حال حاضر ذکر این بیماری همه گیر به عنوان یک کمک کننده به سوء استفاده.

“شوهر من نمی خواهد به من اجازه ترک خانه گفت:” اخیر تماس گیرنده با توجه به زمان. “او تا به حال به آنفولانزا مانند علائم و سرزنش نگه داشتن من در اینجا نه مایل به آلوده کردن دیگران و یا به آوردن چیزی شبیه COVID-19 خانه.”

همه گیر نیز می تواند اضافه کردن به بسیاری از موانع در حال حاضر رو به مردم زمانی که آنها سعی می کنید برای ترک سوء استفاده از محیط های. یک خط تلفن تماس گیرنده گفت که او نگران بود برای رفتن به یک بیمارستان حتی اگر او نیاز به توجه پزشکی برای ترس از ابتلا به این ویروس با توجه به بار. و یک جواب به یک ائتلاف ملی در برابر خشونت خانگی سنجی گفت: او می خواهم ترس به تماس با یک خط تلفن بود چرا که او نگران حال ارسال به یک پناهگاه به احتمال زیاد به دلیل coronavirus نگرانی گلن گفت.

بازماندگان “نباید اجازه Covid بود چیزی که توقف شما را از رسیدن” برای کمک به گلن گفت. هنوز پناهگاه روبرو هستند منحصر به فرد نگرانی های ایمنی در این زمان.

“بسیاری از ما پناهگاه ها خوابگاه-مانند” Castillo گفت. این بدان معناست که کارکنان باید به شکل نه تنها چگونه برای کمک به کسی که فقط سمت چپ یک وضعیت سوء استفاده, اما چگونه مطمئن شوید که فرد مناسب مراقبت از اگر آنها بیمار هستند و نمی آلوده هر کس دیگری.

تا کنون YWCA پناهگاه های سراسر کشور در پاسخ به بحران با نبوغ Castillo گفت. در یک مرکز در نشویل این بدان معناست که با استفاده از rv ها به خانه کسانی که بیمار هستند و یا به تازگی وارد شده اند. و گروه هایی که کار با بازماندگان انجام می دهند بیشتر tele-حمایت و از راه دور دريافت و همچنین فاصله پناهگاه تخت دورتر از هم جدا نگه داشتن همه امن تر گلن گفت.

فراتر از پناهگاه دیگر خدمات برای بازماندگان نیز تحت تاثیر این بیماری همه گیر. بسیاری از دادگاه ها تعطیل هستند و بسیاری از حقوقی طرفداران در حال کار از راه دور با توجه به زمان ساخت آن را سخت تر برای بازماندگان برای دسترسی قانونی امداد مانند ضابط سفارشات. اما در بسیاری از مناطق محدود سفارشات تلقی ضروری و بسیاری از دادگاه ها اجازه می دهد مردم را به درخواست برای محدود سفارشات از طریق تلفن و یا ایمیل سوزان Pearlstein co-supervisor از قانون خانواده واحد فیلادلفیا کمک های حقوقی گفت: بار.

اما برخی از سازمان ها در حال لغو nonresidential خدمات بسته شدن قطره در مراکز مشاوره و تعلیق گروه پشتیبانی.

پس از آن وجود دارد همه گیر اقتصادی تاثیر بر سازمان های غیر انتفاعی است که حمایت از بازماندگان. “درآمد خشک شدن هستند تا” Castillo گفت. “ما نمی تواند انجام دهد ما جمع آوری اعانه.”

هنوز کستیللو و دیگران تاکید می کند که بازماندگان به تنهایی نیست و حتی در این زمان جدا. علاوه بر تماس با خشونت خانگی با خط تلفن, او گفت:, آنها همچنین می توانید متن LOVEIS به 22522 برای کمک به.

در نهایت طرفداران می گویند بحران تأکید نیاز فوری به کمک های مالی بیشتر برای خشونت خانگی برنامه های است که بسیاری می گویند بوده است undersupported برای سال. “فقط وجود دارد هرگز به اندازه کافی منابع و ظرفیت و دسترسی برای بازماندگان” گلن گفت.

ائتلاف ملی در برابر خشونت خانگی حمایت است که بازماندگان را شامل می شود به عنوان یک جمعیت آسیب پذیر در فدرال coronavirus محرک قانون. این YWCA در ضمن اصرار آمریکایی ها که می توانید به استطاعت آن را به کمک به آن صندوق اضطراری و همچنین به پناهگاه های محلی که آیا این پول یا در نوع کمک های مالی. “همه چیز مورد نیاز است” Castillo گفت.

به طور کلی او می گوید با سازمان دیدار خواهد کرد امروز چالش زیرا این چیزی است که آن را همیشه انجام می شود. این YWCA است 162 سال, و او اشاره کرد: “ما همچنین اب و هوای آنفلوآنزای اسپانیایی” — 1918 همه گیر است که ادعا حداقل 17 میلیون زندگی می کند.

اما هزینه بالا خواهد بود از جمله برای کسانی که به ارائه مراقبت به بازماندگان در سراسر کشور — که در حالی که در همان موقعیت به عنوان کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر هنوز هم در بسیاری از راه های در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

مبارزه با خشونت خانگی در حال حاضر “در حال رفتن به می آیند در یک قیمت بالا برای ما کارکنان برای رهبران ما” Castillo گفت: “مگر اینکه “هر کس که می تواند نقش بازی واقعا قادر به سفر با ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>