وقتی بهار قطع حمله به شهر شما


Vacationers sit on the beach

Beachgoers را در برخی از خورشید در خلیج فارس سواحل آلاباما در آخرین پنج شنبه.

Rosanne اولمست اینه که

سواحل آلاباما سواحل خلیج فارس شد و هنوز هم پرتکاپو با مردم در هفته گذشته. در یک ویدئو گرفته شده توسط یک AL.com خبرنگار یکشنبه, نوجوانان و 20-چیزی دیده می شد بسته بندی شده در یک باریک پچ برخی بیرون کشیده شده و در شن و ماسه دیگران خوشه در گروه. به عنوان دوربین panned ردیف از حوله و جوانان رسیده به فاصله. وجود دارد صدها و شاید هزاران نفر از مردم وجود دارد. “که عمدتا نقطه است که با داشتن سرگرم کننده” یک نوجوان گفت: خبرنگار. او چشم پوشی کردن یک سوال در مورد کوروناویروس: “من فکر می کنم من یک سیستم ایمنی خوب است.”

هفته گذشته به عنوان شهرها و ایالات متحده در سراسر کشور توصیه می شود—و حتی دستور داد مردم به ماندن در خانه فیلم مثل این منتشر شده در رسانه های اجتماعی, مست, مهمانی, دانش آموزان در سواحل گرم در جمعیت عظیمی. اکثر partied در شهر رفت و آمد مکرر در فلوریدا اما چند تا از عکس ها و ویدئوها سرچشمه در ساحل, شهرهای آلاباما. رخصتی بهار, برای کسانی که دانش آموزان رفته بود به جلو به عنوان اگر وجود دارد هیچ چیز مانند COVID-19.

گالف شورز و همسایه نارنجی ساحل را برای سال تن به تن خود را به عنوان دوستدار خانواده جایگزین به حزب گرا صحنه در فلوریدا اما دانشجویان هنوز هم می رسند در اعداد بزرگ به همراه خانواده به دنبال سرگرم کردن کودکان از مدرسه برای این هفته است. گالف شورز ” دائمی جمعیت است که حدود 12000 اما شهر متورم به اندازه 12 برابر اندازه آن در اوج spring break فصل با اضافی 100,000 150,000 مردم است. حتی با تهدید از coronavirus—تا زمانی که تنها چند روز پیش زمانی که دولت در نهایت در پا و بسته سواحل—در این سال شبیه آن خواهد بود ،

گردشگران وارد شده بود از بیش از همه به خصوص غرب میانه. آیک ویلیامز موسس یک اجاره تجهیزات شرکت به نام آیک ساحل خدمات گفت که به دلیل آب و هوای آفتابی کسب و کار تا به حال انجام شده است غیر منتظره ای به خوبی در این سال است. “ما به مقصد شد به یکی از بهترین های ما بهار می شکند و ما تا به حال در یک مدت زمان طولانی است.”

برای چند هفته گذشته به عنوان شهر انتقال را از آن خود کند فصل زمستان و به آن شلوغ رخصتی بهار, فصل, مردم محلی در بر داشت خود را در یک موقعیت دشوار است. Coronavirus خروشان در سراسر جهان است. بقیه کشور تعطیل شد. و به صورت محلی کسب و کار پررونق بود. مقامات شهرستان تصمیم گیری: برش شهر خاموش از آن حیاتی اقتصادی و یا اجازه می دهد جمعیت به گسترش میکروب ها با رها کردن.

عدم حل و فصل در. رستوران ها سرو بستنی, لباس شنا مغازه ها و میله های زندان باقی مانده بودند خود را به خطر محاسبات. کریس dave sanchez محلی صاحب رستوران گفت که او نمی دید تا زمانی که یک سفارش از فرماندار. بدون بهار کسب و کار گفت: بسیاری از رستوران ها در معرض خطر سقوط بیش از حد پشت را بهبود می یابند پس از فصل زمستان رسید. در عین حال او را مجبور به اخراج بسیاری از کارکنان خود را. و گردشگران تا به حال در ادامه آمده است. در هفته قبل از دولت شروع به بسته شدن کسب و کار اجاره تعطیلات بود و هنوز هم در 70 درصد ظرفیت با توجه به کی Maghan یک سخنگوی محلی گردشگری اداره است.

“ما از رفتن به بیرون رفتن با یک انفجار امروز پس از ما ممکن است تهدید” یکی از محلی ها در روز جمعه گفت. “و من فکر می کنم آن را بیشتر شبیه به ما مردم محلی و گردشگران تلاش برای چسبیدن به آنچه که ما می دانیم که ما در حال رفتن به از دست دادن.” او گفت که از طرف او شده بود در هفته گذشته یا بیشتر در حال حاضر برنامه ریزی شده و او و افراد او شده است می خواهم مهمانی با فقط در تلاش برای “می توانید آن را از سیستم ما” قبل از سرکوب.

مردم متوجه شده است که جمعیت نیست فقط معمول شکستن بهار ، “به نظر می رسد هجوم مردم گفت:” اگر ما در حال رفتن به قرنطینه چرا رفتن به ساحل؟'” Dave sanchez گفت. شکارچی Harrelson, صاحب شرکت اجاره تعطیلات Beachball خواص نمی تواند می گویند اگر مردم واقعا برنامه ریزی در خود quarantining; او تنها می تواند می گویند که بسیاری از پدر و مادر به نظر می رسید آوردن خود را از کودکان در سن مدرسه به شهر. “هنگامی که مدارس برای اولین بار شروع به لغو, ما تا به حال این یورش مردم ساخت رزرو,” او گفت:.

برخی از مردم محلی در حال حاضر شروع به نگرانی در مورد جمعیت. یک صاحب رستوران گفت که او هنوز هم از دیدن “تن از مردم” به ویژه در گروه های در کنار ساحل. “حتی زدن توپ زدن توپ گلف تا به حال برخی از مردم وجود دارد,” او گفت:. “من نگران هستم. من در اینجا بیش از حد.”

A beach scene shows a couple dozen people on beach chairs and towels.

Rosanne اولمست اینه که

در روز پنج شنبه به آدرس جمعیت رژیم صهیونیستی. کی Ivey بسته تمام دولتی و خصوصی در سواحل است. (فلوریدا به دنبال طولانی نیست پس از آن با یک جهت مشابه است. همسایه می سی سی پی است صدور هر گونه حکم.) در همان زمان دولت گفت که تمام رستوران ها و کافه ها خواهد بود بسته به ناهار خوردن در مشتریان است.

این شهر در آغوش دولت سفارش. با توجه به دفتر شهردار این دلیل بود نه فقط برای متوقف کردن جمعیت از جمع آوری در ساحل. “این بیشتر از یک عامل بازدارنده برای جلوگیری از مردم را از آمدن” گفت: اعطای قهوه ای سخنگوی این شهرستان است.

بزرگترین مشکل برای این شهرستان است منابع. گالف شورز شده است تقویت آن خدمات عمومی برای جبران اخیر رشد در طول سال ساکنان اما اعداد احتمالا نمی تواند حساب برای بهار و تابستان گردشگری. مانند بسیاری از شهرهای توریستی این شهر تنها دارای منابع پزشکی خود را برای اقامت دائم نیست و اوج آن در فصل شلوغ.

گرگ الکساندر مدیر ساحلی, آلاباما, اتاق بازرگانی گفت که او نیز احساس غمگین تصمیم به نزدیک ساحل اما که او به حمایت از اندازه گیری. “ما می دانیم که بودن یک مقصد توریستی زمانی که ما در حال باز ما در حال رفتن به گرفتن مردم از سراسر کشور حمل می داند که چه و احتمالا خروج از آن با ساکنان زمانی که آنها به خانه,” او گفت:. “وجود دارد یک احساس” من آن را برای من اتفاق می افتد, بنابراین ما در حال آمدن به ساحل.'”

قهوه ای این شهر گفته است که وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است یک مورد تایید شده از یک توریست با COVID-19. اما او آن را می بیند تنها به عنوان یک ماده از زمان قبل از آنها می توانند آزمون برای ویروس’ حضور و کشف کنند که آن را در حال حاضر در جامعه است. “آن را در اینجا ما می دانیم که آن را در اینجا,” او گفت:. “فقط در حال حاضر ما در حال آزمایش جمعیت ما به همان اندازه است.”

یک زن که رفت به سواحل خلیج فارس برای حزب نفر در هفته گذشته گفت که حزب او وارد شده فقط به عنوان خلق و خوی به نظر می رسید برای تغییر مکان در شهر. او و دوستان او بیرون رفت و در 14 مارس مواجه می شوند و یک کنسرت با یک “جمعیت بزرگ.” هیچ کس نگران بود که در آن نقطه او گفت:. اما دو روز بعد آنها را پیدا کرده بود که بسیاری از رستوران بودند بسته شدن زود است. “در خانه درایو ما در روز سه شنبه بود که نگرانی شروع به پا زدن در,” او گفت:. هنوز هم زمانی که آنها بررسی خارج از خانه خود را در آن روز گروه دیگری بررسی می شود و پس از آنها.

Harrelson معتقد است نقطه عطفی برای منطقه است فکر کردن در مورد کوروناویروس نمی آمد از هر گونه گزارش در اخبار در مورد پیشرفت این بیماری همه گیر اما زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را تغییر نقاط صحبت کردن. قبل از آن “همه چیز هنوز هم به دنبال بسیار خوب,” او گفت:. چند هفته پیش “ما احتمالا تا به حال سه یا چهار لغو شده اما 20 رزرو. رئیس جمهور بیرون آمد دوشنبه و نشان داد نگرانی بیشتر—به طور معمول تهمت بسیار صعودی بسیار تهاجمی و قوی و امریکا-اول. و برای اولین بار در دوران ریاست جمهوری اش را دیده ایم او به دنبال نگران چیزی است.” Harrelson گفت که گردشگران که برای بازدید از شهر هنوز هم به طور معمول از مناطق محافظه کار. “کسانی که مردم در حال رفتن به دنبال آنچه رئیس جمهور می گوید احتمالا بیشتر از دیگران خواهد بود.” پس از آدرس رئيس جمهور گفت: 22 نفر لغو رزرو خود را.

به عنوان سواحل بسته اند صحنه در گالف شورز تغییر کرده است. برخی از spring breakers مجبور شده اند از: چند آپارتمانهای شروع به لگد زدن به مردم از خواص اجاره دادن حتی مصمم ترین گردشگران که ممکن است جایگزین ساحل دریا با استخر و lounging.

و برخی از صاحبان کسب و کار محلی باقی مانده اند خوش بین است که این محدودیت را خلاصه می شود. بزرگ سه روز جشنواره موسیقی تنظیم شده برای اوایل ممکن است در حال حاضر هنوز هم رفتن به جلو. رستوران ها امیدوارند که آنها قادر خواهد بود به لنگی از طریق تعطیلی با carryout سفارشات تا زمانی که آنها می تواند بازگشایی و rehire. چند مردم محلی نیز ابراز خوش بینی است که جامعه می تواند آن را از طریق همه گیر دقیقا به این خاطر که طولانی ترین مدت ساکنان تجربه چندین حوادث مخرب در حال حاضر: تعدادی از طوفان و 10 سال پیش یک صنعت فلج کننده نشت نفت. “جامعه ما متفاوت است و بسیار انعطاف پذیر” ویلیامز گفت. “این فقط یکی از آن چیزهایی که ما در حال رفتن به محل کار از طریق.”

اما رابین جوان یک سرور در یک رستوران محلی که از دست او کار پنج شنبه, می داند که برای افرادی مانند همکاران او را که چک چک حتی که به اندازه کافی نخواهد بود. او احساس می کند در تضاد. او دیده است جمعیت دانشجویان و او دیده می شود تعداد زیادی از گردشگران که وارد شده از شهرستانها مانند نیواورلئان با شیوع قابل توجهی. “ما نیاز به آنها را به ماندن در کسب و کار, اما ما نمی خواهیم آنها را در همان زمان.” او مانند هر کس دیگری آگاه است که این منطقه را ندارد یکی دیگر از صنعت به سقوط. “بنابراین ما در حال سر در گم اگر ما انجام می دهیم ما سر در گم اگر ما نمی کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>