هر زمان که شریک زندگی من و من از جنس من خیالبافی در مورد دوست پیوستن به در


Collage of a woman and man kissing lying down next to the woman is a neon man.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس macniak/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

دوست پسر من و من شده اند با هم برای تقریبا دو سال و مطلق است سعادت از بزرگ ارتباطی به ما سطح راحتی و آشنایی با یکدیگر و بدن ما به ذهن دمیدن ، ما در حال حاضر با هم زندگی می کنند و در حال quarantining هم در پی COVID-19 و در حالی که همه چیز نامشخص در حال حاضر ما از نظر مالی و عاطفی پایدار و شاد.

در اتاق خواب من می خواهم برای هیچ چیز به عنوان شریک زندگی من بسیار مشتاق در مورد رفت و برگشتی و لذت گوش دادن به هر یک از دیگر. پس quarantining من متوجه شدم که در محدوده زمانی معین فانتزی میآید به سر من قبل یا در طول فیلم: فانتزی که شامل یکی از بهترین دوستان خود را به طور خاص من “تف بو” توسط دوست پسر من و این دوست. آن را معمولا به ذهن می آید زمانی که دوست پسر من است رفتن به پایین در من است اما هنگامی که او را در درون من به طور کامل با بهره گیری لحظه ای و فانتزی از بین می رود. من به طور مستقیم می دانم که توهمات اغلب فقط که. Fantasizing در مورد یک جنس خاص عمل نمی کند به طور خودکار به معنی من بازی برای آن و یا که من نوعی خیانت دوست داشتنی پویا من باید با دوست پسر من با این افکار, اما من به شما اعتراف کنم که پیدا کردن این دوستان بسیار جذاب است. من پیدا کردم او را جذاب پس از من او را ملاقات نمود. من خودم چک کردن او گاهی اوقات هنگامی که او به دیدار ما مکان و یا زمانی که ما همه در یک بار من خودم پیمایش از طریق پروفایل های رسانه های اجتماعی تا حدودی اغلب. من واقعا در شرایط خوب با این دوست و شریک زندگی من شناخته شده او پس از دبیرستان (ما همه ما در اواسط 20s).

دوست پسر من روشن ساخته است که, رابطه جنسی در تروی هرگز چیزی که او را برای بازی با توجه به تجارب گذشته و من کاملا احترام است که پس از داشتن این در واقع به ثمر آمده است را از روی میز (که من کاملا خوب با). چه چیزی من را از این فانتزی ؟ آن را فقط به قرنطینه شماره گیری تا من رانندگی کنم یا باید گیری در پیروز شدن بر روی دوست پسر من ،

—بیش از حد دوستانه

عزیز بیش از حد دوستانه

چه چیزی شما را از این فانتزی است که دوست پسر خود را به یک دوست و شما متوجه شده ام. تا آنجا که مردم دوست دارند وانمود کند که عشق inoculates ما از آنجا که پیدا کردن کسی غیر از شریک ما, جذاب, حقیقت این است که به ندرت بسیار ساده است. از تجربه شخصی من می توانم به شما اطمینان دهم که غرقه شدن در چنین خواسته لزوما شما منحرف کردن اذهان از روابط خود را بیش از هر یک مکالمه با نزدیک افلاطونی دوست ممکن است. وجود دارد بسیاری از راه های اتصال و متعهد بودن به سختی به معنی شبانه روزی خود را در یک برج که در آن شما فقط می توانید مجموعه ای از چشم فرد است که شما را دوست دارم. (منظورم زیر نرمال nonquarantined شرایطی البته.) تازگی بسیار جذاب به طور کلی و به طور خاص هنگامی که آن را به جنس می آید (برعکس عدم وجود آن می تواند نقش مهمی در “مرده اتاق خواب” بسیاری از مسائل در دراز مدت, ارتباط جنسی, چهره). من فکر می کنم آنچه در آن پایین می آید این است که سرگرم کننده و برخی از ما پیدا کردن رابطه جنسی با چند نفر در همان زمان و حتی لذت بخش است.

شاید شما پیروز شدن بر این دوست از یک دوست پسر—وجود دارد یک خط خوب بین جاذبه و مچاله شده و به وضوح پارامترهای هر یک متفاوت است از فرد به فرد. شما باید یک حس خوب از شریک زندگی خود را در مرز و همچنین تفاوت بین خیال و واقعیت, بنابراین من نمی خواهد در این مورد نگران باشید بیش از حد در هر صورت. افراط در فانتزی زمانی که شما می خواهید نگه دارید و شمارش آن را از روی میز مگر اینکه دوست پسر خود را نشان می دهد در غیر این صورت. شما خوب هستید و به نظر می رسد عاطفی مادر برای سن شما. خوب بودن شما.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من 20 ساله و دانشجو quarantining با پدر و مادر من و من از شدت هیجان زده. من تک همسری شده اند و با همان فرد برای تقریبا دو سال او نیز با پدر و مادر خود را. زمانی که ما با هم زندگی جنسی ما است همه چیز من می تواند برای بپرسید اما در قرنطینه این fizzled به تقریبا هیچ چیز. پس ما هر دو در فضاهای نسبتا کوچک با پدر و مادر ما احساس نمی راحت گرفتن سکسی در گوشی/FaceTime. ما sext نسبتا به طور منظم, اما در حالی که شریک زندگی من به نظر می رسد به آن (ارسال عکس از خیس شدن و غیره.), آن را نشانی از هیچ چیز برای من است. من می خواهم به sexytimes با شریک زندگی من, اما من احساس می کنم یک بن بست. وجود دارد راه های دیگر برای دریافت ویدئو بدون اینکه سنجش زمان با پدر و مادر من و یا من محکوم به تجرد برای چند ماه آینده?

—کنجکاو پدر و مادر

عزیز کنجکاو پدر و مادر

تمایل به رابطه جنسی (در این بیماری همه گیر-گسترش حس) و بدون استفاده از وسایل نقلیه موجود (صفحه نمایش به عبارت دیگر) است مانند مایل به پرواز بدون استفاده از هواپیما. می خواهم همه شما می خواهید, اما آن را نمی خواهی اتفاق می افتد (اما اگر شما فراموش درست کردن چیزی از موم نمی تواند بیش از حد نزدیک به خورشید, Kid Icarus). صرفه جویی در برخی از تغییرات در صفحه نمایش مبتنی بر مبادلات جنسی (مانند نامه های عاشقانه و عاشقانه) آنچه شما ذکر شده است آنچه شما برای کار با. اگر که کار نمی کند, آن کار نمی کند. نگه داشتن در ذهن است که محققان را دیده اند مستند بر هر دو طرف هیجان زده تقسیم: به نظر می رسد برخی از مردم بیشتر علاقه مند به جنس و برخی کمتر. من تعجب می کنم اگر شما در حال تجربه یک شیب از طریق هیچ گسل از خود را که در مورد هر گونه تلاش در تحريک می تواند به اثبات بیهوده است. در بررسی با خودتان و توجه داشته باشید از خود masturbatory عادات. نشستن تنگ شما را دوباره روزی.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من یک زن هستم من در اواسط 20s و از آنجایی که من یک نوجوان بود من تقریبا به طور انحصاری masturbated به نوشته عاشقانه زیر سن قانونی در مورد برادر/پدر/مادر زنای با محارم. شده است وجود دارد بسیاری از گفتمان مورد اینکه آیا یا نه این نوع از تاب برداشتن تداوم زندگی واقعی سوء استفاده از کودکان, اما من احساس می کنم بسیار از قطع این گفتگوها به عنوان من هرگز یک بار حتی کمی مورد نظر به داشتن رابطه جنسی با یک جزئی یا به هر نوع رابطه محارم.

تا آنجا که من تجربه کرده اند در این جامعه در دهه گذشته (و من باید اعتراف کنم این سوال همه این است که در زمینه فن داستان در مورد یک تلویزیون نشان می دهد) نویسندگان از این وابسته به عشق شهوانی, داستان نیز زنان با مشابه به عنوان دیدگاه من—اما در درون جامعه گسترده تر این نوع نوشتن متهم است که به طور مستقیم آسیب رساندن به کودکان و ترویج پورنوگرافی کودکان.

