که در آن دانیل یون? “از دست رفته کودکان و نوجوانان” پادکست پروب روابط بین “مشکل نوجوان” اردوگاه و ’60s فرقه

در سال 2004 دانیل یون پدر و مادر خود را فرستاده پسر نوجوان به CEDU در حال اجرا چشمه های آب درمانی شبانه روزی مشکل در کالیفرنیا است. یون افتاده بود به یک افسردگی عمیق است که گاهی اوقات به عنوان تجلی پرخاشگری و پس از متعدد موفق به درمان, این به نظر می رسید مانند نیوجرسی خانواده آخرین گزینه است.

دانیل به زودی به نام خانه (CEDU مجاز دانش آموزان 15 دقیقه تماس تلفنی خانه هر دو هفته); هنگامی که او او را زمزمه — بی سر و صدا مانند کسی بود گوش دادن — که “این بد است مدرسه بد مدرسه.” پدر و مادر خود گفت: او را به ادامه به آن ضربه.

تبلیغات:

سپس در فوریه 8, 2004, Daniel فرار از محوطه مدرسه و هرگز بازنگشت. او هیچ وسایل و یا شناسایی با او هنگامی که او به سمت چپ و نشده است دیده می شود پس از.

اما دانیل نبود تنها دانش آموز به فرار و در نزدیک به دو دهه پس از, اطلاعات در مورد CEDU در حال اجرا چشمه و مشابه درمانی مدارس برای نوجوانان پدید آمده برای اثبات ادعای خود که آن را “بد مدرسه.”

جاش بلاخ رادیو و پادکست های تولید شده جدید پادکست “از دست رفته کودکان و نوجوانان” که با غواصی به میلیارد دلار در صنعت رفتاری تحول برنامه برای نوجوانان چگونه آنها رشد با وجود چند دهه از رسوایی و تعجب آور روابط آنها را به یکی از خطرناک ترین فرقه.

تبلیغات:

او با سالن در مورد موضوعی با هم تداخل بین “از دست بچه ها” و آخرین پروژه “فرار NXIVM” — در مورد اتهام برده داری جنسی در فرقه های اجرا شده توسط Keith Raniere — چگونه این مدارس به بازار عرضه شده خود را به پدر و مادر و جزئیات تکان دهنده از CEDU را curriculim.

بنابراین شما همچنین شرکت-تولید یک پادکست است که من واقعا لذت می برد “فرار NXIVM.” من می دانم که در مورد دلیل این که شما شخصا می دانست سارا Edmondson که در سمت چپ این فرقه است. من کنجکاو بود اگر وجود دارد هر چیزی را شخصی به خود جلب کرد که شما را به داستان در “از دست بچه ها”?

من همین نوع از ارتباط شخصی اما من هماهنگ به جهان سرکوبگر سازمان. من واقعا غوطه ور در این که چگونه این نوع سازمان اداره می شود. تا زمانی که من نزدیک شد UCP صوتی من فکر می کنم آنها آگاه بودند از این کار من انجام داده بود در “فرار NXIVM.” و ما در حال حاضر آگاه باشید که تمام این به اصطلاح “مشکل نوجوانان صنعت” لینک به آنچه که برخی از کارشناسان خطرناک ترین فرقه در امریکا این سازمان به نام Synanon.

تبلیغات:

اما گذشته از آن من شخصا می دانم که افرادی که به این برنامه ها اگر چه — و من در مورد این بحث در پادکست — آگاهی من از آن واقعا از من در طول روز صحبت را نشان می دهد. من احساس می کنم وجود دارد و حداقل یک قسمت یک بار در هفته در 80s و 90s که در آن شما می خواهم که این بچه ها حمل می شود به این “عشق دشوار اردوگاه بوت.” که من تنها دانش از این برنامه است. من تا به حال هیچ ایده که این یک میلیارد دلار در صنعت است که این برنامه ها نیست فقط سبک نظامی اردوهای آموزشی و برنامه های بیابان که وجود دارد برنامه های بیشتری مانند CEDU که به نام “مدارس شبانه روزی درمانی.”

به خوبی اشاره کردید در طول روز برنامه های تلویزیونی. زود به اولین قسمت از پادکست ما شنیدن یک نوع سریع برش کلیپ از این برنامه ها. من واقعا علاقه مند در چگونه این تلویزیون را نشان می دهد قاب رفتاری اردوهای چگونه آنها صحبت کرد و در مورد آنها. می تواند شما را در مورد بحث که کمی مانند آنچه به طور کلی در زمین به مخاطب ؟

تبلیغات:

شما می دانید, من فکر می کنم آن را واقعا منعکس خیلی از آنچه اتفاق می افتد در آن زمان از نظر جریان اصلی سیاسی و رسانه ای در واکنش به یک داروی بیماری همه گیر جنگ با مواد مخدر و فرهنگ جوانان در عمومی – این اخلاقی آزمایش این ایده از کودکان و نوجوانان خارج از کنترل. من حدس می زنم که به خودی خود آشکار در اکثر نسل بود که خاص دوران نانسی ریگان عشق دشوار موضع “فقط بگو نه” موضع مخدر و چگونه است که مناسب به جنگ با مواد مخدر.

و پس از آن نشان می دهد بحث مناسب بسیار به ایده مخاطبان است که همه مبهوت در این نوجوان که اقدام است و فقط یک وحشی, نوجوانی, نوجوان سرکش یک معتاد به مواد مخدر. وجود دارد قطعا ارزش های محافظه کار لایه بیش از آن. بنابراین این ایده که وجود ندارد برای رفتن به یک راه حل آسان برای آوردن این بچه ها در خط و داستان بود که همیشه همان.

این نوجوانان را در برابر والدین, انجام, دیوانه رفتار آنها حمل می شود ، سپس آنها فریاد وجود دارد کلیپ را از آنها انجام این واقعا دقیق برنامه که در آن آنها می توانند خود را بکشید bulls**t کنه. آنها در واقع با تغییر آنها ،

تبلیغات:

چند ماه بعد آنها دوباره به نشان می دهد و آنها را به طور کامل دگرگون شده و به طور کامل متفاوت است. که بسیار وعده از این برنامه ها است. زمین این برنامه ها را به پدر و مادر که در حال مبارزه با, برای کسانی که پدر و مادر که در تماس ناامیدی سعی کنید به شکل از چه باید بکنید در مورد آن.

و آنها می گویند “ما به شما بچه خود را به عقب اگر شما آنها را به ما بدهد فقط برای مدتی کوتاه.”

من احساس می کنم وجود دارد همپوشانی بین “فرار NXIVM” و “از دست بچه ها.” در “فرار NXIVM” شما شیرجه رفتن به این که چگونه این در غیر این صورت هوشمند با سیستم های پشتیبانی در خانه مورد هدف قرار گرفتند توسط فرقه. من فکر می کنم آن را واقعا آسان به عنوان یک خارجی به تعجب که چگونه کسی می تواند به سقوط طعمه به استخدام تاکتیک — هر دو زنانی که افتاد به NXIVM و پدر و مادر که کودکان خود را به این برنامه ها. آیا شباهت بین این دو داستان رخ می دهد به شما ؟

تبلیغات:

کاملا کاملا.

منظورم تفاوت عمده در اینجا این است که در مورد NXIVM شما در حال استخدام افراد به طور داوطلبانه ثبت نام برای تبدیل شدن به بخشی از برنامه و در این مورد اتفاق می افتد استخدام با پدر و مادر. برنامه این اداره در کودکان و نوجوانان پس در واقع شما با استفاده از نومیدی از پدر و مادر و متقاعد کردن آنها است که شما باید این مدل موفق است.

اما هنگامی که شما در رسیدن به آن وجود دارد یک نوع اتصال بین رشد شخصی و توسعه شخصی آنها ارائه شد در CEDU و نوع NXIVM وعده داده شده به عنوان به خوبی. این ایده که اگر شما فقط به دنبال برنامه درسی و صعود راه خود را تا نردبان شما می توانید تبدیل این چیزی است که اساسا اشتباه است با شما.

هر دوی آنها این زمین است که وجود دارد چیزی است که شکسته در داخل از شما و که شما باید برای رفتن از طریق ما شدید برنامه به منظور به روز رسانی می شود.

تبلیغات:

اما باز هم در این مورد بچه ها اسیر. هنگامی که پدر و مادر ثبت نام برای این برنامه به بازداشت آنها نمی تواند در هر نقطه. بنابراین برنامه هایی مانند CEDU موظف هستند در همان راه به اویزان کردن هویج به عنوان بسیاری برای جلب مردم است. هنگامی که در داخل آنها می توانید تکیه بیشتر بر مجازات و اجبار.

در سومین قسمت از این پادکست شما را با صحبت Randolph است که سابق عضو هیات از CEDU در حال اجرا چشمه. من علاقه مند به این دلیل ذکر کنید که آن را دشوار برای پیدا کردن افراد از کارکنان که مایل به مصاحبه اما او مشتاق بود — او بیش از تمایل به صحبت با شما. چرا شما فکر می کنم که بود ؟

من واقعا شگفت زده حدی که او احساس زندگی او تبدیل شد. منظورم این است که او یک تحول شخصی و معتقد است که او می تواند کاملا متفاوت فرد اگر او نبود به CEDU. یکی از چیزهای شگفت انگیز — و او در مورد این است که آن را نه تنها بچه ها که رفتن را از طریق برنامه درسی. کارکنان ملزم به انجام آن بیش از حد در کنار بچه ها.

آنها شرکت در “رپ جلسات” این حماسه ماراتن نظیر مشاوره کارگاه های آموزشی با حمله شخصی از دیگر دانش آموزان است.

تبلیغات:

و من فکر می کنم او می خواهد به صحبت کردن به دلیل پاسخ به تمام سوالات برای او واقعا منجر به ” چگونه می توان آن را یک جای بد اگر این زندگی من را نجات داد? چه کسی اهمیت میدهد اگر مردم انتقادی به دلیل آن خیلی مفید بود برای من.”

من فکر می کنم که بسیاری از انگیزه او که او احساس او می خواست به دفاع از برنامه و احساس می کردم که او یک مثال عالی از این موفقیت حتی اگر او فقط در حال حاضر وجود دارد به عنوان یک فرد بالغ و یک نوجوان.

معلوم شد که تعداد انگشت شماری از مردم شده اند که مایل به صحبت می کنند بیش از سال به, رسانه ها, اما آنها تمایل به افرادی مانند Randolph اعضای این هیات بودند که شناخته شده است به نوع و یا مهربان. نه تهاجمی تر کارکنان.

افرادی بودند که در آنجا کار می کرد برای یک مدت زمان طولانی است که به یک اعتبار در حال اجرا فوق العاده تهاجمی رپ جلسات و فقط مانند چهره های بزرگ در آن فضا که loomed زیادی در روح و روان از ساکنان ما صحبت کرد.

تبلیغات:

به همین دلیل من احساس به خصوص خوش شانس است که دیگر عضو هیات توافق کردند به صحبت کردن با او واقعا صحبت به رسانه ها قبل از. من احساس کردم که واقعا مهم بود. او وجود دارد برای 15 سال و اذعان می کند که او زد جلسات خود را در یک روش تهاجمی اما او واقعا معتقد بود که چگونه به آن را انجام دهد به درستی.

من نمی خواهم به از بین بردن پادکست بیش از حد, اما من امیدوار بودم ما می تواند بحث در مورد برخی از این CEDU درسی. آن را بر اساس فشار همسالان وجود دارد عناصر در حال اجرا کلامی حملات این ماراتن طولانی کارگاه های آموزشی شما با مراجعه به. احساس می کردم معده بوسیله اسباب گردنده در نقاط مختلف گوش دادن به چگونه دانش آموزان تحت درمان قرار گرفتند.

من فکر می کنم که احتمالا آنچه ساکنان جدید با تجربه اگر چه بدیهی است که در یک مقدار بیشتر احشایی راه است. آن زمان در حالی که به طور کامل یک تصویر دریافت کنید. این یک واقعیت است که آن را احساس می کند مانند این بچه ها در حال کاهش یافته است به ابعاد مختلف است. قوانین متفاوت هستند.

آن را بی امان مقدار فشار همسالان و حمله. رپ جلسات اتفاق می افتد روزهای دوشنبه Wednesdayss و روزهای جمعه به مدت سه ساعت. شما هرگز نمی بودن فوق العاده خود آگاهانه در مورد آنچه که مردم در حال تلاش برای جمع آوری به عنوان علوفه برای جلسات زمانی که آنها نه در آنها است. در صحبت با ساکنان سابق آنها توضیح داد که چگونه هر و همه رفتار می تواند اشتباه — و شما هم از نزدیک تماشا بنابراین شما می توانید جدا از دیگران جدا.

چیزهای کوچک — ناخواسته نگاه به سمت کسی می تواند تفسیر به عنوان نوعی از توجه جنسی و یا که شما ممکن است توطئه برای فرار. به طوری که سطح مانند ثابت خود آگاهی و خود آگاهی به علاوه شما می توانید فقط یک تماشاگر. شما در حال تحت فشار قرار دادند به شرکت در این جلسات. اگر شما نیست به طور فعال در حمله به مردم شما را مجازات خواهد شد.

