زمانی که Coronavirus آمد به باپتیست گنگ


Ebenezer Baptist Church in New Orleans.

Ebenezer کلیسای باپتیست در نیواورلئان.

Jermaine Dani W

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

چند دقیقه قبل از صبح روز یکشنبه در مارس 8, Ebenezer کشیش کلیسای باپتیست Jermaine dani w خال خال رونالد رودز نشسته در معمول خود را نقطه در pews.

باپتیست گنگ است 98-سال-کلیسای قدیمی در نیواورلئان. تنها با حدود 75 اعضای هر کس در Ebenezer یکدیگر می داند و dani w می دانستند 28 ساله رودز یکی از تعداد انگشت شماری از مردان جوان به طور منظم در کلیسا به عنوان یک استقبال و اهل تفریح و بازی ،

“من حتی جوک با او در خطبه” dani w گفت. “بنابراین من گذشت توسط خود پیو من صحبت کردن با او بود و ما فقط خندید کمی.”

که صبح dani w کشف چیز دیگری: یکی دیگر از کلیسا وسایل 86-year-old آنتوانت فرانکلین وجود ندارد. Dani w نمی تواند به یاد بیاورید زمانی که فرانکلین عضو Ebenezer برای بیش از 60 سال داشتند صرفنظر یکشنبه خدمات از جمله کسانی که سال پس از طوفان کاترینا هنگامی که جسمی کلیسا بوده است کاهش می یابد به صندلی تاشو در بنیاد سیمان. “او در دست نیست, کلیسا,” او به من گفت: هنگامی که ما صحبت در این هفته است.

چند روز بعد dani w به نام کردن خدمات برای یکشنبه پس چیزی که او انجام نداده بود پس از کاترینا. وجود دارد گزارش می دهد که رمان coronavirus شد و به سرعت در حال گسترش در سراسر شهر و dani w تصمیم گرفت آن را برای اعضا به جمع آوری. او را دیدم هرگز رودز یا فرانکلین دوباره.

آنتوانت فرانکلین در اثر عوارض ناشی از COVID-19 مارس 23; Ronald رودز همین در مارس 29. چندین بیشتر از dani w را عبادت به پایان رسید تا در بیمارستان و برخی دیگر که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است مورد آزمایش قرار گرفتند در حال اجرا تب و علايم مانند آنهایی که در ارتباط با کوروناویروس. بیشتر غم انگیز در طول فقط نه روز سه فرانکلین پسران درگذشت از ویروس.

“ما از دست همه چیز در کاترینا” dani w گفت: از آخرین باری کوچک کلیسا و جامعه خود را به حال برای مقابله با چنین سختی. “این زیان ها چه ساخت آن را سخت تر [در این زمان]. از آنجا که ما نمی هر گونه ضرر و زیان می خواهم که در طول کاترینا”.

ژاکلین فرانکلین همسر سابق یکی از فرانکلین پسران موافق است: “از دست دادن همه چیز را در طول کاترینا از جمله لباس در پشت من است و نه من را تکان داد شبیه به این است.”

باپتیست گنگ نشسته در مرکز شهرستان مساحت New Orleans حدود یک مایل غرب Superdome. این یک کلیسا در طول تاریخ سیاه و سفید محله یکی از پایدار موسسات در gentrifying شهرستان پس از کاترینا.

همچنین در نزدیکی مرکز شهر که در آن ساکنان سیاه نامتناسب در فقر زندگی می کنند و رنج می برند از بیماری های مزمن قرار دادن آنها را در رحمت از یک ویروس است که رشد در تراکم و تضعیف سیستم ایمنی بدن.

مرگ در Ebenezer نمایندگی از تنها کسری از بحران در یک شهر و محله را لرزاند موج coronavirus عفونت. همانطور که از شنبه Orleans Parish ضبط کرده 5,416 موارد و 225 مرگ و میر. این اعداد و ارقام بالاترین در لوئیزیانا یکی از کشورهای در سخت ترین ضربه ویروس. لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز اوایل این هفته اعلام شد که دولت خود را انتشار داده های اولیه در مسابقه و coronavirus مرگ و میر اشاره کرد که “کمی بیش از 70 درصد از تمام مرگ و میر در لوئیزیانا از آمریکایی های آفریقایی تبار.”

و نه فقط در لوئیزیانا. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از اطلاعات منتشر شده در هفته گذشته “نشان می دهد که جمعیت ممکن است به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19.” در شیکاگو, سیاه بیماران به نمایندگی از 72 درصد از coronavirus مربوط به مرگ و میر حتی اگر این شهر است که 32 درصد ، مردم سیاه و سفید هستند و 14 درصد از جمعیت در میشیگان اما نمایندگی 41 درصد از مرگ و میر. وجود دارد کوچکتر اختلاف در لس آنجلس که جمعیت 9 درصد اما 17 درصد از مرگ و میر. وجود دارد نیز نامتناسب نرخ عفونت و مرگ برای مردم سیاه و سفید در گزارش کانکتیکات, کارولینای شمالی کارولینای جنوبی و منطقه لاس وگاس, در میان دیگران.

Anthony Franklin Jr. with his grandmother, Antoinette Franklin, who died of COVID-19-related complications on March 23.

آنتونی فرانکلین جونیور با مادر بزرگ او آنتوانت فرانکلین که درگذشت COVID-19-عوارض مربوط در مارس 23.

فرانکلین خانواده

آنتوانت فرانکلین بود به طور منظم در باپتیست گنگ قبل از dani w, 47, بود و حتی به دنیا آمد.

او و همسر مرحومش هرمان فرانکلین Sr. خود را مطرح 12 کودکان در نیواورلئان’ سوم بخش محله. در طول سال “خانم آنتوانت” او به عنوان شناخته شده بود به تدریج یک مادر برای بسیاری در جامعه است. “او مانند هر کس مامان بزرگ گفت:” او نوه آنتونی فرانکلین جونیور که او نیز خود را از دست داد پدر و دو تن از عموهای به ویروس. “او نبود ، اما او یک مامان بزرگ.”

آنتوانت خود را جشن تولد 86 در مارس 2, یک هفته قبل از اولین مورد از coronavirus گزارش شده در منطقه نیواورلئان و قبل از لوئیزیانا فرماندار صادر اقامت در خانه سفارش دهید. در مارس 2, رفتن به کلیسا و ملاقات با دوستان هنوز هم بخشی از زندگی روزمره در نیواورلئان.

به جای یک جشن تولد, Franklin, اعضای خانواده و دوستان جریان در داخل و خارج از او شسته و رفته کوچک تفنگ ساچمهای خانه در طول روز است. پس از آن بود که خانواده او معتقد است (هر چند که نمی دانم برای مطمئن) که کسی آورده coronavirus را به خانه خود را. چند روز بعد بسیاری از آنتوانت بازدید کنندگان شروع به احساس بیمار. آنتوانت بود و بستری در بیمارستان در مارس 7.

“چیزی که بعد از من می دانید” ژاکلین فرانکلین گفته بود: “تمام خانواده است.”

آنتونی فرانکلین Sr. به اورژانس رفت و پنج روز بعد. برادران خود را هرمان و تیم نیز در بیمارستان بستری هر دو آنها را مبتلا به ذات الریه. همه آنها قرار داده شده بر روی هواکش در اطاق مجاور.

در همان روز پدرش به بیمارستان رفت, Anthony فرانکلین جونیور چپ کار با تب و لرز. او خوابش را به عنوان به زودی به عنوان او به خانه. در صبح او پیامک پدرش بود که هنوز هم در اتاق اورژانس.

“من و او بودند صحبت کردن در مورد LeBron [جیمز]” آنتونی جونیور گفت. “روز بعد او در ICU. که آخرین بار که من از صحبت با او است.”

در روز از هر یک از دیگر آنها همه رفته بودند. هرمان فرانکلین جونیور درگذشت در 21 مارس آنتوانت فرانکلین در مارس 23, Anthony فرانکلین در مارس 26 و تیموتی فرانکلین در مارس 29.

با وجود سوء ظن, dani w acquiesced به خانواده تمایل به برگزاری یک مراسم یادبود در کلیسای. این یک مراسم کوچک که در آن مردم تنها مجاز به نشستن در هر پیو و در پایان مقابل از نیمکت است.

“من فقط می توانم بگویم هیچ” dani w گفت. “من فقط گفت: نماز و قربانی برای آن است. آن را طولانی نیست و ما همه چیز را به عنوان بهترین ما می تواند. اما بسیاری از اعضای کلیسا می خواستم به آنجا و نمی آمد.”

باقی مانده Franklins نمی توانم باور کنم که چگونه به سرعت آنها رفت و از جشن خود مادر زندگی به عزاداری بسیاری از مرگ و میر. خانواده داستان تبدیل شده است اخبار ملی یک خوفناک چیز عجیب و غریب حتی در میان بسیاری از دیگر COVID-19 تراژدی (به Franklins پیوست در خود را سرسام آور و اندوه توسط Detroit-منطقه که تحمل مرگ شوهرش و تنها پسر یک خانواده در نیوجرسی که از دست داده و چهار نفر به این ویروس در اوایل.)

“مردم شده اند و تماس با ما از سراسر کشور در سراسر جهان” ژاکلین فرانکلین گفت. “آنچه من می خواهم مردم بدانند که این واقعی است. توقف کرد و گفت این یک جعل است.”

Ronald Rhodes, 28, was a member of Ebenezer Baptist Church who died March 29 after falling ill with coronavirus.

رونالد رودز, 28, یک عضو Ebenezer کلیسای باپتیست که فوت مارس 29 پس از سقوط بیمار مبتلا به کوروناویروس.

منحصر به فرد Veals

مرده در تنها 28 رونالد رودز نشان دهنده نوع دیگری از ناهنجاری: یک عضو از گروه نسبتا کوچک از افراد با سن کمتر از 50 کشته coronavirus. اخیر تجزیه و تحلیل از واشنگتن پست نشان داد که تنها 8 درصد از افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 در لوئیزیانا شد زیر 50. (از آن است که هنوز روشن نشده اگر رودز به حال هر موجود شرایط سلامت.)

شناخته شده به عنوان “بو” رودز آورده انرژی جوانی به یک کلیسا بیشتر اعضای مسن تر. Dani w آمد به حساب او حتی قرار دادن او را در یک زن و شوهر از نقش رهبری در کلیسا. او کاملا یک صدا برای Ebenezer را کر اما او مطمئن ساخته شده او شنیده شد.

“او در تلاش بود به بیش از آواز خواندن گروه کر” گفت: Dajhawn Varnado یکی از دوستان دیرین و Ebenezer congregant. “او دوست داشت به آواز خواندن. شما نمی تواند به او بگویید او نبود ضربه یادداشت ها حق.”

رودز شروع به احساس بیمار در اواسط ماه مارس و به بیمارستان رفت در مارس 21, اما ارسال شد صفحه اصلی Varnado گفت. زمانی که رودز رفت و برگشت در مارس 23, شکایت از ناراحتی قفسه سینه و تنگی نفس, پزشکان تایید کرده پنومونی در هر دو ریه های خود.

“او به من زنگ زد و گفت که او در بیمارستان” dani w گفت. “او گفت:” کشیش برای من دعا کنید.'”

یک زن و شوهر روز بعد dani w و رودز’ اعضای خانواده و دوستان را خبر کردم که او انجام شده بود بهتر و ممکن است قادر به رفتن به خانه.

“من می دانستم که در قلب من است که او آن را” گفت: Varnado که با این نسخهها کار به عنوان یک دستیار پزشکی در بیمارستان که در آن رودز بستری شد. “سپس آن را فقط در زمان به نوبه خود.”

رودز قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه و کلیه ها شکست خورده و به زودی پس از. او در یک صبح یکشنبه, مارس 29. او جان سالم به در برد توسط دیرین خود را شریک منحصر به فرد Veals و 4 ساله پسر رونالد جونیور

“واقعیت این است که آن را هرگز خواهد بود که همان” Varnado گفت: از دست دادن دوستان خود را که Facebook profile هنوز هم آمده است: “زندگی شما تنها یکی است.” “من حتی نمی دانند که چگونه آن را در حال رفتن به احساس زمانی که ما پشت در کلیسا.”

هیچ کس می کند. من به صحبت کرد dani w در وسط هفته مقدس. او به من گفت که تنها در چند روز گذشته او و اعضای شانس خود را از چرخه بیماری و بستری شدن در بیمارستان و غم و اندوه. آنها شده اند اقدام به احضار انرژی و خوش بینی تمام هفته گفت: در حالی که دست و پنجه نرم کردن با ضرر و زیان است. فقط تصور کنید تلاش برای جشن زندگی ابدی در میان این همه مرگ.

تا حالا کاترینا شده بود خط علامت گذاری برای بسیاری از بومی های جدید Orleanians. وجود دارد در این شهرستان قبل از طوفان و سیل متعاقب آن و این شهر پس از. هنگامی که طوفان در سال 2005 برخی از Ebenezer اعضای خود را به دام افتاده در Superdome در انتظار نجات از غرق شدن شهر است. کلیسا خود را به طور کامل نابود شد و بسیاری از کاربران به سادگی نمی تواند بازگشت به خانه وقتی که Ebenezer در نهایت بازگشایی بعد از آن سال. این طاعون dani w گفت: او را به یاد آن زمان.

بر خلاف بسیاری از کلیساها, Ebenezer نشده است به طور منظم پخش زنده خدمات هر چند dani w هستيم و به میزبانی پنج نوازندگان در Facebook Live در هفته گذشته. چند اعضای کلیسا نیز در زمان بخشی در نماز جمعه گروه از طریق تلفن با dani w.

اما او هنوز هم مطمئن نیستید که وجود دارد خواهد بود یک یکشنبه عید پاک خدمات.

“برخی از مردم از من خواسته اند در مورد آن” dani w گفت. “اما من فکر نمی کنم من قصد دارم به انجام هر کاری خاص است.”

زمانی که من چک Facebook زنده در عید پاک یکشنبه صبح بود هیچ چیز وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>