زمانی که Snoop Dogg و دیوهای آمد برای گیل پادشاه, بسیاری از ما گفت: هیچ چیز. که یک مشکل

همانطور که ما راه اندازی به این بحث یکی از مهمترین و تشدید رسانه های داستان در حافظه اخیر من فکر می کنم این مهم است که در حال حاضر یک زن و شوهر از اظهارات مهم ترک هیچ سوال در مورد زمینه.

بخشی از این یکی ممکن است برای شما آشنا است.

من می خواهم برای معذرت خواهی به طور مستقیم به زن جوان درگیر در این حادثه است. من می خواهم برای معذرت خواهی به او را برای رفتار من که شب و عواقب آن او رنج می برد در سال گذشته است. اگر چه در این سال شده است فوق العاده دشوار است برای من شخصا, من فقط می توانید تصور کنید درد او تا به حال برای تحمل و قدرت.

. . . من همچنین می خواهم به آن را روشن است که من سوال نیست انگیزه این زن جوان است. هیچ پول پرداخت شده است به این زن. او موافقت کرده است که این بیانیه را نمی توان در برابر من در پرونده های مدنی. اگر چه من واقعا معتقدم که این برخورد بین ما رضایت طرفین بود من تشخیص حالا که او نیست و نمی مشاهده این حادثه همان راه من. پس از چند ماه بررسی کشف و گوش دادن به وکیل و حتی شهادت او در شخص من در حال حاضر درک کنند که چگونه او احساس می کند که او را به رضایت به این روبرو می شوند.

من موضوع این بیانیه امروز به طور کامل آگاه است که در حالی که یک بخشی از این پرونده به پایان می رسد امروز دیگر باقی مانده است. من درک می کنم که پرونده های مدنی علیه من رو به جلو خواهد رفت. که بخشی از این مورد تصمیم گیری خواهد شد و بین طرفین به طور مستقیم درگیر در حادثه و دیگر توان مالی یا عاطفی تخلیه شهروندان ایالت کلرادو.

این بیانیه رسمی صادر شده توسط Kobe Bryant در 1 سپتامبر 2004 از طریق وکیل او پس از یک قاضی رد اتهام تجاوز جنسی علیه او توسط یک زن بود که 19 سال سن در زمان و که حاضر به شهادت دادن. زن واصل طرح دعوی در دادگاه مدنی در ماه اوت بود که حل و فصل در خارج از دادگاه در مارس 2, 2005.

تبلیغات:

اگر شما زرنگ و دانا به راه جهان آثار شما حق سوال و انگیزه های واقعی در پشت انتشار این بیانیه است. در زمان برایانت به حال بسیار به از دست دادن و در واقع از دست چند تایید می پردازد. او در رفتن از این حادثه به انتخاب کنید تا دیگران برای تبدیل شدن به یکی از با ارزش ترین بازیکن در تاریخ NBA و تیم لس آنجلس لیکرز.

اما این واقعیت است که آن را ساخته شده است به خودی خود فوق العاده است. برایانت می تواند داشته باشد گفت: هیچ چیز در همه. به جای او صادر واقعی عذرخواهی. نه “من متاسفم اگر” یا “من متاسفم که شما احساس می کنید که راه.” او می گوید: “من می خواهم برای معذرت خواهی به او را برای رفتار من که شب و عواقب آن او رنج می برد در سال گذشته است.”

پس برایانت مرگ نابهنگام در سقوط یک هلیکوپتر در کنار دخترش Gianna در Jan. 26, شده اند وجود دارد تعدادی از سوالات در مورد اینکه آیا سال 2003 به اتهام تجاوز جنسی علیه او عادلانه است را به عنوان طرفداران خود را به یاد داشته باشید او را.

تبلیغات:

قطعات هنوز در حال نوشته شده است در مورد روزنامه نگار وظیفه به روی چیزی حساب کردن با آمار و ارقام کامل اما آنچه که من متوجه شده ام این است که تمایل به جوش کامل این بیانیه به این جمله: “اگر چه من واقعا معتقدم که این برخورد بین ما رضایت طرفین بود من تشخیص حالا که او نیست و نمی مشاهده این حادثه همان راه من” شاید پرتاب در این حکم که به شرح زیر اضافی برای متن.

سمت چپ کنار این بیانیه را اذعان خود با شاکی ، برایانت نه اعتراف به گناه اما نیست که او را معصوم از خطا. و نه اخراج مورد به دلیل متهم نمی شهادت این معنی است که این بخش از تاریخ خود را به طور کامل گذاشته و به استراحت; برایانت دفاع تیم خرد این اعتبار برای ماه قبل از او در نهایت حاضر به شهادت دادن. این اطلاعات همچنین بخشی از حوزه عمومی است.

در اینجا بیشتر زمینه در قالب متن بخش گیل پادشاه اخیر گفتگو با لیزا لسلی که پخش شنبه, فوریه. 4 در “فردا صبح.”

تبلیغات:

شاه در مصاحبه سابق WNBA بازیکن در مورد طیف وسیعی از موضوعات است اما به طور خاص در مورد خواسته لسلی ارتباط نزدیک با برایانت. “چه کوبه مرگ چه معنی از دست دادن خود را به زنان بسکتبال؟” پادشاه می پرسد.
 
لسلی پاسخ “شما می دانید او واقعا تغییر است.”

“چگونه ؟” هرگونه پرسش پادشاه که می شود یک متفکر پاسخ از لسلی. “باورها از دیگر مردان بیشتر از هر کس دیگری. او به ما – او اعتبار ما, اگر شما خواهد شد. این خانم جوان که در خارج وجود دارد ، این واقعیت است که او را به لذت بردن و سرگرم بزرگ بسکتبال است. آن را ساخته شده از مردان دیگر احساس من امیدوار هستم, مانند, ‘آنچه که در این مورد؟’ مانند این است که — این خوب است.”

تبلیغات:

این مهم است به عنوان خوانده شده که ارز به درک که چرا شاه در نهایت می پرسد سوال سخت در مورد برایانت میراث. در اینجا است که بخش کامل:

پادشاه: گفته شده است که میراث او پیچیده است به دلیل تجاوز جنسی به اتهام, که اخراج شد در سال 2003 و 2004. است که آن را پیچیده را برای شما به عنوان یک زن به عنوان یک WNBA بازیکن ؟

لسلی: این پیچیده نیست برای من. همه در همه ، حتی اگر چند بار که ما شده ایم در یک باشگاه در همان زمان کوبه نوع از پسر – هرگز مانند شما می دانید, ‘کتابداری و اطلاع رسانی, به دریافت آن دختر و یا به او بگویید و یا او این ارسال.’ من دیگر NBA دوستان است که مانند آن. کوبه بود که هرگز مانند آن. من هرگز تا به حال او را دیده بودن نوع فرد است که آیا چیزی به نقض یک زن و یا تهاجمی در این راه است. این است که نه تنها فرد است که من می دانم.
 
شاه: اما لیزا شما نمی خواهد آن را ببینید ، به عنوان دوست خود را, شما نمی خواهد آن را ببینید.
 
لسلی: و این که ممکن است. من فقط نمی بر این باورند که. و من نمی گویم همه چیز اتفاق نمی افتد. من فقط نمی بر این باورند که همه چیز اتفاق نمی افتد با زور.

شاه: آن است که حتی یک سوال منصفانه به بحث در مورد آن با توجه به او دیگر با ما و که آن را حل میشه ؟ و یا در واقع بخشی از تاریخ خود را?

لسلی: من فکر می کنم که رسانه ها باید بیشتر احترام در این زمان. آن را مانند اگر شما تا به حال به سوالات در مورد آن, شما سال های بسیاری از او بخواهید که. من فکر نمی کنم این چیزی است که ما باید در حفظ و حلق آویز بیش از میراث او. منظورم آن به دادگاه رفت.

پادشاه: آره, خوب, مورد اخراج شد به دلیل قربانی در این مورد حاضر به شهادت دادن. پس از آن اخراج شد.

لسلی: و من فکر می کنم که این است که چگونه ما باید آن را ترک کنید.

دیده می شود در پری آن پادشاه بود و انجام کار خود را به عنوان یک روزنامه نگار – او پرسید: Leslie یک مدل نقش برای زنان در ورزش, در مورد دوستی خود را با معشوق شکل ورزش که میراث شامل تجاوز نماید. او اشاره می کند که لسلی نمایش برایانت و این حادثه ممکن است تحت تاثیر او دوستی نزدیک با او و به این دلیل است که مورد اخراج شد. زمینه مهم است.

اما تا اذعان تخلف است که در آن بزرگتر mediasphere شکست خورده گیل پادشاه.

تبلیغات:

شما ببینید اکثر مردم احتمالا دیده بان مصاحبه کامل بین شاه و لسلی که به طول انجامید حدود پنج و نیم دقیقه. چه آنها احتمالا دیدم 94-دومین تیزر کلیپ CBS منتشر و پس از آن پخش است که شامل تنها بخشی از مصاحبه است که در آن پادشاه پرسید: لسلی در مورد اینکه آیا برایانت میراث پیچیده بود پایان دادن به این کلیپ در بخشی که در آن پادشاه می گوید: “اما لیزا شما نمی خواهد آن را ببینید ، به عنوان دوست خود را, شما نمی خواهد آن را ببینید.”

بیشتر احتمال دارد آنها را دیدم Snoop Dogg واکنش ارسال شده در Instagram که در آن او تماس برایانت یک “بد بو سگ-سر ب***h.” “: چطور جرات شما سعی می کنید برای لکه دار کردن مادر من***پادشاه homeboy شهرت. پانک مادر***ker” از قبل گفت: “احترام به خانواده و پشت کردن ب***ثانیه قبل از ما و شما.”

و یا آنها را دیدم کورتیس “50 Cent” جکسون Instagram را که در آن او همچنین خواستار King a b***ثانیه می رود و در به پست توهین memes.

تبلیغات:

در کینگ دفاع Ta-Nehesi Coates صادر شده خود را ملاحظه ارزیابی در مورد دو مشهور’ سولفات از طریق خود Instagram post. “این است که شاید ساده و بی تکلف به انتظار مردان سیاه و سفید بود بهتر — ظلم همیشه بد و به ندرت ennobling,” Coates می نویسد. “اما مردان سیاه و سفید شاید بیشتر از مردان دیگر که برخی از اطلاع از آنچه در آن مانند به یک بدن است که می تواند گرفته شده برای شخص دیگری لذت. در واقع ما می دانیم که بیشتر از ما می خواهم بگویم چرا که اگر ما تا کنون گفت: این همه ما ممکن است هرگز گریه را متوقف کند. شاید که واقعا ریشه این.”

او می رود به طور خلاصه خشم بدین ترتیب: “گیل پادشاه جرأت صحبت از یک مرد به عنوان اگر او بودند و بسیاری از ما f***ing آن را از دست داد. ما با آرامش ابراز تنفر از این سوال. ما بیش از حد ضعیف است ، ما در معرض تهدید است. ما کشیده. و ما حمله کردند. یک, دوست, مشاهده کردن این همه گفت: “لعنت گیل یک پسر است.’ که من می تواند تنها پاسخ, ‘دیدن این پسران را بیش از حد.’ و این چیزی است که ما در حال آموزش آنها است.”

شبکه ها در عادت ترویج مصاحبه در راه شرح داده شده در بالا, اذیت کردن گزیده ای به احتمال زیاد به تولید کنجکاوی و یا خشم و یا ویروسی وانت. اما آن را گیج کننده به فکر می کنم که چرا هر کسی در یک شبکه بزرگ را newsroom را باور گردش است که خارج از چارچوب بخش خواهد بود یک ایده خوب روز قبل از برایانت مراسم تشییع جنازه. نه تنها این, اما برای انجام این کار چند روز پس از شاهد عواقب آن مواجه خبرنگار واشنگتن پست Felicia Sonmez دیوانگی مطلق است.

تبلیغات:

Sonmez بود هولناک با تهدیدات در رسانه های اجتماعی doxed و مجبور به حرکت به یک اتاق هتل از ترس برای ایمنی خود را. پست به حالت تعلیق در او احیا او پس از اعتراض در صنعت شد بیش از حد با صدای بلند به چشم پوشی است. و همه او بود ارسال لینک روزانه وحش 2016 مقاله در مورد مورد تجاوز به عنف در خوراک.

وجود دارد بیشتر گفتگو در مورد پست را نادرست از Sonmez وضعیت بیش از وجود دارد در مورد این واقعیت است که ViacomCBS ساکت مانده و در طول زمان است که یکی از کارکنان آن را تهدید دیگری قبل از او 39.1 میلیون followers on Instagram. (به یاد داشته باشید Snoop شرکت ستاره با مارتا استوارت محبوب VH1 سری “مارتا & Snoop را غذای مختصر مهمانی شام” – و VH1 متعلق به ViacomCBS.)

شاه پس از به حال برای به دست آوردن جزئیات امنیتی برای او و خانواده اش حمایت می کند.

ایسنا رئیس جمهور سوزان Zirinsky بلافاصله بیرون آمد و در حمایت از شاه از طریق یک بیانیه به همراه مطبوعات در هفته گذشته با اضافه کردن “پیدا کنیم و تهدیدات علیه خود و یا هر روزنامه نگار انجام کار خود را سزاوار سرزنش است.”

تبلیغات:

اما در غیر این صورت در رسانه های عمده این حادثه پوشش داده شده مانند هیپ هاپ گوشت گاو با خبرنگاران با اشاره به زمانی که Snoop به نظر می رسد به راه رفتن به عقب نظرات خود را در نهایت قبل از عذرخواهی به پادشاه در Instagram در روز چهارشنبه.

“من از عموم پاره شما را با آمدن شما در یک موهن شیوه بر اساس احساسات از من عصبانی بودن در یک سوال از شما پرسید. Overreacted,” او گفت:. “من باید آن را به کار گرفته راه های مختلف از آن, من مطرح شد راه های بهتر از آن, بنابراین من می خواهم برای معذرت خواهی عمومی برای زبان که من استفاده می شود و تماس با شما . . . و فقط بی احترامی است.”

اصلی متخلف ارسال شده است از آنجایی که حذف شده از Snoop را Instagram. اما شما هنوز هم می توانید بخشی از آن را در جاهای دیگر از جمله در 50 درصد خوراک. این تهیه کننده اجرایی از ABC “برای زندگی” و Starz را “قدرت” حق رای دادن – که ایجاد شد توسط یکی دیگر از سیاه کاری ما باید به ذکر است هنوز رتبهدهی نشده است عذرخواهی به پادشاه. من نمی خواهد نگه داشتن نفس من برای که به اتفاق می افتد.

کل این حادثه باعث می شود تمام انواع از احتراق ناقص در چند سیناپسی در مغز یک فرد را برای بسیاری از دلایل به خصوص اگر گفت: فرد نیز یک زن سیاه و سفید. به دلیل آنچه که کل این حادثه به ما می گوید در مورد چقدر تغییر نکرده است و سرد.

تبلیغات:

وجود ندارد و بیشتر شواهد چگونه آسیب پذیر اهداف زنان سیاه در چشم های عمومی اتفاق می افتد از آنچه اتفاق افتاده است به پادشاه. متاسفانه این اخبار. سیاه, زنانی که چهره های عمومی مورد علاقه اهداف در این روز و سن.

فقط درخواست روزنامه نگاران Jemele Hill, مارس رایان Congresswomen ماکسین واترز و Ayanna Pressley, و, واقعا, هر, سیاه روزنامه نگار است که جرأت به منظور بالا بردن یک بحث یا منفور حقیقت است. به خصوص اگر آن نقطه تماس توجه منفی به معروف و قدرتمند ،

شاید این واقعیت است که بسیاری از مردم آمده اند به انتظار این است که چرا تا چند رسانه ای تحلیلگران واقعا بررسی این پویایی در حال حاضر بازی کردن در برابر چشمان ما.

اگر Snoop گفته بود همان چیزی که در مورد یک زن سفید اخبار لنگر انواع رسانه تحلیلگران خواهد بود برای آینده او.

تبلیغات:

اما او هرگز فراموش که اگر فقط به این دلیل . . . چه خواهد مارتا می گویند ؟ پس از همه, Snoop جهات مارتا.

دفترچه خاطرات یک زن روزنامه نگار در شبکه با زبان موهن است کاملا خوب است. بنابراین خوب, در واقع, که در حالی که او در ترس زندگی می کنند یکی از مردانی که بطور شفاهی به او حمله کردند را می توانید در ادامه به منظور ترویج شبکه های جدید سری بدون استخراج مقدار از جوانه زدن. گمان می کنم این طبیعی است.

شاه در زمان دفاع خود را با رسانه های اجتماعی ارسال ویدئو پس از تیزر منتشر شده: “برای شبکه را بیشتر شهوت پرست بخشی از متن گرفته شده و قرار داده و آن را آنلاین برای افرادی که نمی بینم کل مصاحبه است چیزی که بسیار ناراحت کننده به من,” او می گوید: در اولین واکنش “و این چیزی است که من قصد دارم که باید به مقابله با آنها [فردا]. و ما – وجود خواهد داشت بسیار شدید بحث در مورد آن.”

CBS اخبار به سرعت در پاسخ به بیانیه copping به داشتن سنن و ارتقاء.

“گیل انجام یک متفکر گسترده مصاحبه با لیزا لسلی در مورد میراث کوبه برایانت” یک سخنگوی شبکه اعلام کرد. “گزیده ای نوشته شده بود که منعکس کننده طبیعت و لحن مصاحبه کامل. ما در حال پرداختن به فرآیند داخلی است که منجر به این تغییرات در حال حاضر ساخته شده است.”

که به اندازه کافی برای متوقف کردن تهدیدات علیه شاه ،

آن را در زمان یک هفته بیهوده گویی از MSNBC جو اسکاربورو برای بسیاری از رسانه ها را از خواب بیدار به این واقعیت است که برجسته روزنامه نگار آمریکایی است که در برخورد با تهدید به مرگ به سادگی برای درخواست دشوار است اما سوال عادلانه است.

“برای قرار دادن آن در starkest از نظر یک زن سیاه و سفید است که یک روزنامه نگار است و زندگی او در معرض تهدید از یک مرد است که 39 میلیون [رسانه های اجتماعی پیروان],” Scarborough گفت: پس از آن. “ارسال شده است هنوز. او چهره تهدیدات و سوء استفاده از کودکان خود را در حال حاضر مواجه با تهدید. گیل پادشاه در حال حاضر به امنیت 24 ساعته و من را سر در گم می شود من خواندن نیویورک تایمز editorialize در مورد آن ؟ هیچ.”

پادشاه همچنان یکی از معتبرترین روزنامه نگاران در شبکه های تلویزیونی. چندی پیش در حقیقت او برنده ستایش برای دست زدن به یک unhinged R. Kelly و در حال حاضر مرکزی لنگر CBS’ به تازگی دوباره صبح اخبار برنامه.

و حتی به عنوان او مطرح ناراحت کننده سوال او پرسید: دیگر برای اضافه کردن برخی از حس تعادل گفتگو: “آن است که حتی یک سوال منصفانه به بحث در مورد آن با توجه به او دیگر با ما؟” این لفظی است البته – بله عادلانه است.

اما آن را حس می کند برای او بپرسید که از لسلی از آنجا که گفتگو های بسیاری در رسانه ها داشتن در مورد برایانت در این لحظه. و آن را به طور خاص عادلانه است چون او در گفتگو با یک زن است که یک دوست از یک مرد که میراث معیوب با اتهام یک جرم و جنایت خشونت آمیز علیه زن دیگری. دیگر روزنامه نگاران صحبت کرده اند به دیگر مانند زنان بدون مقاومت. تفاوت در این است . . . شما در حال حاضر می دانیم.

شاه مطمئن می کند. در پاسخ به Snoop اواخر عذرخواهی او علنا با صدور بیانیه ای پذیرش آن است . . . راه خود عذرخواهی برای “سوال پرسیدم [که] به آن اضافه شود.

“به عنوان یک روزنامه نگار این است که گاهی اوقات به چالش کشیدن برای تعادل کار من با عواطف و احساسات در طول زمان دشوار است” پادشاه می افزاید. “من همیشه نمی توانید آن را کامل اما من به طور مداوم در تلاش برای انجام آن با شور و شوق و صداقت است.” که بسیار است به عنوان روشن به عنوان این واقعیت است که او هیچ ربطی به عذرخواهی.

و او نمی خواهد که تا به حال به . . . اگر او بودند نورا o’donnell.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی