هنگامی که رئیس خود می گوید شما “ضروری”: آیا شما مایل به خطر زندگی خود را ؟

به عنوان شهر نیویورک و منطقه اطراف آن را آماده شدن برای یک هفته است که مطمئن شوید سعی کنید روح ما, دولت, شهرستان و شهری مدیران در حال دست و پنجه نرم با سخت ترین انتخاب, قابل تصور, به عنوان آنها بخش خصوصی هستند.

برای کارگران ضروری صرف نظر از شرح شغل یا خدمات ملکی به عنوان سوال این است که آیا نگه داشتن کار خود را به ارزش خطر به زندگی خود و خانواده شان را.

تبلیغات:

این داخلی روده بررسی خواهد شد مطلع در بخش مالی. قبل از سالانه فدرال رزرو نظرسنجی به ما گفت که 40 درصد از آمریکایی ها خواهد بود سخت فشرده است و برای قرار دادن دست خود را بر روی 400 دلار بدون وام گرفتن از آن است.

پست COVID-19 وجود دارد بدون شک همه چیز بدتر شده و حتی بیشتر برای کار خانواده هایی که مستعد به خطر زیرا آنها هیچ گزینه ای دیگر است.

پول خود را و یا زندگی خود را ؟

آن نیز به نوبه خود در طبیعت از یک کارگر سلامت و خانواده خود را فوری. آیا آنها از قبل موجود شرایط و یا یک عضو خانواده برای آنها قرار گرفتن در معرض COVID-19 می تواند حکم اعدام?

تبلیغات:

به عنوان ما مراقبت های بهداشتی کارگران triaging بيماران زده با COVID-19 مدیران’ مذاکرات فقط در آن کارگران ضروری گرفته اند در یک جاذبه آنها ممکن است به طور کامل درک. دقیق تر آنها باید تعیین کسانی که نیاز به گزارش کار خود را در فرد در خط مقدم جنگ است که ایجاد تلفات در رای دادن سخت به درک.

در شهر نیویورک گارد ملی تا به حال به سطحی شهر معاینات پزشکی و انتخاب ده ها تن از افرادی که فوت کرده اند در خانه های خود.

آتش نشانی و اورژانس خدمه دستور داده شده است را در ایست قلبی بیماران که آنها نمی توانند در احیای این زمینه پس از بهترین تلاش خود را.

تبلیغات:

در پاسائیک نیوجرسی 33 ساله اسرائیل تلنتینو یک آتش نشان و EMT درگذشت از COVID-19. او جان سالم به در با همسر خود ماریا و دو فرزند کوچک با توجه به EMS1.com. مقامات محلی خواستار آن یک خط-of-duty مرگ است.

COVID-19 می رود در سراسر کشور

متاسفانه این است که یک منطقه ای داستان اما یکی این است که در حال حاضر بازی کردن در موجدار امواج بی سابقه ای از درد و بدبختی در سراسر کشور ما حتی به عنوان ما فدرال COVID-19 پاسخ لرزان و struts.

تبلیغات:

در میان این گرداب وحشتناک اقتصاد ما ذوب شده و جهان ما در حال تعریف یک تهدید ما هنوز به طور کامل درک حتی به عنوان زندگی به نظر می رسد به رفتن و مرگ و میر مانت.

پیش بینی افزایش در بخش ICU موارد و بدن تعداد آنها به احتمال زیاد تولید این هفته بیشتر خواهد شد سعی کنید قلب ما و روح که هیچ سختی و رنج در زندگی حافظه است.

ما مخفی نوار نقاله

برای بسیاری از افراد داخلی ما تامین آب, فاضلاب, حمل و نقل, بهداشت و درمان, تغذیه مخابراتی پست و توزیع مواد غذایی و عدالت سیستم ها تا حد زیادی نامرئی.

تبلیغات:

قبل از COVID-19 زندگی بود تنبل سوزان که در آن این همه به هم وابسته توابع هموار تبدیل شده مانند یک ماشین خوب روغن تولید خدمات و محصول ما به عنوان مورد نیاز و زمانی که ما نیاز به ظاهر توسط سحر و جادو.

چگونه آنها در واقع کار می کنند یا کسانی که در انجام وظایف است که آنها را ساخته بود از نگرانی کمی برای بسیاری از ما — تا زمانی که آنها را شکست که همه انسان تلاش انجام دهید.

زباله دور گرفته شده است. آب اجرا می شود زمانی که شما به نوبه خود شیر آب و دستشویی شسته زباله ما دور است.

تبلیغات:

خورشید افزایش می یابد. از آن مجموعه است.

بیش از فقط یک کار

در این دنیای جدید از COVID-19 بودن تعیین شده به عنوان “ضروری” کارگر بدان معنی است که شما نمی توانید پناهگاه در محل به عموم مردم است که گفت برای انجام این کار به سرعت پیشرفت ویروس و جلوگیری از ما سیستم مراقبت های بهداشتی از سقوط است.

مقامات دولتی در حال پایگاه خود را COVID-19 مقرر در “فدرال ارشاد” از مغلوب ساختن پیشی جستن در اداره مراکز کنترل بیماری ها است که همیشه در حال تغییر.

ما در اداری فرهنگ ما تمایل به تسلیم به قدرت است که در آن تصمیم بر جبران خسارت و ارتقاء اقامت. ما به تماشای فیلم مورد خبرچین, اما بسیاری از ما می دانیم کسی که در بخش خصوصی و یا عمومی که در تلاش برای انجام کار درست و کردم خرد شده برای آن است.

تبلیغات:

در حالی که در یک اتحادیه است که هیچ تضمینی وجود ندارد از هر چیزی, آن می تواند کمک به کارگران فشار در برابر غلط و یا به طور بالقوه مخرب دستورالعمل از مدیریت و مقامات دولتی اغلب اعلام شده برای انگیزه های نهان خواهم برای پوشش اشتباهات قبلی نشات گرفته از در بالا.

این تجلی خود را در هزاران راه در سراسر این بحران است. در نظر گرفتن جت آبی خدمه پرواز در فلوریدا است که حاضر به منظور ادامه پرواز پس از آنها تا به حال شده است در معرض coronavirus مثبت مسافر.

در این مورد یک مدیر گفت: مبارزه با خدمه نمایندگی های حمل و نقل اتحادیه کارگران که آنها باید کار نگه دارید تا زمانی که آنها علامتی از آنجا که آنها نمی تواند گسترش آن تا پس از آن.

که مدیر البته اشتباه بود. به عنوان در حال حاضر به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده و مردم می تواند مسری و گسترش این معضل حتی زمانی که کاملا بدون علامت باشد. کارگران حق داشتند. کارفرمایان خود را در اشتباه بودند.

تبلیغات:

این اتحادیه به آن را دیدم که خدمه پرواز کردم دو هفته پرداخت به خود قرنطینه و در این فرآیند خود را نجات داد, همکاران, و پرواز از قرار گرفتن در معرض برخی از آنها ممکن است جان سالم به در برد.

همانطور که من قبلا در گزارش این اتحادیه به نمایندگی از پرستاران و شهر نیویورک FDNY اورژانس هشدار داد هفته پیش که CDC مصلحت آبیاری پایین بهداشت شغلی استاندارد برای جبران کمبود تجهیزات مطرح شده خطر ابتلا به اعضای خود را, سلامت, خانواده و زنده ماندن از کل سلامت عمومی پاسخ.

آنها هشدار داد که CDC تلاش برای مدیریت PPE موجودی توسط promulgating ناقص بهداشت شغلی مقررات را کمک به گسترش این بیماری و خطر زندگی از متخصصان مراقبت های بهداشتی.

آنها ثابت شد حق در هر دو نمرات. ما ممکن است نیاز به یک 9/11-سبک کمیسیون برای کشف چگونه چنین بحرانی آژانس به چنین ناقص و خطرناک “ارشاد” بر اساس اقتصاد کمیابی.

تبلیغات:

“Déjà vu همه را دوباره و دوباره”

برای منطقه ما در اولین پاسخ دهندگان و ضروری کارگران که خدمت در پایین منهتن پس از 9/11, حمله, در سایت مرکز تجارت جهانی پاکسازی عملیات رسمی فدرال “ارشاد” همیشه مشکوک.

آن را بی رحمانه ترفند از تاریخ است که این بیماری همه گیر پیش بینی شده برای گرفتن به عنوان بسیاری از یک چهارم از یک میلیون زندگی متمرکز شده است در منطقه ما که در آن مرگ و بیماری تلفات از 9/11 به حدی زیاد بود.

در هفته گذشته به عنوان منطقه ای COVID-19 بدن تعداد نزدیک به 3000 — به تعداد تقریبی افراد کشته شده در بعد از مرکز تجارت جهانی حمله — بسیاری از انتخاب رهبران و خبرنگاران با استفاده از 9/11 تعداد بدن به عنوان یک معیار است که برای اندازه گیری این زمان فاجعه است.

در عین حال به عنوان خوانندگان من می دانم که در ارشد-رهبر که به هیچ وجه واقعی WTC تعداد بدن که همچنان به این روز است. پس از 9/11 حداقل به عنوان بسیاری از مردم, اگر نه بیشتر, باید از درگذشت سمی استنشاق هوایی که نفوذ پایین منهتن ماه پس از این حمله است.

بیش از 50000 نفر شرکت کننده در مرکز تجارت جهانی بهداشت برنامه با یک یا بیشتر از سرطان و یا دیگر زندگی تغییر بیماری. بین شهروندان ساکنان محلی دانش آموزان و اولین پاسخ دهندگان در پایین منهتن و غربی بروکلین نزدیک به نیم میلیون نفر تا به حال به طور بالقوه خطرناک WTC قرار گرفتن در معرض از سپتامبر. 11 سال 2001 تا پایان clean-up در مارس سال بعد.

و در حالی که ملی 9/11 روایت شامل بیمار پلیس و آتش نشانی وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر از افراد غیر نظامی بودند نیز در معرض. حدود 2,500 معلمان و 19,000 مدرسه کودکان نیز فرستاده به راه آسیب است که پس از آن شهردار رودی جولیانی دوباره باز 29 مدارس در مرکز تجارت جهانی داغ منطقه که به مردم گفته شد در امان بود.

دولتی پیام همه چیز در مورد بازگشت به حالت عادی و “نشان دادن جهان تروریست ها خواهد برد.”

امن برای نفس کشیدن ؟ هیچ

سه روز پس از حمله 9/11 آن سابق نیوجرسی فرماندار کریستی تاد ویتمن پس از آن رئیس سازمان حفاظت محیط زیست که به خبرنگاران گفت که “خبر خوب همچنان که هوا با نمونه های ما گرفته شده است و در سطح است که باعث می شود ما هیچ نگرانی.”

که خوش بین و نادرست بیانیه بود زبان آمده به عنوان آتش سوزی در محل مرکز تجارت جهانی ادامه داد: برای سوزاندن و سوختن ودود کردن تا زمانی که درست قبل از کریسمس.

دو سال پس از 9/11 یک بررسی توسط سازمان حفاظت محیط زیست بازرس کل به این نتیجه رسیدند که آژانس “آیا اطلاعات کافی و تجزیه و تحلیل به چنین بیانیه پتو” به عنوان “هوا نظارت بر داده ها وجود نداشت برای چند آلاینده ها از نگرانی است.”

ضمن اینکه بازرس کل آموخته است که در آن رئیس جمهور جورج دبلیو بوش در کاخ سفید شورای کیفیت محیط زیست (CEQ) تا به حال به شدت ویرایش شده سازمان حفاظت محیط زیست در مطبوعات “برای اضافه کردن اظهارات اطمینان بخش و حذف احتیاطی هستند.”

حتی اگر نمونه های گرفته شده نشان داد که سطوح آزبست در پایین منهتن بين دو و سه گانه سازمان حفاظت محیط زیست را در حد CEQ عنوان خوانش به عنوان “کمی بالاتر” محدودیت های سازمان حفاظت محیط زیست IG یافت.

زمانی که بازرس کل تلاش برای شناسایی افرادی که تا به حال در واقع نوشته های گمراه کننده بیانیه های مطبوعاتی محققان “قادر به شناسایی هر گونه رسمی سازمان حفاظت محیط زیست که مدعی مالکیت” و گفته شد توسط سازمان حفاظت محیط زیست رئیس ستاد که “تصویب نهایی آمد از کاخ سفید است.”

“او همچنین به ما گفت که ملاحظات دیگر مانند تمایل به بازگشایی وال استریت و نگرانی های امنیت ملی در نظر گرفته شد که سازمان حفاظت محیط زیست در حال آماده شدن اولیه منتشر شده در مطبوعات” با توجه به بازرس کل گزارش.

با توجه به علمی آمریکا, مرکز تجارت جهانی ابری از گرد و غبار حاصل از فروپاشی برج های دوقلو و 1000 درجه سانتیگراد آتش که گرفت, تغذیه 91,000 لیتر سوخت جت همراه با مشتقات جزئی سوزاندن 10 میلیون تن ساییده ساختمان مواد.

مرکز تجارت جهانی پیچیده باقی مانده شامل فلزات سنگین مانند سرب و صدها تن از آزبست و polychlorinated biphenyls (PCBs) که “تبدیل شدن به حتی بیشتر سمی که سوخته در حرارت بالا و الیاف شیشه که تسلیم در ریه ها” گزارش علمی آمریکا. “سطح دیوکسین اندازه گیری شده در هوا در نزدیکی سوختن شمع” بود بالاترین, محیط اندازه گیری دیوکسین تا کنون ثبت شده در هر نقطه در جهان’ سطح حداقل 100 برابر بیشتر از کسانی که downwind از زباله زباله سوز با توجه به تجزیه و تحلیل منتشر شده توسط سازمان حفاظت محیط زیست دانشمندان است.”

سازمان حفاظت محیط زیست, CDC, SOS

حرکت رو به جلو به ما COVID-19 بدبختی که در آن کل کشور است که در حال حاضر برگزاری نفس خود را برای آخرین “ارشاد” از سه حرف فدرال بوروکراسی است که با تمرکز بر “مدیریت” یک بیماری همه گیر آنها موفق به پیش بینی و یا آماده شدن برای.

به گزارش دادم برای ارشد رهبر در هفته اول ماه مارس زمانی که مرگ و میر در ایالات متحده بود که در 11 کارگران حمل و نقل ایالات محلی 100 است که نشان دهنده این شهرستان را حمل و نقل کارگران در مواجهه با حمل و نقل متروپولیتن که در عمل نیویورک مترو و اتوبوس و قطار رفت و آمد.

در یک طرف محلی 100 پشتیبانی اعضای آن حق به پوشیدن ماسک در حالی که MTA مدیریت اصرار داشت که انجام این کار غیر ضروری بود با توجه به CDC.

“راهنمایی های پزشکی نشان می دهد که ماسک تنفسی محافظت نمی کند با افراد سالم — آنها طراحی شده برای نگه داشتن افراد آلوده از گسترش ویروس به دیگران گفت:” پت, Warren, MTA ارشد افسر ایمنی در یک بیانیه است. “بر این اساس پس از یک ماسک است نه بخشی از مجاز و از نظر پزشکی توصیه می شود در این زمان آنها ممکن است پوشیده شده توسط لباس شخصی MTA کارکنان. در صورتی که هدایت از فدرال و ایالتی مقامات بهداشتی باید پیشنهاد اصلاح این سیاست آن خواهد بود مجددا در آن زمان است.”

اتحادیه تحت فشار قرار دادند و اصرار داشت که اگر حمل و نقل کارگران ضروری آنها باید دسترسی به تجهیزات حفاظت شخصی مانند ماسک و دستکش و همچنین دسترسی به تست.

به عنوان بسیاری از شما خواندن این را می دانم که در حال حاضر در مارس 3 سی دی خود را تغییر ارشاد به توصیه های عمومی خود را پوشش دهان و بینی با یک غیر پزشکی درجه ماسک.

حتی قبل از CDC تلنگر-شکست مواجه به MTA شده بود و تقلا برای ماسک صورت محلی 100 نیروی کار که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو به نام “قهرمانانه” برای ادامه فعالیت در این منطقه را ضروری سیستم حمل و نقل عمومی.

این TWU محلی 100 مرگ و میر از COVID-19 در حال حاضر در دو رقم است. بیش از 3000 MTA کارکنان در سراسر سازمان های مختلف حمل و نقل بخش شده اند کنار مبتلا به ویروس است.

در یک مصاحبه با رئیس-رهبر سارا فینبرگ موقت رهبر MTA جدید حمل و نقل شهر نیویورک آزادانه اعتراف کرد که متضاد و همیشه در حال تکامل CDC راهنمایی های پزشکی مشکل ساز شد برای هر دو عمومی و مدیران که مسئول نگهداری کارکنان امن است.

“این واقعا یک هدف در حال حرکت,” او گفت:. “این فوق العاده خسته کننده است.”

محلی برای 100 درس از 9/11 به خصوص وحشیانه با نزدیک به 4000 اعضای مشغول به کار در اطراف مرکز تجارت جهانی در سراسر پاکسازی. این اتحادیه در ادامه به جایزه یک مدال را به خانواده های اعضای خود را که تسلیم شدن به مرکز تجارت جهانی مربوط به بیماری است. COVID-19 به شمار خاص خطر به کسانی که با موفقیت از ضرب و شتم خود را مرکز تجارت جهانی سرطان و آمد به کار می کنند.

قهرمانان نیاز به ماسک

جان Samuelsen رئيس جمهور از اتحادیه بین المللی کارگران حمل و نقل که نشان دهنده 150,000 کارگران در خطوط هوایی و حمل و نقل بخش در ایالات متحده می گوید که اگر کارفرمایان برای تعیین کارکنان ضروری آنها از نظر اخلاقی موظف به ارائه آنها تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و دستکش.

“وجود دارد یک تعهد متقابل کارفرما واقعا جامعه به اطمینان حاصل شود ما [کارگران ضروری] نه بی ارزش در معرض در حالی که ما در حال انجام این مشاغل,” او گفت:. “که نه فقط از طریق انجام حفاظت شخصی تجهیزات, اما همچنین از طریق کافی, کاهش, چیزهایی مانند اجتماعی فاصله و تست شده است.”

در نیوجرسی Hetty Rosenstein منجر ارتباطات کارگر آمریکا نیوجرسی که نشان دهنده 65,000 کارکنان بخش عمومی از جمله کارگران در دولت, بیمارستان های روانی مسکونی رشد و نمو و مراکز زندانها که در آن همه گیر است حاد چالش است.

“ما نیاز به این PPE به شدت و آن گرفته شده از یک مدت زمان طولانی برای دریافت آن” Rosenstein گفت. “اولین PPE تا به حال برای رفتن به بیمارستان پس ما باید واقعا مبارزه برای کسی که درگیر مستقیم [مراقبت از بیمار] — و حتی برای آن دسته از مردم در مراقبت های مستقیم ما بدست نمی به اندازه کافی PPE.”

به عنوان Samuelsen آن را می بیند COVID-19 است بدبختانه آمریکا اسکریپت هنگامی که آن را به می آید که دارای توازن قدرت بین کار و وال استریت.

“بدون شک در مورد آن را واقعی crapshoot اگر آمریکایی ها در جامعه ما به عنوان شناخته شده آن است که برای زنده ماندن نامحدود سرمایه داری” او گفت:. “این بیماری همه گیر آورده وضوح عالی به مطلق واقعیت آن است که یقه آبی امریکا که تولید در این کشور و درایوهای جامعه آمریکا است.”

می دانیم علم

به افتخار حافظه هزاران نفر از اولین پاسخ دهندگان و شهروندان که درگذشت از 9/11 زیست محیطی مواجهه کارگران نباید مورد آزار واقع توسط مدیران و یا مقامات دولتی که ممکن است نهان اقتصادی یا سیاسی انگیزه برای یک زودرس بازگشت به “حالت عادی.”

نوابغ نمی از آن آینده و کسانی که عنوان آن است. ما در رهبری ملی همچنان به سرهم بندی کردن یک پاسخ موثر به این تهدید وجودی با اصرار دارد که تمام کشورهای 50 پیشنهاد در برابر هر یک از دیگر در “بازار آزاد” برای PPE.

به عنوان یک نتیجه حتی بیشتر سلامت کارگران قرارداد این ویروس گسترش آن به عموم آنها در حال تلاش برای درمان و سقوط به شدت بیمار و یا مرگ خود را بیشتر تضعیف جمعی ما توانایی حاوی ویروس است.

آموزش خود را در علم است. پایبند به رسمی راهنمایی اما همچنان به دامپزشک آن است. همیشه از خود بپرسید: چگونه می توانم من می دانم آنچه من می دانم ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>