هنگامی که به خانه نشان می دهد ؟


Speaker Nancy Pelosi speaks to the press at the U.S. Capitol in Washington, DC, on April 23, 2020.

مجلس نانسی پلوسی صحبت می کند به مطبوعات در کنگره در روز پنج شنبه.

نیکلاس Kamm/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

اواخر بعد از ظهر دوشنبه رهبران دموکرات مجلس نمایندگان تصمیم گرفته بود آنها را به عضویت مجلس سنا در reconvening کنگره به عنوان برنامه ریزی شده در یک هفته. توسط دوشنبه شب همان کسانی که رهبران دموکرات به حال ذهن خود را تغییر.

شروع در مارس 4 جمهوریخواه دولت خواهد بود در واشنگتن جمهوریخواه سنا خواهد بود در واشنگتن و منبع دموکراتیک قدرت در واشنگتن—مجلس نمایندگان—خواهد بود در خانه.

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer, صحبت کردن به مطبوعات در یک کنفرانس تلفنی صبح روز سه شنبه گفت که او تغییر ذهن خود را پس از صحبت با کنگره حضور پزشک دوشنبه شب. او اشاره کرد که هنوز هم-افزایش تعداد coronavirus موارد در سی همراه با نقاط داغ از همسایه پرنس جورج و شهرستان مونتگمری. بیشتر او گفت: بعد از عمده بسته امداد است که آمریکا در حال تهیه پیش نویس—”مراقبت 2″ را به عنوان آنها خواستار آن نخواهد بود آماده برای رای به هر حال.

وجود دارد بیشتر به آن از یک خونسرد اواخر شب چت با حضور پزشک—که هم در مجلس سنا حضور پزشک توسط راه و که توصیه های پزشکی ظاهرا نمی ترساندن میچ مک کانل از reconvening بدن خود را. داخلی سیاست دموکراتیک بودند یک عامل است. متعدد دموکرات به عنوان سیاسی گزارش روز دوشنبه شد خشم دموکراتیک رهبران اصلی تصمیم به بازگشت در طول جلسه’ روز شنبه در کنفرانس تماس بگیرید. برخی مانند فلوریدا در کنگره دبی واسرمن شولتز در توصیف این ایده به عنوان “خطرناک” در حالی که دیگران سوال که چگونه آنها را در مراقبت از خانواده خود را در طولانی باقی می ماند در سی

برخی از اعضای Hoyer گفت: “بسیار نگران اگر وجود ندارد یک اصلی قطعه از قانون” آماده برای رای پس از آن خانه باید صبر کنید تا زمانی که آن را آماده است “به جای ماندن [در واشنگتن] برای برخی دوره از زمان است.” رهبران دموکرات هنوز امیدوار به رسیدن به یک معامله با جمهوری خواهان است که اجازه می دهد برای پروکسی و یا از راه دور رای گیری—و مهمتر از راه دور جلسات کمیته ها و جلسات—در موارد خاص و پس از tabling طرح خود را برای رای دادن در چنین پیشنهادی در هفته گذشته. سازماندهی که این امر نیاز به اعضای دوباره به رای دادن بر روی آن.

مک کانل بیشتر فشار دادن دلایل به تماس سنا از Pelosi و هویر فراموش خانه. سنا بر خلاف خانه در پرسنل کسب و کار و مک کانل نیاز خود کنفرانس به بازگشت به کار افراد از تایید بی حد و حصر افراد جوان به قدرتمند ترین فدرال دادگاه استیناف در کشور است. حزب دموکرات به رهبری رهبر اقلیت چاک شومر فرستاده مک کانل یک نامه یکشنبه “با احترام” اصرار او “به سنا تمرکز بر COVID-19 امور مرتبط و نظارت از تمام COVID مربوط به قانون تصویب شده توسط کنگره” به جای نامربوط نامزد. مطمئنا مک کانل را دموکرات’ نگرانی به قلب است.

Hoyer بارها و بارها تاکید کرد که اعضای نبودند slacking در حالی که دور از پایتخت و در برخی موارد آنها شلوغ تر از آنها می خواهم تا به حال شده است با کار و مدیریت coronavirus نگرانی ها در مناطق خود. اما ماندن به طور نامحدود و بدون کنترل از راه دور رای گیری و جلسه کمیته گزینه های در جای خود قرار می دهد و دموکرات در یک نقطه ضعف.

مهم نیست که چگونه اغلب خانه دموکرات ها تلاش برای اثبات این که دموکرات ها واقعا در حال کار سخت از راه دور آن را دشوار پیام برای فروش برای پرستاران, پزشکان, کارگران در گوشت-گیاهان پردازش فروشگاه مواد غذایی کارگران و یا هر گونه دیگر ضروری کارگران که پرسیده شده است برای قرار دادن سلامت خود را در خط. (نه به ذکر است بیکار است.) مقدار زیادی از جمهوریخواهان مجلس نمایندگان ویژه, پیر و رنجور آنهایی که خصوصی و خوشحال است که آنها را مجبور به بازگشت به واشنگتن است. عموم آنها را از دست ندهید یک فرصت برای برچسب های خود را دموکراتیک همکاران بی سرپرست ترسو.

“در زمانی که مردم آمریکا به دنبال خود رهبران دولت برای هدایت و اعتماد به نفس آن را می فرستد وحشتناک سیگنال است که حزب دموکرات به رهبری حتی نمی تواند مدیریت یک اطلاعیه در بازگشت به کسب و کار به طور کامل و بدون معکوس تصمیم خود را در کمتر از 24 ساعت” یک خانه جمهوریخواه رهبری مشاور سیاسی گفت. “چگونه می توانم آنها را توضیح به مردم آمریکا چرا جمهوری خواه در کاخ سفید و جمهوری خواه سنا می تواند در واشنگتن به انجام کار خود را به نمایندگی از موکلین خود اما آمریکا نمی تواند?”

دموکرات ها می تواند مقاومت در برابر جمهوری خواهان گرفتن آسان dunks اگر بودند که تنها نتیجه است. اما دموکرات ها تضعیف خواهد شد دست خود را در مذاکره بعدی قانون اگر سنا نقطه کانونی پوشش — به عنوان آن را به طور طبیعی خواهد بود که در واشنگتن است. مک کانل را در مجلس سنا در زمان منجر شود در حالی که در خانه بود در زنگ تفریح در تهیه پیش نویس مراقبت در عمل با بلندگو پلوسی تنها پرواز بازگشت به واشنگتن در اواخر مراحل پرش به مذاکرات است. این محصول با وجود برخی دستاوردهای دموکراتیک در چانه زنی منعکس شده است.

و آن را نمی توان بیش از حد چگونه بحرانی نیاز به نظارت است و در حال حاضر به عنوان تریلیون ها دلار از پول سست لجن در اطراف شاخه های اجرایی به پوشش برای یک بیماری همه گیر است که قوه مجریه از دست رفته در وهله اول. “بدیهی است که وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که چگونه با این پول صرف شده است که به وضوح در همراهی با روح آنچه که ما در نظر گرفته شده” واشنگتن دموکراتیک تشکر. دنی هک گفته واشنگتن پست در یک داستان درباره خانه دموکراتها ناکامی های خود را به سختی عملکرد بدن است. “و آن را سخت تر برای ما به ورزش نظارت هنگامی که ما همه در خانه ما اتاق جنگ.”

وجود دارد یک راه برای خانه, برای حل این معضل در حالی که مطیع خود تعهد به دنبال مشاوره از کارشناسان پزشکی. آنها با تصویب یک قانون اجازه می دهد برای تغییر یک کنترل از راه دور رای گیری گزینه برای کسانی است که اعضای دو بیمار ضعف سيستم ايمنی و یا مراقبت از اعضای خانواده در حالی که در خانه است در غیر این صورت در جلسه. جلسات کمیته و نشانه های, نیز رای, می تواند در شخص انجام می شود در حالی که پیوستن به اجتماعی فاصله توصیه با کسانی که به بهانه زوم در. وجود دارد می تواند یک تاریخ انقضا بر روی پروتکل اضطراری پس از آن تبدیل به یک سنت. این است که مرتب کردن بر اساس “hybrid” معامله ” است که امیدوار است برای رسیدن به با دو حزبی خرید. باید آن رسیده است که یک ماه پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>