وقتی که می آید به من شروع به تعجب می کنم اگر وجود دارد تنها دو نوع از مردان


A woman between two men.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Chris_Paris/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من یک زن در اوایل 50s. من برای اولین بار در 18 و اگر چه من تا به حال برخی از روابط فیزیکی به عنوان یک نوجوان او مرد اول من تا به حال تا به حال با. برای یک مدت طولانی من را به نام آن رضایت بخش, اگر چه من تا به حال هیچ چیزی برای مقایسه آن را و آن را تا زمانی که رابطه به هم ریخت به دلایل دیگر حدود 12 سال به 20 سال از ازدواج. در نگاه به گذشته من شده فکر کردن در مورد این واقعیت است که او نبود به خصوص جنسی. من تو را دیدم هرگز او را تحسین زنان هرگز از او شنیده می شود بحث در مورد جنسیت و حتی زمانی که ما با داشتن رابطه جنسی مکرر او نبود جنسی—هیچ معاشقه بدون سرب تا بدون لمس کردن—همه چیز اتفاق افتاده در شب در رختخواب تنها. من حتی نمی تواند به شما بگویم آنچه او دوست دارد در یک زن و یا نام مشهور او جذاب است. او هرگز به من گفت که من جذاب بود و یا تحریک کننده, اگر چه من می دانستم که او مرا دوست داشت. به عنوان او بود و من برای اولین بار من تا به حال هیچ ایده آن را ندارد به خصوص مبتکر—من نمی توانم در یک مقدار زیادی از خواندن و یا تماشای فیلم—من واقعا می دانستم که بسیار کم است.

از طریق سال ها به عنوان خوانده شده چه خواهد بود به نام “جوجه روشن” و یا تماشای فیلم به من آموخته است که می تواند خیلی بیشتر مبتکر و مردان می تواند خیلی بیشتر جنسی است. من فکر کردم آن را تنها داستانی.

من با شوهرم جدید زمانی که ما هر دو در 40s—که در حال حاضر تنها مرد دوم من تا به حال با. او را مخالف دقیق است. او را بسیار جنسی. او عمده لاس زدن (اگر چه آن است که تنها با من!); او به طور مداوم دست زدن به من و او را تحسین جذاب زنان هر دو در فرد و مشهور است. او هرگز نامناسب است اما ثابت مجموعه های خصوصی لمس مکالمات و ارتباطات. ما در حال حاضر شده است با هم به مدت 10 سال. مگر اینکه یکی از ما بیمار است و یا در مناسبت نادر ما به خانه از تفرج دیوانه اواخر ما رابطه جنسی, هر شب. او باعث می شود هیچ راز—با من—چقدر او را دوست دارد رابطه جنسی که او می خواهد به داشتن رابطه جنسی است که او را به فکر کردن در مورد رابطه جنسی و دقیقا آنچه که او می یابد و جذاب در مورد من. او به معنای واقعی کلمه لمس من تمام شب طولانی در خواب خود را در همه جا. جنس مبتکر تخیلی و شامل چیزهایی که من به معنای واقعی کلمه هرگز نمی دانستند واقعی مردم انجام دهد. این فوق العاده است اگر گاهی کمی خسته کننده و طاقت فرسا است.

من فقط تعجب من اتفاق می افتد برای پیدا کردن کامل مخالف آرکه تایپ? همه مردان در یکی از این اردوگاه ها یا اکثر مردان جایی در میان? من تا به حال کمی تجربه من واقعا هستم به دنبال برخی از چشم انداز.

—دوگانگی مرد

عزیز DoM

بسیاری از مردان هستند جایی در میان. در واقع در حالی که بسیار شدید متضاد را دو شوهر نیست حتی دورترین نقاط روی مقیاس. برخی از افراد فاقد خاصیت جنسی که می تواند به معنای “تنها مبهم علاقه مند به جنس” “تنها علاقه مند به جنس خاص تحت احساسی سرمایه گذاری شرایط” یا “نه علاقه مند به جنس و در همه. “دیگران حریص جنسی اشتها و بیان آن را کاملا آزادانه و علاقه مند به غرفه, نقش بازی در حالات شرکای جنسی متعدد یا تمام موارد بالا به علاوه برخی از نوآوری های جدید.

من امیدوارم که شما لذت بردن از این همه توجه. اگر شما نیست, من می خواهم به مطمئن شوید که شما می دانید آن را OK به صحبت کردن و درخواست برای فرار از آن همه است. شما دریافت می شود خسته می خواهید به تمرکز بر روی چیزهای دیگر و یا به سادگی نمی تواند در خلق و خوی. آن را برای تلفن های موبایل مانند شما خوشحال هستید اگر کمی befuddled توسط متضاد شما را جذب کرده ایم. که برای شنیدن. من امیدوارم که این ازدواج به طول می انجامد به عنوان طولانی به عنوان آن را در خدمت هر دو شما.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من یک مرد مستقیم. دوست دختر من و من شده اند با هم برای تقریبا دو سال است. من برای یک اعتراف من فریب خورده هنگامی که ما برای اولین بار با هم اما من هرگز تا به حال رابطه جنسی با هر کسی پس از آن. چهار روز پیش شروع کردم به احساس درد در معده و ناحیه لگن زمانی که من peed. در ابتدا من فکر کردم آن را یک عفونت مثانه یا چیزی, اما زمانی که من به مراقبت های اورژانس, آنها به من نگاه کرد مثل من خنگ (من تنها 18)—آنها مرا درمان برای کلامیدیا و سوزاک بود که یک شوک برای من و پس از مصرف در ادرار تست و نتایج تست کردم مثبت برای کلامیدیا فقط شب گذشته. دوست دختر من سوگند او هیچ کاری انجام نمی, نیست, وقتی که او رفت و به ساحل برای تعطیلات خانواده—و من می دانم که برای یک واقعیت من تا به حال تماس جنسی آنچه با روح یکی دیگر در سال گذشته در برخی از تغییر پس از من با او. ممکن است که من تا به حال کلامیدیا برای این همه زمان و همه از ناگهانی کردم علائم در حالی که او symptomless و یا آیا شما فکر می کنم او فریب خورده ؟ تا آنجا که من می خواهم به اعتماد من دختر به معنای واقعی کلمه هر ثبت نام من فکر می کنم امتیاز به او شده است و انکار آن بود تا او در صورت آبی بوده و گریه و مسائل است. او شده است واقعا دختر شیرین و نه تا به حال انجام هر چیزی در مورد خیانت, بنابراین من چپ سوال خودم.

—Clapback

عزیز Clapback,

یکی واقعا مفید قطعه از اطلاعات در اینجا خواهد بود که از تاریخ اخیر خود STI غربالگری قبل از این که این عفونت. این یک مثال عالی از چرا به طور منظم تست (هر چند ماه بسته به فرکانس جدید همکاران و یا هر مایع پیوند شریک قبل از شما بس مانع استفاده) مهم است. اگر شما می خواهم انجام شده است آن را در حالت ایده آل شما می دانید که در آن شما را به معرض عفونت و باید یک ایده خوب از زمانی که.

با کمک شرکت من مقاله نویس غنی, من قادر به دریافت تماس با دکتر Demetre Daskalakis معاون کمیسر برای کنترل بیماری در شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان. “عفونت کلامیدیا در زنان ممکن است خفته باقی می ماند و ماه و به طور بالقوه برای تقریبا دو سال بر اساس برخی از مدل های,” او گفت: زمانی که من فرستاده در مورد شما. “اگر چه بسیاری از زنان روشن کلامیدیا منظور از دو ماه ممکن است به عفونت خفته است که طول می کشد بسیار طولانی تر است.”

بنابراین او می تواند داشته کلامیدیا وقتی که شما شروع به آشنایی. Daskalakis دوباره: “این داستان برجسته نیاز برای آزمایش معمول از افراد بدون علامت که از لحاظ جنسی فعال هستند. امید من این است که زن شریک زندگی مورد آزمایش قرار گرفت و درمان بر اساس تشخیص کلامیدیا در مردان شریک است. مشاوره نیز به آزمایش می شود زمانی که شما وارد یک رابطه تک همسری.” بنابراین شما آن را شنیده ام از من و معاون کمیسر: تست شده است.

شما را تشویق به آزمایش و در صورت لزوم درمان قبل از از سرگیری فعالیت جنسی که ممکن است در نتیجه مایع ارز و بله می کند که عبارتند از: تحریک مهبل و چوچوله بازبان. و شما واقعا نیاز به پایان این دوره از دارو و سپس دوباره تست برای اطمینان از عفونت است که در واقع از بین رفته اند. پزشک شما می تواند به شما اطلاعات بیشتر در مورد جدول زمانی برای آن است.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من یک زن هستم من در اواسط 20s شده اند و نگران چیزی است که ممکن است یا ممکن است یک مشکل است. من هر تجربه با همکاری انجمن اما من غالبا. من سعی کردم مختلف, اسباب بازی های جنسی و تجربه با من سر دوش و اینها همه لذت بخش و من می تواند از آن لذت ببرید و دریافت کردن اما راه های مورد علاقه من به اوج لذت جنسی است که با استفاده از دست من. برای سال های من همیشه masturbated همان راه: دایره کوچک با انگشت من در اطراف چوچوله. یک روز در حدود شش ماه پیش پس از سال ها از من چوچوله همیشه مایل همان چیزی که به طور ناگهانی انگشت من در اطراف چوچوله شد راه بیش از حد تهاجمی یک مانور. آن را مانند من چوچوله شد بسیار حساس و یک شبه. در حال حاضر آن را تنها تحمل مرا لمس کردن آن اگر آن را از طریق هود وابسته به چوچوله و من با استفاده از شرکت فشار رو به پایین. این است که در حال حاضر تنها راه من می تواند رسیدن به ارگاسم است. هر زمان که من سعی می کنم برای رفتن به “محافل کوچک” آماده به کار, آن را احساس مثل من فقط به حال و همه چیز فوق حساسيت به جز من آمده است. من سعی کردم با استفاده از اسباب و من سر دوش دوباره و آنها فقط احساس بیش از حد شدید در حال حاضر. وجود دارد یک شب که من خیلی روشن است که من سعی کردم رفتن به محافل کوچک و این احساس خوبی برای یک دقیقه یا بیشتر و سپس من چوچوله رفت و برگشت به خونتان حساس و من تا به حال به تغییر تاکتیک. من نمی توانم فکر می کنم از هر علت برای این تازه کشف شده حساسیت. من رفته یا خاموش کردن هر گونه داروها و من تجربه هر معناداری زندگی و عوامل استرس زا است. آن را مانند یک کاملا عادی بعد من نیاز به یک راه خاص و سپس بعد کاملا عادی بعد من چوچوله شد یک فرد متفاوت است. آیا این طبیعی است که برای تنظیمات و یا وابسته به چوچوله حساسیت را تغییر دهید تا به طور ناگهانی? من باید نگران باشد ؟

— دارای حساسیت فوق العاده

عزیز حساس,

هر وقت چیزی تغییر شدت مورد ما تناسلی, آن را یک ایده خوب برای دیده می شود توسط یک حرفه ای پزشکی است که متخصص در آن منطقه است. در مورد شما یک متخصص زنان و زایمان. به خصوص از آنجایی که من شنیده ام وابسته به چوچوله حساسیت تغییر در آن شدید و مداوم نوع راه است. این یک چیز به خونتان حساس پس از چند ارگاسم یا تمدید نشده. آن دیگری به طور ناگهانی باید حساسیت شدید پس از چند دقیقه از تحریک.

Clitorodynia است که علاقه داشتن به بحث به صورت وابسته به چوچوله, درد مشترک است به اندازه کافی به یک نام. می توانید آن را به تعدادی از علل مختلف. من پزشک نیستم,, بنابراین من نمی خواهد حدس بزنید. شما یک دکتر نیست—حداقل که من می دانم بنابراین سعی کنید به اقامت دائم و صبر کنید تا زمانی که شما یک متخصص زنان و یا حداقل صحبت با یکی از طریق اینترنت.

در حالی که شما در حال انتظار برای دیدن پزشک شما ممکن است آزمایش با شورت و فشار است. برای شورتی, سعی کنید ابریشم یا ساتن و به آرامی از طریق مواد. برای فشار برابر لیف به سوم و سعی کنید به آرامی سنگ زنی به آن را با چوچوله. شما ممکن است نظر به انجام هر دو در همان زمان.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

سوال من این است که چگونه برای استراحت زمانی که در حال نفوذ. برای تلفن های موبایل مانند یک سوال درست است ؟ خوب نیست اما من امیدوار هستم که آن را واجد شرایط به عنوان جنس مجاور. من 24 ساله و باکره که فقط یک دکتر جدید. متاسفانه او فلسفه های مختلف در پاپ اسمير از من دکتر بود. بنابراین من یک نزدیکی پایان ماه ژوئیه. من اضطراب و حتی نمی خواهم تامپون در مهبل (واژن) (من پیدا کردن آنها را ناراحت کننده). من هیجان زده نیست که هر چیزی که نیاز به رفتن وجود دارد در همه. من می دانم این برای تلفن های موبایل خیلی احمقانه, اما آیا شما هر گونه راهنمایی برای من ؟

—عصبی بیمار

عزیز عصبی بیمار

من تعجب اگر آن را ممکن است برای دریافت کمک به یک اسپکولوم—آنها ارزان آنلاین و عمل به آرامی در خانه برای رسیدن به این احساس. به یاد داشته باشید که vaginas بسیار چسبناک. استفاده از اسپکولوم را گسترش ویژگی برای ارزیابی چگونه آرام هستید و خودتان را به چالش خود را کنترل ماهیچه های کف لگن. شما می توانید آنها را با استفاده از خود را kegel فشار. اگر شما نمی دانید که چگونه برای پیدا کردن خود را kegel فشار دفعه بعد شما در حال ادرار, سعی کنید برای جلوگیری از اواسط جریان. این عضله است. قرارداد آن است. برخی کوتاه و برخی قوی تر فشار برای دیگر برخی از دوره های استراحت و تمدد اعصاب. هنگامی که شما که شما می توانید عمل تنفس را به کف لگن و آرامش بخش آن دسته از عضلات در تنفس. تمرین آرامش بخش حداقل به همان اندازه به شما به عنوان تمرین clenching.

حتی اگر شما فقط انجام برخی از که: صحبت کردن با دکتر خود را هنگامی که شما وجود دارد. مطمئن شوید که او می داند آنچه که در قبل از آزمون شروع می شود.

—Stoya

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

لطفا برای حل و فصل این نمره: دوست دختر من دیگر می خواهد به اصلاح زیر بغل. من اعتراف این نیست ترجیح من است , اما او جلو رفتم—او را انتخاب است. اما من هم در این زمان به عنوان یک فرصت برای توقف پیرایش خودم را به طبقه پایین چون صادقانه آن می شود خارش و من فقط آن را انجام برای او. او خوب بود اما در حال حاضر به نظر می رسد تمایلی به از دست دادن شغل به دلیل ناخواسته نخ. من می خواهم به ترک آن! آیا شما فکر می کنم این هر دو راه می رود و یا آن را کاملا متفاوت است ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>