آیا برای عید پاک و یا فقط به خاطر این آسان بری bakes هستند بیکر معادل مواد غذایی به راحتی از

ما قصد داریم به ما تسلی در آشپزخانه در حال حاضر. وجود دارد هیچ چیز مانند بازبینی کلاسیک پخته محصولات را به شما احساس می کنید مانند شما reconquered اصول و وجود دارد هیچ زمانی بهتر برای انجام این کار از آخر هفته عید پاک. حتی اگر عادی خود را خدمه است کوچکتر از حد نرمال در این سال شما هنوز هم باید یک لحظه مکث و پخت خودتان کمی خوشحال.

سالن غذا ساکن آشپز شیرینی Meghan McGarry از گراوند بلاندی سرپرستی یک لیست از سه آسان بری bakes که شما می توانید برای آخر هفته عید پاک . . . یا فقط به این دلیل که اگر شما را جشن می گیرند. از موز و نان به نان کیک و در نهایت سریع قرص هر بیکر معادل راحتی مواد غذایی است.

تبلیغات:

“این که آیا شما به خرید یک دسته از موز که قطعا دیده می شود بهتر از روز و یا شما فقط به دنبال چیزی است که آسان برای قرار دادن با هم به این راحتی bakes هستند دستور العمل های ما همه برای رسیدن به این سال” McGarry می گوید از او الهام بخش است.

مرتبط با: صعود به سطح بالا خود را پای whoopie با شراب قرمز قبل

تازه یا یخ زده آن را آسان برای ترکیب و مطابقت بین زغال اخته, تمشک یا توت فرنگی برای این سه پزد. هر دستور غذا ساخته شده است با استفاده از مواد تشکیل دهنده شما به احتمال زیاد در حال حاضر در دست در شربت خانه خود را. در موارد که در آن شما ممکن است از دست رفته کمتر عنصر مشترک یا دو آشپز شیرینی ارائه می دهد راه حل ساده.

تبلیغات:

“هر یک از این دستور العمل خوب است اگر شما می خواهید برای انجام یک چیزی کمی ویژه برای صبحانه یا صبحانه و آنها نیز کامل است اگر شما می خواهید یک میان وعده اضافی,” McGarry می گوید. “در هر صورت این یک راه کوچک برای درمان خود را در خانه.”

گزینه 1: بو توت فرنگی نان موز

توت فرنگی در حال آمدن به فصل و برشته توت فرنگی یکی از راه های ساده برای برجسته کردن عطر و طعم کامل از این میوه است. چرا که آنها بو توت فرنگی را به جیب شیرین لوبیا وانیل میوه ای جم نوع خوبی به عنوان آنها پخت به نان موز. وجود دارد چند جفت عطر و طعم به عنوان کلاسیک به عنوان توت فرنگی و موز.

تبلیغات:

اگر شما ترجیح می دهید یک فندک نان موز, شما می توانید مبادله خامه ترش با ساده ماست یونانی. McGarry توصیه می کند با اضافه کردن یک قاشق غذا خوری از بوربن برای اضافه کردن اضافی عمق از عطر و طعم. شما می توانید با استفاده از یک تیره چاشنی عجیب و غریب و یا یک پرتقال با طعم مشروب اگر شما در حال حاضر جلا کردن بطری. اگر شما در حال پخت برای بچه ها و یا نوشیدنی نیست, شما همچنین می توانید از این مرحله بگذرید.

اگر شما لازم نیست که هر توت فرنگی بر روی دست و یا فقط احساس نمی مانند مصرف اضافی چند دقیقه آنها را کباب امروز شما می توانید آنها را ترک. پایه این دستور McGarry کلاسیک نان موز و آن را کامل تنها با موز. اگر شما احساس نمی های میوه ای و یا شما در حال تلاش برای لطفا کسی که با یک دندان شیرین سعی کنید جای خود غلت بزنید در یک فنجان تراشه های شکلات به جای. مهم نیست که راه شما را به این نان موز است که همیشه یک برنده است.

تبلیغات:

گزینه 2: تمشک خرده کیک

این دستور غذا را فراهم می کند یک مقدار فراوان از مغز است که کلید به اجرای موفق خرده کیک. راز عنصر در این خرده نان است creme fraiche نگه می دارد که کیک تازه و نور را در همان زمان. این یکی دیگر از کسانی که دستور العمل های فوق العاده سازگار زیرا شما می توانید مبادله creme fraiche با خامه ترش اگر شما لازم نیست که هر یک در یخچال.

“من دوست دارم با استفاده از تمشک در این, به این دلیل که tartness واقعا روشن کردن میله های اهنی. می گوید: “خوش به بهار.’ اما شما همچنین می توانید با استفاده از زغال اخته بیش از حد” آشپز شیرینی می افزاید. “در هر صورت تازه یا منجمد انواع توت ها کار را برای این دستور غذا.”

تبلیغات:

گزینه 3: مایر لیمو زغال اخته قرص

این قرص فوق العاده سازگار و نه تنها از نظر مواد تشکیل دهنده. این چند منظوره pleaser جمعیت که برای صبحانه یک فنجان قهوه در صبح با چای و یا به عنوان یک میان وعده همه خود را در آن.

مرکبات است یک راه عالی برای اضافه کردن عطر و طعم به قرص و مزه از لیمو بسته پانچ ویژه در بخش عطر و طعم. این دستور خاص طراحی شده است لیمو, اما شما می توانید با استفاده از هر گونه مرکبات شما را در دست داشته. خون پرتقال یا لیمو به خوبی کار می کنند بیش از حد. اگر شما لازم نیست که مرکبات را در کاسه میوه? فقط از بین بردن آن.

تبلیغات:

McGarry می افزاید: ذغال اخته تازه به این قرص, اما شما همچنین می توانید زیر هر منجمد انواع توت ها به ویژه زغال اخته یا تمشک. بنابراین اگر شما مواجه نگردند میوه های یخ زده شما را در شانس هستید. برای یک پاپ از مرکبات-y طعم McGarry پس از اتمام قرص نان با Grand Marnier لعاب. شما می توانید جایگزین هر لیکور پرتقال و یا انتخاب کردن بیش از حد.

فراموش نکنید که به دنبال @ButtercreamBlondie در Instagram برای راه های بیشتری برای پخت از طریق آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>