از آنچه من می دانم از اخبار و داستان در مورد زندگی واقعی محارم و مردم که در واقع سوء استفاده جنسی کودکان, fan fiction هرگز یک بار ذکر شده است به عنوان یک عامل مربوطه و یا به عنوان ابزاری برای نظافت. بنابراین اساسا آنچه که من میخواهم این است که آن را غیر اخلاقی به عنوان خوانده شده در مورد این نوع از زنای با محارم به دریافت کردن ؟ حتی اگر موقعیت من در مورد من نظر کاملا غیر اخلاقی در زندگی واقعی ؟ من هرگز به شدت بر این باور بودند که آنچه من انجام است کمک به آسیب رساندن به کودکان, اما من واقعا می خواستم به شنیدن یک دیدگاه این است. اساسا آیا ممکن است که بیش از حد غیر اخلاقی حتی به عنوان خوانده شده در مورد ؟

—اضطراب خوان

عزیز مضطرب خوان

این یکی از آن پرسش است که رشد در مناطق خاکستری و جذاب است (حداقل به عنوان یک خارجی) برای انجام این کار است. از آنجا که آنچه شما در حال حاضر است تا موهای من انتخاب کمک نه یکی بلکه دو منبع برای دیدگاه. پل Fedoroff است مدیر جنسی رفتارهای درمانگاه در اتاوا, انتاریو که رفتار مردم با مشکل منافع جنسی و رفتارهای (مانند آزار جنسی کودکان). او همچنین نویسنده کتاب اخیر این انحراف: تغییر مناسب در تکامل جنسی علاقه پارادایم. در یک ایمیل Fedoroff اشاره کرد که شما می تواند قانون شکنی—داستان که شما توصیف غیر قانونی در کانادا, برای مثال. “اجرای قانون نظارت بر فن داستان سایت” نوشت: Fedoroff. “من بیمارانی داشتم که دستگیر شده بودند در بین المللی برسد چرا که اطلاعات تماس خود را داشت بر روی کامپیوتر از یک مجرم جنسی که همچنین بازدید از فن داستان سایت.” در سال 2001 مردی به نام برایان دالتون بود و محکوم به 10 سال زندان بیش از نوشته های خود را در مجله ای که به تصویر کشیده شده از کودکان سوء استفاده جنسی—چرا که او زندگی در اوهایو او نقض قانون دولت است که تعریف “پورنوگرافی کودکان” به طور کلی به عنوان “مواد” به جای به طور خاص به عنوان “تصاویر” به عنوان کشورهای دیگر انجام دهید. در مورد او هر چند در نهایت اخراج شد. 2007 پرونده کارن فلچر باعث شده مشابه نوشتن; او مجرم و محکوم به پنج سال تعلیقی.

Fedoroff گفت: نوشتن شما توصیف واقع شده است استفاده می شود به منظور تسهیل جرایم اما “بسیاری از افرادی که استفاده از پورنوگرافی کودکان ادامه به فرد جرائم.” پس شما دولت است که شما نمی تمایل به تداوم جنایات جنسی شما به عنوان خوانده شده در مورد “سوال مطرح می شود در مورد این که آیا آن یک ایده خوب برای محدود کردن توهمات جنسی به تم که او در می یابد ناراحت کننده و شرم آور” نوشت Fedoroff. “بر خلاف اسطوره های, فانتزی های جنسی می تواند اصلاح شود.” آن را به شما اگر شما می خواهید به دنبال آن است.

من همچنین در مورد سوال شما با جاستین Lehmiller روانشناس کینزی موسسه تحقیقات همکار و نویسنده به من بگویید چه شما می خواهید. که کتاب مشترک یافته های یک مطالعه با مقیاس بزرگ آمریکایی’ توهمات جنسی و 1 از 5 شرکت کنندگان گزارش دادند که برخی از مرتب کردن بر اساس از زنای با محارم فانتزی در برخی از نقطه. درصد از پاسخ دهندگان که تا به حال تکرار توهمات در مورد زنای با محارم در پایین تک رقمی.

مانند Fedoroff, Lehmiller گفت که این قطعا اتفاق می افتد که مردم با منحرف یا غیر قانونی توهمات هرگز در آنها عمل می کنند و یا حتی می خواهید به. من تعجب اگر وجود دارد یک شیب لغزنده که در آن فانتزی (تصویر ذهنی) begets میل (چیزی است که شما در واقع می خواهید برای شرکت در) که پس از آن موجب زایش ، “من شنیده ام بسیاری از مردم این استدلال که پورنوگرافی desensitizes ما و است که بیشتر به انجمن ما مصرف بیشتر شدید محتوا است که ما نیاز به رفتن به منظور دریافت کردن چون ما تبدیل به عادت به هر چیز دیگری. تحقیقات واقعا پشتیبانی که ایده” Lehmiller به من گفت از طریق تلفن. در واقع او گفت که برخی از مطالعات طولی را در بر داشت یک کاهش شدید در مصرف محتوا در طول زمان و در نتیجه “من متقاعد شده بر اساس داده که فقط به خاطر اینکه کسی در حال تماشای یک شکل افراطی است که رفتن به آنها منجر به یک لایه عمیق تر و حتی شدید تر در آینده است.”

به عنوان نهایی خود را بیشتر فلسفی سوال در مورد اینکه آیا برخی از تاب برداشتن بیش از حد غیر اخلاقی حتی به عنوان خوانده شده در مورد Lehmiller این حال به می گویند: “آنچه که من آموخته اند که از طریق سال کار به عنوان یک مربی و محقق است که طیف وسیعی از چیزهایی است که مردم در این است که فوق العاده گسترده و متنوع است و وجود دارد برخی از افرادی که واقعا در افراطی ترین تابوهای که در خارج وجود دارد. سوال این است: چه خطرات هستند در اینجا در نظر مردم درگیر شدن با آنها ؟ اگر آن را فقط در قلمرو فانتزی و هیچ تمایل به عمل به آن در دنیای واقعی آن را احتمالا چیزی نیست که ما نیاز به بیش از حد نگران. اگر فرد در معرض خطر است برای اقدام از این منحرف چیزهایی که زمانی که جامعه واقعا باید نگران کرده است.”

این واقعا دشوار است یکی به دلیل وجود یک نظری واقعیت است که در آن مردم لذت بردن از این نوع نوشتن و هیچ آسیبی است که تا کنون انجام شده در یک روش مشابه که مردم صلح دوست لذت بردن از فیلم های ترسناک را به تصویر می کشد طیف گسترده ای از درد و رنج و خشونت است. من نمی خواهم به قضاوت شما بیش از حد, اما من شما را تشویق به میانجیگری در خود سوال نهایی. است که بارها و بارها از رفتن به مکان های تاریک را در توهمات جنسی سالم برای شما?

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من در حال حاضر در سه ماهه سوم باردار و ازدواج فوق العاده شریک است. من احساس بزرگ در طول بارداری من اما تا به حال هیچ میل جنسی به صحبت می کنند و برای ماه می باشد. شریک زندگی من بوده است شگفت انگیز در سراسر و هرگز من تحت فشار برای رابطه جنسی, اگر چه ارائه شده چند بار که او بیش از آماده و مشتاق برای دریافت با این شوهر bod. او به وضوح در می یابد من وضعیت فعلی بسیار جذاب و باعث می شود من احساس می کنم می خواستم و زیبا. من دوست دارم من حامله بدن و در واقع احساس بسیار جذاب و در حال حاضر در وضعیت فعلی. من می خواهم چیزی بیش از او باردار جنسیت او خواسته! مشکل این است که من به هیچ وجه میل به رابطه جنسی در حال حاضر. خود ارضایی, حتی صدای خوب در حال حاضر (که معمولا همیشه برای تلفن های موبایل خوب به من). ما را حفظ کرده اند بسیاری از نزدیکی فیزیکی (فکر می کنم بسیاری از بوسیدن snuggles و نوازش) اما هر چیزی خارج از آن باعث می شود من احساس استرس و اضطراب است. این است که ما برای اولین بار نوزاد و از آن شده است بسیار استرس زا رفتن را از طریق این بارداری در جهانی همه گیر. من احساس می کنم مثل جنسی در حال حاضر اضافه شده به لیست “برای انجام” آیتم هایی که همه در یک توقف screeching و که من هیچ انرژی ذهنی برای به انجام رساندن.

من هیچ دلیل فیزیکی به رابطه جنسی ندارد در حال حاضر آن است که بیشتر در سر من همراه با تمام دیوانه هورمون است که مرا خسته. من می دانم که مشاوران توصیه می شود که اغلب شروع رابطه جنسی-داشتن مراحل و امیدواریم که تمایل جلب طول, عمل, اما که همچنین برای تلفن های موبایل بسیار خسته کننده در حال حاضر. من فقط جعلی آن تا زمانی که من آن را? من فقط در حال سکس تنبل? من متوجه شدم تعداد زیادی از سیار عریان ظاهر به تازگی بنابراین من می دانم عزیز شریک خارش است برای برخی از lovin’. چگونه می توانم فشار گذشته خستگی و اضطراب و عدم تمایل به دریافت در خلق و خوی برای این فوق العاده شهوت انگیز و بسیار بیمار فرد ؟

—میل جنسی در مستند

عزیز میل جنسی در مستند

من باور دارم که اجتماعی ضروری است برای تسلیم به کسی که با کودک است. دیدن که شما در حال حاضر در حال ایجاد زندگی با بدن شما, این, است تماس خود را. بارداری می تواند بر میل جنسی و بنابراین می تواند یک جامعه-سقوط همه گیر (بالا را ببینید) و پس از آن در همه عجیب و غریب به عنوان خوانده شده که شما در حال حاضر بدون میل جنسی. همانطور که شما اشاره کردم قطعا شنیده کارشناسان تشویق مردم برای شروع رابطه جنسی حتی اگر شما هیجان زده به این امید که میل گرفتن خواهد شد تا بدن خود را. اگر آن را بیش از حد مشکل می تواند به شما بدهد که امتحان کنید. اما به نظر می رسد مانند آن خواهد شد بیش از حد مشکل ؟ شما در سه ماهه سوم که بدان معنی است که وجود دارد مقدار زیادی از زمان در سمت چپ به هر حال. استفاده از فوق العاده خود را شوهر و صبر و انجام آنچه احساس می کند برای شما مناسب است. شما به نظر می رسد فوق العاده با ملاحظه شریک اما او خوب خواهید بود. این است که وقت خود را.

—غنی

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من زندگی می کنند در یک آپارتمان کوچک در شهر نیویورک, و من در حال حاضر “پناه در محل”/خود جدا با خانواده من (شوهر و دو بچه های کوچک). من خانه فرستاده شد از کار من است که من دوست دارم با هیچ ایده اگر و یا زمانی که آنها تا به حال بازگشایی. پدر و مادر من سقوط در کوروناویروس “در معرض خطر” دسته 60+ با شرایط اساسی. من خودم نادر بیماری ریوی و من نمی دانم که اگر من را در معرض خطر گروه ، پس با این همه که من در حال مبارزه با افکار اضطراب وجودی 24/7 و صفر میل جنسی. شوهر من در حالی که تا حد زیادی در همان قایق ندارد این مشکل و میل جنسی است که به عنوان بالا به عنوان همیشه. او فکر می کند من باید سعی کنید به ذهن من همه چیز و بهترین راه برای انجام این کار است با ارگاسم است. من فکر می کنم شانس من orgasming در حال حاضر … صفر است. من نمی توانم به نوبه خود مغز من ، حتی در عشقبازی من خودم هیچ گونه نگرانی در مورد پدر و مادر من مرگ هیچ گونه نگرانی در مورد آینده صورتحساب ما تنها با یک درآمد نگرانی در مورد رفتن مواد غذایی خرید و پیمانکاری COVID-19 حتی اگر ما اقدامات احتیاطی. من احساس گناه می کنم برای انکار من بالا-جنسیت-درایو شوهر رابطه جنسی, اما من فقط نمی دانند که چگونه برای استراحت به اندازه کافی برای لذت بردن از خودم در حالی که ما در حال اقامت در داخل برای هفته آینده در این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>