وقتی کارولینای جنوبی, انتخابات خواهد شد — و هنگامی که ما ممکن است دریافت نتایج

در اینجا بورسی را زنده نتایج در کارولینای جنوبی اولیه مسابقه.

2020 انتخابات مقدماتی دموکرات ها به رهبری, کارولینای جنوبی, فقط چهارم دولت به وزن در ریاست جمهوری اولیه و یکی که آشکار خواهد شد که کدام نامزد حمایت از رای دهندگان.

هشت نامزد در این زمینه (منهای سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ که نه در انتخابات در کارولینای جنوبی) خواهد رقابت را به نفع خود بیش از دولت را متنوع رای دهندگان: 60 درصد از رای دهندگان دموکرات هستند و 55 درصد زنان هستند. نظر سنجی در دولت باز خواهد شد در 7 am ET و در 7 pm ET.

چون 2016 نژاد زخم تا لغزش نتایج پس از آن آشکار به عنوان اوایل به عنوان 7 بعد از ظهر و با توجه به نظرسنجی های خروج در زمان. پس نتیجه این است که مجموعه ای بسیار نزدیک این زمان در اطراف آن می تواند طولانی تر برای یک برنده روشن به ظهور.

تا کنون جو بایدن های مورد علاقه دیرین در دولت اتحاد خود را حفظ رای گیری منجر شود — حتی اگر خود حاشیه را تنگ. در هفته پیش رو انتخابات شد تا با 11 امتیاز در RealClearPolitics رای گیری متوسط است.

داوطلبانی که بوده ام گردان معاون رئیس جمهور سابق شامل بهداشت ، برنی ساندرز که برداشت حرکتی قابل توجه از بازگشت به عقب برنده در هر دو نیوهمپشایر و نوادا و میلیاردر فعال تام Steyer که یک اشاره برای حمایت از رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی.

برای Sanders, عملکرد قوی در دولت را یک بهبود عمده در سال 2016 زمانی که او از دست داده به هیلاری کلینتون نزدیک به 50 امتیاز. آن را می تواند نشان دهد که او در ادامه به گسترش و تنوع بخشیدن به ائتلاف او ساخته شده است.

دیگر نامزدها از جمله سنسور. الیزابت وارن پیت Buttigieg و ctq باید تمام تلاش به درجات مختلف با چیدن بیشتر سیاه و سفید پشتیبانی می کند. کارولینای جنوبی اولیه نشان خواهد داد که آیا آنها توانسته ایم به پیشرفت در این جبهه. در RCP میانگین وارن و Buttigieg هر دو تقریبا 7 امتیاز پشت سر Steyer با Klobuchar در ادامه به دنباله آنها را با 4.5 امتیاز.

اما فرض کنید بایدن آویزان به سرب خود را و برنده دولت به اندازه از آن برنده خواهد بود که بزرگترین داستان شب: اگر او در یک پیروزی قاطع است که می تواند ارسال یک پیام قوی در مورد زنده ماندن مداوم از نامزدی خود را و قدرت خود را از رفتن به سه شنبه. باریک تر برنده خواهد هنوز هم او را افزایش می دهد اما به طور قابل توجهی کمتر تاثیرگذار یکی.

بسیار شبیه به برخی از دیگر اوایل متحده, South Carolina است که با داشتن یکی از آن ترین مایع مقدماتی در سال است. در فوریه نظرسنجی از Winthrop دانشگاه 18 درصد از رای دهندگان گفت: آنها هنوز بلاتکلیف در حالی که 43 درصد گفت: آنها هنوز هم می تواند ذهن خود را تغییر دهید.

که نامزد هستند و قادر به تامین امنیت این اواخر تصمیم گیری رای دهندگان به زودی تبدیل خواهد شد آشکار — فقط در زمان برای انتخاب کنید تا برخی از حرکت قبل از سه شنبه سه روز بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>