بنابراین بخشی از این پادکست از آمدن به درک فقط چگونه شدید محیط زیست آن را به زندگی می کنند در دو یا دو و نیم سال است. آنچه که به شما مهربان است از موز است.

ما همچنین شنیده حساب های بسیاری از مردم در مورد آنچه که این رپ جلسات صدا مانند. ما به شدت تلاش برای گرفتن دست خود را در برخی از نوع نوار از آنها. اگر چه متاسفانه ما هرگز. نزدیک ما آمد و شد یک برنامه مشابه که دارای این حمله درمانی و ما شنیده ام برخی از نوار از آنها.

و هنگامی که شما شنیدن آنچه که آن را مانند به کسی که فریاد در بالای ریه های خود را و انجام آن در این تقریبا دارای راه است ؟ با واقعا عجیب و غریب تنفس ریتمیک و جیغ ؟ آن را فراموش نشدنی چون نه تنها خشم خالص چیزی است که وجود دارد نوع تشریفاتی در مورد آن.

به خوبی و به این منظور بعد از آن در این فصل ما شروع به ایجاد برخی از روابط بین CEDU و Synanon بود که یک فرقه بود که نوع منحل در اوایل ’90s. من امیدوار بودم که شما شاید می تواند وضع را برای خوانندگان که با آن آشنا نیست Synanon چگونه این گروه آغاز شده و چه آن را تبدیل به?

بله Synanon شروع به عنوان یک برنامه برای معتادان به مواد مخدر. آن آغاز شده بود توسط مردی به نام Charles E. Dederich که سابق الکلی. او شده است یک بخشی از AA اما در آن زمان AA بیشتر بود تبدیل به دور معتادان به مواد مخدر. او واقعا احساس وجود دارد مواد مخدر بیماری همه گیر است که نیاز به رسیدگی می شود. بنابراین او ایجاد شده این است که وجود دارد برای کمک به مردم است.

و “درمان” او آمد تا با این شکل از درمان حمله. بسیار شبیه به رپ جلسات که در آن یک دسته از معتادان به مواد مخدر را با هم در یک دایره در وسط اتاق و فقط وضع را به یکدیگر نگه می دارد منع. آن را با استفاده از حمله به عنوان یک راه به زور مردم را به دیدن حقیقت را در مورد خود آنها در غیر این صورت نمی بینید.

آن را در ابتدا نوع پیرو مد زودگذر. افراد می آیند و قطع و آن را بخشی از کل این counterculture جنبش اتفاق می افتد در ’60s.

اما در برخی از نقطه به عنوان تمایل به اتفاق می افتد با این نوع از سرکوب گروه های این کنترل توسط این بزرگتر-از-زندگی کاریزماتیک شکل که بیشتر و بیشتر می شود کنترل از مردم در اطراف او و تر و خشن تر. یکی از تغییرات بزرگ بود و او در نهایت گفتن کنندگان آنها هرگز نمی تواند فارغ التحصیل که این یک مادام العمر تلاش است. به منظور زنده ماندن شما باید به ماندن در جامعه است.

و یکی از پرچم های قرمز از این سازمان ها این است که آنها برش نفر از خانواده خود را. آنها شروع به پس از رفتن مخالفان در واقعا تهاجمی راه های, ضرب و شتم آنها در یک مورد ترک یک مار زنگی در کسی پستی.

پس از آن بسیار خطرناک و خشونت تا این که در نهایت تعطیل در اوایل ’90s. اما عشق دشوار فلسفه آنها تا به حال آن نمی میرند. همه در همه ، چند پیروان رفت و ایجاد برنامه هایی برای کودکان و نوجوانان بر اساس فلسفی که پایه و اساس. در مورد CEDU بنیانگذار استخدام فقط یک دسته از Synanon کارکنان است که وجود دارد و بسیاری از مردم نمی بحث در مورد این گونه شرم آور است.

اگر چه در مورد دانیل یون های Yuens بودند هرگز آگاهانه چیزی که آنها ارسال شد پسر خود را به بود بر اساس این فوق العاده خطرناک فرقه است. بنابراین وجود دارد و حداقل برخی از savviness که شاید آن را بهترین استراتژی استخدام.

حق آنها نیست پیشرو خود را در زمین به پدر و مادر است ، که من را به سوال در مورد, همه, من حدس می زنم رسوایی و حوادث غم انگیز اطراف این نوجوانان در برنامه های. ما می شنویم در مورد کسانی که در طول سری. پدر و مادر صحبت در مورد چگونه برنامه های مجروح و یا در برخی موارد فرزندان خود را كشتند. من حدس می زنم من شگفت زده است که آن را نه منصرف مردم مانند Yuens از فرستادن بچه های خود را به این برنامه ها. چرا شما فکر می کنم که ؟

حق من است که اولین بار به نقطه نیز به من شگفت زده در چگونه انعطاف پذیر این صنعت است و با توجه به مقدار رسوایی است که آن را احاطه کرده. مثل شما بچه ها در حال مرگ و یا اینکه به طور جدی زخمی و یا صحبت کردن در مورد مبتلا به PTSD یا انواع تروما. چگونه است که آن را قادر به زنده ماندن ؟

من فکر می کنم بخش زیادی از این است که چگونه این برنامه ها به بازار عرضه شده و دانستن است که پدر و مادر به شدت به دنبال یک برنامه لزوما قادر به اتصال نقطه. نیز وجود دارد که این طرح از برنامه های در حال scandalized پس از آن تعطیل و پس از آن کسی از کارکنان خاموش خواهد شد و اساسا بازگشایی آن با نام دیگر.

پس از آن خواهد بود “اوه آره. بود که با برنامه های قبلی. که چیزی که وحشتناک بود و آن را تعطیل خوشبختانه.”

همچنین این مثل این است که 40 سال سابقه. من فکر می کنم اینترنت تحت تاثیر این راه پدر و مادر می تواند تحقیقات این نوع از برنامه. بدیهی است که آن را در زمان های مختلف زمانی که Yuens ارسال دانیل اواخر سال 2004. بنابراین مانند اوایل, اوایل, هفته, هنوز از اینترنت است.

در مورد Yuens آن را واقعا نوع عمل نومیدی. آنها بسیار درگیر دانیل زندگی. آنها تا به حال به ظاهر کاربردی و هنگامی که دانیل در زمان به نوبه خود در سال چند روانشناسان و روانپزشکان من فکر می کنم چهار در دسترس نباشد به تشخیص همان یک نوجوان افسردگی است.

درمان به نظر نمی رسد به کمک به او نمی توانستم از رختخواب او بود شکست خارج از کلاس او بسیار عصبانی است. در یک نقطه وین گفت: David صحبت در مورد عدم تمایل به زندگی می کنند. اما پدر و مادر خود را گفت: آنها احساس دبیرستان ارائه نمی دهد هر یک از منابع و یا کمک های خود را به صورت هفتگی یا دو بار در هفته درمان نبود آن در حال تغییر است.

پس از آن بود که در عمل ناامیدی که Wayne, David پدر گوگل برنامه هایی برای کودکان و نوجوانان با افسردگی و CEDU میآید. آنها در نیوجرسی زندگی می کنند و آن را در کوه های زیبا از کالیفرنیا و به نظر می رسید مانند یک محیط جدید ممکن است تغییر مورد نیاز او در آن نقطه است.

این یک فداکاری بزرگ. آنها Yuens نمی شد فوق العاده ثروتمند اما آنها نمی باید گزینه دیگری تا آنجا که آنها می دانستند.

من فکر می کنم آن را واقعا لمس کردن چگونه این پادکست bookended. ما شروع با دانیل و ما در پایان با ادامه جستجو برای دانیل. من فقط کنجکاو آنچه شما به عنوان میزبان و تهیه کننده پادکست امید مردم را به عنوان بزرگ غذای آماده وجود دارد ؟

این سوال خوبی است. امید من این است که مردم به همراه آورده در سفر است که من تا به حال بود که به مردم باز به این واقعا مضر شکل برخورد با رفتار آنها پیدا می شود مشکل ساز است. بسیاری از کودکان و نوجوانان در حال تحت فشار قرار دادند به این نوع از برنامه ها و آسیب گسترده است و کاملا نامرئی است.

من فکر می کنم وجود دارد بزرگتر سوال هم در مورد وجود این صنعت و چگونگی موفقیت آن است که پیچیده به راه جامعه ما views نوجوانان و ما uncomfortability با رفتار خود به عنوان تبدیل شدن آنها به بزرگسالان pathologizing رفتار خود را به جای به رسمیت شناختن آن به عنوان یک بخش طبیعی از بلوغ و تبدیل شدن به بزرگسالان است.

“از دست رفته کودکان و نوجوانان” پادکست در دسترس است در Spotify اپل پادکست ها و در هر نقطه که شما گوش دادن به پادکست های مورد علاقه خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum turkuaz korsan taksikuşadası escortsu tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurma