وقتی دیدم این اخبار که کوبه برایانت تا به حال کشته در سقوط یک هلیکوپتر یکشنبه من تا به حال همان واکنش بسیاری از مردم بود: شوک و ترس. او استثنایی بازیکن بسکتبال; او تنها 41; او محبوب در لس آنجلس بود که من خانه برای بیش از 20 سال است.

در 12:49pm اقیانوس آرام من توییتی از اول مهر داستان در مورد سقوط. شایعات در پرواز بودند و من در کارکنان وجود دارد برای هشت سال — من می دانستم که خود را گزارش خواهد بود آهن چادری.

تبلیغات:

اما صبح که من می خواهم به گوش دادن به رونان فارو گرفتن و کشتن پادکست و من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم در مورد راه فرهنگ ما رفتار و تجاوز جنسی. من فکر می کردم از راه های بسیاری قربانیان خاموش; چگونه مردان قدرتمند هستند که اغلب برگزار شد به حساب و نحوه پاک کردن سوء استفاده مانع از قربانیان از آمدن به جلو.

در 1:11pm من پرسیدم بعد از #metoo آن اشتباه خواهد بود برای فراموش کردن این” با لینک 2016 روزانه وحش داستان “کوبه برایانت اخلال در مورد تجاوز به عنف با: DNA شواهد دزدى و نیم اعتراف.” این همان داستان خبرنگار واشنگتن پست Felicia Sonmez توییتی و پس از آن او به حالت تعلیق در آمد (او در حال حاضر ابقاء).

من اول اخبار توییت کردم یک تعامل است. دوم بلافاصله شروع racking تا پاسخ نظرات و درگیری که در حال حاضر در 4,047. وجود دارد بدون هیچ دلیل دوم من صدای جیر جیر باید بدست خیلی بیشتر کشش از اول تا به سرعت مگر اینکه چیزی در سیستم خراب است.

تبلیغات:

برخی از افرادی که دیوانه در من شد واقعا خشمگین. من درک می کنم پشت سر هم از خشم. این دردناک است وقتی کسی می میرد به طور غیر منتظره و این شده بود افتضاح شرایط. مردم شلاق را آنلاین در غم و اندوه خود را. قهرمان خود را انجام داده بود چیزی وحشتناک و آنها نمی خواهند من به آن اشاره کرد.

من به نام c-word و تهدید های زیادی را در راه من فرض Sonmez شد. فراتر از آن, بسیاری از واکنش به صدای جیر جیر من آمد و از آنچه که بودند بسیار بدیهی است که حساب ربات. هنوز هم دیگران گیج کننده شاید رباتها یا Manchurian Candidate-سبک sleeper حساب. آنچه که بود آتش من صدای جیر جیر به مسیرهای هنوز هم بیشتر عصبانی تویتر.

چقدر واقعی بود ؟ در مورد من من حدس می زنم کمتر از نصف.

تبلیغات:

من شده است در توییتر از سال 2007 را دیده اند و آن را از طریق بسیاری از تغییرات (چگونه من از دست ابتذال @Horse_ebooks). من ترجیح پلت فرم رسانه های اجتماعی — I quit Facebook و Instagram بیش از یک سال پیش — که در آن من باید 42,000 پیروان و بیشتر صدای جیر جیر در مورد کتاب و البته گربه ها. من می خواهم آن را به یک عملکرد جامعه بنابراین من تصمیم به خواندن از طریق اشاره; من دوست ندارم احساس بودن در فریاد می زدند: اما می توانم بگویم که توییتر در مورد حساب های که توهین آمیز و یا به وضوح جعلی است.

این بود برخی از سوء استفاده من گزارش داد: کسی که گفت: LA بار باید “آتش این کس”; کسی که جواب داد به من و دیگران به اشتراک گذاری داستان از کوبه جنسی, حمله, “Fuck you”; کسی که به من گفت: “مظهر کس. دشمن مردم”; کسی که پرسیدم شما باید سکوت و پاک”; کسی که نوشت: “جای تعجب نیست که مردم نفرت روزنامه نگاران. به وضوح شما به دنبال توجه و فکر نمی کنم میخوام شما مانند آنچه شما دریافت کنید.”

تبلیغات:

تنها یکی از کسانی است که توییتر به عنوان یک تخلف از قوانین آن برای اولین بار بود که با استفاده از c-word. تهدیدات خوب بودند به خود مدیران است.

شدید سولفات مرا شگفت زده کرد. اعلامیه نباید hagiography; آن را نمی کند واجب بودن ما به نظر همه طرف یک فرد زمانی که آنها عبور ؟ مردم پیچیده هستند و همه مردم از جمله قهرمانان قادر هستند هر دو خوب و بد. مشهور فوتبال مربی جو Paterno درگذشت در سال 2012 طولانی نیست پس از آن آشکار شد که دستیار مربی جری سندوسکی شده بود سوء استفاده ورزشکاران مرد و که Paterno تا به حال شناخته شده در مورد تجاوزات جنسی احتمالا به عنوان دور برگشت به عنوان سال 1998 است. عمومی روایت در زمان مجله و رادیو و تلویزیون بود که Paterno “درگذشت یک قلب شکسته” و پاسخ آنلاین دلسوز بود. کشتی گیر جان سینا پرسیدم جو Paterno می میرد 85. احاطه شده توسط موفقیت و رسوایی. تسلیت من به خانواده خود” بدون دریافت هر نقطه در نزدیکی به اندازه دشمنی به عنوان من.

به عنوان با Paterno وجود دارد قطعا اولویت برای ما چگونه سوگواری ارقام که خدشه دار رسوایی یا جنجال. به عنوان یک روزنامه نگار من فکر کردم این بود uncontroversial. اما حداقل چند نفر آنلاین اختلاف نظر داشتند.

تبلیغات:

در همان زمان مردم آغاز شده بود به tweeting به پروفایل من عکس (با تفسیر, البته). من آن را به Velma از Scooby دوو. من از طریق آمار در حال حاضر و من می توانید ببینید نگران کننده است که یک سوم از درگیری با این پست مردم به دنبال در پروفایل من. من خوشحالم که من تغییر مکان برای کل ایالات متحده آمریکا به جای شهر من.

این چیزی است که اکثر مردم riled تا شد یک سری از توییت در مورد پست من توسط یک پسر به نام Richard Lewis — نه کمدین اما esports مفسر از ولز است که تایید حساب کاربری @RLewisReports با 124,000 پیروان. او دنبال کردن روزنامه نگاران زن که تا به حال آورده کوبه جنسی حمله که روز retweeting ما با عصبانی تفسیر: Addy بیرد در Buzzfeed, Felicia Sonmez و من.

“من تعجب می کنم چه کساد این روزنامه نگاران شد و در هماهنگی ارسال لینک همین لحظات پس از یک پدر و مادر گذشت. این است که چگونه آنها را به کار گیرند و آنها تعجب که چرا آنها نفرت,” لوییس توییتی.

تبلیغات:

لطفا توجه داشته باشید: من در هر روزنامه نگار شل. من در یک شل برای کتاب منتقدان که در آن من می توانم مختصات یک چیز بیشتر من در مورد شکایت مردم از دست رفته مهلت. در هر صورت این ایده است که روزنامه نگاران را هماهنگ ذکر یک خوبی به اطلاع عموم حادثه در یک زندگی بر عبور خود را پوچ است; این استاندارد عمل.

زمانی که من با اشاره به لوئیس بود که من دیگر در رادیو فردا — بیوگرافی من می گوید: “پیشین کتاب سردبیر” — من سعی کردم به او را به دنبال واقعی خود را گزارش. یکی از این مقاله بهترین خبرنگاران اتفاق افتاده است به زندگی در نزدیکی و سقوط. لوئیس به نظر می رسید بیشتر علاقه مند به برانگیختن خشم به سمت من.

به عنوان من در مجموعه من اشاره من در بر داشت تعداد زیادی از حساب های که تا به حال صفر پیروان خود را که تا به حال بوده است برای ماه ها یا سال — حساب که در آن باید قادر به ایجاد حداقل یک دوست. رباتها!

من نمی دانم چرا حساب های جعلی رباتها و زامبی توییتر ارتش بعد از من می آیند برای به tweeting در مورد کوبه برایانت تجاوز جنسی. من چند حدس بزند. اما در ابتدا کمی در مورد این Trojan horse حساب. نیویورک تایمز گزارش کرده است در مورد کسب و کار بزرگ از پیروان جعلی — در سال 2017, یک برآورد شد که 48 میلیون کاربران توییتر جعلی بودند. به همین ترتیب من نمی دانم که این حساب واقعا آسان برای ایجاد. یک ارتجاعی کهنه سرباز ارتش در تگزاس مسئول صدها نفر از هزاران نفر از pro-بولیوی کودتا توییتهایی از هزاران متفاوت حساب توییتر او کنترل می شود. به عبارت دیگر یک یا دو خشمگین مردم با پایه دانش برنامه نویسی ایجاد دستکاری که شبیه معتبر ویروسی متورم می شود.

تبلیغات:

برخی از حساب های جعلی در حال بنیاد همراه با اطلاعات از مردم واقعی; برخی از نام تجاری جدید هستند; برخی از حرکت شبیه چمچه زنی تا مدت ها-حساب های خفته و قرار داده و آنها را به استفاده از توییتر به عنوان “زامبی.”

حدس من این است که ربات حملات بر من آمد و پس از لوئیس’ توییتهایی. یک بررسی سریع از لوئیس’ پیروان به راحتی می توانید به نوبه خود حساب هایی که ممکن است تقلبی یا زامبی مانند @GreenNick93 شده است که در توییتر پس از سال 2014 به شرح زیر 210 نفر دارای 5 پیروان و هرگز توییتی یا @John88109 شده است که در توییتر از سال 2012 است و توییتی فقط 3 بار همه جالب در 2 ماه گذشته.

هنگامی که صدای جیر جیر من ساخته شده آن را به لوئیس’ اکوسیستم من فکر می کنم این ربات-و-زامبی حمله باعث شد چیزی وجود دارد شاید یک الگوریتم یا یک پیرو. لوئیس توجه به نظر می رسید که من را در این خط از علاقمندان به بازی های ویدئویی که در غیر این صورت صفر بود ارتباط من با بسیاری از چند و یا هیچ پیروان در همه. (تصویری علاقه مندان به بازی باید یک تاریخچه از زن ستیزی و آزار آنلاین آب پز که در GamerGate در سال 2014.)

نکته ای که وجود دارد این است که یک اقلیت کوچک که بسیار عصبانی می شود هر زمان که کسی — به ویژه یک زن — حتی اشاره به عنف فرهنگ یا سمی مردانگی آنلاین. بدیهی است وجود دارد چیزی است که تهدید در مورد خیلی فکر کردم. سپس چند تخم مرغ های بد با پایه دانش برنامه نویسی می توانید دستکاری رسانه های اجتماعی در زمان واقعی به توهم میکنند.

تبلیغات:

در این لحظه من می توانم بگویم که گروهی از نه کاملا-واقعی مردم بودند به سرعت ساخت صدای جیر جیر من به ویروسی. من نمی دانم که آن را نیز اتفاق می افتد به دیگران نیز هست.

در نگاه به گذشته روشن است که روزنامه نگاران زن بودند هدف قرار دادند و ما هدفمند برای آوردن معتبر اتهام تجاوز به عنف در برابر یک مرد مشهور.

چرا ؟ آنها در تلاش برای دریافت ما از کار اخراج و یا تحریم و یا بسته ؟ در مورد Sonmez آن تقریبا کار کرده است. خوشبختانه او هر دو محافظت شده توسط اتحادیه که ایستاده بود تا برای او تا به حال رسید (یک ایمیل از کاغذ ویرایشگر محترم مارتی بارون که به نظر می رسید به استناد به یک دلیل متفاوت برای تعلیق نسبت به عموم داده می شود).

من تعجب می کنم اگر من در مبارزه با رباتها که هدف یک زن که ایستاده بود تا برای مسائل زنان به دلیل که ملتهب واقعی مردم و آتش دعوا آنلاین. اگر آن را به عمل.

تبلیغات:

همه از این است که می گویند که وجود دارد بسیار نگرانی واقعی در مورد کوبه برایانت مرگ است. من متاسفم برای کسانی که احساس از دست دادن خود را به طوری کاملا; من متاسفم برای مرگ او دختر خود را در مرگ و میر از خانواده های دیگر که هلیکوپتر و خلبان آن.

متاسفم برای صرفا ذکر است که شهرت و اعتبار خود خدشه است معتبر اتهام تجاوز به عنف — من درک نمی کنم که چگونه هر کسی که بار خوانده شده قربانی حساب از آنچه اتفاق افتاده است می تواند رد آن. اگر ما همچنان به حذف بد اعمال مردان قدرتمند هنگامی که ما به یاد داشته باشید زندگی خود را, ما در حال پاک کردن درد از قربانیان خود را و گفتن که این داستان مهم نیست.

اما اگر من تا به حال ترک LA بار من نمی خواهد که توییتی در مورد آن. کوبه یک قهرمان وجود دارد که کاغذ را ویژه چاپ مسئله برای بازنشستگی خود را. مالک میلیاردر پاتریک به زودی-Shiong که نجات این مقاله از نزدیک به مرگ در سال 2018 است که صاحب بخشی از لیکرز. به عنوان یک کارمند من نمی خواهد که احساس من تا به حال این آزادی را به ارائه هر گونه انتقاد از او را.

و این یک اشتباه — اخبار سازمان سعی کنید بسیار سخت به نگه دارید تا اخبار استانداردها و آنها باید همان را انجام دهید وقتی کسی می میرد. همانطور که گفتم قبلا اعلامیه نباید hagiographies.

استدلال برای به استثنای منفی از وفات است که این امر می تواند مضر به خانواده و عزیزان خواندن آن. من فکر می کنم دلیل عمیق تر است مدیریتی احساس اضطراب در مورد خوانندگان و اشتراک و مخاطره آمیز طبیعت از روزنامه ها. که در محیط کاری “رفتن ویروسی” به نظر می رسد مانند واقعیت که در واقع وجود دارد بد بازیگران دستکاری آنلاین روایت است.

واشنگتن پست اولین واکنش به تحریم Sonmez برای منفی ویروسی توجه به چشم پوشی از تهدیدات آنلاین در برابر او. آنها مورد نیاز برای انجام دقیقا برعکس است. من امیدوارم که چیزی روی کاغذ رهبری و بقیه از ما بفهمند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی