Pete Buttigieg stands on a stage holding a microphone, facing a crowd carrying signs saying his name.

پیدا کردن این مرد یک لپ تاپ!

برنده McNamee/گتی ایماژ

در نگاه اول پیت Buttigieg دارای استاندارد های سیاسی رزومه به صورت عمده نامزد انتخابات ریاست جمهوری: شکست دولت خزانه دار نامزد شکست خورده DNC صندلی نامزد سابق شهردار چهارم بزرگترین شهرستان در ایندیانا است. اما یکی دیگر, فراموش, عنصر Buttigieg رزومه که مجموعه او جدا از رقبای خود: تخته سنگ بلاگر.

سال 2016. جمهوری خواه نامزدی تقویم آینده شد به سر در اوایل ماه مه به عنوان سناتور. تد کروز شناسایی بحرانی مارس 3, ایندیانا, اولیه خود را به عنوان آخرین ایستادگی در برابر نماینده رهبر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. داشتن ایمان از دست رفته خود را در تیم موجود از سیاست نویسندگان تخته سنگ که سیاست ویرایشگر تامی Craggs به دنبال به استخدام یک زن و شوهر از روروک مخصوص بچه ها کوچک برای زندگی-وبلاگ اصلی. تخته سنگ می دانستم که کسی که می دانستند Buttigieg که توافق به زمین.

“پیت گفت: مطمئن بود که تعجب آور اما شاید کمتر بنابراین در نگاه به گذشته” Craggs که در حال حاضر سرمایه گذاری ویرایشگر برای مادر جونز گفت: در یک ایمیل اخیر ،

رسانه های خبری به نام جمهوری خواه اولیه برای مغلوب ساختن پیشی جستن فوری نظرسنجی بسته شده هر چند دموکراتیک اولیه بین برنی ساندرز و هیلاری کلینتون—که در حال حاضر مانع نماینده رهبری در سراسر کشور—آیا نگاهی به برخی از زمان به تماس.

Buttigieg بود در Craggs’ عبارت “استثنایی بلاگر. کپی تمیز, هوشمند, پرکار, حتی حیله گر.” در حالی که برخی از زندگی-وبلاگ نویسان فقط جوک و نوشته شده توییتهایی تقریبا هر Buttigieg مطلب غنی و آموزندگی. این عنوان فقط یک مثال کامل زندگی می کنند-ورود به وبلاگ:

اما به اندازه کافی در مورد ایران در حالی که برای. من از دیدن چیزهای جالب در آبی نقشه در حال حاضر. بخش-های-شهرستان نقشه جزئی نتایج جستجو برای ایندیانا نشان می دهد یک الگوی جالب: کلینتون پیشرو در تقریبا در هر شهرستان که لمس رودخانه اوهایو در طول کنتاکی مرزی در جنوب حتی به عنوان بسیاری از دیگر استان ها نشان می دهد ساندرز منجر شود.

این طول می کشد من را به پایین خط حافظه به سال 2010 زمانی که من برای خزانه دار دولت در برابر ریچارد Mourdock. من clobbered. این حوزه آبخيز سال از حزب چای و من حتی نمی حمل خود من St. Joseph County است. من, اما, برنده Perry County, خانه بگویید شهر (بسیار) در جنوب رودخانه شهر که در آن پای خوشمزه است (و تلفظ “pah”). من شک دارم که من برنده این شهرستان به دلیل مردمی در بگویید شهرستان شد هر بیشتر از بقیه دولت برای تحت تاثیر قرار با طرح های من در recalibrating دولت اوراق قرضه سرمایه گذاری و یا حتی مشتاق من پای خوردن هر زمان که من بازدید به کمپین (هر چند که نمی تواند صدمه دیده اند). شانس من خواهد بود چون این یک county of وفادار دموکرات چه کسی رای داده اند که راه را برای نسل های.

وجود دارد کمتر و کمتر شهرستانهای بود به خصوص جنوب استان ها. من تعجب می کنم اگر من می تواند حتی حمل Perry County امروز در یک انتخابات عمومی ، اما این سنت از وفاداری صحبت می کنند ممکن است به همین دلیل کلینتون می کند بهتر است در اینجا در میان دموکرات ها که باقی می ماند. آنها چوب با آنچه که آنها می دانند و شاید آنها به دنبال یک آشنا و سازگار رهبر انقلاب نیست. و یا ما می تواند به آن نگاه نسل: این جنوب شهرستان انحراف جمعیتی مسن و سن در حال حاضر ممکن است بهترین پیش بینی کننده که آیا رای دهندگان در حال رفتن به شکستن برای کلینتون و یا برای Sanders.

در هر صورت خیلی بستگی شمال غربی شهرستان لیک در پایان از دولت و از بسیاری جهات مخالف “Kentuckiana” منطقه—اما این منطقه خود را عمیق دموکراتیک سنت نیز از مد افتاده در برخی از راه و کج مسن تر از, می گویند, Indianapolis. قطعا من می توانید ببینید این منطقه را نا امید طبقه کارگر در پاسخ به ساندرز’ هشدار از یک تقلب بازی, به خصوص با همه چیز است که اقتصاد خود را از طریق بوده است. اما بر خلاف سال 2008 پویا است که در آن آمریکایی آفریقایی رای دهندگان در شهرستان دریاچه نزدیک به نوک کل دولت برای اوباما, شما می توانید عکس های قدیمی و نسبتا قدیمی تر) دموکرات ارائه برای هیلاری در این زمان در اطراف. با لیک کانتی در منطقه مرکزی زمان و تنها گزارش 1/3 از حوزه او جلوتر وجود دارد–اما نه تا آنجا که باراک اوباما در سال 2008.

شما می توانید ببینید که چگونه Buttigieg برنده JFK کتابخانه مشخصات در شجاعت مسابقه مقاله نویسی در سال 2000 مقاله که به او مرتبط در مطلب نهایی از شب. که در مطلب زیر ساندرز’ اولیه پیروزی Buttigieg خواست دموکرات ها برای متحد کردن.

قبل از امضای من قصد دارم به من خونسرد تحلیلگر کلاه (آن را سرگرم کننده در تلاش برای یک زن و شوهر ساعت) و صحبت می کنند به عنوان یک دموکرات متعهد به ارزش های است که من در حزب با هم.

جمهوریخواهان در حال حاضر رسما در انتخابات حالت. آنها در حال بسته شدن صفوف به عنوان ما صحبت می کنند. و آنها در حال بسته شدن صفوف پشت استبدادی امثال مدرن که سیاست آمریکا دیده نمی شود.

من مانند برنی. در واقع من او را دوست داشت قبل از آن سرد بود. او نقل مکان کرد و بحث در راه های مهم و با اشاره به مشکلات واقعی در سیستم سیاسی ما.

اما گذشت هر روز دموکرات تقسیم می خواهد نشان دهنده یک مزیت برای مغلوب ساختن پیشی جستن. و ایران در برابر خود و ترجیحات خود را غرایز و حتی ارزش های خود را تنظیم خواهد شد ماشین خود را به انجام آنچه آنها می توانند به او در گرفتن و نگه داشتن هیلاری کلینتون از قدرت است.

در حال حاضر وجود دارد, رسمی, غیر بی اهمیت فرصتی است که یک مستبد سرگرم کننده تبدیل خواهد شد که رئیس جمهور بعدی ایالات متحده است. برای کسانی از ما که می خواهند آینده ای بهتر از آن زمان به متحد.

حق با او بود! دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور انتخاب شد و شش ماه بعد.

Buttigieg, smitten با تخته سنگ در بازدید از این دفاتر در دو نوبت جداگانه در طول سفر شرق. در طول سفر دوم و ضبط می شود و مه آلود در اینجا برخی از اخبار مرتبط با مایک پنس شکسته بود: هر که او تا به حال تایید و تهمت پس از تایید کروز در اولیه یا که او نامگذاری شد معاون رئیس جمهور. Buttigieg ایستاده بی اراده در یک اتاق خبر در محل اشتباه در زمان اشتباه: از او خواسته شد برای وبلاگ.

“کسی که من او را کامپیوتر” Craggs به یاد می آورد “و پیت نوشت: یک وبلاگ در نقطه ای—منظورم چه کسی است ؟ —و سپس او در زمینه چیزی به من.” شما نمی خواهد, اما, پیدا کردن Buttigieg قطعه در تخته سنگ archives دلیل آن هرگز منتشر شده است.

“آن را صرف چند روز آینده در دادن فیلتر” Craggs گفت. “قطعه رسیده بود آن تاریخ در آن زمان من آن را در بر داشت. من هنوز هم احساس بد در مورد آن است. او موفق به دریافت هیچ کشتن هزینه.”

ارتباط حرفه ای بود و به طور دائم قطع.

بسیاری تغییر کرده است از سال 2016. Buttigieg است و دیگر محله دوستانه شما مهمان زندگی-وبلاگ نویسی شهردار اما او شانس واقعی برای پیروزی در آیوا قفقاز در شب دوشنبه. در هماهنگی با خود به سمت مرکز در پیشنهاد خود را برای نامزدی Buttigieg است بیگانه هنگامی که متفقین در رسانه ها مانند Craggs که می گوید که Buttigieg نامزدی “تایید کرده است ماکسیم که بهترین وبلاگ نویسان تمایل دارند بیشتر غیر قابل تحمل مردم است.” یک چیز ثابت باقی مانده هر چند از لحظه ای Buttigieg اولین بار وارد بر تخته سنگ رادار در سال 2016 به ستاره خود را به نوبه خود در این چرخه انتخابات: تخته سنگ هنوز نشده به او پرداخت شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی