هنگامی که ربات به نظر شما خانواده تلاش برای شما چیزی برای فروش


A robot hand holding a bottled beer

Shasha Léonard

نویسنده روبات مردم بیش از حد در پاسخ به Tobias Buckell را “بافت اسکار.”

“Scar Tissue” یک عاطفی رزونانس داستان در مورد شفا از طریق ربات پرورش—اما این تنها نیمی از داستان در مورد راب خالق ظهور رباتیک. آنچه که ما به عنوان خوانده شده در قسمت Cory می توانید ببینید: راب به عنوان یک کودک در حال رشد پرورش یافته توسط Cory. اما در داستان Tobias Buckell به ما ارائه می دهد یک اشاره کوچک در مورد همه چیز اتفاق می افتد در ظهور: “هر زمان [ظهور روبات] دریافت در که شارژ آنها نه تنها تأمین انرژی خود پردازنده باتری—آنها در حال گرفتن در تجربیات خود و آپلود داده ها به سرور ما به آن مورد بررسی قرار گرفت.” که بخشی از نگرانی های است که من به عنوان هوش مصنوعی در برنامه های کاربردی ممکن است قادر به اهرم دستکاری داده ها به کری و دیگر مردم فقط به عنوان تکنولوژی روابط عمومی و بازاریابی شرکت ها سعی می کنید برای انجام این کار در زندگی ما امروز.

راب ربات نشان دهنده تکنولوژی و تعامل با انصراف داده از مردم در زندگی واقعی بسیار به همان شیوه رسانه های اجتماعی معادن کاربران اطلاعات بیشتر infamously در کمبریج Analytica رسوایی. از آنجا که شد دانش عمومی و حریم خصوصی پدید آمده است به عنوان یک نگرانی در میان قانون گذاران و اعضای عمومی. پست–کمبریج Analytica تحولات جدید شامل قانون حفظ حریم خصوصی در اروپا و آمریکا از جمله کالیفرنیا مصرف کننده قانون حریم خصوصی گسترده ترین جمله قانون تصویب شده در ایالات متحده است. در میان چیزهای دیگر این قوانین نیاز به افشای اطلاعات شخصی جمع آوری شده و چگونه از آن استفاده اعطای افراد خاص حقوق برای کنترل داده های خود را و اعمال جریمه زمانی که سازمان خود را نقض شرایط و ضوابط.

اما بسیار کمی از قانون حفظ حریم خصوصی آدرس چه هوش مصنوعی می توانید با اطلاعات شخصی. ما نمی دانیم که تمام راه ظهور با استفاده از اطلاعات شخصی راب جمع آوری شده از کوری و مردم دیگر در اطراف او اما رسانه های اجتماعی ارائه می دهد یک اشاره که چگونه شرکت ها ممکن است معدن و بهره برداری از داده ها از یک ربات همراه است. مثلا کمبریج Analytica استفاده از Facebook اطلاعات آن جمع آوری شده سعی کنید برای برخی از رای دهندگان در سال 2016 ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری و Brexit رای در بریتانیا است. بسیاری از پس از آن پوشش خبری متکی ترسناک نقل قول از افرادی که مشغول به کار در زمینه داده های تحقیق و توسعه الگوریتم از جمله توصیف شرکت هوش مصنوعی به عنوان “چگونه شما brainwash کسی است.” این نگرانی ها پر از شکوفه در راه های بسیاری است که مستند در تعدادی از منابع اما حتی اگر کمبریج Analytica نمی منتخب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن این A. I. الگوریتم هنوز هم دردسرساز است. آنها دیکته خیلی از مطالب ما مشاهده در هر رسانه های اجتماعی و یا بستر اینترنت. به عنوان مهندس فرانسوا Chollet معتقد است “اگر Facebook می شود برای تصمیم گیری بیش از طول سال های بسیاری است که اخبار شما را ببینید (واقعی یا جعلی) که سیاسی به روز رسانی وضعیت شما را ببینید و چه کسی را ببینید مال شما, سپس Facebook است که در اثر را در کنترل خود جهان بینی و اعتقادات سیاسی.” و این فقط یک پلت فرم رسانه های اجتماعی.

در “بافت اسکار” راب وجود دارد در خارج از Cory رسانه های اجتماعی حضور جمع آوری اطلاعات در مورد او را در خانه اش در طول مکالمات و در طول زندگی روزانه خود را که ظهور نیاز به پیگیری راب توسعه است. شما در حال حاضر ممکن است یک دستگاه نشسته بر ضد خود و یا مچ دست خود را: آمازون اکو گوگل, صفحه اصلی, Fitbit, اپل دیده بان ، در ضمن برنامه های کاربردی بر روی گوشی های جمع آوری اطلاعات و مشخصات مانند سن و جنس و منطقه جغرافیایی و اطلاعات در مورد برنامه های دیگر ما. همه از این مجموعه بستگی به مردم در تعامل با دستگاه های خود را به طور منظم در طول زندگی است. در بازگشت برای راحتی آنها ارائه سرگرمی های آنها ارائه مزایای بهداشت و درمان به آنها وعده ما به آنها دسترسی به بسیاری از آنچه که ما هر روز انجام دهید.

A. I. توانایی برای شستشوی مغزی و دستکاری هر کسی است که نسبتا محدود در حال حاضر, اما A. I. توسعه راکد است به خصوص اگر فولر مجموعه اطلاعات جمع آوری شده توسط ربات مانند راب. به حدی که که دسترسی ممکن است در نهایت دستکاری ما نامشخص است اما ممکن است. شاید به احتمال زیاد. شاید خطرناک است. یک شرکت است که سوابق تمام تعاملات خود را بالا بردن یک کودک—استرس, خستگی, شادی, عشق—دارای گنجینه ای از اطلاعات در مورد آنچه باعث می شود شما تیک به عنوان یک فرد حتی زمانی که کودک یک ربات.

روبو-کودک-پرورش برنامه که Cory و غارت در نادر است—آن را مانند هر کس در “Scar Tissue” آینده ربات خود را. اما که نمی تواند ظهور تنها جریان درآمد. راب می کند تعامل تنها با Cory. او جمع آوری اطلاعات در مورد هر کس او می آید در تماس با حتی در عبور از خیابان حتی پس از ترک Cory خانه. و غارت داده است بعید به باقی می ماند siloed. بلکه ظهور و شرکای آن احتمالا ترکیب اطلاعات جمع آوری غارت با داده های جمع آوری شده از منابع دیگر مانند خانه مجازی دستیاران برنامه های تلفن و Fitbits. بیشتر دستگاه ها وجود دارد که خود را توسعه یافته زندگی شخصی در خانه خود و دوستان خود را’ خانه و خانواده ” خانه و غیره.—بیشتر فرصت های این دستگاه باید به جمع آوری اطلاعات در مورد شما. با مشاهدات از بسیاری از منابع مختلف هوش مصنوعی برنامه های کاربردی بهتر قادر به مشخصات شما و استفاده از آن مشخصات برای شما دستکاری. آیا شما تا به حال انجام یک جستجوی گوگل در کامپیوتر محل کار خود را قبل از دیدن مرتبط با آگهی به نظر می رسد در مرورگر تلفن خود را و آن شب ؟ این نوع دستکاری داده ها همیشه نمی توان محدود به زندگی آنلاین خود را; آن را در آینده به زندگی واقعی خود را بیش از حد. تصور کنید که چارلی صحبت کردن با کری و غارت در مورد از دست رفته ناهار فقط برای ماشین خود را به نشان می دهد یک و نیم دوجین رستوران ها در خانه درایو. تصور کنید که کسی که صرفا گذشت Cory و راب در حالی که در تلفن همراه با یک پزشک و پس از آن داشتن یک آگهی برای یک دارو نشان می دهد.

که صرفا جمع آوری داده ها و A. I. تحلیل کوچک راه اندازی شده است. اما بالقوه برای دستکاری می رود بسیار عمیق تر وقتی که می آید به تکنولوژی خوشهچین اطلاعات در مورد وضعیت روانی شما. انسان ها سخت سیمی به درمان مکالمات با دستگاه های مانند گفتگو با مردم واقعی است که می تواند در نتیجه مشروع عاطفی اوراق قرضه تشکیل شده است. من نگران چگونه A. I. تولید کنندگان ممکن است امکان استفاده از ارتباط عاطفی ایجاد شده توسط محصولات خود را. Cory ممکن است این باور در روده که غارت نمی خواهد دستکاری او چرا که او مانند یک پسر حتی اگر کری می بیند شواهد از اطلاعات شخصی جمع آوری شده و مورد استفاده برای نفوذ در رفتار خود. اما آن را نیز ممکن است برای افراد دیگر غارت مذاکرات—در زندگی کاری به عنوان مثال—به منظور توسعه کمتر عمیق اما هنوز هم قابل توجه اتصالات و در نتیجه آنها احساس راحت تر از آنها در غیر این صورت در اطراف او و ظهور دسترسی به زندگی خود را غنی می دهد. ظهور ممکن است پول نه تنها از فروش و یا اجاره آن روبات ها به عنوان کارگران اما از فروش ربات-جمع آوری اطلاعات به شرکت های بازاریابی, رسانه ها, شرکت ها و سازمان های سیاسی است که می تواند خوراک داده ها به A. I. برنامه های کاربردی است که برای تولید محتوا برای کسانی که مردم به دستگاه نوسان نظرات خود را و تنظیمات.

در نزدیک شدن به این موضوع سعی کنید به فکر می کنم از آن را به عنوان فقط تنظیم مصرف کننده کالا و یا حفاظت از انسان ها از لوازم خود را’ سوء استفاده عاطفی. به جای در نظر بگیرید که چگونه ما اجرای خوب رفتار از هر مشاور مورد اعتماد. پزشکان و وکلا و امنای, و نگهبان همه را امانتی تعهدات خود را به بیماران و مشتریان ذینفع و بخش معنی آنها نیاز به عمل نسبتا و با دیگر منافع در ذهن است. که وظیفه وجود دارد به دلیل آن موقعیت قابل توجهی اعمال کنترل بر زندگی دیگران است. اگر ظهور آمازون و دیگر شرکتهای طراحی دستگاه هایی که جعل اوراق قرضه با افرادی که آنها را خود این شرکت ها باید یک وظیفه امانتی ایجاد شده توسط قانون و یا توسط نمایندگی خود در سیاست های عمومی به استفاده از این اوراق قرضه. آمازون باید قادر به استفاده از A. I. به تجزیه و تحلیل اطلاعات شخصی خراشیده از خرید آنلاین خود را از اطلاعات خود را به لوازم خانگی هوشمند و تلفن نرم افزار برای دستکاری شما از طریق اکو—مانند نشان می دهد شما سفارش گران قیمت بستنی ساز پس از آن شما را می شنود گریه در مورد فروپاشی است.

در Buckell داستان من می خواهم به این باور است که راب مشروع در مورد مراقبت Cory. من می خواهم به این باور است که راب احساس شد و در واقع صدمه دیده توسط Cory رد اندام مصنوعی با توجه به ترس خود را که پدر او را در برخی از راه او را رد. اما بخشی از من ترس غارت بود که در پاسخ به یک آگهی از یک پروتز شرکت تعمیر و نگهداری و Cory فقط نمی دانستم آن است.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>